195
az
  • magyar ember 2
    #1
    Na ezzel most mi van?
  • magyar ember 2
    #2
    Nemreg mintha azt irtak volna vhol hogy aranyba van. Reg volt mar 1 igazi kozepkori, nem fantasy strategia.
  • fucko
    #3
    En nem lattam sehol hogy arany lenne de rohadtul varom mar.Ha olyan lesz mint a 2 csak persze 3d akkor repesni fog a szivem a boldogsagtol.Ezt varom mar evek ota.
  • magyar ember 2
    #4
    Asszem nem lesz 3D, csak izometrikus, de a kepek alapjan eleg kulturalt.
  • Árnyvadász
    #5
    A grafikai motor használni fogja a 3D nyújtotta lehetőségeket. A csatákban lesz fontos szerepe. A stratégiai térkép is szebb lesz ezáltal, de lényegi változásokat nem fog kieszközölni, maximum a jobb átláthatóságot és a részletekben való jobb elmerülést egyensúlyozza ki. A program márciusban várható, addig lehet szalonnázni és Unreal2-t fogyasztani vacsorára. Már ha ízlik.
  • fucko
    #6
    Kepet tudnal kilinkelni,mert en csak idetlen animaciokat lattam swordmanekrol.
  • fucko
    #7
    Remelem a zeneje is hasonloan korrekt lesz mint a 2-nek.Hat en ugy lattam vhol hogy januarban jelenik meg,te hol lattad hogy marciust irtak?
  • PREMIERE1
    #8
    Pár kép ízelítőnek (van az introból és van négy a játékból, csak ha vki vizuális típus -> mellesleg bocsi a modemesektől ... : ( ):














  • fucko
    #9
    Ez kibaszottul jo,vmi hasonlora szamitottam.
  • PREMIERE1
    #10
    KB ilyen szintü a grafikája a Highland Warriorsnak ...
  • a.carkey
    #11
    Az meg egy ganaj!
  • fucko
    #12
    Az igaz de ha jatszottal a 2-vel anno akkor tudnod kell hogy korszakalkoto jatek lehet a strategiak kozott ha grafikat leszamitva nem ter el tole.
  • magyar ember 2
    #13
    Sztem ez tok jo, en rosszabbra szamitottam. A LotR sorozat sosem a grafikajaval remekelt, hanem az osszetettsegevel, minden megvolt benne ami kellett 1 strategiaba (mondjuk lehetett volna Settlers szintu a gazdasagi resz). Ezentul megjobban varom. :)

  • fucko
    #14
    Kivancsi vagyok itt mekkora hadsereget lehet vezenyelni 1szerre,persze a normalis 1500 is jo lenne de hatha itt mar sokkal nagyobat is lehet.Meg vajon itt is egy egyseg tobb embert is kiad?
  • magyar ember 2
    #15
    Remelem vegre olyan varat lehet epiteni amilyet akarok, nemcsak 3-4 elore megadott tipusbol valaszthatok.
  • magyar ember 2
    #16
    Ja, es remelem a kinai palyan nem a pancelos lovag lesz a fo harceszkoz. :)
  • 3P
    #19
    Nem kevered ezt a Castle Tycoon (egyenlore nem letezo) progival? :)
  • magyar ember 2
    #20
    Nem, en csak REMENYKEDEK. :)

    De volt regen a Castles 1-2, abban tok jol lehetett varat barkacsolni, es megvedeni, mint a Strongholdban, a 2-ben meg teruletfoglalas is volt.
  • magyar ember 2
    #21
    Az UFOnak is jon szerencsere folytatasa, igaz nem holnap.
  • magyar ember 2
    #22
    Megneztem 1 interjut, nem lehet varat epiteni, maradnak a szokasos elore gyartott tipusok. :(
  • Loxa
    #23
    Sziasztok!
    Tudtok már valami közelebbit a kiadás időpontjáról? A második része tényleg nagyon kellemes és már nagyon várom a harmadikat. Ha netán valakinek már megvan, akkor odaadom érte a bal karomat!
  • fucko
    #24
    Meg semmi sajnos:((
    A hp-n meg azt irjak 2003 semmi mast.:((((((
    Pedig ez az a jatek amit leginkabb varok minden kozul.
  • a.carkey
    #25
    Ha igazán jó várat akartok építeni, akkor egy "kiphaszott" régi progit kell elővenni:
    Conquer AD. 1086. Minden volt benne, ami a Defender of the Crownban, a castlesben stb. a várépítést jellemezte. Soke lemből építhetted fel a várad, és megvédhetted FPS módban is a betörő ellentől. A Sierra adta ki, de nem mai darab, ami a grafikán meg is látszik, de ma is az egyik kedvencem. A csata, mint a DofTheC-ban, de van benne lovagi toran, nősülés, kereskedelem, komplett managment rész, fegyvergyártás, némi RPG, sárkányvadászat, adóztatás és az FPS-en kívüli részek gyönyörűszépek!!! A cél Anglia feletti uralom megszerzése. Közben lovagitornákról lovagitornákra vándorolsz, fejleszted a hadsereged, a várad építed, mikromanagment részt "műveled", udvarolsz, bérgyilkolsz, "benyalsz" a királynak (H. Vilmos) ill. szövetségeket keresel, járod a városokat - amik gyönyörűszépek -, kocsmákat, fegyverkovácsokat, jobbnál jobb fegyvereket is veszel, amiket FPS módban a lovagi játékokon ki is próbálhatsz. Két csapat küzd, ahol az embereidet egy bizonyos terpen összeengedik az általad kihívott nagyúr embereivel. Pénzt kereshetsz, az ilyen játékokon találkozol a nőkkel, akiknek udvarolhatsz. Több közül kell lehet választani. Mindegyik egy egyéniség. A szereplők "szinkronja" szuper. Régi angolsággal beszélnek. Az ivókban lehet kikérdezni mindenki, hogy a sztori haladjon. A cél a királyság megszerzése, de a "Reign of Fire"-ban lévő sárkányhoz hasonló sárkány legyőzésével is lehet nyerni, de addigra a legjobb lovagi fegyverzettel kell rendelkezni. Ezeket a különböző karakterektől szerezheted be, ill egy-egy vár elfoglalásakor találhatsz rájuk. Az egész ellenséges várat is be lehet járni. A kor színvonalához - vmikor a 90-es évek közepe - képest zseniális az FPS rész is. Ami nem az igazi, az a csata. Aki ismeri a "Centurion" féle nagyon régi progit, annak azt mondhatom. Detto UA. Kevés a lehetőség. Ha a LOTR 2 csatáihoz lenne hasonló a várostrom és a csata, már jó lenne, de ha ezen túlléptek, akkor tök állat a játék.
  • a.carkey
    #26
    Pár kép a játékból (C.AD 1086)




