277
Budapesti Orvos Pecsétjével...
  • King298
    #277
    Nem vettünk, nekünk van eszünk és tanulunk rendesen, nem csalunk.
  • sajti00
    #276
    Több osztálytársam is vett már innen igazolást, de még nem bukott le egyik sem.. legalábbis én úgy tudom

    igazolas.com

    Ti már vettetek innen?
  • Zombie6
    #275
    Én tudok adni! De pecsét nélkül!
  • Zohan
    #274
    Sziasztok! Valaki nem tud személyesen odaadni orvosi igazolást?
    Ahogy nemrég "Igazolás" fórumtag is csinálta?
  • EA
    #273
    sziasztok


    Vki megtudná mondani hogy mik a méretei az igazolásnak?
    Előre is köszi.
    Üdv.:EA
  • COOLancs
    #272
    Szia Anett!

    Orvosnál.

    Nincs mit...
  • penészthozópára
    #271
    Sziasztok, mik a méretei egy orvosi igazolásnak? (a papírlapra gondolok, amire nyomtatom a cuccot)
    Jöhet mm-ben meg cm-ben is csak legyen vmi pontos méret. Előre is köszi, üdv!
  • insp1red
    #270
    Nem olvastam el a topickot, de beírod guglü képeknél, hogy orvosi igazolás - és igaz, hogy kicsibe, de kijön a minta, vagyis a pontok, a minta :)
    Ha már valaki írta, bocsi:)Például

    vagy

    Nagyba :)
  • szirtes1
    #269
    Sziasztok.Kellene nekem orvosi igazolás.Sürgös.Aki tud segitsen.Meghálálnám.email:[email protected]
  • nímó333
    #268
    nekem semmi közöm igazoláskészítéses ügyeletekhez
    szóval aki még egyszer emiatt felkeres az ne lepődjön meg ha elküldöm a sunyiba...-.-
  • anett0621
    #267
    Szia Igazolás nekem kellene orvosi hol lehetne átvenni? vagy bárki más ha tud írjon.......:(
  • cukorbogár
    #266
    Nem pont erre gondoltam,mert ha ezen múlna valószínű már elmentem volna és most nem írnék!
  • Gunnersboy
    #265
    szia!sürgősen menj el orvoshoz!!!!nincs mit
  • cukorbogár
    #264
    sziasztok!látom elég rég irtatok már,de remélem tud nekem valaki segiteni!Nagyon kellene orvosi igazolás sürgősen!!!!Lécci segitsen valaki!elöre is köszi
  • Igazolás
    #263
    Ellenörzőbe is megoldható, felmentés is:)
  • Igazolás
    #262
    Igazolás még mindig van ha kell valakinek:)
  • Narxis
    #261
  • kajla
    #260
    Igen ám, de MI kockák vagyunk és utáljuk a test mozgást! Te látom nem vagy az, barátom!
    Ha nem tetszik meglehet nyomni a szép X gombot a jobb felső sarokban!
  • kajla
    #259
    Látom itt is sokan nem szeretnek tesizni, veletek vok!

    Én tudok ingyenes felmentést akár suli alól akár tesi alól, tesi alól: kérj meg egy két ajtós szekrényt hogy törje el a kezed (egyszerűen beszólsz neki), 1 hónap tesi felmentés GARANTÁLT! hátrány: eltört a kezed vagy durvábban megver, de akkor legalább 2 hónap és 1 hónap kórház.

    Suli alól felmentés: szívjál sok krétaport gyorsan menj orvosira, 1 hét felmentés GARANTÁLT! hátrány: veszélyes, akár meg is halhatsz, csak profi csalók csinálják!
    Primitív: ígyál JÉG hideg kólát, de úgy, hogy elötte egy jót futottál, 1-2 hét felmentés GARANTÁLT! hátrány: akár súlyosabb bajod is lehet.

    Ne feledd, "Valamit Valamiért" és "Te életed, te döntésed"!

