277
Budapesti Orvos Pecsétjével...
  • LaciMaci
    #157
    Nekem egy hasonló kérdésem lenne: Állatorvosi Receptet tud vki nekem küldeni????

    FONTOS!
  • Plebs88
    #156
    Nekem is dobhatnátok eggyet!

    [email protected]

    THC! :D
  • UltimateGamR
    #155
    szánalmas az aki igy lóg az iskolából! amikro meg nagyon beteg lesz akkor a KUTYA se fogja elhinni hoyg hjalálos beteg és az iskolába küldik!
    arról nem is beszélve hogy az ilyen lógós "gyerekekből" lesznek a társadalom a szemetei...

    respect
  • mercike23
    #154
    Sziasztok!Valaki tudna nekem is igazolást küldeni?Nagyon fontos lenne!KÖszike[email protected]
  • atkamule
    #153
    vagy inkább [email protected] köszönömköszönömköszönöm
  • atkamule
    #152
    [email protected] címre
  • atkamule
    #151
    sziasztok!nekem is küldene valaki igazolást SOS lenne.köszönöööm!
  • RussT
    #150
    tessék
  • Mahdi
    #149
    Üdv skacok. Tudnátok valamiféle igazolást küldeni nekem? ÉLETBE VÁGÓ!!!! De tényleg! Előre is köszi!!!

    [email protected]
  • GoKu x
    #148
    vmi linket vki plz rakjon már be mert erre én is kiváncsi lennék!! előre is thx
  • devil8
    #147
    Sziasztok! Valaki tudna küldeni egy igazolást? Nagyon fontos lenne! Mindegy milyen formátumú!! [email protected]
  • joshua
    #146
    Az orvosom marha jó. Bemegyek, azt mondom h fáj a hasam meg fostam és kiír egy hétre. Most is azért vagyok itthon:D Amugy jófej. Osztálytársam is nyomtatja az igazolásokat + tesi felmentést és simán nem bukik le. Mondjuk az ofőnk se vmi észlény:D
  • And5
    #145
    Uristen akkor tipli innen.
  • zola187
    #144
    Sziasztok, tudna valaki küldeni nekem egy igazolást. Nagyon nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm -> [email protected]
  • lobig
    #143
    sziasztok!

    nem tudna valaki belinkelni egy igazolást (orvosi, MÁV, ...)???
    jpeg vagy doc mindegy...

    köszi!
  • tintike
    #142
    ki tud nekem segíteni?
  • tintike
    #141
    hi
  • Beebaby
    #140
    Kár, hogy megszűnt, de te nem tudnát átküldeni az emilemre????Köszi
  • GabikaGirl
    #139
    Figyelem az alábbi cím megszűnt, nem tudok több igazolást küldeni! puszi!
    a cím: [email protected] --> MEGSZŰNT!!!
  • GabikaGirl
    #138
    Oké, ha vkinek kell igazolás ide írjon: [email protected]

    Nem tudom, hogy milyen én is csak úgy kaptam, csak megnyitod Wordben, és átírod az adatokat, majd nyomtathatod is.
    Puszi mindenkinek!!!
  • Clava
    #137
    valaki légyszi nekem is dobjon 1 ihazolást fontos lenne aki járt már hasonló helyzetbe tudja miről van szó.
    [email protected]
  • AshHC
    #136
    Jah bocsi a cimem: [email protected]
  • AshHC
    #135
    Szevasztok!

    Lécci küldjön nekem valaki egy orvosi igazolást, vagy egy cimet ahonnan be tudom szerezni NAGYON FONTOS LENNE.

    Köszi
  • Beebaby
    #134
    Szióka!

    Az a helyzet, hogy sajnos mostanában egy kicsit rossz kislány voltam és elég nagy bajban vagyok, ezért hát örülnék neki ha valaki tudna nekem küldeni egy igazolást, életmentő lenne!!!Ja ha lehet akkor mielőbb, mert nagyon sürgős!!!
    örök hálám érte!Köszönömke!
    [email protected]
  • Alíz56
    #133
    Hellóka!!
    Komolyan nagyon fontos lenne egy igazolás pecséttel ellátva!!Valaki lécci küldjön!!Kérlekkkkkkkkkkkkkkk!!Fontos lenne!!IGAZOLÁST MOST LÉCCI!!!
  • GabikaGirl
    #132
    Helló!
    Megint én :)
    komolyan nincs senkinek sem igazolása?
    Olyan :( vagyok.
    Vki segítsen!!!
    Please
  • Herczi
    #131
    Miért nevezik ezt fórumnak ha csak e-mail címeket írtok bele. (Ne vegyétek sértésnek)
  • GabikaGirl
    #130
    Sziasztok!

    Senkinek sincs felesleges igazolása? Légyszi, nagyon fontos lenne!!! Légyszi vki!!!

    [email protected]
  • bodzamaci
    #129
    Sziasztok !

    Ha valaki megdobna egy igazolással, lehetőleg olyannal, ami mostanában használatos, nagyon megköszönném.

    [email protected]
  • GabikaGirl
    #128
    Ja, elfelejtettem, bélyegző nem fontos rá!
  • GabikaGirl
    #127
    Sziasztok!

    Tudna küldeni vki nekem egy igazolást? Nagyon fontos lenne!!! Előre is köszönöm! Puszi!
    [email protected]
  • benjoe11
    #126
    hello van valakinek igazolása
  • David01
    #125
    Nekem is küldhetnél. Előre is köszi.
  • Loopi
    #124
    sziasztok:)
    kihalt a forum? Steve1990 ha még nem kaptál igazolást és kell akkoe irj és küldök 1et
  • Steve1990
    #123
    Hy!Valaki Legyen aranyos és joszívü és küldjön nekem orvosi igazolást mert nagy bajban vagyok!Előre is köszi.A cimem: [email protected]
  • bodesz
    #122
    dicsak.nálunk van vmi újfajta igazolás :| .vagy csak mostlátom elösször nemtom.remélem nem vmi új rendszer... ilyen kékes széle vannak stylos azért :D...szal csak én nemláttam eddig ilyet vagy mijez???
  • sufnituning
    #121
    Haverom orvosa bárkinek, bármikor ad igazolást még akkor is ha nincs semmi baja! Megvan hogy 200 Ft valamennyi időre és osztogatja!
  • zoli1309
    #120
    Csak az igazat mond a dokinak ! Általában nálam bejött.
  • CoolStuff
    #119
    Lap kivesz, rányomtat, visszatesz...:P
  • dini16
    #118
    Hali!
    Mit csináljak akkor ha csak ellenőrzőben fogadják el az igazolást? Papíron nem. Orvosom meg nem ad igazolást hiába színészkedek bármit is mert tudja, hogy csak lógni akarok. Szülői meg kimerült:(