89387
PlayStation3
  • atka76
    #89267
    Hát az a baj,hogy nem csináltam semmit,egyszer csak nem kapcsolódik és kész!A többi készülék meg igen! / laptop,okos teló,tablet /
    Hát ezt nem értem!
    Szét vág az ideg!
  • Troger911
    #89266
    Wifi? Esetleg új router? Nekem ha b/g/n módban van a router, akkor csinálja ezt. Nem támogatja az n-es wifit és néhány routernél a mixed módot (ha az n is benne van)...
  • atka76
    #89265
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne,hogy a ps3 - som nem akar kapcsolódni a netre,azt írja ki,hogy obtain ip address failed!
    Évek óta nem volt vele semmi gond most kezdte el csinálni!
    Mi lehet vele a baj?

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    Üdv
  • tigeroo
    #89264
    argh nemszóltam:D bocsi a spammért, siker
  • tigeroo
    #89263
    nem szól a hang ha a hifire rákötöm. auxként működik számítógéppel pl. de ha közvetlenül RCA kábellel kötöm be akkor a PSnek nincs hangja.

    tudnátok segíteni ebben? vettem jack-rca átalakítót is, ha de úgy sem szól ha auxra kötöm
  • tigeroo
    #89262
    Kihay a visszajelzo led is, hol elmegy hol vissza pedig fel van toltve
  • tigeroo
    #89261
    Miert van hogy a dual shock kontrollerem az egyik folyamatosan ki-be lepked? Fel van toltve de neha elkezd rapid gyorsan megszakadni majd visszajon, hol a diablo3 irja ki hogy reconnect a kontrollert, hol controller setti ga jon be hogy turn off controller. Mi lehet a baja?
  • davidka003
    #89260
    A kép meg HDMI.
    A menüben majd állítani kell hogy a hangot ne a HDMI-re küldj.
  • davidka003
    #89259
    Gyári kábelről levehető a hang RCA-val ja.
    Én is úgy használom hifire kötve.
  • Zozo76
    #89258
    http://www.fiio.hu/index.php/webshop/d-a-atalakito-dac/fiio-d03k-taishan-d-a-atalakito-detail
  • Zozo76
    #89257
    hasznalhatod a fiio ceg dac-et (digital-analog converter), optikat fogad es analog vonalszintu jelet kapsz, az mehet az erosito line-in bemenetebe. 9000 korul van az ara. en igy hasznalom itthon a tv-t mediaplayernek (lg 3d smart 120cm, orion se280, orion hs40).
  • darkSectorxxx #89256
  • arty
    #89255
    5.1 rendszer? optikai kimenet van a ps3-on ....
  • tigeroo
    #89254
    énis egy ps3 boldog tulajdonosa leszek holnaptól :)


    kérdés: monitor/hifi kombóval megoldható a játék? rca-jack kábel elég hozzá, vagy hogyna lehet megoldani a hangot a hdmi mellé?
  • Nivea
    #89253
    Sziasztok!
    Volt már valakinek olyan problémája, hogy egy játék updatelésénél kifagyott a gép fekete képernyővel?
    Köszi előre is!
  • davidka003
    #89252
    Forza elég volt. :)
    Nem autókázok. Ezeket végignyomom aztán el is lesz adva a konzol meg a játékok is.
    Kell a pénz One-ra. Csak addig nem akartam venni amíg ezeket nem játszottam végig. :)
  • darkSectorxxx #89251
    Lehet a racer játékokat nem kedveli. :)
  • arty
    #89250
    igen, a ps3 kiváló exklu-pléjer :))

    granturismo..?
  • darkSectorxxx #89249
    89243....

    mutattad hogy legfeljebb játszhatóvá vált én ezt ironikusan értelmeztem hogy sokkal több. :D
  • n000rbi
    #89248
    Te miről beszélsz? :) Davidka003-nak ment
  • darkSectorxxx #89247
    Ja de nekem îrtál. :)
  • davidka003
    #89246
    Azokat még tervezem megvenni akcióban. :)
    Addig meg elvagyok a lent felsorolt játékokkal.
  • n000rbi
    #89245
    Nem is Neked ajánlottam :P
  • darkSectorxxx #89244
    Jó a frame nem volt az erőssége, de nekem második játszásra már nem adott semmi pluszt, nem azt mondtam hogy ha valaki választhat hol kezdi el melyik jobb.
    De a 10 fps miatt nem állok neki megint kimaxolni. :D
  • n000rbi
    #89243
    Legfeljebb annyit, hogy játszhatóvá vált :)