    Nem találtam többet ...
  • magyar ember 2
    #27
    Jo kis game volt, meg anno a CD Galaxisban irattam fel. :) De a Castles sorozat se volt rossz, ott is lehetett sajat varat barkacsolni, a 2esben meg teruletet foglalni is, tisztara mint a LOTR-ban.

    "jobbnál jobb fegyvereket is veszel, amiket FPS módban a lovagi játékokon ki is próbálhatsz."
    Vagy ellopod 1 varkastelybol. :) Ijat asszem csak igy lehetett szerezni.
  • Gundark
    #28
    Az EBGamesen azt mondják 2003.09.09 a megjelenés.
  • magyar ember 2
    #29
    Azt en is lattam, bar a hitelesseget +kerdojelezi hogy a Duke Foreverre is adtak konkret datumot (az is vmi 9. ho' koruli). Januarban volt ide a forumra bemasolva 1 +jelenesi lista, azon + jan. 15 volt, ami mar valszeg nem igaz. :)
  • fucko
    #32
    Remelem nem baszzak el olyasmivel.De szinte biztos hogy nem.
  • a.carkey
    #34
    Sosem sikerült összegyűjteni a sárkány ellen (sárkányfű)bevethető fegyverzet minden darabját. Szóval ez kimaradt. De legyaktam a király várát úgy 10-15 alkalommal. Csak egy, "nagypofájú" nőt nem sikerült befűzni ...
    Máig ez az etalon. Nem is értem, hogy miért nem készült még folytatása. Csak a grafikát kéne feljavítani ...
  • magyar ember 2
    #35
    Jonak jo volt, de valahogy nem volt egesz. A LOTR mar inkabb az, csak a Castles szeruen epitheto egyedi varak es a DOC stilusu raid, meg a levagi tornan elnyerheto teruletek hianyoznak belole.
  • magyar ember 2
    #36
    Az AD1086ban a legjobb a var kirablas volt, tok jo ijakat meg full plate maileket tudtam ingyen beujitani. Igaz, szukseg is volt ra, mer' a katonak inkabb csak agyutolteleknek voltak jok, a varban semmi hasznosat nem tudtak felmutatni. :)
  • Kánya
    #37
    ...innen le lehet szedni a Conquer AD. 1086-ot:
    http://files.the-underdogs.org:8080/games/c/conq1086/files/conq1086.zip
  • magyar ember 2
    #38
    Es a LOTR3-at? :)
  • [Jakuza]
    #39
    Hat meg arra egy kicsit varnod kell. :)

    Lords of the Realm III

    Publisher: Sierra On-Line
    Developer: Impressions Games
    Media: Release Date
    CD-ROM 09/01/2003
  • magyar ember 2
    #40
    Ez mennyire tuti? Ugye nem arrol az oldalrol van, ahol a Duke Forevert is napra pontosan meghataroztak? :) A hivatalos oldalon augusztus ota nincs frissites, remelem azert mert a sok kodolas miatt nem ernek ra az oldallal foglalkozni. :)
  • [Jakuza]
    #41
    A Gamezone oldalrol van.
    Altalaban jok a megjelenesi listak.
    De persze elofordulhat csuszas ez nem toluk fugg.
    De ami 1-2 honapon beluli megjelenesre van irva azoknak a jatekoknak pontos a megjelenesi datuma.
  • magyar ember 2
    #42
    fel.
  • magyar ember 2
    #43
    Uj szkrinsotok:
    http://games.sierra.com/games/lordsIII/gallery.php

    Vegre lehet sajat kastelyt tervezni (mint a Castlesben), nemcsak az alap 6 felebol valogatni.
  • magyar ember 2
    #44
    Es persze van info is a keszultsegrol. Az engine mar kesz, a balanceolasnal, es a scenariok keszitesenel tartanak.
  • magyar ember 2
    #45