AquaMark3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ollie
#76
Akkor kiváncsi vagyok, hogy nekem mennyi lesz a pontszámom, mert ugyanaz a kareszom van. Majd este hazamegyek és lefuttatom a benchmarkot. Amúgy melyik pro-d van, ill. milyen órajeleken (400/300)? Az enyém alapból 400/340.

mozesapo
#75
9600 Pro, minden órajel alapon. Majd ha hûtõt cseréltem akkor 1 kis tunning.

ollie
#74
sima vagy pro 9600?

Imremagdi
#73
feltörés ?

http://s2b-hu.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=400ce81271ab4218ebc88d115104c2f1

Jacek
#72
hat az nem sok, a procid mennyin megy?

#70
abit nf7
xp 2600+ (tb)
512 ddr333
radeon 9000pro 128

gfx:1284
cpu:6167
AquaMark Score:11542

#69
Intel P4C 2.4GHz (800FSB, HT enabled)
Abit IC7 i875P
1024MB DDR400 Samsung 2.5-4-4-8 (1CMD) Dual Channel
ASUS V9950 Nvidia GeForce FX5900 128MB DDR 8X AGP
Detonator 45.33 (detonátor, hát tényleg majd felrobbanok)

Hát nem egy döbbenet:

GFX: 4536
CPU: 8132
Total score: 35489

DisplayWidth: 1024
DisplayHeight: 768
DisplayDepth: 32
AntialiasingMode: 0
AntialiasingQuality: 0
AnisotropicFiltering: 4
DetailLevel: 4
AvgFPS: 35.489609
MinFPS: 13.371575
MaxFPS: 113.000000
AvgFPSRender: 45.377052
AvgFPSSimulation: 162.624710
AvgTrianglesPerSecond: 10682821
MinTrianglesPerSecond: 2061520
MaxTrianglesPerSecond: 23402849
AquamarkScoreRender: 4536
AquamarkScoreSimulation: 8132
AquamarkScore: 35489

oneal1
#68
annyira csaknem lehet szar

!Forza Ferrari!

#67
Na ha akartok látni valami gyalázatos eredményt, mindjárt röffentem az 5900-as FX-m eredményeit. Még 8 perc a letöltés. Gondolom egy rakás fos lesz az eredmény. (Nagyon megbántam az 5900-et.)

oneal1
#65
ja és a videó kártyáhoza gyári driver van felrakva!
mennyit dombna rajta ha a legujabb lenne fenn??

!Forza Ferrari!

oneal1
#64
geforce 4 ti 4200 64 mb (leadtek)
amd athlon xp 1600+
768 mb ddr
15788

!Forza Ferrari!

mozesapo
#62
Vendor: GenuineIntel
Name: Pentium(R) 4 processor
SpeedMHz: 2406

Graphics:
Description: RADEON 9600 SERIES
DisplayWidth: 1024
DisplayHeight: 768
DisplayDepth: 32
AntialiasingMode: 0
AntialiasingQuality: 0
AnisotropicFiltering: 4
DetailLevel: 4
AvgFPS: 26.181879
MinFPS: 6.283671
MaxFPS: 94.621521
AvgFPSRender: 31.801956
AvgFPSSimulation: 147.918777
AvgTrianglesPerSecond: 7881587
MinTrianglesPerSecond: 990292
MaxTrianglesPerSecond: 17978882
AquamarkScoreRender: 3180
AquamarkScoreSimulation: 7395
AquamarkScore: 26181

gyraph
#58
Teljes win reinstall volt! Már ráfért...de mondom nemtom mi lehetett a baj, mert 3DMARK03 alatt hibátlanul teljesített elõtte is.

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

FRenkie
#56
xp-d van? frissítést nyomtál,vagy teljest?mert ha frissítés ennyire jót tesz én is csinálok egyet

\"Hosszú mosoly után jól esik a rémület.\"

FRenkie
#55
barton 2500+
gf4 ti 4400

gfx:2052
cpu:5555
--------
17,300

\"Hosszú mosoly után jól esik a rémület.\"

Punker
#54
FX5600-on mennyit lehet húzni? most 300/400-on van

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

gyraph
#53
Olyan ideges lettem, hogy gyorsan feltelepítettem a windows-t újra és lám az új eredmény a lenti configgal:
http://arc.aquamark3.com/arc/arc_search.php?firstMeasurement=10

45.826

Csak azt nem értem, hogy a 3DMark miért adott teljessen jó eredményt, ez meg miért nem....na mind1. Siker.

