AquaMark3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
xp 2600+ (tb)
512 ddr333
radeon 9000pro 128
gfx:1284
cpu:6167
AquaMark Score:11542
Abit IC7 i875P
1024MB DDR400 Samsung 2.5-4-4-8 (1CMD) Dual Channel
ASUS V9950 Nvidia GeForce FX5900 128MB DDR 8X AGP
Detonator 45.33 (detonátor, hát tényleg majd felrobbanok)
Hát nem egy döbbenet:
GFX: 4536
CPU: 8132
Total score: 35489
DisplayWidth: 1024
DisplayHeight: 768
DisplayDepth: 32
AntialiasingMode: 0
AntialiasingQuality: 0
AnisotropicFiltering: 4
DetailLevel: 4
AvgFPS: 35.489609
MinFPS: 13.371575
MaxFPS: 113.000000
AvgFPSRender: 45.377052
AvgFPSSimulation: 162.624710
AvgTrianglesPerSecond: 10682821
MinTrianglesPerSecond: 2061520
MaxTrianglesPerSecond: 23402849
AquamarkScoreRender: 4536
AquamarkScoreSimulation: 8132
AquamarkScore: 35489
mennyit dombna rajta ha a legujabb lenne fenn??
!Forza Ferrari!
Name: Pentium(R) 4 processor
SpeedMHz: 2406
Graphics:
Description: RADEON 9600 SERIES
DisplayWidth: 1024
DisplayHeight: 768
DisplayDepth: 32
AntialiasingMode: 0
AntialiasingQuality: 0
AnisotropicFiltering: 4
DetailLevel: 4
AvgFPS: 26.181879
MinFPS: 6.283671
MaxFPS: 94.621521
AvgFPSRender: 31.801956
AvgFPSSimulation: 147.918777
AvgTrianglesPerSecond: 7881587
MinTrianglesPerSecond: 990292
MaxTrianglesPerSecond: 17978882
AquamarkScoreRender: 3180
AquamarkScoreSimulation: 7395
AquamarkScore: 26181
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
\"Hosszú mosoly után jól esik a rémület.\"
gf4 ti 4400
gfx:2052
cpu:5555
--------
17,300
\"Hosszú mosoly után jól esik a rémület.\"
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
http://arc.aquamark3.com/arc/arc_search.php?firstMeasurement=10
45.826
Csak azt nem értem, hogy a 3DMark miért adott teljessen jó eredményt, ez meg miért nem....na mind1. Siker.
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
P4 Northwood 1,6 @ 2,133
768 MB 333 MHZ DDR
ABIT FX5600 256 MB

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
2000+
2x256MB Micron
Inno Gef3ti200
10170 pont... Hát igen a gef3ti200 power😊 De sebaj már érik a 9600pro😊
V9ykn8_TZL0
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
Athlon XP 1700+
768 MRAM (266)
ATI Radeon 9700 Pro
29950 pont 😊
Jobb procival tobb lenne 😞
Video kártya: BBA R9500Pro
320MB SD
Epox VIA
1024x768x32,AA off,Aniso 4x,Details:VeryHigh (recommed)
Gfx:2,349
Cpu:2,884
----------
16,690 Fram/s
P4(800fsb)[email protected]
512MBInfineon DDR400
Radeon 9800PRO
Catalyst 3.7
18.656
Nem igazán értem a pontozást....Az olyasmi konfigokkal, mint az enyém, ilyen 50.000pont körüli eredményeket kapnak az emberek...
3DMARK03-ban simán 6000pont körül kapok...
????
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
Config:
EPoX 8RDA+
Bartony 2500+ @ 2800+ (sima 166FSBn)
2x256MB Samsung DDR400 (166FSB dual szinkron CL2.0)
Radeon 8500 64MB (nem LE, nem gagyi, rendes 8500😊 275/275)
Catalyst 3.2 (Minden Highest Quality-n)
Eredmény:
Majd megpróbálom vga tuninggal, meg 200FSBn stb... bár nem vagyok hanyattesve az egész benchmarktól...
NOTE: Lehetõleg azért ne mindenki képpel szúrja be az eredményeit, ha mégis akkor csak linken. Ez bõven elég volt illusztrációnak a topicba.

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
És mertcsak.
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
es egesz jatszhato 8500-on is.

AquaMark3 - The Reality Benchmark.
Az elsõ eredmények:
