89387
PlayStation3
  • Freedy23
    #89187
    Jött ki mostanában (kb elmúlt egy évben) valami említésre méltó játék? Legutóbbi játékok The Last of Us, GTA V, Beyond Two Souls voltak, amikkel játszottam. Annyira nem követtem az eseményeket, ha tudtok, légyszíves ajánljatok valami játékot!
  • Chris Lowe
    #89186
    Azért a gt6 támogatás nem semmi. Nemsokára jön a vw második vision gépe.
  • masoma
    #89185
    szerintetek ha lesz last of us folytatás, mi lenne a történet nagy vonalakban?
  • csgj
    #89184
    Aha, próbáltam már ezeket, de nem működik.
  • MuchACHO79
    #89183
    Dátum/ idő jól van beállitva? Töröld le a storet és rakd újra.
    Amúgy X360 és a PS3 is szopóágra lett téve szerintem a nextgen konzolok miatt.

    Gran Turismo 5 kb másfél gigás frissitést nem birom telepiteni 1 hónapja. Valahol mindig benyomja a kamut, hogy sorry by sony.
    World of tanks @ 360 szintúgy nyafog, hogy couldnt connect live.
    Tököm tele a hozzáállásukkal, kezet foghat az MS és a Sony. Még árulják a 360at, de supportra már csesznek.
  • csgj
    #89182
    Sziasztok! Az a helyzet, hogy már napok óta nem tudok belépni a Store-ba (PS3), mert ezt írja ki: "This service is currently undergoing maintenance". De gyanítom, valójában nincs is karbantartás... Tudjátok, mi a teendő ilyenkor?
  • Zozo76
    #89181
    nalam XO-n aranylag gyors a letoltes viszont X360-on meg a store is lassu.
  • darkSectorxxx #89180
    Milyen 40gigákat?
  • arty
    #89179
    +1

    annyi, h nálam a one is mocsok lassan szed :DD
  • partizan182
    #89178
    Laasú az Ps4-en is, csak ott 40 gigákat kell letölteni. El tudod képzelni mekkora élmény.
  • Zozo76
    #89177
    Nalam meg XBOX 360-ra lassu a letoltes. Pont azota miota kint van az XBOX ONE. Fogadok hogy az MS atalitotta a szerverek nagy reszet XO-ra, es emiatt lassu mar az X360-ok kiszolgalasa. Szerintem ugyenezt csinalta a SONY is, mashol is olvastam hogy lassu a PS3-ra torteno letoltes, mig a PS4-nel nem nagyon nyavajognak.
  • MuchACHO79
    #89176
    Működik, de rettentő lassú. Vagy hibás a konzolom? 900Mbot 3 óra alatt töltött le.
    Air Combat Infinityt letöltöttem tegnapelőtt, aztán tegnap még egyből talált frissitést is. Aztán egy kék gomb van a képernyőn a játék logója alatt, hogy START, de semelyik gombra nem reagál :(
  • RED BULL F
    #89175
    Nálatok jelenleg működik a PSN?
  • Evoluti0N
    #89174
    + Én a Puppeteert is ajánlom. Hasonló, mint a Little Big Planet és co-op és jó móka.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.02.04. 13:49:01
  • partizan182
    #89173
    Little Big Planet (2) lesz a te játékod, imádnivaló és király coopban is. NFS2 -ben nem tudom van-e osztott képernyő, jófajta ótós móka kétjátékos a Motorstorm (2-3), újabb F1-ek, Blur (mondjuk az Boxra is van), Modnation Racers és LBP Karting.
  • MuchACHO79
    #89172
    Jelenleg még a menüben is gyakran eltévedek. Valamiért iszonyú lassan tölti le a játékokat wifiről is, vezetékesen is. Need For Speed Shift 2 tetszik, de a lényeg a multi lenne a fiammal.
  • Kongy
    #89171
    Az 1. rész vége mocskosul nehéz volt, mikor jöttek a mutánsok. Nekem ez maradt meg.
  • partizan182
    #89170
    Nyá, UC1 annyira engem nem fogott meg, a kettő nagyságrendekkel jobb. Mai napig elő-elő veszem, a két jó souls meg a bayonetta mellett nekem előzőgen csúcsa.

    Az egy ezzel szemben csak egy látványos de kissé monoton lövölde volt, sokra nem is emlekszem belole...
  • arty
    #89169
    uncharted 1-el, szvsz - mivel be fog jönni tutira, menjen má' szép sorban ;)
  • partizan182
    #89168
    F2P -t engedd el szvsz, lent volt egy definitív lista 2-4 ezer Ft-ért megkapod használtan bármelyiket, ezerszer többet érnek. PSN-en is folyamatos akciók vannak, fillérekért lehet király címeket zsákolni.

    "Kitapasztalás" alatt nem tudom mit értesz, ez egy konzol, bekapcsolod azt' jáccol. Ha volt X360-ad, kb ugyanolyan csak kevesebb reklámmal, jobb exkluzivakkal és gyengébb kontrollerrel.

