41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • PLackó
    #6957
    huh ez így nehéz :)
    élsimítást szeretem bekapcsolni ha megvan vele a 30+ fps.
    nah mindegy írok nekik hogy e kettő közül érdekelne valamelyik.
    bár a 6600-as mellett szól a ps 3.0
  • Narancs
    #6956
    Ha szűrők nélkül játszol akkor Giga 6600 jó lesz. Ha viszont szereted az AA-t és AF-et (ahogy én), akkor 9800 PRO a nyerő neked.
  • PLackó
    #6955
    link lemaradt
  • PLackó
    #6954
    sajnos nincs nagy választékuk videokártya terén.ha lehetne ezek közül választanék:
    mi legyen szerinted? 9800 pro vagy sima 6600-as?
    árban nincs sok különbség.
  • Narancs
    #6953
    Így kicsit gázosabb. Ha újat kapnál, akkor beszámolhatják, de ezt beszéld meg velük.
  • Zsolo007
    #6952
    Köszi, ez jól hangzik, asszem belemegyek :)
  • PLackó
    #6951
    beszámolják??hmm nekem ez új,megpróbálkozok!
    az a baj hogy postán küldöm,e-mailban beszélünk, mert pesttől 120 km-re lakok.
  • Narancs
    #6950
    A dolog úgy zajlik a PH-n, hogy lezsírozzátok mi kell és mennyiért, majd megbeszéltek egy talit, mikor legyen a biznisz. Ez lehet a te lakásod, az övé, vagy valami hely ami mindkettőtöknek megfelel. Odadod a pénz, megkapod a cuccot. Kinyitod a dobozt (ha használt cuccról van szó), ellenőrzöd minden megvan-e. Mindenki tévedhet, énis hagytam már otthon garipapírt. Ha minden oké odadod a dellát, kezetfogtok. Kb ennyit kell tudni egy átlagos PH-s bizniszről.

    UI: Ha vidéki vagy följöhetsz a cuccért, vagy átveheted postán is. ez utóbbitól óckodni szoktak, elég rossz a tapasztalat a postáról uyganis. Inkább gyere föl.
  • Narancs
    #6949
    Ja, simán kapom a százalékot!
  • Narancs
    #6948
    Így van, minden szart kell vinni vele. Legtöbb helyen nem kérik, de van ahol belekötnek ebbe is. Hűtőnek mindenképp az eredetit tedd rá, ha van rajta valamilyin RAM borda azt is szedd le. Elvben jegyzőkönyvnek kell készülnie, gyakorlatban aki átveszi bevési egy sorban, hogy mi a hiba. Kapsz egy cetlit, 2 hét múlva mehetsz vissza. Valószínű új karit fogsz kapni. Mielőtt odadnád beszélhetsz esetleg a boltossal, hogy ráfizetnél inkább esetleg egy nagyobbra. A karit jelenlegi áron be szokták számolni. Kb ennyit kell tudni egy átlagos kiskergariztatásról...
  • PLackó
    #6947
    lehet hogy kicsit off:
    holnap visszaküldöm gariba a kártyám,mit kell vele küldenem?átalakítót cd-t mindent?leírást is kell adnom hogy mi a probléma vagy majd kitalálják?
    hűtést meg gondolom eredetit kell visszatennem.
  • Zsolo007
    #6946
    Bár nem egészen értem hogy hogy műxik a dolgo, hogy kapom meg a cuccot, valaki világosítson fel pls....utána megfontolom hogy beszélek a sráccal :D
  • PLackó
    #6945
    hány %-ot kapsz?
  • Zsolo007
    #6944
    Hmm ez nem tűnik rossznak :)
  • stp4trick
    #6943
    Végfelhasználói ár:-)
  • Narancs
    #6942
    Nincs oldal, csak egy topic ahol mindíg elérhető a srác. MSN-en is gyakran van, szal mindíg meg tudod kérdezni amit éppen keresel.
    Garancia maximálisan megbízható nála, ha nem lenne az nem venne tőle senki semmit.
    Igen, tulajdonképp mondhatjuk nettó árnak is...
  • izb
    #6941
    Jónak tűnik,csak számomra kicsit macerás.
    Nincs valami hivatalos oldala??
    A garancia mennyire megbízható nála??
    Tehát ez gyakorlatilag netto ár:))
  • Narancs
    #6940
    Mint említettem, egy spanomnak épp most raktam össze egy hasonlót, nem a levegőbe beszélek. De látom nem ismered a PH-t. Természetesen adózás nincs, számlát sem kapsz. A cuccok nagykerből jönnek, 1/több év garival. Bővebben link: Schenker új hw bazár

