21229
  • Hyder_work
    #4934
    hát nekem 1280-ban simán fut minden hiba nélkül

    konfig: P4-3,06Ghz, Asus P4D8X Dual, 1ghz dual ddr, ati radeon 9700 pro

    ha felteszem 300%-ra a látómezőt (F4) akkor a városokban kicsit lassabb, de kibírható
  • zoozoo
    #4932
    Nem akarok lámának tűnni, és biztosan 1000x kérdezték már, de az Immersionos 3 cd-t fel lehet írni és onnan használni? Megvan az english 1.31-es nocd patch is. Én Daemonnal feltettem már és marha nagy a game, de ezt a kicsikét cd-n tárolni mindennél nagyobb öröm :)
    Ha ezt nem lehet, akkor műxik, hogy ha simán felírom cd-re a bin-t és cue-t, majd onnan virtualizálom? :)
    A másik:
    Grafika: valakinek tetszik, valakinek nem. Részemről az a tökéletlenség tetszik benne, ami nem egy ideális világot mutat, hanem igenis a valóságra, illetve az emberi tökéletlenségre mutat. Ez adja nekem a legnagyobb hangulatot. Erre jön az élővilág valóságszerűsége, meg maga a játék menete.
    Ez a játék egyben nézve viszont maga a tökély :)
    Randal!
    Nekem is szaggat, akárhogy nyomogatom az F1-F4-eket.De akkor sem bírom abbahagyni.
    Ha valakinek tökéletesen fut a gépén, szinte szaggatás nélkül, az elmondhatná a konfigját, hogy tudjam, mire kell gyűjtenem :)
  • BoSA
    #4931
    Köszi, megvan.
  • JediKnight
    #4928
    Ha már betöltődött, akkor megtalálod localban is a temporary internet files könyvtárban gothic2-maps[1].swf néven (0.9MB)
  • Hyder_work
    #4927
    ja, és ha lenyomod a black-et akkor utána NEM add el a prémeket a mesterednek ha "hunter" vagy mert a black troll prém kell küldihez
  • Randal
    #4926
    jah:) cseles.
    na mindegy, majd megyek inkább goblinokat irtani, kell a skillpoint a zárnyitásra:)
    Találtam egy ládát a taverna fele. ott van egy eldugott kis barlangban, ahol azok a rózsaszín kis vackok voltak:)
    kíváncsi vagyok mi van benne.
    el ne mondjátok!
  • Hyder_work
    #4925
    berohansz, fegyver elő, lockolod, és amint felemeli a kezét ütésre mögérohansz "oldalazással", mivel lockoltad igy elég jol működik az oldalazás

    mindig maradj a háta mögött és olyan 10-15 perc alatt (de lehet kevesebb) meg is purcan
  • Randal
    #4924
    De hogyan?
    Bemegyek a barlangba ott a városnál, egy csapás és végem, pedig még az a hülye parasztruha is rajtam van.

    Na jóű, igaz, meg se próbáltam harcolni..
    megláttam azt futottam is elfele, csakhát utolér...
  • Hyder_work
    #4923
    Ppróbáld meg ezzel hátha sikerál
  • BoSA
    #4922
    Nem lehet valahogyan lehúzni erről az oldalról http://gamesweb.com/pc/tipps_tricks/gothic2/maps-flash.html a flash animált térképet?
  • Hyder_work
    #4921
    én a 4 trollt 10 erő, 10% one-hand és a 20as fegyverrel csinaltam meg
  • Randal
    #4920
    Na ja, csakhogy a trolltól vagy orktól nem tudok elfutni, mert lecsap.
    Én meg azé még gyenge vagyok 15-ös erővel, 30as one handed skillel meg egy 20-as karddal.
  • Hyder_work
    #4919
    asszem máshol nem, de chapterenként érdemes visszanézni a gyerekhez.

    nem, más nem lehet mestered, de meg tudsz még másokat is tanulni.

    ohhh, siman tudsz még gyakni, elmész black troll - 1000XP, + 3 sima troll 1500 XP, szal még van mit csinálnod.

    amikor már van mestered onnantól polgát vagy, be tudsz menni a felső negyedbe

    csatrendszerbe: lent a kikötőben a krimóban elvállalod a küldit...(írva a leírásban) etc, etc...és Attilatol kapod meg a kulcsot a csatornához...

    de ez mind le van irva
  • BoSA
    #4918
    Térképet a kikötóben lehet venni, ott ül egy fickó a háza előtt, nem messze attól ahol a hajót építik.
  • Hyder_work
    #4917
    lent a kikötőben, középen/jobbra egy háza előtt a padon csücsülő embertől

    nem írom le a nevét, mert elfelejtettem =) de a hajóács előtt van
  • Randal
    #4916
    Hali! hátul a kikötőnél egy faszi ül a padon.
    tőle lehet venni.

    Világtérkép: 250 arany
    Várostérkép: 50 arany

    máshol nem lehet amúgy szerezni?

