89368
PlayStation3
  • partizan182
    F2P -t engedd el szvsz, lent volt egy definitív lista 2-4 ezer Ft-ért megkapod használtan bármelyiket, ezerszer többet érnek. PSN-en is folyamatos akciók vannak, fillérekért lehet király címeket zsákolni.

"Kitapasztalás" alatt nem tudom mit értesz, ez egy konzol, bekapcsolod azt' jáccol. Ha volt X360-ad, kb ugyanolyan csak kevesebb reklámmal, jobb exkluzivakkal és gyengébb kontrollerrel.

Javaslom az Uncharted 2-vel kezdeni, ha az nem jön be add el a francba az egészet :)
  • MuchACHO79
    Hol találok több F2P játékot? Mielőtt játék vásárlásba kezdenék jó lenne kicsit kitapasztalni ilyenekkel a konzolt. A dust és a dc universe nem jött be. Shift van meg eredetiben, úgy tűnik szebb mint az X360. Most vettem wireless controllereket, HD csere lesz aztán próbálgatás.
  • MuchACHO79
    Kösz srácok
  • Evoluti0N
    A kérdés már csak az, hogy mikor jön az angol verzió.
    Ja és szerintem senki nem mondott ilyent. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.02.02. 22:03:28
  • zola2000
    Jól fogy a tales of zetsiria
    www.siliconera.com/2015/01/30/tales-of-zestiria-could-go-on-to-do-rather-well-says-media-create/

Ki mondta, hogy nem érdemes ps3 exkluzívokat csinálni?
  • darkSectorxxx
    X360-on a Life in Strange ~70%-al olcsóbb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(PS3-PS4 tekintetben is érdemes megválogatni)
  • arty
    inkább játszd a kiváló ps3-as exkluzivokat, xboxod már van, felesleges lenne mégegy, egyelőre :)

gran turismo 6
    uncharted 1-2-3
    killzon 2-3
    motorstorm 2-3
    little big planet 1-2
    infamous 1-2

_szerintem_ ezeket érdemes megnézned, esetleg játszanod (ha tetszik pl youtuben a játékmenet)
  • MoRT2195
    Nincs az ki chipelve. Van több F2P játék Ps Plustól függetlenül. Ez nem Xbox, ide nem kell kötelező tagság, hogy neten játszhass, vagy alapból F2P játékokkal.
  • tigeroo
    szia! bocsi hogy megkésve, de fogok írni privit :)
  • MuchACHO79
    Üdv! Most sikerült beújitani egy PS3at 3db eredeti játékkal. Az lenne a kérdésem, hogy ettől függetlenül lehet, hogy ki van chipelve a gép? Sikerült letölteni a 2db free to play játékot a PS áruházból, de tagságot nem vettem, csak az Xboxhoz van goldom. Létezik több ingyenesen játszható, mondjuk pendriveról futtatható játék? Xboxos vagyok az azért egyszerűbb számomra, vagy csak már megszoktam. Sajnos semmit nem tudok a konzol előéletéről csak nem szeretnék tiltás alá kerülni, mert esetlegesen warezolt a masina.

Az az igazság, hogy inkább elcserélném a gépet egy 4gbos eredeti XBOX360ra és akkor lenne a gyereknek külön gépe viszont a játékokat nem kéne újra megvenni.
    Köszi.
  • Anubys
    Kollega most akar eladni 500-as gépet God of War Ascension-nel 60-ért. Két hete vette, mert "occó", de nem jött be neki.
    Ha érdekel, írj privátot, meg ide egy sort, hogy ránézzek a leveleimre... :)
  • Ombika
    Koszonom
  • darkSectorxxx
    Ez max ünnepekkor szokott lenni. Hogy csúsznak 1 honapig, amúgy nálam renszeresen 6-7 munkanap.

Email-ben oda van írva az érkezési idő, igaz csak kiszámított, de nekem eddig max 1 jött később mégpedig tavaly karácsonytájt.
  • arty
    karácsonyi szezon, sajna :( én decemberben már rendelni se merek semmit, sehonnan ...
  • arty
    költhetsz rá feleslegesen, akár 1tb-t is mehet bele, ha szereted látni, hogy 900gb üres :D

(persze ha psn előfizető voltál éveken át, bezsákoltál 50db 50gigás digit játékot és most egyszerre szednéd őket le, akkor lehet... a lemezes játékok pár megát raknak fel általában, a gta5 kb a kivétel, meg a gt5-6 ... nekem 160gb hdd van, de félig se volt még soha :) )
  • tigeroo
    á akkor már költök rá rendesen, csak ha olcsóbban jövök ki így akkor miért ne? gondolom az 500 gigás alapgépben is valami noname hdd van annyi pénzért.

köszi a gyors választ ez megnyugtatott :D
  • n000rbi
    Fontos megemlíteni, hogy 1 héttől 1 hónapig terjedő szállítási idő van mindegyiknél. (persze az utóbbi azért a ritkább, de igazán jöhetne már a dec. 28-án feladott játékom a game-től )
  • arty
    12 gigást vegyél, aztán ha a gta5ig jutsz, majd raksz bele valami filléres negyvengigás noti-hdd-t :)
  • arty
    game.co.uk
    zavvi.co.uk
    shopto.net
  • tigeroo
    sziasztok, most gondolkodtam el azon hogy beruházom egy konzolba.

az xbox360 vs. ps3 vitát elég hamar eldöntöttem az exkluzív címek miatt.

na de most jön az alapgép-mizériám: magyarországon most ugye két változatot lehet kapni, 12gb és 500gb.

a vélemények elég negatívak a 12 gigással szemben, mondván szarra sem jó (el is hiszem, főleg a GTA5-nél már)
    na de ezen kívül a kezdeti gamelésre megéri-e annyival olcsóbban venni az alapgépet? néztem videókat, elég egyszerűnek tűnik bővíteni és olcsóbban is kijön egy 2,5" (5400rpm) 500 gb-os vinyó beszerelése mintha egyből az 500gb-os változatot venném meg. lehet belőle valamilyen kompatibilitási bajom?

