Jobb mint a 3dmark03?
  • Gerry
    #84
    Na, igen, de a havernak egy ASUS A7A266-os alaplapja van (ALi chipset RuLeZ...) meg egy Athlon XP 1800+, 2*256MB PC2100-as memó társaságában. Azzal már nem olyan rossz a 31xx pont, csak szegény többet várt, bár én mondtam neki, hogy a 9600Pro az nem tudja közel sem azt amit egy 9700/9800-as kártya a 4 pipeline miatt, de azért bízok benne, hogy némi tuning után azért lehet kicsit javítani a helyzetén. Az ő elképzeléseibe ugyanis nem fér bele egy közel 50e Forintos VGA, (drágább alaplap és proci) és valahol igaza is van, egyelőre még nála is minden elfut ezzel a konfiggal rendesen, csak mindig morog, amikor az alaposan kiszolgált (jelen esetben GF2MX400 64MB-os VGA-t) alkatrészeit csak jelentősebb ráfordítással lehet lecserélni. És nem igazán akarja megérteni, hogy én inkább gyakrabban dobok rá a cuccaimra 5-10-15e forintot, és mondjuk félévente lecserélem a VGA-t, ezért mindig jobban mennek a dolgok az én gépemen, és sosem kell egyszerre kiadnom annyi pénzt, mint neki. Ő csak azt látja, hogy most megint ki kellet adnia nettó 38e forintot, és mégsem mennek úgy a tesztek, mint az én kártyámon, ami nekem kb 5. hónapja került +20e forintba (természetesen úgy, hogy a régi kártyát eladtam).