89368
PlayStation3
  • n000rbi
    Te miről beszélsz? :) Davidka003-nak ment
  • darkSectorxxx
    Ja de nekem îrtál. :)
  • davidka003
    Azokat még tervezem megvenni akcióban. :)
    Addig meg elvagyok a lent felsorolt játékokkal.
  • n000rbi
    Nem is Neked ajánlottam :P
  • darkSectorxxx
    Jó a frame nem volt az erőssége, de nekem második játszásra már nem adott semmi pluszt, nem azt mondtam hogy ha valaki választhat hol kezdi el melyik jobb.
    De a 10 fps miatt nem állok neki megint kimaxolni. :D
  • n000rbi
    Legfeljebb annyit, hogy játszhatóvá vált :)

• darkSectorxxx
    Shadow ps2-höz képest nem mutat sok fejlődést, legalábbis nekem nem adott annyi pluszt.
  • n000rbi
    Ico és Shadow of the Colossus-t se hagyd ki ;) (+ Journey, Puppeteer, ha bejön az ilyesmi)
  • darkSectorxxx
    Valóban eszméletlen töltési és törlési idők vannak, de megéri.
  • davidka003
    2 hete vettem PS3-at. Amúgy tetszik ha játszani kell vele. Ha patch-et tölteni kell akkor fos.
    Killzone 3-at pl nagyon élvezem :)

De kizárólag csak exkluzívokkal játszok rajta. :)
    Ezek vannak meg:

God of war collection 1-2
    God of War 3
    Killzone 2-3
    Demon's souls
    Heavy Rain
    Beyond Two souls
    Resistance 1-2-3
    Uncharted 1-2-3
    Heavenly Sword

Várnak még rám szép élmények úgy érzem :D
  • arty
    welcome to psn :D
  • davidka003
    Komolyan mondom a világon nincs még egy ilyen fos.
    Kurva patch-eket akarnám felrakni de folyamatosan dobálja már napok óta a http status code 504 errorokat.
    Van mikor 1-2 patch felmegy aztán megint ezt nyomja. SZÁNALOM.
    SZÁNALOM.
  • arty
    ha fenthagyod az accountodat a gépen és nem deaktiválod a ps3at, akkor az uj tulaj uj accountja is tudja őket majd használni

ha valaha veszel egy uj ps3at, akko arra leszeded az accod és a játékokat is le tudod ujra szedni

ha szeretnéd, hogy az uj tulaj játszhasson a megvett játékokkal, de az accountod ne piszkálhassa: állítsd be, hogy bejelentkezéshez kérjen jelszót (mármint az accountod).... igy csak ő, az uj accával tudja használni a tartalmakat, de az accodba nem tud belépni (mert nem tudja a jelszot)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.06.28. 13:59:01
  • darkSectorxxx
    Nem, a profillla le tudod bármikor tölteni újra őket.
    Vagyis azzal a profillal maivel megvetted azzal lehet legközelebb letölteni őket.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 13:30:26
  • masoma
    sziasztok! eladom a playstationömet és az ügyben érdeklődök, hogy ha a merevlemezre vannak telepítve játékok (nem plusosak), azok elvesznek azután, hogy törlöm az accountokat? (magyar és uk accal is vásároltam játékokat) és ha esetlegesen az új tulaj csinál fiókot magának akkor is tud velük játszani? előre köszi a segítséget
  • darkSectorxxx
    HÁT GYENGE JELHEZ, TV-DVD-KAZETTA, STB. :) OLDSCOOL KONZOL...PC. :D
  • arty
    és ha kikapcsolod filmre és játékra, akkor hova kell? windóz desktopra? ;)
  • darkSectorxxx
    Mondom nem lehet gond nálad, valszeg akkor ilyen a cucc...azért régi játék. :D
  • csgj
    Na, most már azt is kipróbáltam, hogy milyen a Crack in Time egy másik tévén. Ugyanúgy kb. 80 centis, 1080p-s, csak ez nem vacak Orion, hanem LG (a szüleimé). Nos... tök ugyanolyan. Ugyanolyan pixelesek az effektek, szóval tényleg egyszerűen csak a játék lett ilyen. Most már kezdem elfogadni. :D
  • darkSectorxxx
    Ki lehet ám őket kapcsolni, értelemszerűen játék, illetev hd filmnél nincsenek bekapcsolva ezek nálam. :)
    Ahol meg szükség van rá ott meg nem okoz gondot a 60fps mert nincs. :D

