195
az
  • magyar ember 2
    #22
    Megneztem 1 interjut, nem lehet varat epiteni, maradnak a szokasos elore gyartott tipusok. :(
  • magyar ember 2
    #21
    Az UFOnak is jon szerencsere folytatasa, igaz nem holnap.
  • magyar ember 2
    #20
    Nem, en csak REMENYKEDEK. :)

    De volt regen a Castles 1-2, abban tok jol lehetett varat barkacsolni, es megvedeni, mint a Strongholdban, a 2-ben meg teruletfoglalas is volt.
  • 3P
    #19
    Nem kevered ezt a Castle Tycoon (egyenlore nem letezo) progival? :)
  • magyar ember 2
    #16
    Ja, es remelem a kinai palyan nem a pancelos lovag lesz a fo harceszkoz. :)
  • magyar ember 2
    #15
    Remelem vegre olyan varat lehet epiteni amilyet akarok, nemcsak 3-4 elore megadott tipusbol valaszthatok.
  • fucko
    #14
    Kivancsi vagyok itt mekkora hadsereget lehet vezenyelni 1szerre,persze a normalis 1500 is jo lenne de hatha itt mar sokkal nagyobat is lehet.Meg vajon itt is egy egyseg tobb embert is kiad?
  • magyar ember 2
    #13
    Sztem ez tok jo, en rosszabbra szamitottam. A LotR sorozat sosem a grafikajaval remekelt, hanem az osszetettsegevel, minden megvolt benne ami kellett 1 strategiaba (mondjuk lehetett volna Settlers szintu a gazdasagi resz). Ezentul megjobban varom. :)

  • fucko
    #12
    Az igaz de ha jatszottal a 2-vel anno akkor tudnod kell hogy korszakalkoto jatek lehet a strategiak kozott ha grafikat leszamitva nem ter el tole.
  • a.carkey
    #11
    Az meg egy ganaj!
  • PREMIERE1
    #10
    KB ilyen szintü a grafikája a Highland Warriorsnak ...
  • fucko
    #9
    Ez kibaszottul jo,vmi hasonlora szamitottam.
  • PREMIERE1
    #8
    Pár kép ízelítőnek (van az introból és van négy a játékból, csak ha vki vizuális típus -> mellesleg bocsi a modemesektől ... : ( ):














  • fucko
    #7
    Remelem a zeneje is hasonloan korrekt lesz mint a 2-nek.Hat en ugy lattam vhol hogy januarban jelenik meg,te hol lattad hogy marciust irtak?
  • fucko
    #6
    Kepet tudnal kilinkelni,mert en csak idetlen animaciokat lattam swordmanekrol.
  • Árnyvadász
    #5
    A grafikai motor használni fogja a 3D nyújtotta lehetőségeket. A csatákban lesz fontos szerepe. A stratégiai térkép is szebb lesz ezáltal, de lényegi változásokat nem fog kieszközölni, maximum a jobb átláthatóságot és a részletekben való jobb elmerülést egyensúlyozza ki. A program márciusban várható, addig lehet szalonnázni és Unreal2-t fogyasztani vacsorára. Már ha ízlik.
  • magyar ember 2
    #4
    Asszem nem lesz 3D, csak izometrikus, de a kepek alapjan eleg kulturalt.
  • fucko
    #3
    En nem lattam sehol hogy arany lenne de rohadtul varom mar.Ha olyan lesz mint a 2 csak persze 3d akkor repesni fog a szivem a boldogsagtol.Ezt varom mar evek ota.
  • magyar ember 2
    #2
    Nemreg mintha azt irtak volna vhol hogy aranyba van. Reg volt mar 1 igazi kozepkori, nem fantasy strategia.
  • magyar ember 2
    #1
    Na ezzel most mi van?