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

Punker
#49
az kártyám most 300/400-on van mennyit lehet rajta húzni?

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

#45
Majd kipróbálom én is 300on a 8500at...
#43
Hát igen, 8500at ez a teszt már többre értékeli mint 4200at... (shaderek)
gyraph
#42
Annyira irreális eredményeket látok netszerte, hogy az röhejes...vannak akik ilyen configokra, mint az enyém is ilyen gyatra eredményeket kapnak, mint az én eredményem, és vannak akik ennek a 3 szorosát (természetessen default beállitásokkal), mondom egyforma configokról beszélek...nagyon megbizható bencsmárk

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

Punker
#41
jaja nekem valami gebaszvan a driverekkel, Vietcong alatt tökéletes a game úgy hogy csak a kártya memóját használlja, ET alatt meg gecizik.....

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Punker
#38
ASUS S533
P4 Northwood 1,6 @ 2,133
768 MB 333 MHZ DDR
ABIT FX5600 256 MB

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Davidus
#36
Abit kt7
2000+
2x256MB Micron
Inno Gef3ti200

10170 pont... Hát igen a gef3ti200 power😊 De sebaj már érik a 9600pro😊

V9ykn8_TZL0

gyraph
#35
Az a röhej, hogy nem és direkt most teszteltem 3DMark03-al és 5978 pontot kaptam, ami teljessen jó... nemértem.

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

#34
AA nem volt bekapcsolva?
#32
Epox 8KHA+
Athlon XP 1700+
768 MRAM (266)
ATI Radeon 9700 Pro

29950 pont 😊

Jobb procival tobb lenne 😞

#31
Bocs!
Video kártya: BBA R9500Pro

#30
PIII800(133FS😎
320MB SD
Epox VIA

1024x768x32,AA off,Aniso 4x,Details:VeryHigh (recommed)

Gfx:2,349
Cpu:2,884
----------
16,690 Fram/s

gyraph
#29
Abit ic7
P4(800fsb)[email protected]
512MBInfineon DDR400
Radeon 9800PRO
Catalyst 3.7

18.656

Nem igazán értem a pontozást....Az olyasmi konfigokkal, mint az enyém, ilyen 50.000pont körüli eredményeket kapnak az emberek...
3DMARK03-ban simán 6000pont körül kapok...
????

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

#28
Hát, grafikájától nem vagyok hanyattesve ugyan, de részben betudható a 8500 tudásának is végülis 😊

Config:

EPoX 8RDA+
Bartony 2500+ @ 2800+ (sima 166FSBn)
2x256MB Samsung DDR400 (166FSB dual szinkron CL2.0)
Radeon 8500 64MB (nem LE, nem gagyi, rendes 8500😊 275/275)
Catalyst 3.2 (Minden Highest Quality-n)

Eredmény:

Majd megpróbálom vga tuninggal, meg 200FSBn stb... bár nem vagyok hanyattesve az egész benchmarktól...
NOTE: Lehetõleg azért ne mindenki képpel szúrja be az eredményeit, ha mégis akkor csak linken. Ez bõven elég volt illusztrációnak a topicba.
gyraph
#27
Húú...jól megmontad nekem...

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

#26
Mert már 93% 😊
És mertcsak.
gyraph
#25
Miért nem szeded a gamestarról?

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

#24
Nekem 39%... csak 34kiloval jön...
ollie
#23
hehe, le is van lassulva... csak nem akarják 5000-en letölteni egyszerre???

ollie
#22
hoppá!

gyraph
#21
programot

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

gyraph
#20
Már le lehet tölteni a progranot...

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

ollie
#19
milyen számláló?

ollie
#18
aha...

gyraph
#17
Lejárt a számláló!

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

ollie
#16
aha...

gyraph
#15
20perc...

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.

#14
rohadt regota van mar jatek 😊
es egesz jatszhato 8500-on is.
ollie
#13
Aha, ez nem az Aquanox 2 motorja véletlenûl? Minth azt olvastam volna.

Laalee
#12
játék is lesz

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

ollie
#11
Na végre, már régóta várok erre! Az én kareszomon 800x600-ban még játszható is lenne, ha játék lenne ;D

#10
Addig is néhány kép...
#9
On September 15th we will release our much anticipated DirectX 9 benchmarking tool:

AquaMark3 - The Reality Benchmark.


Az elsõ eredmények: