277
Budapesti Orvos Pecsétjével...
  • Molnibalage
    #197
    Szánalom topic a köbön...
  • Léccike
    #196
    Ha lehet több félét.Még1szer köszönöm!!!!
  • Léccike
    #195
    Sziasztok!!!Légyszi küldjetek nekem Orvosi Igazolást!Nagyon Nagyon Gyorsan kellene,mert legkésőbb keddre vinnem kell :S
    Volt nekem is,csak sokeszü tesóm letörölte :(((( és már itthon vagyok 1 hete :S
    Előre is nagyon nagyon köszönöm!!!!
    E-mail címem: [email protected]
  • sirko
    #194
    hali, nagyon kene egy igazolas... [email protected] mail pls :)
  • Solten
    #193
    Ez most miasz@r? E-mailen lehet küldözgetni az orvosi igazolást?? Ezek nem lógósak, táposok...
  • Phat Smoker
    #192
    mennyi lógós egy rakáson! ;-)
  • dorinababa
    #191
    Sziasztok nekem is orvosi igazolás kellene! Léccike valaki küldjön! Email cimem: [email protected]
    Vagy ha úgy gyorsabb és nektek is jobb akkor msn-en is megtaláltok!
    Msn címem: [email protected]
    Előre is naon naon szépen köszönöm!
  • gellimaci
    #190
    sziasztok egy orvosi igazolás kéne de ha lehet akkor nagyon gyorsan mert be kéne vinnem holnapra mert azonnal kirúgnak letszi küldjetek előre is köszönöm a címem: [email protected]
  • Szacsy
    #189
    Vki küldjön már nekem igazolásokat meg pecséteket.előre is köszi E-mail:[email protected]
  • COOLancs
    #188
    Hello! Vki nem tudna küldeni egy orvosi igazolást, húsbavágóan fontos lenne, mindegy hogy milyen (na jó, azért állatorvosi ne legyen), tőlem akár Dr Kvasztics Fedor pecsétje is lehet rajta , úgyse nézik meg(remélem), az sem baj ha ki van töltve. Előre is köszi!

    címem: [email protected]
  • GVG
    #187
    lol törd el a lábad és kapsz igazit az orvostól:)
  • PeeVee
    #186
    sziasztok!
    nekem tesiből kéne egy féléves felmentés, mondjuk asztma miatt...
    tud vki küldeni? [email protected]
  • Kaolla
    #185
    hello valaki tudna 1 hetes orvosi iagzolást küldeni?
    nagyon jól jönne ^^
    [email protected] a címem
    előre is köszi annak aki küld =)
  • Burdi
    #184
    Hali! Ha tud valaki, légyszives küldjön nekem valami Orvosi igazolást a következő címre:
    [email protected]!
    Előre is köszi!
  • Puuszedli
    #183
    hello.ha vki tudna, akkor küldjön már nekem Orvosi igazolást. [email protected] email címre. előre is köszíí. pus mindenkinek*
  • master278
    #182
    Helló. Légyszíves küldjetek egy igazolást a [email protected] címre.Nagyon fontos!!!! köszi
  • happystudent
    #181
    Szia Tibi!

    Nekem kellene egy igazolás? Áll még az ajánlatod? email cimem: [email protected] Köszi
  • Tibor016
    #180
    Nekem van rendes igazolásom akinek kell elküldhetem msn cim [email protected]
  • végvár
    #179
    Szeretnék érdeklődni,hogy tud-e valaki szerezni sportorvosi igazolást,sportorvosi pecséttel(téglalap alakú)!!
    Ha esetleg tud valaki segíteni,akkor kérem írjon nekem a [email protected] e-mail címre!!( Sürgős lenne )
    Előre is köszönöm!
    Végvár
  • végvár
    #178
    Sziasztok!
  • ZSIZSKO
    #177
    jár még ide valaki?
    ha esetleg vki igen nagyon megköszönném ha eljutatnának nekem egy orvosi igazolást.mert nem tudom hogy néz ki pontosan.1 napról lenne szó.

