41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Gabesz amd64
    #6877
    sima 6600! ha még dobsz rá 5k a 40-re kapsz 6600Gt-t!
  • Ramore
    #6876
    Tudnátok ajánlani nvidiás videókarit 30-40eFt környékén?
  • stp4trick
    #6875
    Igen. Csak driver cd-t adnak hozzá. Még mindig csak nézegetsz, nem sikeerült venni? Az enyém már ketyeg rendesen.
  • Gabesz amdx2
    #6874
    mert akkor az volt az egyik legjobb...majd csak figyuzd hogy jővő ilyenkor is fogsz kapni 6600Gt-t,de x700-at életbe(vagy elvétve)
  • Gabesz amdx2
    #6873
    az raktáron maradt mert anno valaki betárazott vele,mert vitték mint a cukrot
  • czky
    #6872
    megint csak a 9800pro-ra tudok hivatkozni. abból is mi szűnt meg??? a sima meg az XT változat. szerintem azért mert ezek a kevésbé kelendő termékek...
  • AlieN911
    #6871
    És miért pont az?
  • czky
    #6870
    az utolsó mondatomat visszavonom. a 6800as szériából valszeg a sima és az ultra változat fog megszűnni...
  • czky
    #6869
    és mi a helyzet pl a 9800pro szériával. Azt se vonták be. Amíg valamit el tudnak adni a gyártók, addig termelnek. Szvsz inkább a 6600-as sorozat fog eltűnni...
  • ibrik
    #6868
    Nyugodtan vedd készpénznek, amit most mondok: a hiper-szuper ATI X8xx-el is ugyanígy lesz, meg az nVidia 7800GTX-el is.
    A tendencia általános jellegű.
  • Gabesz amdx2
    #6867
    az azé nem így van! de részben igaz amit elmondtál de régen nem volt olyan középkategóriás kártya amivel jól tudtál volna játszani!

    a 6800Gt nem fog tovább csökkeni mert bevonják azaz nem gyártják tovább..a gyártok se hülyék hogy bukjanak rajt!
  • ibrik
    #6866
    Ez igen-igen "optimista" becslés.

    Azonkívül nekem bőven megéri így a dolog.

    Most gondolj bele, ha megvennék egy 100-130 ezer Ft-os kártyát és a te állításod szerint, ha 3 éveg kitartana nálam, akkor már alig tudnám továbbadni az eredeti árának kábé negyedéért - de lehet, hogy csak az ötödéért...
    És ez még mindig igen optimista becslés volt.

    Az általam becélzott árkategóriájú kártyákon egy év alat max 10 ezret bukom - máris kevesebb a veszteségem, mint a csúcskártyáknál.
    Ráadsául így még - ha csak a középkategóriában is - lépést tartok a fejlődéssel.
    Már egy év alatt is hatalmas fejlesztések szoktak lenni. A három az qrva sok idő...