    Ha visszaolvasol láthatod mikor zsíroztuk a dolgokat.
  • izb
    #6939
    Bartont meg vegyél te:))
    Ha ebbe a Gigabyte-os alapba belerakod akkor le a kalappal.
  • izb
    #6938
    Ja ez tényleg GT volt.
  • izb
    #6937
    Az oldal címét nyomhatnád,ahonnét vannak az árak.
    Ez netto 65 vagy brutto??
  • PLackó
    #6936
    hol nézted te ezt a kártyát 50-ért..
    meg 20-ért már 2800+ bartont is kaphatsz
  • Punkerwork
    #6935
    49k-ért már 6600Gt-t illene venni :)
  • Narancs
    #6934
    Gigabyte K8NS deszka-- 15 ezer forint
    512 MB 400MHz DDR ram- 10 ezer forint
    AMD Sempron 2800+ S754--15 ezer forint
    GeForce 6600 PCI-E--- 25 ezer forint
    __________________________________
    Mindegyik új, 1 év gari. Árak@PH.
    De igazad van, ez így 65K. Kicsit több mint 60.
  • izb
    #6933


    Gigabyte K8NS deszka-- 20 ezer forint
    512 MB 400MHz DDR ram- 10 ezer forint
    AMD Sempron 2800+ S754--20 ezer forint
    GeForce 6600 PCI-E--- 49 ezer forint

    Hogy ebből hogy lesz 60.000 ft azt mondja már meg valaki????

    Ezt nagyon durván sem hozod ki ebből a pénzből,de a többi alkatrészről még nem is beszéltünk.
  • Gabesz amd64
    #6932
    háát jah! egy notebook-ot ne azé vegyünk meg hogy a Doom3 jól fusson rajta!
  • Punkerwork
    #6931
    az Go, amúgy meg aki azt rak note-ba az nem is igazi notebook-ot akar, annak elég 1,5 óra aksi idő (vagy annyi se)
  • Gabesz amd64
    #6930
    és a GeForce Go 6800 Ultra az nem szív?
  • Punkerwork
    #6929
    nem jó leszívja az aksit rögtön
  • Gabesz amd64
    #6928
    jah,laptopba!
  • AlieN911
    #6927
    OKaj!Kösz majd ha aktuális akkor kereslek:)
  • Punkerwork
    #6926
    integráltnak elmegy :)
  • Gabesz amd64
    #6925
    valamilyet vennem kell! anny ipénzem meg még nincs hogy eg 7800Gt-t tudjak venni! :)
  • Narancs
    #6924
    TC=turbo cache -> rendszermemóriából nyúlja le a sajátját. Nagyon olcsó, de teljesítménye olyan is.
  • Punkerwork
    #6923
    6200-es felejtős
  • Gabesz amd64
    #6922
    Leadtek WF PX6200TC TDH GF6200 64-256MB TV-out-ról mia vélemenyetek?
  • Narancs
    #6921
    Vedd meg Zenszkij-ét...arra pont jó
    Amúgy én nem foglalkozom ilyesmivel, csak havernak tettem szivességet.
    Magát a gépet összerakni semmiség. A kemény feladat az alakatrészlista összeálítása és beszerzése. De ebben tudok neked segíteni, ha pontosan elmondod mire kell a gép.
  • Zenszkij
    #6920
    Köszi a segítséget.
  • AlieN911
    #6919
    És mennyiért raknál össze egy komplett gépet?? nem kell extra..vinyo és videjokari nélkül..9000 raknám bele:)Csak mutteréknak netezni stb..:S :)
  • Narancs
    #6918
    ezzel a géppel játszani nem igen fogsz. Ez munkára van, egyértelműen. Office, zenehallgatás, kis netezés. Másra nem tudod használni.
    Ha játszani akarsz, ahoz másik gép kell.
    Mondjuk valami ilyesmi:
    Gigabyte K8NS deszka
    512 MB 400MHz DDR ram
    AMD Sempron 2800+ S754
    GeForce 6600 PCI-E
    ____________________
    Ezt durván 60K -ból össze lehet hozni. Nemrég raktam össze havernak hasonló konfigot, onnan tudom.
    Persze ha a másik gépet meg akard tartani úgy ahogy van, akkor kell venned még vinyót, házat, monitort, bill+egeret is...így már húzósabb lesz.