41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Akuma
    #6717
    Mikland:
    -van intel proci 3ghz?
    -elfogyott
    -milyen asus alaplap van és mennyi?
    -most vitték el az utolsó alaplapot...
    -milyen dvd-írót ajánlasz?
    -pioneer
    -akkor azt kérem
    -nincs, még nem jött meg a szállítmány
    hát kb ez a mikland készlete...
  • stp4trick
    #6716
    A kiskerarak egy nagy f*s, azon kívül, hogy felsorolja a boltokat, teljesen más árakat ír, mint a valós. A múltkor végigzongoráztam 12 boltot és egyiknél sem olyan áron volt a cucc, ahogy írta, sőt, volt ahol nem forgalmazták az adott terméket.

    Magáról a Miklanmdról majd más, mert én csak hallomásból ismerem őket jót is rosszat is hallottam, írjon,a kinek van személyes tapasztalatja.
  • Zsolo007
    #6715
    Erről a Miklandről tudtok valamit? megérné ott venni ezt az MSI 6600GT Pci-E -t??
  • kirol
    #6714
    Pontosan!
  • AlieN911
    #6713
    Gigabyte résznél! <-- Itt látttta
  • jihad
    #6712
    Van a readyben előrendeléses lista, onnan válogathatsz, + adott jutalékot ráhajít a ready, és annyit kell fizetned. Ja és persze 1-2-3 hét mire megkapod.
  • czky
    #6711
    Amit te nézel az nettó nagyker ár!
    36-37k-ért max Inno3D-t kapsz bruttóban...
  • Zsolo007
    #6710
    Ezt hol láttad??? Én csak nettó árat látok a listájukon....(és az nem 29k)
  • kirol
    #6709
    Ha nézelődtem a neten, találtam egy weblapot, Ready Computers (www.ready.hu)
    Erről tud valaki valamit? Itt bárki vásárolhat, vagy csak viszonteladók?

    N66T128D Gigabyte nVidia GF6600GT, AGP8x, 128MB, 128bit, DVI, TV-Out 29 520+áfa
    (Bruttó: 36900 HUF)

    Mert ez így nagyon jó vételnek tűnik szerintem, és a Gigabyte márka az még jó is, nem?
  • via_mala
    #6708
    Jól mondja!
  • kircso13
    #6707
    SEhogy!!! "SE" semmiből nem szabad megvenni! fo*talocskák!
  • AlieN911
    #6706
    Nah ja! 9800-6600 alatt semmit ne !
  • deep
    #6705
    9800 Pro alatt ma már nem érdemes próbálkozni.
  • Narancs
    #6704
    Az egy darab szar, nem szabad megvenni...
  • deep
    #6703
    Nem szabad...:)
  • innovision1985
    #6702
    Szia mindenki érdeklödni szeretnék hogy egy Sapphire ATI Radeon 9600 SE 128 MB kártya szerintetek milyen hogy állja meg a helyét válaszotokat elöre is köszönöm!:))
  • stp4trick
    #6701
    Ok, így már értem köszi.
    Én sem írom le az adót, hanem a nélkül kapom:-)
  • Narancs
    #6700
    Annyiért még teljesen korrekt...csak nem mindenki tudja leírni az adójából...:(
    Hardverpiac konkrétan egy fórum, csak mindenki eladna vagy venne vmit. Ha konkrétan vmi cucc érdekel (Pl 2500+ barton) akkor értelemszerűen ajánlott a fórumkeresőt igénybevenni. De ne offoljuk már szét ezt a togyikot PH témákkal sztem...
  • stp4trick
    #6699
    Nekem sikerült 41-ért megszerezni az MSI-t, igaz nettó.
    Amúgy a PH-n hollehet cuccok közül válgatni?
  • Narancs
    #6698
    Prohardver Hardverpiac
  • kirol
    #6697
    Mi za a PH?
    Mert a HP-t ismerem(itt a szó házi -val kezdődik! ) , de PH -t nem.
  • PLackó
    #6696
  • Narancs
    #6695
    Ttmotom = tudom, tudom
  • Narancs
    #6694
    Hát 56K egy 6600GT -ért szerintem is rablás. Pláne hogy annó 40K ért vettem ezt a 6800PE -t 16/6 pipeline -al...
    Télleg, ha olcsóbban akarod megúszni akkor ott a PH mint alternatíva. Ttmotom, jutalékot kapok, de télleg megéri ott vásárolni!
  • kirol
    #6693
    Igen ott lemeradt a 0 !! :)

    De látom lentre már be is írtad az újat!

