89368
PlayStation3
  • ricHARD9288
    Eladó! PS 3 jàtèkok

Battlefield Hardline - 6000 Ft
    Duke Nukem Forever - 3000 Ft
    GTA 5 - 7000 Ft
    Call of Duty Black ops - 2500 Ft
    Ultra Street Fighter IV - 4500 Ft
    UFC Undisputed 3 - 6000 Ft
  • ricHARD9288
    Sziasztok. Eladó PS 3 -ra , Gutar hero szett : gitár, dobrelszerelés, mikrofon, "warriors of rock" és "rock band" szoftver, kompletten 35 ezer ft.
    Illetve elado Ps 3 move starter pack , + pisztoly adapter,+ " start the party" szoftver ár: 7000 Ft, a Ps move -ot tudom postázni a Guitar herot nem sajnos .
    Személyes átvétel. Edelény és környéke, Szolnok és környéke
  • darkSectorxxx
    Thx.
    Hugom kisfiának kellett volna de ha nincs akkor ez van. :(
  • Bogdogege
  • darkSectorxxx
    Srácok. Létezik ps3-ra Pokemon játék?
  • Lunatic540
    Sziasztok
    Meg tudná nekem vki mondani hogy miért van az hogí amikor update-elni akar egy játékot error van?
    Net van,a store-ból tölti a game-et,de update-elni nem akar
  • darkSectorxxx
    2-en írtuk :)

Előző generáció nem képes stream-elni, vagy külső egység, az az Avermedia, vagy pc capture card. :)
    Más nincs.
  • JaSoN HuNTeR #89281
    Bocs úgy értem hogy nincs hozzá valami alkalmazás? PC nélkül egyből PSről akarom felstreamelni.
  • arty
    te nem olvasol? :)
  • JaSoN HuNTeR #89279
    PS3ról eredeti MK9 és X-et akarok streamelni youtubera. Hogyan tudom megoldani? Milyen alkalmazás kell hozzá vagy hogyan működik? HELP
  • arty
    nekem egy avermedia live gamer hd van, 720p 60fps vagy 1080p 30fps és elvileg látom h tud youtubera is streamelni

DE

a ps3 hdmi kimenete hdcp védett, ergo kell egy ezt kiiktató "valami" ... például - én ilyet vettem pár éve, mert azt írták róla, hogy kiüti a védelmet és így is van. hogy a mai modelljeik milyenek, nem tudom ill. azt sem, hogy európába elküldik-e.
  • darkSectorxxx
    PC-re kell venned egy HDMI capture card-ot, és innentől megy a téma....
    Ha nem akkor egy külső szerkentyűt, valami "Avio" vagy mi a neve.
  • JaSoN HuNTeR #89276
    Sziasztok hogyan tudok streamelni MK9-et Youtube csatornámra? PS3

vagy hogyan tudom rögzíteni PCvel a felvételt amit a PS3 csinálunk
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.12.08. 16:15:04
  • arty
    ~mindenki szerint a 2 a csúcs :)
  • Kongy
    Szerintem is a 2. rész magasan a legjobb, és ahogy nézem netszerte a kritikusok szerint is :)
  • tigeroo
    és van olyan weboldal ahol statisztika van a mostani ps3 játékok online közönségéről?
    pl. melyik cod résszel hányan játszanak manapság.

off: az uncharted trilógiából csak én érzem azt hogy a 2. rész volt a legerősebb? végigjátszottam sorban mind a három részt, de utána egyből nekikezdtem a második résznek hardon... most fejeztem be. nagyon élvezetes játék, de a többi részét inkább csak letudtam a cinematics miatt :D
  • tigeroo
    inkább az a lényeg hogy hol játszanak még többen:)
    követem a csordát akkor
  • spybot919
    Magyar accon néztem a Ps plus e havi játékait. Mi ez a gyenge felhozatal?? :D
  • arty
    ha most mindenki beírja az egyéni preferenciáját, azzal te hogyan leszel előrébb? ;)

BF4 PS3 current palyers: 15,450
    tehát ezzel bőven játszanak még.... MW2-vel valszeg jóval kevésbé, de számot arról nem tudni.

