21229
  • Randal
    #4889
    Na jó, csak úgy meg kicsit gáz a játék. Szeretm nézni a tájat.

    Amúgy ha nyomkodom az F1-F4 billeket az is elég, csak az F1-F2-nél maga a kép is kifakul:(((

    Miért nem orvosolják valahogy?
    Ha 1 cd lenne is a patch akkor is kellene:)
  • drakeX
    #4888
    Semmi baj, csak kicsit morcos voltam éppen, én bocsi
  • drakeX
    #4887
    Az én tapasztalatom alapján semmire nincs 'kiélezve' a játék, sem atira, sem nvidiára. Szóval félig félreinformált, félig nem:)
    Viszont már előre fel kell készítselek, hogy a városban, ha a model lod nagyobb, mint 50-60% és a látótáv nagyobb, mint 100%, akkor szaggatni fog. Mindegy, milyen cuccod van.
  • Tovi
    #4886
    Ok, igazad van, nem frissitettem, sorry.
  • Timber
    #4885
    egesz pontosan par oldallal odebb olvastam, hogy 'nem atira lett kielezve a jatek' ...

    vagy Petyus mar megint felreinformalt?
  • drakeX
    #4884
    Hol hallottad? Én nem tudok ilyenről...
  • Timber
    #4883
    En igerem abbahagytam. Mint mondtam maskepp hozzaallva (elfogadvan az engine satnyasagat) neki fogok allni, hogy a RP reszet is bovebben kitapasztaljam.

    Elso korben azt kerdeznem meg, hogy miert van az, hogy a 8 evesek telen allandoan a pufi kabatjukban vannak? (South Park rulez ^.^)

    Na jo szoval komolyan: Hallottam ATI kartyakkal van valami gixer (lassu meg ilyenek) arra van mar valami orvossag?
  • Timber
    #4882
    ahh ... reg jartam a MOHAA topikban ... akkor az tiz perc alatt lenyomna!

    Amugy ma mikor irtam nem lattam az elso 10ben es a listaban is erosen a masodik oldal kozepe fele talaltam meg ... asszem ^.^
  • drakeX
    #4881
    Ezzel már én is próbálkoztam, igen kevés eredménnyel
  • drakeX
    #4880
    Nem akarlak elkeseríteni, de ez a topic már egy hete szinte mindig azon a helyen csücsül...
  • Randal
    #4879
    Na, mostmár tényleg elég legyen.
    Nem flamelünk meg minden, csináljunk inkább erre a Gumiszobában van a Saját fórumon egy külön részt.

    Itt segítséget lehet kérni és információkat.

    ABBAHAGYNI!
  • I.C.ram
    #4878
    Várom szeretettel Dr. Röntgen-t :)
  • Timber
    #4877
    kussole! ^.^ Vagy idehivom V****-t es akkor kapsz tole a macis pizza miatt! ^.^
  • I.C.ram
    #4876
    Tipikus kontárok! Bejönnek leugtani egy olyan játékot, amihez nem is értenek! :D
  • Timber
    #4875
    bazzeg pont bekulunk! ^.^
  • Faki
    #4874
    Na kusslegyen! Csináljatok egy Topicot a Gumiszobába! De ne basszátok szét ezt!
    csákó!
  • Timber
    #4873
    ja!

    "quake 1-es hasonlat pl. jáccottál te egyáltalán a q1-gyel?" EZT PEDIG A CODE KLAN NEVEBEN KIKEREM MAGUNKNAK! ^.^

    Eleg csak az EarthQuake eredmenyei kozt turkalgatni ^.^
  • Timber
    #4872
    lehet en is igy leszek a Gothic2vel? ^.^

    a vegen meg tetszeni fog bar annyira nem szep mint amennyire annak mondja a Petyus fele reklamduma ^.^
  • lwb
    #4871
    most hogy jól leugattam teccik. :)

    mondjuk ANNYIRA nem open ended, mint amennyire annak mondja a hivatalos reklámduma, de jelenleg a legjobb és a legszebb elite klón a piacon.
    csak összeakad az audio codecekkel sajnos.
  • Timber
    #4870
    Ja amugy meg nem tudom mit izeltek!

    Népszerű témák
    1. Gothic 2
    2. MI VAGYUNK A JÓ ARCOK
    3. A 4-es metró elment!
    4. allstars™
    5. Battlefield 1942
    6. Chaser
    7. A külföld MSZP-diktatúrát lát!
    8. A Pc-s játékoknak leáldozott!
    9. Dark Age of Camelot
    10. Deszkás lányok


    Ezt nelkulem sosem eritek el ^.^
  • I.C.ram
    #4869
    Na megjöttek a kontárok! :D
  • Timber
    #4868
    ja es meg mindig fenntartom azt, hogy Petyus tehet az egeszrol! Odakat zengett arrol, hogy milyen gyonyoru a game! ^.^
  • Timber
    #4867
    oke ^.^

    es a freelancer milyen? ^.^

    Amugy lehet Steiner mondta jol... lehet tulsagosan teszter orientaltsaggal allok mindenhez (fuggetlenul a munkamtol ^.^)
  • lwb
    #4866
    ... a kiírt CD-ket meg postázd nekem. én még mindig a rippel szarakodok. :D
  • Randal
    #4865
    HAJRÁ!
  • lwb
    #4864
    ez ne flém. ez vélemény. ami lent volt az flame volt.

    mohaa topic. ja szoktam néha beleolvasni, de azok a már-már baráti "szopjle"-hegyek meg "kurvaanyázások" nem igazán flémek.
    gondolom te is ismersz olyan fórumokat, ahol pillanatko alatt szétcincálnak összeszokott flém-brigádok, ha nem vigyázol a szádra (izé... kezedre). mondjuk nem itt az SG-n.

    szerintem is vidd haza és jáccál fílingből. ha az sem jön be, akkor szedd le és felejtsd el az egészet. nem mindnekinek jöhet be minden game.
  • Timber
    #4863
    Na jo tudjatok mit ...

    hazahozom a gamet es jatszom vele tobbet. Megprobalok a grafikatol eltekinteni (ami nekem nehez lesz.) De aztan igazatok legyen abban, hogy nagyon jo story line van a jatekban!
  • Timber
    #4862
    na akkor nezzuk szep sorban:

    Karakteranimacio: ket hivatasos animator is megerositett abban, hogy a fohos buzi. Mindezt mozgas alapjan.