    Javaslom az Uncharted 2-vel kezdeni, ha az nem jön be add el a francba az egészet :)
  • MuchACHO79
    #89167
    Hol találok több F2P játékot? Mielőtt játék vásárlásba kezdenék jó lenne kicsit kitapasztalni ilyenekkel a konzolt. A dust és a dc universe nem jött be. Shift van meg eredetiben, úgy tűnik szebb mint az X360. Most vettem wireless controllereket, HD csere lesz aztán próbálgatás.
  • MuchACHO79
    #89166
    Kösz srácok
  • Evoluti0N
    #89165
    A kérdés már csak az, hogy mikor jön az angol verzió.
    Ja és szerintem senki nem mondott ilyent. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.02.02. 22:03:28
  • zola2000
    #89164
    Jól fogy a tales of zetsiria
    www.siliconera.com/2015/01/30/tales-of-zestiria-could-go-on-to-do-rather-well-says-media-create/

    Ki mondta, hogy nem érdemes ps3 exkluzívokat csinálni?
  • darkSectorxxx #89163
    X360-on a Life in Strange ~70%-al olcsóbb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    (PS3-PS4 tekintetben is érdemes megválogatni)
  • arty
    #89162
    inkább játszd a kiváló ps3-as exkluzivokat, xboxod már van, felesleges lenne mégegy, egyelőre :)

    gran turismo 6
    uncharted 1-2-3
    killzon 2-3
    motorstorm 2-3
    little big planet 1-2
    infamous 1-2

    _szerintem_ ezeket érdemes megnézned, esetleg játszanod (ha tetszik pl youtuben a játékmenet)
  • MoRT2195
    #89161
    Nincs az ki chipelve. Van több F2P játék Ps Plustól függetlenül. Ez nem Xbox, ide nem kell kötelező tagság, hogy neten játszhass, vagy alapból F2P játékokkal.
  • tigeroo
    #89160
    szia! bocsi hogy megkésve, de fogok írni privit :)
  • MuchACHO79
    #89159
    Üdv! Most sikerült beújitani egy PS3at 3db eredeti játékkal. Az lenne a kérdésem, hogy ettől függetlenül lehet, hogy ki van chipelve a gép? Sikerült letölteni a 2db free to play játékot a PS áruházból, de tagságot nem vettem, csak az Xboxhoz van goldom. Létezik több ingyenesen játszható, mondjuk pendriveról futtatható játék? Xboxos vagyok az azért egyszerűbb számomra, vagy csak már megszoktam. Sajnos semmit nem tudok a konzol előéletéről csak nem szeretnék tiltás alá kerülni, mert esetlegesen warezolt a masina.

    Az az igazság, hogy inkább elcserélném a gépet egy 4gbos eredeti XBOX360ra és akkor lenne a gyereknek külön gépe viszont a játékokat nem kéne újra megvenni.
    Köszi.
  • Anubys
    #89158
    Kollega most akar eladni 500-as gépet God of War Ascension-nel 60-ért. Két hete vette, mert "occó", de nem jött be neki.
    Ha érdekel, írj privátot, meg ide egy sort, hogy ránézzek a leveleimre... :)
  • Ombika
    #89157
    Koszonom
  • darkSectorxxx #89156
    Ez max ünnepekkor szokott lenni. Hogy csúsznak 1 honapig, amúgy nálam renszeresen 6-7 munkanap.

    Email-ben oda van írva az érkezési idő, igaz csak kiszámított, de nekem eddig max 1 jött később mégpedig tavaly karácsonytájt.
  • arty
    #89155
    karácsonyi szezon, sajna :( én decemberben már rendelni se merek semmit, sehonnan ...
  • arty
    #89154
    költhetsz rá feleslegesen, akár 1tb-t is mehet bele, ha szereted látni, hogy 900gb üres :D

    (persze ha psn előfizető voltál éveken át, bezsákoltál 50db 50gigás digit játékot és most egyszerre szednéd őket le, akkor lehet... a lemezes játékok pár megát raknak fel általában, a gta5 kb a kivétel, meg a gt5-6 ... nekem 160gb hdd van, de félig se volt még soha :) )
  • tigeroo
    #89153
    á akkor már költök rá rendesen, csak ha olcsóbban jövök ki így akkor miért ne? gondolom az 500 gigás alapgépben is valami noname hdd van annyi pénzért.

    köszi a gyors választ ez megnyugtatott :D
  • n000rbi
    #89152
    Fontos megemlíteni, hogy 1 héttől 1 hónapig terjedő szállítási idő van mindegyiknél. (persze az utóbbi azért a ritkább, de igazán jöhetne már a dec. 28-án feladott játékom a game-től )
  • arty
    #89151
    12 gigást vegyél, aztán ha a gta5ig jutsz, majd raksz bele valami filléres negyvengigás noti-hdd-t :)
  • arty
    #89150
    game.co.uk
    zavvi.co.uk
    shopto.net
  • tigeroo
    #89149
    sziasztok, most gondolkodtam el azon hogy beruházom egy konzolba.

    az xbox360 vs. ps3 vitát elég hamar eldöntöttem az exkluzív címek miatt.

    na de most jön az alapgép-mizériám: magyarországon most ugye két változatot lehet kapni, 12gb és 500gb.

    a vélemények elég negatívak a 12 gigással szemben, mondván szarra sem jó (el is hiszem, főleg a GTA5-nél már)
    na de ezen kívül a kezdeti gamelésre megéri-e annyival olcsóbban venni az alapgépet? néztem videókat, elég egyszerűnek tűnik bővíteni és olcsóbban is kijön egy 2,5" (5400rpm) 500 gb-os vinyó beszerelése mintha egyből az 500gb-os változatot venném meg. lehet belőle valamilyen kompatibilitási bajom?

    (ugye a 12gigás 50-55k között mozog, az 500gb modell pedig 80 között. keret + hdd vásárlás, bővítésből kijönnék olyan 65ezerből)

    egyelőre god of war és uncharted sorozat ami érdekel (nem konzoloztam sohasem, be kell "hoznom" a nagy neveket), úgy gondolom hogy egy darabig elég lenne a kezdeti 12 gb.

    nektek mi a véleményetek a csináldmagad bővítésről?
  • Ombika
    #89148
    Kulfoldi webshopokat ahol lehet jatekot rendelni tudnatok mondani?! Olyan regen rendeltem mar,h elfelejtettem. Koszonom