41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Rafaelo
    #6072
    az lessz
  • gt1
    #6071
    szerintetek az inno3d Geforce 6600 128MB AGP 8* az jó kártya?
    Támogatja-e a directx 9-et?
  • gt1
    #6070
    AGP-alaplapom van
  • Zsolo007
    #6069
    JAh a krédés az hogy gt1-nek milyen alaplapja van (tehát AGPset, vagy PCI-e-set kell venni, az AGPs sajnos drágább..)
  • Punkerwork
    #6068
    6600GT gyakorlatialg nincs más értelmes kártya az 50k alatti kategóriában.
  • Rafaelo
    #6067
    énis hasonlo dilemmával állok szemben :) 40-50 eegy uj kártyára
  • gt1
    #6066
    Szeretnék venni egy új videókártyát csak az a baj hogy ebben a témában nem vok annyira otthon.ha tudtok segítsetek. Max 40 ezret tok rászánni.
  • czky
    #6065
    Szerintem felesleges. A nagyobb memó csak ahhoz jó, h jóval nagyobb felbontást is tudjon a kártya. De mivel ez a kártya ugyis megdöglik magas felbontásban (játék) ezért nem érdemes...
  • steweee
    #6064
    GF 6600GT 128MB DDR -t vagy inkább 256 megás verziót érdemes venni? azt tudom hogy régebben a 256 mb-s rammal szerelt kártyák kicsit lassabbak voltak a ram nagysága miatt, de úgy tudom hogy ennél a karinál már mindegy. valyon érdemesebb a nagyobb memóriával szereltet venni?
  • Solid Snake
    #6063
    VGA AOPEN GF 6600GT 128MB DDR +TD:49.990 VGA LEADTEK A6600 GT TDH (GF6600GT) 128MB:48.740 :)
  • AlieN911
    #6062
    sztem 46-48 :)
  • PLackó
    #6061
    mennyi az áruk?(érdekelne)
  • PLackó
    #6060
    nem tudom..nekem szimpatikusabb :D
  • AlieN911
    #6059
    mi nem áttkekinthetö rajta???
  • Solid Snake
    #6058
    VGA AOPEN GF 6600GT 128MB DDR +TD ill. VGA LEADTEK A6600 GT TDH (GF6600GT) 128MB vajon van-e jelentős eltérés a két kari között tudásban ? Ill. szerintetek melyiket érdemesebb megvenni, árban szinte megegyeznek. Köszönöm.
  • Punkerwork
    #6057
    a táblázat jó csak qrvára nem áttekinthető :)
  • PLackó
    #6056
    mindegy,ez a táblázat 100* jobb mint az eddigi (asszem gabeszé volt) benne van minden kártya,sok adat és nem csicsás.
    jobban áttekinthető.
  • Punkerwork
    #6055
    ezt beszétük kb 1,5 hete, hogy megcsináljuk úgy mint az iker procisat, csak ugye most Balutól mást kértem és elnapoltuk, ott megoldottuk hogy 3-an megcsináltuk a táblát ő meg átrakta flash-be, itt sajna ez úgytűnik nem működik.
  • AlieN911
    #6054
    Igy igaz
  • AlieN911
    #6053
    Szerintem meg jo táblázat..Megtudsz majdenm mindent a karirol ha nem midnent:)

    amugy vettem a célzást.. bocs h. nem éztem nem jártam utánna bocs h. nem érdekelt stb.. elvégre azért van a topic h. kérdezzünk.. nah mind1
  • Loogan
    #6052
    Nekem tetszik a táblázat, és az is hogy mindenre kiterjedő és részletes. Csak annyira átláthatatlan mint egy hardware árlista. :-))))
    De a vitát eldöntendő, mi lenne ha ugyanezekkel az adatokkal megcsinálná Balu is (ha ráér persze) flashben, és akkor lenne 2 link -> html táblázat -> flash táblázat, és akkor mindenki azt nézi meg amihez kedve van. Amúgy Balu tényleg jó flashes cuccokat csinál, ld. kétmagos proci topik banner.

    De mindenképp elismerés, mert munka volt vele.
  • Hegylako01
    #6051
    max egy sima 6600os ra futná :(
  • Punkerwork
    #6050
    X700Xt, de inkább 6600GT
  • Hegylako01
    #6049
    melyiket érdmes megvenni manapság ? SAPPHIRE x600xt 256m vga vivo dvi i 36,250 Ft
    vagy SAPPHIRE x700 256m gddr3 dvi vivo 33,750 Ft esetleg egy SAPPHIRE x700 pro 128m gddr3 td 38,750 Ft.
    szerintetek?
  • Zsolo007
    #6048
    Szerintem felesleges az a sok adat ami beraktál, a régi azért volt jó mert az ember ránézett és egyből meglátta ami keresett, nem kellett a sok adat közt bogarászni. Ráadásul felesleges adatok, mert akit komolyabban éredekel a dolgo az majd úgyis utánanéz. Vagy akár úgy is lehetne hogy ha rámész az adott kártyára akkor megjegyzésként előjönnek az adatok.

