1354
  • pjboy091
    #1354
    Annyira azért nem lassan. Tulajdonképpen már egy hete, hogy megjelent
  • IXEMGabeo
    #1353
    jon lassan a 3. resz elvileg:)
  • totyak
    #1352
    Itt is megkérdezem, bár ez az első rész fóruma. Valakinek nincs meg az eredeti, EVM-es magyarítás, aki meg is osztaná velem? Köszönöm
  • totya4
    #1351
    Már nem él a link, tehát ha fel tudnád tölteni valahová...
  • AnnaDepp
    #1350
    a dokumentumokat,újságkivágásokat,meg pl Anna Voralberg naplóját? :-)
    Azt le lehet fordítani,de akkor a szöveg is le lesz fordítva,amit beszélgetnek. Én innen töltöttem le ingyen :

    http://www.evm.hu/ProductDetails.aspx?ID=1104c0fe-00dc-45c6-a723-df2bff4ebdd3

    görgess le,videó alatt "magyar patch letöltése"
    Ha kérdésed van,szólj,segítek
  • Angi98
    #1349
    Sziasztok! ha még van itt valaki!
    én is ugyan ezt szeretném amit az elöttem szóló: a syberia 1 dokumentumainak, naplók stb. fordítását.
    valaki elküldené nekem?
    [email protected]
    de ha a fórumon teszi meg az sem gond :)
    előre is köszönöm:)
  • fu2ek
    #1348
    Hi!

    Syberia 1hez vki eltudná küldeni a dokumentumok fordítását? Márha létezik ilyen, egy válasznak is örülnél, h van e 1általán.Kössz!
    [email protected]
  • edios
    #1347
    éés megjelent steamen a játék!
  • IXEMGabeo
    #1346
    írj kicsit több konkrétumot rég toltam. Vonatnál jártál és felhúztad? a Mammutot megszerezted már a barlangból? Oscarral beszéltél ill visszatetted a lábát?
  • ugrifüles
    #1345
    Sziasztok! A Syberia 1-el játszom, és onnantól, hogy megszereztem a hengert, összecsukható kulcsot, s a papi gyónást, egyszerűen nem tudok továbblépni, valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm! :-)
  • R3T3K
    #1344
    Sziasztok!

    Nagyon szeretem a Syberia sorozatot. Már többször játszottam vele, viszont most az első résszel gondom van. Majdnem a legelején. Összeraktam Oscart, és elindultunk a vonattal. Most az egyetemnél állok, annál a résznél vagyok elakadva. Egy bizonyos pontnál befagy a játék. Valaki tudna nekem küldeni egy mentést az egyetemes rész utánról? Ha igen, írjatok rám privátban. Előre is nagyon szépen köszönöm.
  • syberia2
    #1343
    igen:)
  • annasyb
    #1342
    Köszönöm, eddig csak szembe dobtam be a csalid, de jobbra kellett volna....
  • syberia2
    #1341
    Jó csalival, és jó helyen kell lenni(de főleg előtte el kell olvasnod a halas könyvet)
  • annasyb
    #1340
    Sziasztok!
    Syberia II-vel játszom és megakadtam. Elhagytam Romansburgot és megtaláltam a házikót, összeszedtem a felszerelést, lementem horgászni, de az istenért nem tudom kifogni azt a nagy halat amivel el tudom terelni a maci figyelmét és eltűnik a ház elől. Elolvastam a végigjátszást, újrajátszottam hátha nem jól csináltam valamit, de sehogy se akad a horgomra más hal, csak a kicsik. Nem tudjátok mi lehet a probléma?
  • sb1
    #1339
    Köszönöm a gyors választ..
    Mindenképpen végigjátszás nélkül szeretném végigvinni, ha már eddig elvittem annélkül :)
  • syberia2
    #1338
    Íme egy Syberia 1 végigjátszás:(Én írtam, tizedik végigjátszás után)
    LoL
  • syberia2
    #1337
    húzd el a függönyt az ablaknál
  • sb1
    #1336
    Aralbad legelején járok, leszáltam a léghajóval, a szökökútba beletöltöttem a mósószert, habzik mint állat, a recepciós faszinál viszont nincs új lehetőség, ha beszélek vele, ugyanazok a dolgok jönnek elő, nem akar kitakarodni a pult mögül..most ilyenkor mi van???
  • syberia2
    #1335
    egy ötlet ! Minden rajongó írjon egy levelet a kiadónak, hogy miért nem jelenik meg a 3. rész! Én már írtam rengeteget, de valahogy csak annyit árulnak el, hogy-1.: nem tudjuk 2.: Majd a sajtóból meg fogod tudni 3.: Ne félj, ahogy ígértük, júniusban jön-.-
    Na szóval úgy néz ki hogy se a kiadó, se maga a White Birds sem tudja hogy elkezdődött-e már a játék fejlesztése, úgyhogy kezdőthet a bombázás!:D
  • syberia2
    #1334
    Kösz, végre magyarul is játszhatom a kettőt!!!
  • dox187
    #1333
    akik a magyaritast keresik :

