16419
  • h3nry
    #4030
    Elöző melóhelyen simán működött a dolog, itt nem
  • schoma
    #4029
    Ennek megelőzésére kell lanparty-t rendezni az irodában!
  • h3nry
    #4028
    Mázlista, engem meg hülyeségekkel zaklatnak.
  • schoma
    #4027
    Erre van megoldás!
    Mi szerver karbantartásnak hívjuk!
    Vagy teljesen véletlenül kilazul egy-két kábel!
    És mindeki jól jár! Kivéve a céget, mert gondolom erősen profitorientált.
  • schoma
    #4026

    Vagy beújítok egy játékra alkalmas gépet ide a melóhelyemre, aztán mehet a hentelés! (Munkám amúgy sincsen sok)
  • h3nry
    #4025
    Belegondolva néha nagyon volna kedvem egy cooperativet nyomni élőben itt az iroda épületben :D
  • h3nry
    #4024
    Az ötletet határozottan értékelem :D A júzerek meg passziánszozni hagyományos kártyával is tudnak. Mást nagyon úgysem csinálnak... Ja de neteznek, hülyeségeket töltenek.
  • a.carkey
    #4023
    Az egy RPG szerűség lesz? :(
    Le vagyok maradva!
  • a.carkey
    #4022
    Ja, és köszönjük Pet-R a fáradozásod!
    Ha hazaérek megnézem, de a "pályabetöltőkép" alapján jól nézhet ki!
  • Petyus_
    #4021
    De a Soldiers egy RPG-szerűség lesz annak az editorja nem jó..

    Én amondó vagyok dobjuk össze Lifeforce-nak a 250.000 dolcsit az Unreal engine licenszre, ahhoz kap forráskódot is asszem. ^.^
  • a.carkey
    #4020
    Még a "Operations" megjelenésekor rebesgettek valamit azzal kapcsolatban, hogy a Soldiersnek saját editorja is lesz, ha kijön. Ez kb. 1 éve volt. Még az "ősAA" első "demója" után, amikor beharangozták a többi AA részt ...
    Kiváncsi leszek, hogy tényleg lesz-e?!
  • schoma
    #4019
    Mnejünk haza, és játszunk!!!!
    MOST!
  • a.carkey
    #4018
    Red Faction
    :)
  • h3nry
    #4017
    Ajaj Isten ments' a telefonos üszitöl...
  • Petyus_
    #4016
    Akkor hajrá! Amit én olvastam Unreal2-ből, Devastation-ből, America's Armyból nem sikerült semmit megnyitni a srácoknak.. persze biztos van rá valami módszer, hogy az Unreal editor azt hazudja, hogy az a megfelő build amit használsz.. gondolom a static meshek és a textúrák nagyjából ugyanolyanok. Ha találnál rá módszert hogy a static meshek és a textúrák meglegyenek, a többi nem vészes.. BSP geometry, scriptelés, skíbox, ilyenek.. bárki meg tudja csinálni kis gyakorlással. És akkor lennéenk AAO mapjeink. ^.^
  • schoma
    #4015
    Mi szépet s jót dolgozol? Telefonos ÜSZ?

    Menj ki most rágyújtani, addig sem talákozol hülye userrel!
  • Lifeforce
    #4014
    Beraktam a mappok közé tesztelni.
    Délután felmegyünk és elindítjuk csak azt a mapot.
    Igen az ötlet merész de jó.
    Valóban nem kompatibilisek egymással de az editorokból ki lehet konvertálni olyanra, hogy mind a három ismerje.Igaz az American Army-t nem tudom mivel lehetne megnyitni melyik editorral mert én egyikkel sem tudtam :(
    De UT2k és Postal2-böl ki tudtam konvertálni mappot és messt is úgy, hogy a Ravenshieldel meg tudtam nyitni és minden jó volt.
  • h3nry
    #4013
    Eddig már kifogtam 2 idióta usert, három után cigi. Szerintem 30 percen belül meglesz. Most nem tudom, örüljek, vagy szomorkodjak. Bevallom már rágyujtanék.
  • schoma
    #4012
    Sajna jól beszélsz!
    Én is inkább otthon lennék, és még az igazak álmát aludnám. Ehelyett a kora hajnali időpontban már dolgoznom kellene...
  • h3nry
    #4011
    No akkor jó reggel mindenkinek. Na ami nagyon nem hiányzott nekem az a hétfő, meg a napi meló :((
  • Petyus_
    #4010
    Jól mondod.. esélytelen. Elvileg ugyanaz az engine mindhárom gyakolratilag annyit módosítottak rajta, hogy nem igazán kompatibilisek egymással. Sajnos a modderek azt sem tudják megoldani, hogy egyszerűen átvigyék pl. az America's Army textúráit és static mesh-eit.