    A lényeg hogy a régi szerintem átláthatóbb volt.
  • Pontius #6047
    ""Pont az lenne a kavarás, hogyha minden külön lenne szedve, külön táblázatokba." ezt te írtad?"
    Nem értem miért idéztél, de biztos...

    Dehogy rágtam, min rágnék be? Jót nevetek a hülyeségeiden, ekkora baromságokat rég olvastam amiket irogatsz...
    Egyszerüen csak az zavar, hogy eddig senki le sem sz@rta a táblázatot, most van új, azt meg egyből le kell cserélni...
    [vitzes dolog ez, csak nevetni tudok rajta]
    Hát nekem 8, csináljatok újat, kiváncsian várom... [sok sikert kívánok hozzá]
  • Punkerwork
    #6046
    "Pont az lenne a kavarás, hogyha minden külön lenne szedve, külön táblázatokba." ezt te írtad? na most ha már ígyis úgyis mozgatni kell akkor legyen igényes szerintem.

    de látom berágtál a semmin, úgyhogy lesz@rom, ha a töbiek egyetértenek majd átfaragjuk a listát és megcsináljuk rendesen.
  • Pontius #6045
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚR ISTEN, GÖRGETNI KELL!!! NEEEEEEEEEE!!
    Még letörik az újad!!! NEEEE!! HÁÁÁT EZ NAGYON DURVA!! Ezt ugye nem gondoltad komolyan?
    Akkor a főoldalon alul lévő cikkeket nem is nézed meg mert görgetni kell?
    Hát ezen a beszóláson beszarok, eddig ez überel mindent!!

    A régi táblázatot is görgetni kelett... SŐŐT!! Azért még oldalirányba is!! Fetéve ha valaki 800*600-ban használja a monitort :)
  • Punkerwork
    #6044
    hát bazze nem tom te milyen monitort használsz, de nekem a 17 TFT-n görgetni kellett lefelé hogy lássak mindent szal.....
  • Pontius #6043
    ezen mi a nem átlátható? nem értelek... Ennél egyszerübben nehezen lehetne megcsinálni...
    Pont az lenne a kavarás, hogyha minden külön lenne szedve, külön táblázatokba.
    Amúgy meg ha alapból lövése nincs ahhoz, hogy mi az az AGP és mi az a PCI-E akkor finoman szólva is tök mind1, hogy mien táblázatot néz...
    Én honlap készítésből megtanultam, hogy nem lehet mindenki kedvére tenni, és mindenkinek tetsző dolgokat csinálni, szóval felesleges ilyen dolgokkal szenvedni. Az ilyen emberekkel meg akik annak nem tudnak utánnajárni, hogy mi az az SLI, egyszerüen nem szabad foglalkozni...
  • Zsolo007
    #6042
    Én is azt mondom hogy jobb volt a régi, átláthatóbb volt...
  • Punkerwork
    #6041
    emberr nézz már rá arra a táblázatra, a régi legnagyobb előnye az átláthatóság volt (persze hiányos volt) ennyi infót jobb szétosztani, sokkal átláthatóbb lenne és azoakt akik még mindig nem tudják mi a különbség az AGP/PCI-E között segítené, stb.
  • Pontius #6040
    Ugyan minek? Szted miért nem férnek bele egy táblázatba? :)
    Külön kategóriát alkotnak? Árban biztos, de a lényeg ugyan az, és az a teljesítmény...

    Amúgy eddig senki nem foglalkozott a táblázattal, ezért csináltam az újat.
    Most meg egyből lecserélnéd flashre, hát kösz...
  • Punkerwork
    #6039
    ok te tudod, én eleve külön szerepeltetném az SLI/Crossfire cuccokat, mert az átlag felhasználó úgyse azt vesz, a táblázat ötlet jó, csak íg yátláthatatlan elsőre szal javaslom a flash-es megoldást.
  • Pontius #6038
    nem az SLI rendszert vettem 100%-nak, hanem 3dMARK2005 -ben a 10.000 pontot.
    Manapság aki csúcs grafikával minden maxon akar játszani (pl. Doom3 minden maxon, nagy felbontás melett) akkor 10.000 pont megfelelne egy 100%-os grafkártyának. Ilyen szempontból 7800GTX SLI-ben bőven elég.

    Másrészt azért vettem a 10.000 pontot 100%-nak mert manapság ezt még nem sok kártya tudja teljesíteni, viszont a közeljövőben megjelenő kártyákat is lehet ehhez az értékhez viszonyítani.
    Ha pl 5.000 pontot veszem 100%-nak akkor nem láttam volna értelmét az egésznek, ami viszont megmegyi a 10.000 pontot azt manapság nevezhetjük egy CSÚCSKÁRTYÁNAK vagyis 100%-nak...
  • AlieN911
    #6037
    hajrá
  • Punkerwork
    #6036
    ha csinálunk korrekt táblázatot, akkor Balu megcsinálja nekünk flash-be.
  • AlieN911
    #6035
    reméljük.. és akkor a leendö karim nem a közepén volna:P (az ö kategoriájában..)
  • PLackó
    #6034
    majd lesz ez javítgatva.
  • AlieN911
    #6033
    jaaa.. :) okok