16419
  • Gabor_(HSF)
    #3898
    válaszolok mingyááá a mailodra,csak most kelltem fel és iszom az első KV mat ,meg jön a fürcsi is , de addig is vigasztallak azzal, hogy csak a format C: segit
  • Tikal #3897
    Amugy a belső nézethez még annyit hogy ugy tudom meg lesz csinálva a célzás jobban...
  • Tikal #3896
    hc.gamer-ről szedd le, onnan biztos nem lesz crc-s
  • Petyus_
    #3895
    Tegnap letöltöttem (Gigex) 1.6 full AAO-t de nem műkögött.. ha a mai (3DGamers) jobban sikerül akkor este kiprbálom milyen lett. :)
  • Petyus_
    #3894
    Ja vágom akkor nem a mozgásról van szó, hanem az animációkról! Abban tényleg jobb az Army ez vitán felül áll. (Aszittem arra gondolt Life, hogy "belülről" jobb az Army)

    RvS is mocap egyébként, nem a mozdulatokkal van a baj, csak annyi a gáz vele szerintem, hogy nem gyengén "Moonwalk"-os, és ezzel oda a realitás jó része. :)
  • Tikal #3893
    Army mozgása azért jobb mert motion capture-el készült, nem pedig animált vagy mi a szösz...
  • Petyus_
    #3892
    Tényleg!! Most hogy mondod.. lehet tudat alatt azért tetszik annyira (DX talán az all-time kedvenc játékom)! Mondjuk a 'ton hotel azért feelingesebb volt. .)

    Mind a három kép ugyanaz a map. :) Szerintem nagyon profi.

    Itt sasoljátok a screenshotokat, nagyon jók, csak nem akarom a topicot eláztatni képpel. :)
  • a.carkey
    #3891
    Olyan fekete cuccos kéne a greenek, mint a harmadik képen :)
  • a.carkey
    #3890
    Az első és a második kicsit "Deus Ex"-es ...
    A harmadik nem egy old Rainbo pálya. (Urban Ops "asszem" ...)
  • a.carkey
    #3889
    Oldproximus vicce:

    Egy nap a nyuszika vígan szalad az erdőben, amikor egy fa tövében meglátja
    szivarozni a szarvast:
    - Mit csinálsz? Megbolondultál? Egy ilyen szép napon a jó levegőn mérgezed a
    tüdődet? Gyere inkább, s szaladj velem, hogy oxigénnel teljen meg a tüdőd!
    - Igazad van! - mondja a szarvas és elkezd szaladni a nyuszival.
    Amint szaladnak, meglátják a rókát, az orra a kokainba lóg.
    - He te! - mondja a szarvas, itt a természet közepén kokainozol?
    Gyere, inkább szaladj velünk, hogy teljen meg a tüdőd oxigénnel!
    - Igazad van! - mondja a róka s elkezd ő is rohanni a többiekkel.
    Egy kicsit később találkoznak a medvével, amint az épp egy injekciós tűt
    tart a kezében egy adag tiszta heroinnal.
    - He, itt a természet lágy ölén akarod belőni magad? Gyere inkább szaladj
    velünk, hogy teljen meg a tüdőd oxigénnel! - mondja a róka.
    - Menjetek a p**ba! Mindig, amikor a nyuszika bekap egy extasy-t, nekünk
    rohannunk kell az erdőben?
  • Petyus_
    #3888
    Egy pár kép mire lehet számítani mapek terén ha lezárul a verseny. :)





    Hihetetlen mi lesz itt! :)
  • schoma
    #3887
    pár tört szerver ip-t mondanál?
    A cseh szerver ip-je is érdekelne!
    THX
  • guces
    #3886
    Hello Gábor most per pil vagy? A tegnapi üzenetemre van valami tanácsod? Köszi
  • Petyus_
    #3885
    Gyengék voltak az ellenfelek?
  • repro
    #3883
    kérd meg Stradh_-ot és megcsinálja neked a 40/40et.. :)
  • repro
    #3882
    csövi FlyBébi
    ha kéri a CDkeyt és crackes serverre akarsz felmenni akkor nyugodtan nomd meg a pipácskát (vagy szídd)..
  • Petyus_
    #3881


    Ha nem értenétek :)

    1. A Rainbow Six 3-ra várni: örökkévalóság
    2. A teljes játék patch-hel: $50
    3. Véget vetni az idegeskedésnek (ld. kép :)): megfizethetetlen
  • Petyus_
    #3880
    Na elqrtam. :)

    Embassy

    Base Control
  • Petyus_
    #3879
    Két darab új map

    1. Embassy - egy R6 nap remake-je



    2. Base Control - elég genygusz



    ThePlatoon.com-ról vannak nem teszteltem őket, csak kilinkeltem nektek hogy ne a FilePlanetről kelljen tölteni ha ki akarjátok próbálni. Szucsati majd biztos kirakja hunters.hu-ra.
  • Petyus_
    #3878
    Life ne félj mert én úgy tudom az ubi.com-ot nem fogják erőltetni, visszateszik alá az UT2k3 netkódját és ASE-val is működni fog.