  • darkSectorxxx #89242
    Shadow ps2-höz képest nem mutat sok fejlődést, legalábbis nekem nem adott annyi pluszt.
  • n000rbi
    #89241
    Ico és Shadow of the Colossus-t se hagyd ki ;) (+ Journey, Puppeteer, ha bejön az ilyesmi)
  • darkSectorxxx #89240
    Valóban eszméletlen töltési és törlési idők vannak, de megéri.
  • davidka003
    #89239
    2 hete vettem PS3-at. Amúgy tetszik ha játszani kell vele. Ha patch-et tölteni kell akkor fos.
    Killzone 3-at pl nagyon élvezem :)

    De kizárólag csak exkluzívokkal játszok rajta. :)
    Ezek vannak meg:

    God of war collection 1-2
    God of War 3
    Killzone 2-3
    Demon's souls
    Heavy Rain
    Beyond Two souls
    Resistance 1-2-3
    Uncharted 1-2-3
    Heavenly Sword

    Várnak még rám szép élmények úgy érzem :D
  • arty
    #89238
    welcome to psn :D
  • davidka003
    #89237
    Komolyan mondom a világon nincs még egy ilyen fos.
    Kurva patch-eket akarnám felrakni de folyamatosan dobálja már napok óta a http status code 504 errorokat.
    Van mikor 1-2 patch felmegy aztán megint ezt nyomja. SZÁNALOM.
    SZÁNALOM.
  • arty
    #89236
    ha fenthagyod az accountodat a gépen és nem deaktiválod a ps3at, akkor az uj tulaj uj accountja is tudja őket majd használni

    ha valaha veszel egy uj ps3at, akko arra leszeded az accod és a játékokat is le tudod ujra szedni

    ha szeretnéd, hogy az uj tulaj játszhasson a megvett játékokkal, de az accountod ne piszkálhassa: állítsd be, hogy bejelentkezéshez kérjen jelszót (mármint az accountod).... igy csak ő, az uj accával tudja használni a tartalmakat, de az accodba nem tud belépni (mert nem tudja a jelszot)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.06.28. 13:59:01
  • darkSectorxxx #89235
    Nem, a profillla le tudod bármikor tölteni újra őket.
    Vagyis azzal a profillal maivel megvetted azzal lehet legközelebb letölteni őket.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 13:30:26
  • masoma
    #89234
    sziasztok! eladom a playstationömet és az ügyben érdeklődök, hogy ha a merevlemezre vannak telepítve játékok (nem plusosak), azok elvesznek azután, hogy törlöm az accountokat? (magyar és uk accal is vásároltam játékokat) és ha esetlegesen az új tulaj csinál fiókot magának akkor is tud velük játszani? előre köszi a segítséget
  • darkSectorxxx #89233
    HÁT GYENGE JELHEZ, TV-DVD-KAZETTA, STB. :) OLDSCOOL KONZOL...PC. :D
  • arty
    #89232
    és ha kikapcsolod filmre és játékra, akkor hova kell? windóz desktopra? ;)
  • darkSectorxxx #89231
    Mondom nem lehet gond nálad, valszeg akkor ilyen a cucc...azért régi játék. :D
  • csgj
    #89230
    Na, most már azt is kipróbáltam, hogy milyen a Crack in Time egy másik tévén. Ugyanúgy kb. 80 centis, 1080p-s, csak ez nem vacak Orion, hanem LG (a szüleimé). Nos... tök ugyanolyan. Ugyanolyan pixelesek az effektek, szóval tényleg egyszerűen csak a játék lett ilyen. Most már kezdem elfogadni. :D
  • darkSectorxxx #89229
    Ki lehet ám őket kapcsolni, értelemszerűen játék, illetev hd filmnél nincsenek bekapcsolva ezek nálam. :)
    Ahol meg szükség van rá ott meg nem okoz gondot a 60fps mert nincs. :D

    Nekem ilyen van, aszonnyák ezen jó.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.03. 19:42:56
  • davidka003
    #89228
    Digitális. Vagy van jel vagy nincs.