(ugye a 12gigás 50-55k között mozog, az 500gb modell pedig 80 között. keret + hdd vásárlás, bővítésből kijönnék olyan 65ezerből)

egyelőre god of war és uncharted sorozat ami érdekel (nem konzoloztam sohasem, be kell "hoznom" a nagy neveket), úgy gondolom hogy egy darabig elég lenne a kezdeti 12 gb.

nektek mi a véleményetek a csináldmagad bővítésről?
  • Ombika
    Kulfoldi webshopokat ahol lehet jatekot rendelni tudnatok mondani?! Olyan regen rendeltem mar,h elfelejtettem. Koszonom
  • Prof William
    A Catherine viszonylag rétegjáték. Aki akarta az már megvette és éppen a furcsasága miatt sokan nem akarnak megválni tőle.

Ezen felül már viszonylag régen jött ki az EU-ban és nem túl nagy példányszámban.

De a PS Store-ről letölthető.
  • n000rbi
    Már miért ne tölthetné le újra, ha letörölte? Ott van minden a download list-ben.
  • Freedy23
    Na ez jó hír, akkor lehet inkább újra előfizetek plusra.
  • Kongy
    Ha fizikailag rajta van a HDD-den a Shadow of the Colossus, és előfizetsz a Plus-ra akkor igen, tolhatod tovább. De ha letörölted nem töltheted le újra ingyen, Plus-szal sem.
  • Freedy23
    Kerestem eladó Catherine-t, de egyszerűen nincs belőle eladó. Régebben is nézelődtem, akkor se találtam. Hogy lehet ez? Mondjuk most még amúgyse aktuális, előbb a Beyond Two souls-t fogom beszerezni. Na mindegy legfeljebb ebayről megrendelem majd, de ott is alig van néhány darab.

Kérdés.. Egy - két éve PS pluson ingyenes volt a catherine, akkor "megvettem" kb feléig el is vittem, csak aztán lejárt az előfizetés, meg erősen háttérbe szorult a ps. Azóta csak GTA V-öt vittem végig. Ha most így 1-2 évvel később újra előfizetnék PS plusra, akkor megint tudnék játszani vele? Hasonlóan Shadow of the colossust is jó lenne, ha be tudnám így fejezni.
    Utoljára szerkesztette: Freedy23, 2015.01.11. 16:59:22
  • yoyo23
    Helllo mindenki.
    Ps3 slimet keresek lehetoleg 320gb
    Budapest elonyben 2 joynak orulnek.
    Es a keret maximum 40eft.
    Ha valakinek van a kriteriumoknak megfelelo ne tartsa magaban!
    Koszonom elore is!
    Udv. Yoyo
  • arty
    8 éves pécén elindul a játék? ;)

naugye h jobban jártál a ps3assal... ;)
  • Evoluti0N
    Bocsi, de nem tudom, hogy mire számítottál. Ez már csak így lesz ezentúl. Sőt, csak rosszabb lesz.
  • darkSectorxxx
    Csak az nem fut ps3-on. :)
  • Totti5
    PS4 re kellet volna venni.
  • csgj
    Sziasztok!
    Kinek van meg a Dragon Age Inquisition PS3-ra? Csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok, mit szóltok ahhoz a "csodálatos" minőséghez, amit kicsikartak a játékból. Ugyanis kábé úgy néz ki, mint a PC-s verzió Very Low beállítások mellett, félelmetesen mosott, darabos textúrákkal. Persze amúgy jó a játék, nagyon is, csak a külcsín... az brutális(an rossz).
  • MrDevil
    Sziasztok!
    Ha valakit érdekelne eladóvá vált egy GTA 5 Ps3-ra privátban lehet érdeklődni :)
  • Csibe001
    Sziasztok, sajnálattal olvastam, hogy a PS4 nem támogatja a féltve őrzött kis Mad Catz PS3 Street Fighter IV Tournament Edition stick-emet. Itt láthattok képeket róla: http://www.amazon.co.uk/Mad-Catz-Fighter-FightStick-Tournament/dp/B001M25AY6
    Ha valakit érdekel ajánlatokat küldjétek privátba. Köszönöm.
  • darkSectorxxx
    na ez lehetséges
  • arty
    nem lehet h a hekkertámadások miatt még mindig nem százas a psn?
  • darkSectorxxx
    Demon Souls $11

http://sg.hu/forum/uzenet/1239267298/235873

Letöltőkod PS3-ra!
  • Attis38
    Sziasztok! Egy olyan problémám lenne,hogy netes probléma miatt nem tudunk regisztrálni a PSN-re.Megadom az adatokat,a felhasznónevet is,és mikor az utolksó lépés következne,azt az üzenetet kapjuk: the connection with server time out,vagy valami hasonló,ha jól emlékszem :( A PS3 észleli a wi-fit,a netes csatlakozás is működik,de még sem sikerül a dolog. Lehetséges,hogy nem elég erős a jel,mert maga a router jó pár méterrel odébb van elhelyezve? Csak azért kérdezem,mert volt már gépünk,és akkor nem voltak ilyen problémáink,mikor a router szomszédságában volt a PS3. Előre is köstönöm a választ,B.U.É,K.2015 mindenkinek!
  • arty
    egy gep minden accountja tudja jatszani egymas jatekait, nekem is 2 van: usa es uk, mindketto lat mindent
  • masoma
    ha magyar storeból megveszem a fifa streetet akkor angol accos regemmel is tudom használni? köszi a segítséget