    S1 : http://www.evm.secnet.hu/ProductDetails.aspx?ID=1104c0fe-00dc-45c6-a723-df2bff4ebdd3
    S2 : http://www.evm.secnet.hu/ProductDetails.aspx?ID=9a8481ca-d484-40df-991d-063251c7356d

    mindkét esetben a magyar patch letöltése gomb az, ami nektek kell...

    u.i.: Ez a játék annyira olcsó ahhoz képest, hogy mennyire jó, hogy aki ezt képes warezról beszerezni, az szégyelje magát!
  • jaki88
    #1332
    most játszok a syberia-val és kb. a játék felénél vagyok, de az egyik résznél kifagy és hibaüzenetet dob fel. ez másnál is előfordult, illetve van rá megoldás, esetleg egy patch megoldja?
  • syberia2
    #1331
    EVM játékok között szerepel a S I, és II is! 576ban meg lehet venni!
  • kapor09
    #1330
    Sziasztok!
    A Syberia 1-hez bárminemü magyarítást szeretnék ha megvan valakinek,legyen szives elküldeni!Előre is köszi.
    [email protected]
  • pumpido1
    #1329
    Hasonló játékok Runaway 1-2, Road to India!
  • pumpido1
    #1328
    Sajnos nekem sem magyarok a dokumentumok! De mindent ugy csinálok ahogy régen (1x már végigjátszottam) és amikor a gyárban anna irodájában fel kéne venni a levelet akkor valamiért nem akarja csak olvassa? Valakinek van menntése ? elküldené [email protected] köszi
  • erinald
    #1327
    Sziasztok!
    Találtam a Syberia-hoz egy magyarítást, de ebben az újságok, faxok és egyéb hasznos dolgok nincsenek lefordítva. Régen amikor elöszőr játszottam vele egy barátomnál határozottan emlékszem, hogy ezek is le voltak fordítva abban a verzióban ami neki volt. Szóval, ha valakinek megvan ez a teljes körű minden szöveget lefordító verzió, legyen szíves küldje el.
    e-mail: [email protected]

    Előre is köszi! :)
  • béci1976
    #1326
    Sziasztok!

    El tudná küldeni nekem valaki a Syberia 1 PC játék magyarosítását?
    [email protected]
    Előre is köszönöm.
  • Agassi Fan
    #1325
    Sziasztok!

    Elakadtam annál a résznél, amikor az állomásvezetőnek kellene beengednie a kertbe a szőlőkért. Már háromszor voltam a professzornál, beszéltem vele mindenről, a rektorokkal szintén. Eltettem amit lehetett, egy dolgot nem tudtam felvenni a professzornál, ami az asztalon van bal oldalon. Ha fel akarom venni, Kate azt mondja, erre most nincs szükség. Kb. 3 órája csak mászkálok a professzor, a rektorok, és az állomásvezető között. Két különböző végigjátszást is elolvastam. Elvileg mindent megcsináltam, még sem enged be a kertbe. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm! Mariann [email protected]
  • syberia2
    #1324
    Tudtok ehhez hasonló játékokat ajánlani?
  • bency
    #1323
    Idokozben sikerult megcsinalni,de mikor a vonatnal vagyok,lekene tegyek ket babut,amit felkene vegyek az irodaba,de mikor felakarom venni azt irja ez beragadt!Nah akkor most mit csinaljak?Help pls!
  • Forest
    #1322
    Sziasztok aki tudna a témában segíteni és nagyon megköszönném.Syberia 1 nek kéne a dokumentum fordítása ne angolul jelenjenek meg a játékban az újságok stb a mail címem



    [email protected]



    ide küldheti akinek megvan és nagyon köszönöm előre is. üdv.
  • bency
    #1321
    Hello,kerlek segitsetek,feltettem a jatekot,de mikor jatszok,5 masodperc meg a csaj tesz egy lepest,a grafikat levettem de semmi!Mi lehet a baj>?
  • Gregorius
    #1320
    Itt, vagy kövesd NB2 kimerítő használati utasítását! :) Annyival egészíteném ki, hogy előfordulhat, hogyha új letöltések kerülnek fel az oldalra közben az S betű elé, akkor esetleg a 4. vagy az 5. oldalra csúszik a magyarítás. Adja ég, hogy így legyen!
  • NB2
    #1319
    Akkor átmegyünk dedóba:)
    Katt a linkre! Azután valamelyik gömbre (talán bolygó). Utána a menűben megkeresed a letöltéseket. Ott a 3. oszlopra, ami cím/letöltés. Ez arra jó, hogy ABC sorrendbe rakja a letöltéseket, majd a 3. oldalon ott lesz a syberia magyarosítása.
  • TheGrinder
    #1318
    Oké, de akkor kattints rá és keresd meg, mert én kurvára nem találom. Nem okvetlenül kommentelek... -.-
  • syberia2
    #1317
    ember, au előző hsz...
  • NB2
    #1316
    Ennyire nem kéne bénának lenni...
  • TheGrinder
    #1315
    Sziasztok, nekem is nagyon kellene magyaritás, sehol sem találom. PLS HELP