World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#129483
Hello
A kérdésem: a vendoroknál milyen idöközönként frissülnek a receptek?

Magh
#129482
Ha tönkre nem is vágta, azért nem a WoW csúcsa. Persze ez szubjektív, de szerintem a lore-t ismerõk, warcraft veteránok többségének a WotLK olyan, mint egy falat kenyér.

mousee
#129481
Ízlések és pofonok, akkor sajna nem megyek eredeti wow-ra, megvárom a Runes of Magic-et 😊

További kellemes fórumozást, és bocs a zaklatásért...

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

#129480
nincs ilyen és nem is lesz.
minden server lvl70-es tartalommal (BC) fut jelenleg és 80-asra lesz upgradelve (wotlk), ahogy kijön a kieg.

de ettõl függetlenül te maradhatsz a 60-as tartalom (alap wow) keretein belûl official servereken, csak egy idõ után idegesítõ lesz majd.

ha meg ez nem tetszik, akkor lehet maradni továbbra is a fos "törtszerókon".

(ps.: amúgy meg a BC egyáltalán nem vágta tönkre a game hangulatát, csak szimplán más feeling...szerintem.)

mousee
#129479
Üdv!!

Én idáig tört szervereken játszottam (meg ismerõs accján origin-en), de nagyon elegem van belõlük, ezért szeretnék (késõbbiekben) egy eredeti wow szerverre felmenni. Viszont szerintem a bc tönkrevágta az egész játék hangulatát, szóval szeretnék egy olyan szervert keresni, ahol a maximum szint a lvl60, és nincsenek 70esek, késõbb pedig nem lesznek 80asok 😊

Létezik ilyen?
Válaszokat elõre is köszi

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

Lacee
#129478
Hunter Timers

esetleg a Forte, ez egy moduláris mérõaddon

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

the elder
#129477
Hali
Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan addon, ami mutatja, hogy a lerakott csapdák mennyi idõnél járnak, és ha be van csapdázva valaki, az meddig van még bent a csapdában.
A válaszokat elõre is köszi

#129476
az hogy ptr-en nincsenek frissitve a dolgok az szerintem nem azt jelenti, hogy káosz lesz vagy valami. Mivel nem kötelesek mindent publikusan tesztelni és ezzel én nagyon eggyet is értek!

TVelvet
#129475
Jöhetne már az November 13.-a.
#129474
WF totem 20% talentelve, de amúgy igen. (de dk amúgy is megoldja azt a 20% +hastet saját talentbõl)

k O T T A
#129473
ergo unholy presence meg haste totem az 15+24% haste ha dk vagyok? az így jólenne

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#129472
szentem holy pala

Magh
#129471
Persze az kizárt.

kakadara
#129470
WoTLK-ban Arenaba mek lenne a jobb felalas Warrior Rougo es ez a kerdes HolyPala vagy Restoshaman?

#129469
De akkor sem jövõhéten 😊

Magh
#129468
Azért kieg elõtt 1 hónappal illene frissíteni, ami 3 hét. Ha azt nézem, milyen tempóban dolgoznak a PTR-en és a bétán, ezt egyáltalán nem is tartom kizártnak. Így is káosz lesz, de kit érdekel?

#129467
nem stackelnek a buffok amik partyra/raidre szolnak (csak a nagyobb ervenyesul), de ami csak sajat magadra hatna az stackel a tobbiek raidre/partyra hatojaval. pl shadow weaving shadowpapoknak stackel a coe, vel de pl lock mar nem kapja meg a shadow weavinget.

k O T T A
#129466
egy kérdés
köv patch után haste totem retri aura stackel vagy a nagyobb buff elnyomja a kissebbet?
warrior rampage meg feral druid 5%critje stackel?
plusz kiegben elvileg dk aurája is hastes lesz unholy presence az is stackel majd?

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

TVelvet
#129465
a peted kap 20% dmgup-ot ha 20 yardnal meszebb van
AnarchoiD
#129464
ilyenre szukseg lesz, ptr-en lattam, van olyan talent huntinal, ha kimaxolod , 20yardnal tavolabb kapsz ovatos 20% damageupot 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

TVelvet
#129463
nein
#129462
Létezik olyan addon ami a target pontos távolságát mutatja? csak olyat találtam ami úgy jelzi hogy pl. 8-25 yard. nekem pontos érték kéne.
Davidus
#129461
le is lehet majd tõlük tölteni. BChez is adtak torrentet és max sebességgel jött

V9ykn8_TZL0

TVelvet
#129460
Davidus gondolkoztál már rajta, ha a gemersloot-ról megveszed a cd-key-t akkor honnan lesz meg a game ?
#129459
Ez biztos hogy nem fog megtörténni jelenlegi állás mellett.