Nekem ilyen van, aszonnyák ezen jó.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.03. 19:42:56
  • davidka003
    Digitális. Vagy van jel vagy nincs.
  • csgj
    Egyébként a HDMI kábel minősége/milyensége nem számíthat ilyenkor? (Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de hát nem igazán értek hozzá.)
  • arty
    ... amikkel egyből el is veszted azt a reszponszivitást, amit a 60fps miatt nyertél :)

képjavító: sokszor ocsmány kép + esetlegesen igan nagy késéssel megjelenítés
  • darkSectorxxx
    Igen annyira nem lenne zavaró. Bár a jó tv-kben 1080p-sekben is vannak képjavító funkciók.
  • csgj
    Á, értem. De egyébként nem lenne semmi bajom a Crack in Time látványával, minden jól néz ki (2009-es játékokhoz mérten mindenképpen), kivéve az effekteket. :D Mintha nem is illenének bele emiatt a pixelesedés miatt. De gyanítom, hogy ha 720p-s tévém lenne, azon nem látszana annyira.
  • arty
    az uncharted fele frémrátával fut, mint a ratchetek ... (értsd: 30fps a ratchet 60-a helyett)

a 60fps-nek mindig ára van, konzolon elsősorban látványban :)
  • darkSectorxxx
    Jogos, nem tudom, azért régebbi Ratchet-ek joval frankóbbak voltak, szerintem nem csak technikailag hanyagolták el ebben a generációban.
  • csgj
    Ja, csak azért is furcsállom, mert a Crack in Time egy ps3-exkluzív játék, tehát teljesen rá lehetett volna fókuszálni. Pl.: Az Uncharted 2-3 most is fantasztikusan néz ki, és nincsenek technikai problémái, pedig 720p-ben megy az is.
  • darkSectorxxx
    Ja vágom hogy mire érted a pixelesedést, az alacsony felbontást, ez adódhat, vagyis fokozódhat a kis felbontás nagy felbontású kijelzőn való megjelenítésénél is.
    Ezekszerint néhány játéknál ez erősebben jelen van.

Mondjuk DAI-t nem néztem még ps3-on csak 1-2 másik játékot, ami amúgy ps4-re megjelent és van ps3-as változata.
    Sajnos akkor ezt szokni kell. :D
  • csgj
    Bizony. :D Elég durván. Csak a PC-men vacakul ment, ezért vettem meg PS3-ra. (Játékélmény szempontjából megérte, de grafikailag tényleg gáz kicsit.)
    Amúgy a Tools of Destruction képeken csak az látszik, hogy van egy kis rece, de persze, az tényleg szinte minden játékban van, viszont ez a pixelesedés kicsit más dolog. (Konkrétabban EZ.)
  • darkSectorxxx
    DAI-ben azért ciki ilyet látni , vagy azt ps3-on ennyire levitték?
  • darkSectorxxx
    Itt van még1 közelebbi

• csgj
    Tudom, de ilyen pixeles effekteket eddig csak a Dragon Age Inquisitionben meg ebben a Crack in Time-ban láttam. Az előbbiben nyilván azért volt, mert minimumra vették azt a grafikát, amit PC-n vagy az új konzolokon produkál. A Crack in Time meg nem tudom, miért ilyen. Más 720p-s játékoknál nem vettem észre ilyesmit.

(Ja, ezen a képen, amit beillesztettél, nem látni azt a pixelesedést, de írtam, hogy a Tools of Destructionben nem is találkoztam vele.)
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2015.06.01. 22:03:29
  • darkSectorxxx
    Hát nehéz így , hogy nincs már meg ez a rész nekem, de csináltam azért egy képet a tools-ról.

Ha máshol is panaszkodnak akkor a játék ilyen valszeg, de ez a tool is recés ám...szerintem ja élsimitás is, meg a gyenge felbontás, a legtöbb játék 720-t támogat csak.

Kicsit beremegett a kezem. :D

sony ......705b-n csináltam a képet:

Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 21:59:32
  • csgj
    A Tools of Destructionnel nem volt ilyen gond! Igaz, hogy az amúgy csúnyább, de nincs benne ez a fura pixelesedés.
  • csgj

Na, a háttérben az a füst nemcsak a sz*r telefonos képen néz ki pixelesnek. De közben megnéztem, mások beszéltek-e erről, és pár külföldi fórumon találtam játékosokat, akik ilyesmiről panaszkodtak. Megoldás viszont nincs. Egyszerűen megszokom, és kész. :D Arra is gondoltam, talán az élsimítás hiányától néz ki így. De igazából nem nagy ügy, tudom, csak kicsit felnagyítottam. :D
  • darkSectorxxx
    Hát mikor játszottam 720p-s tv-m volt, most 1080p-sen nem emlékszem pontosan hogy azóta bent volt-e a gépembe, de a dobozon 720p van feltüntetve felbontásnak a dobozon.Nékem a Tools of Destruction most itt vagyon kéznél, ha akarod belenézhetek, feltételezem ebben sem sokkal másabb a grafika.

FF-k szerintem azért kategórikusan szebbek ettől. :D
    Nem hinném hogy a gépeddel vagy a tv-del lenne gond. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 21:34:08
  • csgj
    Tudja az 1080p-t. (Final Fantasy XIII-en és XIII-2-n teszteltem, azok úgy futnak.)
  • csgj
    Tényleg? :D Hát, mivel majdnem az összes effekt ilyen (főleg a tűzön meg a füstön látszik még), nem tűnt normálisnak.
  • darkSectorxxx
    Normálisnak tűnik a jelenség.
    Milyen a tv-d 720p vagy 1080?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 21:13:27