    Army mozgása az nem tudom miért jobb mondjuk :), nekem az RvS jobban bejön, persze ízlések és pofonok.

    Armny mapjei meg érkeznek attól nem kell félni :), azok között is vannak azért nem túl acélosak..

    Persze az természetes, hogy panaszkodtok a netkódra, mivel SOF2-ztetek rengeteget és nekem az összes multi játék közül annak tűnt a legjobbnak mind a netkódja, mind a sérülésmodellje.

    Szal az 1.2 lesz az igazi patch, ez az 1.1 ez főleg a CD-Key problémát "orvosolta", és könnyen lehet, hogy úhy ahogy írod, hogy gyakrabban akar kommunikálni az ubi-val és akkor szarabb lett a netcode. :(
  • fluga
    #3876
    ja meg strahd emlegetett vmi,t hogy ki kell törölni a ravenshield system könyvtárából. mi az?
  • fluga
    #3875
    miért van az, hogy a cseh full-ra akarok bemenni és cdkeyt kér? láttam egy crackhouse nevű szervert és oda is cdkeyt kér...de miért?
  • a.carkey
    #3874
    Most akkor fel kell rakni az 1.1 es patchet, vagy anélkül megy a szerver?
  • Lifeforce
    #3873
    Nagyon azon godolkodunk, hogy 3játékot összerakunk egybe.Kiszedjük a RavenShieldből a fegyvereket és magát az embert és beletesszük egy american army mozgással és a mapjaival együtt az UT2003-as tiszta motorjára.
    Na én ettől az RvS-től ezt vártam volna.De nem nekik haza kellett vágni a legjobb motort.
    Merthogy ez egy ut2003 módosított motor ugyebár ezt mindenki tudja.Bazz amit fent művelünk a szerveren az csak a pingen és a losson múlik.
    Mint biztos kiszurtátok kevesebbet játszunk mint eddig.Nem ábrándultunk ki a játékból mindössze az a gáz, hogy kb a netkodot úgy hazavákták mint a disznó.0.06%-os lossnál már közvetklen közelről nem lehet lelőni az embert.És egy pici laggnál már az ember úgy megy mint akit 3napon keresztűl segbebasztak. Az állandó ubi szakadásról és arról, hogy a szerver azzal foglalkozik, hogy az ubival fentartsa a kapcsolatot és nem pedig az embereket mozgassa nagyon súlyos.
  • Lifeforce
    #3872
    Ezért volt nyitva a szerver, hogy folyamatosan tele legyen.És legyen kivel játszani.
  • Gabor_(HSF)
    #3870
    bah.. az a hir járja, hogy "bug"osabb lett a game az 1.1 es patch-től...some ppl get more bugs from the 1,1...én nemtudok angolul de azthiszem jól értettem...legalábbis egy Norvég klán ezt állitja..
  • Gabor_(HSF)
    #3869
    LIFEFORCE......mikor nagyon pang a szerver, hivhatnék egy pár jó külföldi játékost a szerveredre? persze garantáltan csak haverokat jó pingel, összecsapnánk velük. leginkább norvégok,és swédek............
  • Gabor_(HSF)
    #3868
    Van még valaki?...csak nem alszik már mindenki
  • antijedi
    #3867
    tudom én azt de nem ugy értettem a nem pont odát hanem hogy összevissza, alig lehetett kiszámitani hogy hovamegy... :D
  • Tikal #3866
    Pontosan annyit kell amennyit leirtam, eleget játszom vele ahhoz hogy tudjam:))
    Azota már az 1.6-osnál jár a patchek sorszáma, és a célzás pont most lett egy kicsit könnyebb, a nem pont oda az meg azért van mert a lövedék ugy viselkedik mint az életben, tehát van a játékban egy kis balisztika is...
  • antijedi
    #3865
    szerintem többet kell, amugy az elős patchek fel nagyon könyü volt megcsinálni, a régebbieknél mitha kicsit random lőne, nem pont oda ahova célzol, de azé nem vészes :D
  • Tikal #3864
    40-ből 23-at kell kilőni, ahhoz hogy sniper trainingre is mehess 36-ot.
  • Tikal #3862
    Azért nem kéne emiatt szavakat irni csak....
    DarkHorse: Ha már a traininget sem tudtad megcsinálni akkor tényleg nem neked valo :))))
  • Petyus_
    #3861
    Inkább nem.
  • claw_
    #3860
    Dede, szt az utsó 2 betű!
    (harc a 4k-ért!)
  • Petyus_
    #3859
    De ott nem!
  • a.carkey
    #3858
    Itt is ... automatikus ...
  • claw_
    #3856
    Sztálin, te jössz
  • Petyus_
    #3855
    Lófaszt hagyjuk abba!
  • claw_
    #3853
    LOL