    Konkrét példa: tavaly év végén az nVidia-s 6800GT kártyának még jóval 100-110 ezer fölött volt az ára - mára alig több, mint 85 ezerbe kerül - és még év vége sincs...
  • Gabesz amdx2
    #6865
    hülye vagy ha évente cserélsz kártyát...veszel egy csúcskártyát azt 3 évig bőven elég!
  • vki
    #6864
    Csá! Láttam egy MSI NX6600GT TD128E LITE kártyát. A LITE az mit jelentene a végén? Nem adnak hozzá CD-t, vagy mi.
  • crossy104
    #6863
    Tökéletesen igazad van!Játék sem lesz mostanában ami igényelné.Talán 2006-ban.Viszont akkor féláron megkapod.
  • ibrik
    #6862
    Hát, 130ezerért jó kell, hogy legyen, de annyit nekem nem érne...
    Főleg, hogy átlag évente cserélek VGA-t.
    Maradok a 30-40ezret érő kártyáknál
  • Gabesz amdx2
    #6861
    a kártya nélkül is megmondom,hogy a saphire nem rossz márka,de jó az Asus is
  • Big Daddy
    #6860
    Van valakinek X850 XT kártyája?Esetleg vélemény melyik fajtát érdemesebb megvenni?
  • Gabesz amdx2
    #6859
    jó is az a kép!
  • PLackó
    #6858
    khm légyszi olvassátok el a topiccímet mégegyszer..
  • Cicero
    #6857
    Nekem teszik, ez van :O
  • Pontius #6856
    az infódban ez a szovjet kép,... hát hogy is mondjam...
    Sztem inkább rakd vissza a csöcsis képet...
  • Cicero
    #6855
    Gondolom doktor bácsi egy német klinikán -.-
  • Pontius #6854
    hehe
  • Cicero
    #6853
    Tudtam hogy lesz valaki, aki ilyen gyerekes lesz, és beszól egy ilyet... "lopom a logót" ha ez neked lopás, mondd csak annak maximum igen hülyének fognak nézni -.- Ennyivel mindenkinek belehetne szólni akinek valamilyen játék, program stb. van a logójában. Ha meg nem vagy burzsuly nem veszed magadra, és nem leszel ideges -.-
  • Big Daddy
    #6852
    Nem a hozzáértés miatt volt a kérdés hanem az álltalad leírt konfig horrorisztikus ára miatt!Én nem keresek rosszul de ez nekem nagyon durva volna!Az userinfóban leírt életkorodhoz képest meg pláne durva!
  • LBandi
    #6851
    kivéve ahol müxik az SLI rendesen.....
    Aza baj hoyg ha jól menne akkor 6600 gT SLI sokkal jobabn menne mint egy 6800 ULTRA de hát eddig max 3dmarkokban mondható okénak az sli és ott is instabil...
  • LBandi
    #6850
    van olyan érzésem hoyg a te tudásod max a hugoméval vetekszik aki egy gépet sem tud bekapcsolni én viszont bámit megcsinálok a géppel illetve hálózattal kapcsolatban. Mindig én veszema GÉPEM ÉS SOHA NEM IS ENGEDNÉM HOYG A CSALÁDBA BÁRKI IS BELESZÓLJON. sEMMI KÖZÖTÖK HOZZÁ MIT CSINÁL, DE ELÁRULHATOM NEM SOKAT KONYIT A MÜSZAKI DOLGOKHOZ, MONJUK IZBIMNÉL TUTI JOBBAN.

    AMUGY A sli-S RÉGI GÉPEMRÖL ITT VANNAK KÉPEK:
    LBANDI.UW.HU (A GÉP RÉSZNÉL)

  • izb
    #6849
    Apád csak nem evvel foglalkozik??:))
    Ebben aztán ténlyeg van annyi potenciál,hogy hogy ilyen cool géped legyen.


  • Big Daddy
    #6848
    Te figy!Apád mivel foglalkozik?
  • izb
    #6847
    Olyan vagy,mint egy aids-es arisztokrata,akit,semmi sem érdekel,de mindene megvan.
    Van egy fasza gépe,csak használni nem tudja...................
    Papa által vásárolt gép a kisfiúnak........
  • AlieN911
    #6846
    csináljál már a galériádba egy pár képet a gépedröl.. SLI :)
  • LBandi
    #6845
    minek figyelejk oda annyira?
    nekem van 2 secem egy hsz-re és az igy sikerül :D
  • AlieN911
    #6844
    Nem muszájjjj 5* irni..:D sztem.. a lényeget ércccsük oszt jovan:)
  • izb
    #6843
    Ilyen helyesírással én se tudnám........
  • izb
    #6842
    Mire írtad a válaszodat igen parasztocska gyermek??
    Te meg lopod a logót.Ez korrekt??
  • Narancs
    #6841
    Beszólsz vazzeg?
  • izb
    #6840
    Logód kicsit Tomcat.
  • LBandi
    #6839
    szerintem is kellendönek kellenie fölleg hoyg 30k-ért adom öket..... de mindenki agp-set vesz...
  • Narancs
    #6838
    Jah