Davidus
#129458
én nem hallottam de jó lenne😛 tény hogy most kevesebb mint 1 héten belül 2 peccs is jött szóval nem lazsálnak

V9ykn8_TZL0

AnarchoiD
#129457
egyre tobb helyen hallom vissza , hogy a ptr-es 3.0.x -es pecset jovoheten vezetik be .. ennek vajon van valami alapja ? tud vki valamit ?

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

k O T T A
#129456
kicsi és nem tud sétálni a földön ennyi bajom van vele😊

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#129455
ezen már elfilóztam én is 😊
druidával lehetne jó kis kamikáze akciókat igy végrehajtani...

Csirke4
#129454
Release spirit now
The Garrett
#129453
Viszont mi lesz akkor ha menet közben kiszáll az irányító karakter a motorból?
Továbbmegyek: mi van ha az irányító karakter druida, nekihajt a szakadéknak, a levegõben kiszáll a motorból és átmegy flight formba, az utas karakter ilyenkor lezuhan?<#vigyor1><#vigyor1><#vigyor1><#vigyor1>

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#129452
a lock-nak kifarmoltam én is a netherdrake-et.
aztán rájöttem, hogy baromság.
azóta is ott rohad a bankban az a mount.
a cenarion-os hyppogriff 1000000000000000000x jobb.

motorbicikli is ilyen lesz. 3 napig rá lesz cuppanva mindenki, mindenki jól kifosztja majd alapanyagokból ah-t, én keresek ezen majd egy rahedli pénzt, aztán elmúlik majd ez a mánia is.
különben is, a ql kis felsteed-et (lock epix paci) semmi másra se cserélném el, még a za-s medvére se...

panther112
#129451
Meg vannak a 'törtszerósok' is.

The Garrett
#129450
3 féle. A harmadik idejon és ilyeneket írogat mint te.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

panther112
#129449
Ez a wow😊 Menj fel az official fórumokra, ott is uez megy, csak nagyban.

edios
#129448
Komolyan elképesztõ ez a topik😊

Kétféle ember található meg itt:
a, szapulja a játékot folyamatosan, v ha épp nem, akkor játszik vele
b, elkezdi számolgatni, hogy melyik talentezés hány ponttal sebez nagyobbat a másiknál

<#banplz>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#129447
azota is 10bol 8 ember netherdraken repked😛

panther112
#129446
Ez realm függõ, hogy hány napos csoda a nertherdrake. Sylvanas-on annyi volt, mint a szemét belõle. Sárkány mount-ok szerintem nagyon randák lettek, a repülõszõnyeg viszont igazi telitalálat. Mivel ez a motor nem tud repülni max. bg-ken lehet majd belõlük sokat látni (ott meg úgy sincs hangulat, amit le tudna rombolni), Outland-ben se mountolt szárazföldire a kutya se.

tigeroo
#129445
goblin shreddert a népnek <#gonosz1>
The Garrett
#129444
en nem félek ettõl. Lesz annyi fasza mount a kiegben: Mindenféle sárkány meg mammut meg amit el tudsz képzelni, kétlem hogy mindenkinek a motor kellene majd.

Netherdrake-re is aztmondták anno, huuudegáz mindenki netherdraken fog majd repkedni...aztán ilyen 3 napos csoda lett belõle.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#129443
annak lehet pl nagyon praktikus a motor aki 2 accal játszik vagy csak behozza a haver kariját farmolni, és könnyebben tudja szállítani a karaktereket.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

magus
#129442
-benne

magus
#129441
nem nagyon van más választásuk, aki eddig nem kezdett el wowozni, az nem az x.-nél fog, a régi arcok meg nem fognak visszajönni az x. insta miatt. viszont ezen a motoron és repülõszõnyegen még énis röhögtem és egy perverz gondolat erejéig megfontolódott bennem h visszajöjjek...

amúgy is, ahogy garrett írta lejjebb, mindig is voltak benne oda nem illõ mechanikus szerkezetek a warcraft világában...

BEAST
#129440
<#levele>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

[HUN]Crassus
#129439
keress csapatot menjetek többen! valamint próbáld egyesével max kettesével ölni azokat a törpéket😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Lynx_TWL
#129438
Vájettörpnek (ez rider)

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#129437
nekem is lesz csopperem

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#129436
tengeralattjáró volt ( egy nagy hordó kb periszkóppal ) de ez a motorosdi ez már kicsit más😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

16gaborm
#129435
Hy
Most keztem a Warcraftot és olyan problémám lenne a 3. vagy 4.feladatnál hogy valami köveket vagy miket kell elhozni egy bányából,de vanak ilyen kis törpök és azok 20mpalatt összezuznak😞

TDU.:Meszi20 Amd Athlon 64 Sapphire Radeon HD 2600XT

#129434
azzal nem is lenne baj ha par darab lenne, de hogy geci sokan fognak emiatt (hogy nem kell engi hozza) ezzel furikazni az cseppett sem igeretes😞