    A mapedet majd kipróbálom! :)
  • Gabor_(HSF)
    #4009
    na az nem egy "piti" klán, ott a bal felső sarokbam
  • Gabor_(HSF)
    #4008
    mellik mappot nézted?
  • [Rush]
    #4007
    Elég Yo a map, ki kéne probálni normálisan holnap este nem csak 11 körre!!!!!
  • Pet-R
    #4006
    Így talán kényelmesebb:
    Shop

    és persze a RavenShield könytárba kell kicsomagolni, vagy lehet egyenként másolgatni őket a megfelelőhelyre.
  • Pet-R
    #4005
    Nah... Biztos van még benne hiba, de majd úgyis mondjátok :) (pl. a létramászás animációja még elég gáz, de müxik) Meg még nem lehet atomjaira rombolni a pályát.

    Szóval itten van:
    http://free.x3.hu/rvshundev/Shop.zip

    és ha nem féltek a BUG-hegyektől, akkor fel is rakhatjátok valamelyik szerverre, hogy a válalkozó szelleműek teszteljék :).

    a.carkey:
    A korábbi R6-okat nem ismerem, akkor még nem voltam rákattanva, de ha lesz rá igény és a készítője nem folytatja, akkor talán tudok vele valamit kezdeni, mert az öcsém elég sokat játszott a korábbi részekkel is, és ő tudna segíteni.

    Lifeforce:
    Hát szerintem nem lehetetlen amit írtál, de nem tudom mennyire kompatibilisek egymással.
    (pl. most se tudtam egy texturát betölteni az UT2k3-ból, bár ez ugye a módosított engine és az editorba is jól belenyúltak)
    Majd próbálkozom a kombinálásokkal, de azért elég merész ötlet.
  • a.carkey
    #4004
    Ha figyelem a számokat és nem a Harcosok Klubbját nézem, akkor míg játszotok simán én lettem volna a 4000. :)
  • Lifeforce
    #4003
    Nem baj majd a 10000. az enyém lesz :)
  • Lifeforce
    #4002
    Bazzeg :)))
    Én akartam :)
  • radical
    #4001
    Hát ez megint sikerült, enyém volt a 3000-es is!
  • radical
    #4000
    HI! :)
  • radical
    #3999
    Sziasztok.
  • szucsati
    #3998
    Industrial Complex Map

  • a.carkey
    #3997
    A Base Control map már volt! Sorry
  • a.carkey
    #3996
    Pet-R!
    Gondolom láttad már a Embassy-s pályát. Ha estleg ismernéd az első Rainbowt, akkor nem tudnál vele valamit kezdeni, hogy a belseje úgy nézzen ki, mint a sorozatnyitó ős Rainbowban? Ugyanis így nagyon sivár és csúnya. Csak picit kéne berendezned. Én néztem az editort, de tök béna vagyok hozzá, így meg sem próbálom csinosítgatni. Ha a tiedet befejezted és még nem unod a mapkészítést, nem tudnál egy-két bútordarabot elhelyezni a szobákban, hogy ne egy berendezetlen panelra emlékeztesse a kommandósokat ...?! :)
    Tudom, hogy nagy meló, de nagyot dobna a mapen ...

    Az eredetiről egy kép:



    A javított - új - Embassy map (Ravenesek! Amit mi kipróbáltunk, az vsz vmi beta volt, mert ez kívűlről már mintha nem ua lenne! Azt írják róla, az eddigi legjobb új térkép ...)



    Ja, és kijöttek új mapek is:

    Deathride Mine:



    Base Control:



    Letöltés:

    Deathride Mine


    Base Control
  • Lifeforce
    #3995
    American Armyból :)
    Bocsi csak fáradt vagyok.
  • Lifeforce
    #3994
    Na ha ennyire vágod a témát akkor
    TS2-őn beszélgethetnénk egy kicsit :)
    Elképzelésem a következő.
    RavenShieldből kivesszük az emberkét és a fegyvereket.AZ Amerycan Armiból a mozgást és beleültetnénk a tiszta UT2003-ba (mod)-ként.
    Csak segítség kellene.Aki szívesen beszálna a fejlesztésbe annak érdekébe, hogy végre legyen egy jól játszható jó netkóddal ellátott játékunk az szóljon.
  • schoma
    #3993
    A dálutáni játék a coop szerveren überfasza volt!
    Máskor is összehozhatunk egy ilyet!
  • Pet-R
    #3992
    Nemsokára kész a pályám béta(!) verziója. Még tesztelgetem a játékmódokat, aztán ha nincs semmi gubanc feltöltöm valahova, hogy szétszedhessétek :)
  • Hamlet
    #3991
    most csak úgy beirok, remelém nem gond :)