(pécés számok: 24k vs. 3k játékos a bf4 javára, valszeg ps3on is hasonlóak az arányok, azaz jóval kevesebbet codoznak már)
  • tigeroo
    cod modern warfare 2 vagy battlefield 4 jobb multira?

melyiket játszák többen? ti mit ajánlotok?
  • arty
    próbáld meg kábellel csatlakoztatni
  • atka76
    Hát az a baj,hogy nem csináltam semmit,egyszer csak nem kapcsolódik és kész!A többi készülék meg igen! / laptop,okos teló,tablet /
    Hát ezt nem értem!
    Szét vág az ideg!
  • Troger911
    Wifi? Esetleg új router? Nekem ha b/g/n módban van a router, akkor csinálja ezt. Nem támogatja az n-es wifit és néhány routernél a mixed módot (ha az n is benne van)...
  • atka76
    Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy a ps3 - som nem akar kapcsolódni a netre,azt írja ki,hogy obtain ip address failed!
    Évek óta nem volt vele semmi gond most kezdte el csinálni!
    Mi lehet vele a baj?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv
  • tigeroo
    argh nemszóltam:D bocsi a spammért, siker
  • tigeroo
    nem szól a hang ha a hifire rákötöm. auxként működik számítógéppel pl. de ha közvetlenül RCA kábellel kötöm be akkor a PSnek nincs hangja.

tudnátok segíteni ebben? vettem jack-rca átalakítót is, ha de úgy sem szól ha auxra kötöm
  • tigeroo
    Kihay a visszajelzo led is, hol elmegy hol vissza pedig fel van toltve
  • tigeroo
    Miert van hogy a dual shock kontrollerem az egyik folyamatosan ki-be lepked? Fel van toltve de neha elkezd rapid gyorsan megszakadni majd visszajon, hol a diablo3 irja ki hogy reconnect a kontrollert, hol controller setti ga jon be hogy turn off controller. Mi lehet a baja?
  • davidka003
    A kép meg HDMI.
    A menüben majd állítani kell hogy a hangot ne a HDMI-re küldj.
  • davidka003
    Gyári kábelről levehető a hang RCA-val ja.
    Én is úgy használom hifire kötve.
  • Zozo76
    http://www.fiio.hu/index.php/webshop/d-a-atalakito-dac/fiio-d03k-taishan-d-a-atalakito-detail
  • Zozo76
    hasznalhatod a fiio ceg dac-et (digital-analog converter), optikat fogad es analog vonalszintu jelet kapsz, az mehet az erosito line-in bemenetebe. 9000 korul van az ara. en igy hasznalom itthon a tv-t mediaplayernek (lg 3d smart 120cm, orion se280, orion hs40).
  • darkSectorxxx
  • arty
    5.1 rendszer? optikai kimenet van a ps3-on ....
  • tigeroo
    énis egy ps3 boldog tulajdonosa leszek holnaptól :)

kérdés: monitor/hifi kombóval megoldható a játék? rca-jack kábel elég hozzá, vagy hogyna lehet megoldani a hangot a hdmi mellé?
  • Nivea
    Sziasztok!
    Volt már valakinek olyan problémája, hogy egy játék updatelésénél kifagyott a gép fekete képernyővel?
    Köszi előre is!
  • davidka003
    Forza elég volt. :)
    Nem autókázok. Ezeket végignyomom aztán el is lesz adva a konzol meg a játékok is.
    Kell a pénz One-ra. Csak addig nem akartam venni amíg ezeket nem játszottam végig. :)
  • darkSectorxxx
    Lehet a racer játékokat nem kedveli. :)
  • arty
    igen, a ps3 kiváló exklu-pléjer :))

granturismo..?
  • darkSectorxxx
    89243....

mutattad hogy legfeljebb játszhatóvá vált én ezt ironikusan értelmeztem hogy sokkal több. :D