    Remélem sikerült segítenem a kezdő csalókon!
    Jah és sztem jobb tesizni, mint ilyeneket csinálni én is már megszívtam, de sikerült kimagyaráznom magam :) Én is használtam ezeket a csalásokat, némelyik elég fájdalmas tud lenni, de MEGÉRI! :)

    Ha kell még csalás /nem akarom mindet ide leírni/ akkor dobj meg egy e-mailel a [email protected] címre és amint tudok küldöm neked a csalásokat!
  • fook
    #258
    Kedves Ministervagyok0inteligenciával úr!
    Ha valóban sportolsz , mindenki irigyli a tested , akkor bemész tesi órára , amit kér a tanár megcsinálod, és az arcába röhögsz. Mellesleg ha sportolsz akkor nem menekülnél egy kis testmozgástól.
  • Gunnersboy
    #257
    szerinted az milyen igazolás hogy nincs semmibajod, de felment a testnevelés alól és gyógytornára sem kötelez?
  • Minister
    #256
    Kedves intelligenciahányadosom0 úr. Leírtam hogy sokat kell tanulnom, mellesleg nem kevesen irigylik a testemet. És neked ki mondta hogy mellette nem járok sportolni? Egyáltalán a véleményed ki kérdezte?
    Elmondtam h mire van szükségem.
    ... "Ne üldögélj egész nap".... Ennyi sok bölcs embert...-.-
  • LaciMaci
    #255
    Valaki tudna nekem szerezni MÁV igazolást?
    Megköszönném!
  • Narxis
    #254
    DE MI NEM NEVELJÜK!!!!
  • cargame
    #253
    En tutira mondom, hogy menj inkabb tornaszni. ! het 2 tornaorat kibirsz. Vagy inkabb kockulsz??? Mozogj bazd meg, ne uldogelj egesz nap. Fuh de utalom mikor felmentetik magukat h a torna ne huzza le az atlagot.
    NEVELJED A TESTED EMBER !!!!!!!!!!!
  • Minister
    #252
    Hello.
    Egész jövő tanévre kellene orvosi igazolás, de olyan ami nemcsak az összes testnevelés óra alól ment fel abban a tanévben, hanem gyógytornára sem kötelez. Makk egészséges vagyok, semmi bajom nincs, egy dkg túlsúlyom nincs, egyszerűen a tesitanárt utálom, és jó lenne tesiken tanulni a dogákra. Nagyon jó suliba járok, valami nagyon eredeti(s) kell, nem kockáztathatom, hogy lebukjak.
    Akitől ilyet tudnék venni, akár személyesen, az kérem segítsen!
    (Még egyszer mondom, tuti jó kell)
  • athos3
    #251
    ati
  • lac556
    #250
    igazolás nekem is wan privátba érdeklődhettek
  • Igazolás
    #249
    Ide irjatok privátba:)
  • Loboncz
    #248
    Helló!
    Igazolás engem is érdekelne az ajánlatod! Hogyan tudnánk felvenni a kapcsolatot?
  • damned17
    #247
    igazolás,érdekelne az ajanlatod.Mien privit adjak?
  • Igazolás
    #246
    LEÍRTAM ÉRTHETŐEN HOGY E-MAILBA NEMTUDOK KÜLDENI CSAK EREDETIT TUDOK ADNI ÉS AZT SZEMÉLYESEN MIVEL MÁSHOGY NEMLEHET. UGYHOGY OLYAN NE IRJON AKI E-MAILBE VÁRJA HOGY KÜLDJEK NEKI....AKIT KOMOLYAN ÉRDEKEL AZ IRJON
  • Narxis
    #245
    Írj Igazolás-nak, én csak fénymásoltat tudok adni. Ő meg eredetit.
  • Igazolás
    #244
    Helló akinek kell igazolás irjon privit:)
  • Gereee01
    #243
    [email protected] az email címem
  • Gereee01
    #242
    Sziasztok!Kellene nekem egy akármilyen igazolás...Nagyon hálás lennék aki segít...(Narxis),előre is köszönöm
  • Igazolás
    #241
    Hát jó csak te sem vagy hülye teis látod hogy az fénymásolt vagy nem ő is látja :D én meg full frankót adok :D
  • Narxis
    #240
    Volt olyan aki simán bevette, de hallottam olyanról aki lebukott. :D Ki is csapták suliból.

    Nem szép dolog, de ez van.
  • matyi0323
    #239
    Nem szép dolog becsapni a tanárokat...:)
    ejjj
  • Igazolás
    #238
    Fénymásolattal sokra nem mész. az hagyján hogy a papir anyaga teljesen más de még a pecsét is szar azonnal levágják hogy fénymásolt azt abbol csak a baj van ha lebuksz.