89387
PlayStation3
  • El Gigante
    #89307
    ez így 7 ezer, de a többi nem érdekel:)
  • darkSectorxxx #89306
    Lasszófasz az mennyi? :D
  • El Gigante
    #89305
    Last of us meg Godzila:)
  • darkSectorxxx #89304
    Ja de Fifán kívül más jó nem volt? :)
  • El Gigante
    #89303
    Poén, hogy konzolon a black friday menübe sem enged belépni, nem elérhető tartalom! Szóval beírogattam a keresőbe amik érdekelnek, onnan vettem meg! Fifa is 2000ft-árt volt ott!
  • darkSectorxxx #89302
    Ez fura, bár nem lep meg mégsem annyira néha elég borzasztóan tud vislekedni ez a rendszer....
  • El Gigante
    #89301
    Nem megy, nem fogadja el a kártyám semmilyen módon... Pedig erről vásároltam mindig, ráadásul csak magyar store-ban!
  • darkSectorxxx #89300
    Pedig müködni kell...vagy tegyél egy probát:
    lépj be a profilodba....
    ott fent menj az account management-re vagy order details és átugrik a sony account menedzsment oldalára, ott bemész hogy wallet vagy payment ....és simán töröld ki a bankkártyád adatait, minden profilból....

    És abba az egy magyarba írd be amibe a fifa-t akarod venni....magyar profillal lehet csak, US accounthoz kizárólag feltöltőkari megy....

    illetve ha nem megy akkor csináld amit én gyors csinálj egy PAYPAL-t, a kártydat társítod, és ennyi! Ezzel vásároltam én is.
  • El Gigante
    #89299
    Áhh ez a nyomorult psn az írja nem érvényes a bankkártyám, pedig minden játékomat erről vettem??!? Ha újra megadom az adatokat siman csinal próbavásárlást! De mikor fizetnék azt írja nem érvényes, pedig a Last of Us és a Godzilla mellé siman beférne ez is! Trágya sony...
  • darkSectorxxx #89298
    Mivel nekem kicsit körülményesnek tűnik a biztonság kedvéért leírom inkább, hogy másnak egyszerűen menjen!

    Fifa 17 Super Deluxe Edition megvásárlás:

    - jelentkezz be magyar profillal a neten.
    - másold be a linket:
    https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/ea-sports-fifa-17-super-deluxe-edition/cid=EP0006-NPEB02408_00-FIFA17SUPDLXPLED?et_cid=em_283476&et_rid=17969304&Linkid=BFRI3-B-251116-CE-STR-WES&emcid=em-st-94418
    - vedd meg
    - legyen aktív a profilod a ps3-on (párosítani kell): LÁSD LEGUTOLSÓ SORBAN A VÉGÉN.....
    - weben a jobb felső sarokban a PSID-dre rányomsz -> download list
    - itt a Fifa 17 Super Deluxe Edition mellett van a gomb DOWNLOAD TO YOUR PS3......(ITT alatta van ey link ha a profilod nincsen egy ps3-al sem párosítva!!!!)
  • darkSectorxxx #89297
    Annyi, hogy a rendszer nem listázza ki a "fifa" szóra keresve.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.24. 16:57:49
  • darkSectorxxx #89296
    Elnézést kérek!
    Kiderült a probléma, előtte magyar profillal be kell jelentkezni!
    Működik!
    Köszönöm. :)

    Fifa 17 Super Deluxe Edition!!! 93% OFF, és meg lehet vásárolni, unokaöcsém meg Sógorom kiugrik majd a bőréből ha ez télleg le is lehet majd tölteni a store-ból. :D

    Még valami Lego Jurassic World elírás?
  • darkSectorxxx #89295
    Már nem elérhető
  • arty
    #89294
    Fifa 17 Deluxe - 2k

    valszeg félreárazás!
  • kutyakiki81
    #89293
    szomorú....
  • darkSectorxxx #89292
    Srácok miért nem lehet sehol fizetni paypal-al? :D

    se us se hu nem engedi.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.30. 17:19:02
  • darkSectorxxx #89291
    Fasza, csak mert sógoromék kint élnek németbe, akkor ha ilyen van inkább itt megveszem nekik. :)
    Köszönöm az infót.
  • arty
    #89290
    szerintem csak itthoni! UK-ból rendelve én bele is futottam ilyenbe, asszem a '12-nél :(
  • darkSectorxxx #89289
    Srácok a FIFA (PS3) játékok csak itthoni változatokban van magyar szinkron?
    vagy tartalmazza a külföldi példány is?
  • ricHARD9288
    #89288
    Eladó! PS 3 jàtèkok

