Jobb mint a 3dmark03?
  • Gerry
    #88
    Ellenben az elvakult nVidia-fan ismerősöm megint veri magát a földhöz, hogy akkor is az FX5900 a legjobb kártya, csak ez a teszt sem a valóságot mutatja. (Míg nem jött ki az Aquamark, addig mindig azzal jött, hogy majd ebben a tesztben jól megalázza az nVidia az ATi-t.)
    Első csapás ugye a 3DMark03-volt, (természetesen "nem valós eredményekkel"), a második a HL2 (ez is ugye "ATi optimalizált" mondja a haver), most hogy az AquaMark3-ban is alulmaradt picit az nVidia, most már abszolót nem tudom mit reagál, de kíváncsi vagyok. Neki ugye Ti4200-as kártyája van, és anno az volt a csúcs, meg még ma is rendesen állja a sarat, (nekem is volt olyan kártyám) és régebben én is az nVidia kártyákat favorizáltam, de mindmáig úgy is gondolom, hogy a Ti4600-as kártyákig a Geforce-ok voltak az erősebbek, valamint hamarabb jöttek ki, mint az ATi azonos kategóriájú kártyái... De a Radeon 9700-zal fordult a kocka, én ezt elég hamar beláttam (váltottam is). Sőt, az R9700-óta válozatlan a helyzet, most az ATi diktál, de egyesek ezt képtelenek elismerni. Ez van.

    (Bocs ha kicsit hosszú voltam meg offtopic!)