89368
PlayStation3
  • csgj

Egy ilyet sikerült lőnöm telefonnal. Egyébként ugyanilyen pixelesek a tűz- és robbanáseffektek is, csak azokról nem sikerült normális képet készítenem.
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2015.06.01. 21:13:27
  • csgj
    Hát azt nem tudok. :/
  • partizan182
    Nekem megvan, nem emlékszem ilyesmire, screent valamit tudsz lőni hogy mire gondolsz?
  • csgj
    Sziasztok! Már megint van egy kérdésem. (Látszik, hogy nekem még a ps3 is új.) :D De ez csak azokhoz szól, akik játszottak a Ratchet & Clank: Crack in Time-mal. Az a helyzet, hogy nálam a legtöbb effekt a játékban nagyon pixeles, darabos, mosottas. 82 centis Led hdtv-m van, nem tudom, így kéne-e kinéznie, de az biztos, hogy az előző részben nem volt ilyen. Másnál is ilyen, elszúrták az effekteket, vagy mi ez? Tulajdonképpen élvezhető így is, mert a játék király, de azért a mai szemmel is szép grafikát ez lehúzza.
  • csgj
    Igen, azt is észrevettem, hogy elég ocsmány. Csak valamikor nagyon alacsony áron adták a Store-ban, és megvettem... Lehet, hogy úgy sem érte meg. :D
  • arty
    gta4 ps3on vállalhatatlanul randa és szaggatós
  • csgj
    Köszi! Akkor jó, megkönnyebbültem. :D Tulajdonképpen nem vészes, mert PC-n ennél durvábbak is előfordultak már, és mégis kijátszottam azokat a játékokat. Csak azt hittem, PS3-on ez esetleg valami hibát jelez.
  • Kongy
    Igen, RDR és GTA IV nálam is szaggatott anno :) Optimalizálás hiánya, nem a gép hibája
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.05.23. 14:33:38
  • csgj
    Sziasztok! Lehet, hogy buta kérdés, de azért felteszem: Az normális, ha néhány játék szaggat, vagy legalábbis kicsit belassul? Eddig csak a Red Dead Redemption-nél (városokban), a GTA IV-nél és a Final Fantasy XIII-2-nél (egy-egy kisebb területre korlátozódva) vettem ilyet észre, a többi simán megy. Ezek közül a GTA van meg digitálisan, a másik kettő lemezről fut. (Super Slim, 500 Gb-os vinyóval, amit külön vettem hozzá.)
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2015.05.23. 14:32:08
  • Evoluti0N
    Könnyes búcsút veszek a topictól. Eladtam a gépet. PS-em legközelebb max már csak a 4 lesz, amint lesz rá elég mennyiségű olyan exkluzív játék, ami érdekel. :)
  • Freedy23
    PSN-en 2500Ft a catherine, ha valakit esetleg érdekel...
  • cocobanana
    Sziasztok!
    Eladó egy félig hibás Ps3 160 gigás slim. A lemezeket valamiért nem hajlandó beolvasni, de netről letöltött játékokkal tökéletesen fut. Minden gyári tartozékkal, + gta4-el, fifa 15 , 13-al. Csak személyesen Budapesten metróvonal közelében. Ár: 27.000ft
  • Freedy23
    Nem zárkózok el a multiplatform címektől.
    Most éppen Catherine-t próbálok vadászni, de legfeljebb majd megrendelem valahonan külföldről 6-7k-ért ha nem találok itthon olcsóbban használtat.
  • Evoluti0N
    De muliplatform címek is érdekelnek, vagy inkább PS3 exkluzív?
  • partizan182
    Persona 5 + pár indie és PSN cucc. De igen, nagyjából halott, back-catalogue-ból tudsz leginkább szemezgetni.
  • Freedy23
    ÁÁ dehogyis, csak érdeklődöm, hogy a közelmúltban volt-e valami érdekesség. Ritkán szoktam csak játszani. Beyond: Two Souls-t is csak most fejeztem be. Következő játékként talán végre befejezném a Canis Canem Editet, az még csak nem is PS3-as :D
    Fahrenheit is a listámon van.