    Battlefield Hardline - 6000 Ft
    Duke Nukem Forever - 3000 Ft
    GTA 5 - 7000 Ft
    Call of Duty Black ops - 2500 Ft
    Ultra Street Fighter IV - 4500 Ft
    UFC Undisputed 3 - 6000 Ft
  • ricHARD9288
    #89287
    Sziasztok. Eladó PS 3 -ra , Gutar hero szett : gitár, dobrelszerelés, mikrofon, "warriors of rock" és "rock band" szoftver, kompletten 35 ezer ft.
    Illetve elado Ps 3 move starter pack , + pisztoly adapter,+ " start the party" szoftver ár: 7000 Ft, a Ps move -ot tudom postázni a Guitar herot nem sajnos .
    Személyes átvétel. Edelény és környéke, Szolnok és környéke
  • darkSectorxxx #89286
    Thx.
    Hugom kisfiának kellett volna de ha nincs akkor ez van. :(
  • Bogdogege
    #89285
  • darkSectorxxx #89284
    Srácok. Létezik ps3-ra Pokemon játék?
  • Lunatic540
    #89283
    Sziasztok
    Meg tudná nekem vki mondani hogy miért van az hogí amikor update-elni akar egy játékot error van?
    Net van,a store-ból tölti a game-et,de update-elni nem akar
  • darkSectorxxx #89282
    2-en írtuk :)

    Előző generáció nem képes stream-elni, vagy külső egység, az az Avermedia, vagy pc capture card. :)
    Más nincs.
  • JaSoN HuNTeR #89281
    Bocs úgy értem hogy nincs hozzá valami alkalmazás? PC nélkül egyből PSről akarom felstreamelni.
  • arty
    #89280
    te nem olvasol? :)
  • JaSoN HuNTeR #89279
    PS3ról eredeti MK9 és X-et akarok streamelni youtubera. Hogyan tudom megoldani? Milyen alkalmazás kell hozzá vagy hogyan működik? HELP
  • arty
    #89278
    nekem egy avermedia live gamer hd van, 720p 60fps vagy 1080p 30fps és elvileg látom h tud youtubera is streamelni

    DE

    a ps3 hdmi kimenete hdcp védett, ergo kell egy ezt kiiktató "valami" ... például - én ilyet vettem pár éve, mert azt írták róla, hogy kiüti a védelmet és így is van. hogy a mai modelljeik milyenek, nem tudom ill. azt sem, hogy európába elküldik-e.
  • darkSectorxxx #89277
    PC-re kell venned egy HDMI capture card-ot, és innentől megy a téma....
    Ha nem akkor egy külső szerkentyűt, valami "Avio" vagy mi a neve.
  • JaSoN HuNTeR #89276
    Sziasztok hogyan tudok streamelni MK9-et Youtube csatornámra? PS3

    vagy hogyan tudom rögzíteni PCvel a felvételt amit a PS3 csinálunk
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.12.08. 16:15:04
  • arty
    #89275
    ~mindenki szerint a 2 a csúcs :)
  • Kongy
    #89274
    Szerintem is a 2. rész magasan a legjobb, és ahogy nézem netszerte a kritikusok szerint is :)
  • tigeroo
    #89273
    és van olyan weboldal ahol statisztika van a mostani ps3 játékok online közönségéről?
    pl. melyik cod résszel hányan játszanak manapság.


    off: az uncharted trilógiából csak én érzem azt hogy a 2. rész volt a legerősebb? végigjátszottam sorban mind a három részt, de utána egyből nekikezdtem a második résznek hardon... most fejeztem be. nagyon élvezetes játék, de a többi részét inkább csak letudtam a cinematics miatt :D
  • tigeroo
    #89272
    inkább az a lényeg hogy hol játszanak még többen:)
    követem a csordát akkor
  • spybot919
    #89271
    Magyar accon néztem a Ps plus e havi játékait. Mi ez a gyenge felhozatal?? :D
  • arty
    #89270
    ha most mindenki beírja az egyéni preferenciáját, azzal te hogyan leszel előrébb? ;)

    BF4 PS3 current palyers: 15,450
    tehát ezzel bőven játszanak még.... MW2-vel valszeg jóval kevésbé, de számot arról nem tudni.

    (pécés számok: 24k vs. 3k játékos a bf4 javára, valszeg ps3on is hasonlóak az arányok, azaz jóval kevesebbet codoznak már)
  • tigeroo
    #89269
    cod modern warfare 2 vagy battlefield 4 jobb multira?

    melyiket játszák többen? ti mit ajánlotok?
  • arty
    #89268
    próbáld meg kábellel csatlakoztatni