    De nekem az 56000 már tulságosan sok. (Nem mintha a 45 nem lenne az.)

    Hát lehet, hogy várok még 0,5 - 1 évet a cserével. Nehéz a döntés [persze a pénz miatt :( ].

  • stp4trick
    #6692
    Itt vagyok én is rossz példának.
    4 hete vettem Inno3d-t (de minek?) 1 órát bírta, folyamatosan kifagyott,
    alapból sz@r volt. Most meg lesz ( már csak 3 nap) MSI-m, és
    amit írtál a + 1100(0)-mert az utolsó 0-t lehagytad, szóval abban benne van a Video In is meg 3 vagy 4 game is. (XIII, URU, PoP)
  • Narancs
    #6691
    Az első széria jó volt állítólag, de később jöttek a gondok. Pl az 1ik srácnak egyszer csak úgy magától leesett egy kondi a kártyáról. Sokaknak csak a harmadik működik rendesen...stb
    Amúgy az én 6800PE -m is innó, semmi bajom vele. De 6600GT -kre nagyon sok a panasz...
  • kirol
    #6690
    A kártyám már most is tuningolva van, (400/700@425/750)!

    Csak hát ez a kari sok pénz, így meg kell alaposan fontolnom.
    Az inno3d 6600GT -vel mi a probléma??

    Nekem a mostani (5900XT) is az és nekem semmi problémám nincs vele.
  • Narancs
    #6689
    Aha, és neked 1.6 celeronod van? Nem. Akkor meg?
    Mondom, sztem próbáld meg omegát+tuningot. 5900xt -t azért vett mindenk annó, mert szépen ment a tuning. +25% teljesítmény azért nem lenne rossz, pláne szebb képpel. De ha óckodsz a tuningtól akkor végy 6600GT -t, nem lesz rá panaszod.
  • AlieN911
    #6688
    Bazz ne hidd el! Énis néztem 1000 rel!
  • PLackó
    #6687
    hát azt megnézném hogy mennyire "vitte"...
    nekem 1024*768 medium-high-ben volt meg a normális 30 fps környéke.
  • AlieN911
    #6686
    Bocs h. beleszolok! de nekem is Vitte a 9000 resem 1024 ben fullonm minden elsiimitás sütés meg minden kutyafa**a.. szal ne ehhhhez viszonyiccs! FarCry,Doom3 sztem ezek ütösek! HL2 sztem jo motorja volt v. nemtom:)
  • kirol
    #6685
    "Mégis miköze a VGA váltáshoz a procidnak?"

    Ha egy 1.6 -os celeron mellé beraknám a 2 kártyát, nem biztos hogy elnne változás a teljesítményben.

    "5900xt egy fostalicska retek fika, nem csak teljesítményben lenne nagy ugrás, de képminőségben is."
    Ezt kikérem magamnak, én szeretem, 128 MB-os és 256bit -es, és azért a Half Life 2 - őt 1024-ben fullon DX9-el, max AA, AF -el vitte!

    De akkor minek akarok cserélni, gondolom ez jön most. Mert ez kivétel, mivel itt szerintem az motor jól volt megírva. A Chronicles of R -ben már mindezt közel sem tehettem meg. :(
  • AlieN911
    #6684
    #6674 <- re senki?:( Pedig jo volna .. mert akkor meek pestre ha drága!
    Nah ja
  • Narancs
    #6683
    Hát te télleg nem
  • Narancs
    #6682
    www.omegadrivers.net

    Installnál válaszd a "legjobb minőséget", akkor fasza lesz. Így kiveszi a shadercserélő meg egyébb okosságokat a driverből, ezzel viszont némi teljesítményt vesztesz. Ezért kell a tuning is. Szerintem.
  • kirol
    #6681
    Sajnos engem sem vet fel túlságosan a pénz.

    Azt az Omega drivetr honnan lehet leszedni??
  • AlieN911
    #6680
    :)))) LOL
    Nekem is fennvan az omega driver..De sztem én nem tom halasztani még 1 percig se a karivételt:)))
  • Narancs
    #6679
    Amúgy én a helyedben fölnyomnék egy Omega drivert, amivel jóval szebb képe van az FX -eknek. Aztán nekiesnék az XT tuningnak, általában ultra szintet viszik, az már azért szép teljesítmény. Így már tudnám használni a karit még 1 évig lazán, aztán jöhet a teljes konfig váltás, 64bitre meg PCIe-re. De én pénzsóvár geci vagyok, ha téged felvet a pénz akkor hajrá...
  • virs lee
    #6678
    jó, kb. 50%