    itt a címem: [email protected]
  • dinomano
    #176
    Sziasztok!
    Egy kis segitseget szeretnek kérni... Szeretném megtudni, hogy mitöl orvosi diagnozis az orvosi diagnózis...Vagyis mik a pontos formai és tartalmi kritériumok! :-P Ha valaki tudja, kérem (ha van ilyen link a neten, ami ezt a temat targyalja)küldjön linket, vagy irja meg nekem a valaszt...Mindenkepp privatban szoljatok! :-|
    Köszönöm!
  • Guilty01
    #175
    oszt.társamat hamis igazolások miatt baszták ki...de azért csak próbálkozzatok,majd megszíjjátok
  • Viboca
    #174
    Hello! Ide is lehetne egyet köldeni, mert nekem is igen-igen fontos lenne! Előre is köcce... [email protected]
  • Angelwing
    #173
    Nekem is küldjön valaki lééégyszi. ide: [email protected]
  • Soma92
    #172
    halljátok vki nem tud felrakni a ide 1 orvosi igazolást nagyon fontos lenne és ha lehet akkor erdetit!!!!!!!!!kösziiiiii lécciiiiiiiiiii
  • GVG
    #171
    szvsz sebészi kezeket igényel a dolgo enyhén :/
    fax kivan vele, mindenki kéri itt

    nekem is küldjetek már egyet:D

    [email protected]
  • Natashababy
    #170
    tudna küldeni nekem is valaki egy igazolást erre a cimre :[email protected]? naggyon naggyon hálás lennék! élet-halál kérdés:) előre is köszönöm
  • GVG
    #169
    sok lógós xD

    a pecsét a legnehezebb és szivatósabb rész

    nem tudja valaki hol lehet anoním csináltatni egyet? :D

    (valószínüleg évvége felé elköltözünk, ott más orvos lesz a körzeti--össze kell majd haverkodni:D)
  • GVG
    #168
    szvsz most készül photoshoppal nálam egy, de ezen a pecsét nem udom, hogy a te körzeted-e:S
  • Attila07
    #167
    tudna vki küldeni igazolást a [email protected]? Előre is köszönöm
  • kisviku
    #166
    Az OEP honlapján nem fogod megtudni,de a kórházakban a zárójelentésben feltüntetik.
  • lamyra
    #165
    Tudna nekem vki igazolást küldeni a [email protected]? Az érettségim múlik rajta! KÉREK VALAKIT SEGITSEN!!! NAGYON hálás lennék.
  • cicai
    #164
    Senki nem tudja a kérdésemre a választ?
    1-el lentebb.
  • cicai
    #163
    Sziasztok!
    Segítsetek!
    Meg szeretném tudni, hogy az én korházi és egyéb vizsgálataim mibe kerültek, és ezekkel lenne összefüggésben a kérdésem. Hol tudom meg nézni??? Az oep honlapján regisztráltam magam de sehol nem találom, azt az oldalt ahol ezt meg tudom nézni. Segítsetek.
    Köszönöm
  • Jagumo
    #162
    én is szoktam lógni:) utolsó órákról nem mindig de egész sűrün het 1x kb. de nem szokta beírni hiányzónak..

    de nem vok hülye hogy az egész napot az uccán töltsem..
  • Jagumo
    #161
    amuyg meg szánalmas hogy lógsz a suliból és nem mész el utána orvoshoz.....
  • Jagumo
    #160
    itt mindenki cska igazolást kér???
    nekem nemigen kell:) Ampu orvos amikor nem megyek sulibe ő igazolja:P
  • Egyszarvúcska
    #159
    Tudna nekem is valaki igazolást küldeni? Igazából csak 2 napot kéne igazolni....Lusta voltam elmenni dokihoz, mot meg már szívás, mert nincs több szülői igazolásom....
    Előre is köszi: [email protected]
  • sraaac
    #158
    üdvözlet sürgősen kéne orvosi igazolás lehetőleg többféle kikéne mentenem haverjaimat, kis buták én inkább elmegyek orvoshoz úgyis ki ír. Légyszi küldjetek! Előre is köszi

    [email protected]