    Grafika: A fak torzsei negyszogletesek, a legtobb targy igencsak lowpolygon. A falakon a texturak homalyosak. A falak feluvzasa brutalisan rossz (vagy te lattal mar ferden teglazott falat?). A particle-k gyengek, szinten low polyk. Az arnyek egy darab szelen elalphazott karika.
    A beallitasban majd minden highon volt. Es egy eros gepen neztem.

    Nagyjabol ennyit irtam le akkor is ... plussz meg azt, hogy feltelezem a jatek igencsak linearis lehet.

    Ha ez nektek flame akkor ... na de amit irni akartam az mar politika lenne.
  • drakeX
    #4861
    Asszem megyek inkább mást csinálni. Akinek kérdése van, jöjjön vissza egy óra múlva...
  • Timber
    #4860
    28 leszek ^.^ (ezert is emlekszem meg a LoL 1re pl. ^.^)
  • Timber
    #4859
    menj a francba Petyus ... tudom, hogy meg mindig haragszol azert mert veletlen elszakitottam a rotyidben a Hustler ujsagod! ^.^

    Na de komolyan te is tudod, hogy utalok flamelni ... viszont a velemenyem megmondom ...
  • Randal
    #4858
    Hány évesek vagytok amúgy?
  • Timber
    #4857
    a grafikai engine-t hasonlitottam a quake1hez es a LoL2hoz ... nem a jatekmenetet.

    Hogy miert itt irtam meg? azert mert ez a jatek topicja. Megirhattam volna a Jorgos Travel: Athen topicjaba is de annak semmi ertelme nem lett volna. Nekem 2003ban ez a grafika nem jott be.

    A bogarat nem Marvin modban oltem le. Viszont Marvin modban tobb szornyet is megoltem.

    A 4CD-t meg irtam mar ... az alcoholos verzioval telepitve a 2. CD-t nem vette be ... igy irtam egy crackes 1. CD-t amivel mar felment. Viszont nem akartam crackelni mert hallottam remhireket a crackrol es ezert hasznalom alcohollal az 1. CD-t.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #4856
    Ja meg ha ez szerintetek flém ,akkor még nem jártatok a Mohaa topicban^.^
  • syabi
    #4855
    ha annyira ismered a gothic 2t, mint az enter the matrixot, akkor végképp láma vagy, tudniillik a matrix játékban nem négyszög alakú a kerék, ahogy a gothic grafikája sem mondható távolról sem csúnyának!!! a szögletességre már leírták a játék topicjában is a megoldást elégszer. de elmondom neked még 1szer: gondolom jó kismalac módjára egyből beletoltad a nózid a játék setupjában, hogy mindent csúcs-maxra csavarj és "véletlen" bekapcsoltad a force lod funkciót is. ez eredményezi, hogy a formák leegyszerűsödnek. lehet, hogy a gothicban is össze-vissza állítgattál mindent, hogy minél szebb legyen, aztán vmi olyan beállítást kevertél ki magadnak, ami tényleg elcsúnyítja a játékot és ezért nem voltál/vagy megelégedve a látvánnyal. tehát béna vagy és tudatlan (láthatóan nem is akarsz ellene tenni semmit, mert akkor előbb kérdeztél volna), ami a legnagyobb baj viszont, hogy rosszindulatú és mocskos szájú. tehát nézz jobban körbe mielőtt csacskaságokat beszélsz és válogasd meg a szavaidat...
    a viszont hányásra:
    syabi
  • Petyus_
    #4854
    A grafika lehet elavult mert nincsen benne ilyen-olyan shader, az engine eléggé ratyi (ultrabrutál gépigény), de a grafika igenis gyönyörű, tudod miért? Mert látszik, hogy a grafikusok jártak már erdőben, faluhelyen :), és megkapó szépséggel tudják ezt megvalósítani!

    Onar farmja és környéke egyszerűen gyönyörű! A város szintúgy.

    Na mindegy, ha nem érezted a játék vonzását rögtön az elején, akkor ennyi - de ne fikázzál úgy, hogy közöd nincs a témához (karakterfejlődés). A nem megölhető karakter: mutass nekem egy olyan játékot, aminek igazán jó története van, és ilyen szinten nem lineáris..
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #4853
    nem bosszant csak véleményt nyilvánít :P Te bosszantasz te debreceni anyaszomorító diplomás benzinkutas^.^
  • Petyus_
    #4852
    Hmm.. az előzmény az az, hogy a klánunk levlistjén istenítettem a játékot a többieknek, erre Timber kipróbálta és nem tetszett neki, most meg jön bosszantani benneteket. :)

    Ne is foglalkozattok vele visszajelzés hiányában abba fogja hagyni az észosztást! :D
  • drakeX
    #4851
    MINDENKINEK:

    FLAME OVER!

    lécci:)
  • drakeX
    #4850