Esetleg jövőben várható még valami PS3-ra? Vagy mostmár halottnak tekinthető? :(
  • Evoluti0N
    Mi van a több, mint egy éves játékokkal? Azok közül mindent kijátszottál, ami érdekelt?
  • Kongy
    Hát nem nagyon van értelmes új játék PS3-ra, ami jó is :)
  • Freedy23
    Ennyi? :D 1 db játék, ami igazából nincs is jól optimalizálva? Reméltem, hogy ps4 megjelenése után azért lesz még néhány értelmes megjelenés.
  • Evoluti0N
    Elméletileg a Shadow Mordor prevgen portjai egy kisebb katasztrófával érnek fel. Szóval nem biztos, hogy PS3 a legmegfelelőbb platform rá.
  • Kongy
    Shadow of Mordor
  • Freedy23
    Jött ki mostanában (kb elmúlt egy évben) valami említésre méltó játék? Legutóbbi játékok The Last of Us, GTA V, Beyond Two Souls voltak, amikkel játszottam. Annyira nem követtem az eseményeket, ha tudtok, légyszíves ajánljatok valami játékot!
  • Chris Lowe
    Azért a gt6 támogatás nem semmi. Nemsokára jön a vw második vision gépe.
  • masoma
    szerintetek ha lesz last of us folytatás, mi lenne a történet nagy vonalakban?
  • csgj
    Aha, próbáltam már ezeket, de nem működik.
  • MuchACHO79
    Dátum/ idő jól van beállitva? Töröld le a storet és rakd újra.
    Amúgy X360 és a PS3 is szopóágra lett téve szerintem a nextgen konzolok miatt.

Gran Turismo 5 kb másfél gigás frissitést nem birom telepiteni 1 hónapja. Valahol mindig benyomja a kamut, hogy sorry by sony.
    World of tanks @ 360 szintúgy nyafog, hogy couldnt connect live.
    Tököm tele a hozzáállásukkal, kezet foghat az MS és a Sony. Még árulják a 360at, de supportra már csesznek.
  • csgj
    Sziasztok! Az a helyzet, hogy már napok óta nem tudok belépni a Store-ba (PS3), mert ezt írja ki: "This service is currently undergoing maintenance". De gyanítom, valójában nincs is karbantartás... Tudjátok, mi a teendő ilyenkor?
  • Zozo76
    nalam XO-n aranylag gyors a letoltes viszont X360-on meg a store is lassu.
  • darkSectorxxx
    Milyen 40gigákat?
  • arty
    +1

annyi, h nálam a one is mocsok lassan szed :DD
  • partizan182
    Laasú az Ps4-en is, csak ott 40 gigákat kell letölteni. El tudod képzelni mekkora élmény.
  • Zozo76
    Nalam meg XBOX 360-ra lassu a letoltes. Pont azota miota kint van az XBOX ONE. Fogadok hogy az MS atalitotta a szerverek nagy reszet XO-ra, es emiatt lassu mar az X360-ok kiszolgalasa. Szerintem ugyenezt csinalta a SONY is, mashol is olvastam hogy lassu a PS3-ra torteno letoltes, mig a PS4-nel nem nagyon nyavajognak.
  • MuchACHO79
    Működik, de rettentő lassú. Vagy hibás a konzolom? 900Mbot 3 óra alatt töltött le.
    Air Combat Infinityt letöltöttem tegnapelőtt, aztán tegnap még egyből talált frissitést is. Aztán egy kék gomb van a képernyőn a játék logója alatt, hogy START, de semelyik gombra nem reagál :(
  • RED BULL F
    Nálatok jelenleg működik a PSN?
  • Evoluti0N
    + Én a Puppeteert is ajánlom. Hasonló, mint a Little Big Planet és co-op és jó móka.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.02.04. 13:49:01
  • partizan182
    Little Big Planet (2) lesz a te játékod, imádnivaló és király coopban is. NFS2 -ben nem tudom van-e osztott képernyő, jófajta ótós móka kétjátékos a Motorstorm (2-3), újabb F1-ek, Blur (mondjuk az Boxra is van), Modnation Racers és LBP Karting.
  • MuchACHO79
    Jelenleg még a menüben is gyakran eltévedek. Valamiért iszonyú lassan tölti le a játékokat wifiről is, vezetékesen is. Need For Speed Shift 2 tetszik, de a lényeg a multi lenne a fiammal.
  • Kongy
    Az 1. rész vége mocskosul nehéz volt, mikor jöttek a mutánsok. Nekem ez maradt meg.
  • partizan182
    Nyá, UC1 annyira engem nem fogott meg, a kettő nagyságrendekkel jobb. Mai napig elő-elő veszem, a két jó souls meg a bayonetta mellett nekem előzőgen csúcsa.

Az egy ezzel szemben csak egy látványos de kissé monoton lövölde volt, sokra nem is emlekszem belole...
  • arty
    uncharted 1-el, szvsz - mivel be fog jönni tutira, menjen má' szép sorban ;)