    Nem tudom, hogy én mit baszok el állandóan, de még csak 4. szintű vagyok. Most lett a mesterem a kovács.(amúgy a többi is lehet majd a mesterem?)
    De nincs Tp-m. Szerezni meg mostmár csak úgy tudok, hogyha elmegyek Orinhoz vagy kihez scavengereket irtani vagy le a vár mellé goblinokat(csapatostul) meg földrablókat a másik oldalon(csapatostul) :(

    Polgár amúgy mikor leszek?
    Mikopr fogok bejutni a csatornarendszerbe?
  • neménvoltam
    #4915
    Elég kihalt ma a fórum.
  • neménvoltam
    #4914
    HOl lehet térképet venni a játékban?
  • Hyder
    #4913


    szuper

    sajna kezdhetem ujra, elrontottam egy kuldit, igy legalabb jobban odatudok majd figyelni mit-hol találok meg.

    csak győzze a mailboxod
  • Randal
    #4912
    Látom elvitáztatok a beírásomon.
    Akkor gondolkodtam, hohy leírjam melyikről beszélek de felelslegesnek gondoltam.
    szal most kiderül: az angol verzióban van ilyen:(
  • lwb
    #4911
    de simán elmegy ezen is:
    p2-466, 256 mb sdram, tnt2 32 mb
  • Hyder
    #4910
    Requirements : P3 700, 256MB ram, 2.2GB hdd, dx8.1 gfx card with 32MB
  • TopGun
    #4909
    Sziasztok! En meg csak most kaptam meg az angol jatekot, de nem indul el! :(( lehetseges, hogy 256Mb memoria alatt nem indul el a jatek?? :(
  • drakeX
    #4906
    MINDENKINEK:

    Frissítettem a végigjátszást/guide-ot:
    Guide-ban megint nincs sok változás, néhány dolgot átírtam (pl. íjásszal ne csatlakozz a kolostorhoz), illetve még néhány varázslat tanárát beírtam
    Végigjátszás kész a negyedik fejezet végéig (egy apró küldetés kivételével, mert nem tudom még, hogy zsoldossal és lovaggal hogyan kell megoldani), ezúttal először Mágussal, illetve új tippek az első és második fejezetekben.

    Ja, Hyder! Most aztán megnézheted magad
  • drakeX
    #4905
    Azért nincs, mert elindult a vár felé, hogy biztonságba helyezze az ércet, csak éppen nem ért oda. Indulj el dél felé a bányájától, és a vízesés felett van egy híd, annak a túloldalán kezdődik egy út. Ezen kell menned (kövesd a hullákat), és amikor egy házhoz érsz (a térkép is jelöli, nem a banditák sátrára gondolok), akkor mögötte, egy barlangban megtalálod Marcost.
  • I.C.ram
    #4904
    Szerintem meg a magyarosításra, mert nekem nem volt ilyen problémám. Pedig én sima angol verzióval nyomom.
  • I.C.ram
    #4903
    Az ok, de nem találom az egyik főnököt :( At amelyik északon van. Nincs a táborhelyen valamiért!
  • drakeX
    #4902
    Szerintem Randal nem a magyarítésra gondolt, hanem az angol verzióra...
  • hippy
    #4901
    Amikor megkapod a küldetést akkor kapsz 1 térképet is.Csak a cuccok közül tudod megnyitni.Szép nagy piros x-ek jelölik a bányákat.
  • I.C.ram
    #4900
    Valaki tudja, hogy a kastélyban kapott küldi, hogy keressem meg a bányászokat vagy mi a francot. őket hol találom a térképen?
  • I.C.ram
    #4899
    Nem csak az van! :) Vannak ám elég magyartalan szövegek! :D Pls Fakrasbőr kinyerése :D Ezen röhögtem egy órát! :D
  • drakeX
    #4898
    Ha harcos vagy íjász vagy, akkor ebben a fejezetben mindenkit leölhetsz mindkét térképről, aminek a vége lvl 28
  • drakeX
    #4897
    Elég a 15 is (én harcossal és íjásszal 28 voltam, de varival csak 16).
  • drakeX
    #4896
    Ilyet még többet is látni fogsz.
  • Randal
    #4895
    beállítottam százra, de nem láttam semmi változást.
    ugyanúgy szaggatt, hiába nyomom az F1-F4-et:(
    Meg van az első fordítási hiba:

    Mikor megtanulsz farkasbőrt nyúzni azt németül jegyzi be.
  • Cat #4894
    kimész a városbol nyugodtan rakd fel 300ra, és kész
    benn tényleg kell a 100
  • PhantomW
    #4893
    én chp 2ben vagyok 13 level
  • magus
    #4892
    most leptem a chapter3-ba es csak level 15 vagyok. hanyasnak kene lennem?
  • PhantomW
    #4891
    nekem atim van tökéletesen megy
    f1... miket lehet kapcsolni?
  • drakeX
    #4890
    Szerintem sajnos nem fogják tudni orvosolni. Túl sok mindent beletömtek az engine-be, és már nem bírja szegény (sok a kerülőmegoldás, amihez sokat kell számolni). F1-F4 tökéletesen elég.