World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#129533
damage meters, de szerintem recount jobb.

bAguziB2
#129532
rosszul fogalmaztam... az addon nevét szeretném megtudni 😊

bAguziB2
#129531
sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy a jobb oldalon lévõ damage meternek mi a neve. köszi elõre is

#129530
2.4.2 egy db file-ban létezik, ~1,1 gb, ha rákeresel gugliban, le tudod szedni (filefront oldaláról gyorsan jön). a többi paccs nem túl vészes, az már mehet a blizzard p2p módszerével
#129529
Sziasztok! Elcserélném/eladnám az accountom : Arathor szerveren van egy Tauren Wari t4/t5 szettben + egy tank gear. Ragnaroson egy 56 os Belf rogue, és még egy 61 es dranei shaman az arathoron. (+ kiskarik)

ha valakit érdekelne irjon e-mailban: [email protected] vagy telefonáljon 06 30 832 490
TVelvet
#129528
ha belogolnál automatice letölti..
Forrest Gump
#129527
Üdv!

BC-re melyik peccseket kell telepíteni?
Reinstall van és lekapnám valahonnan gyorsan.

Köszi!
#129526
Ha már ismered a questeket, akkor nagyon gyorsan megy. DK-val még mindent elolvastam, meg nézegettem, úgy lett vmi 12 nap played 55-80. Lockal amikor elkezdtem, csak végigfutottam a questeket, akkor volt 70-71 valami 4 óra.

#129525
Ahogy nézem, megvan az a 3% növelés, de csak a varázslatok konkrét sebzésére hat, a spellpower-re magára nem. Minimális különbséget jelet azokra a buffokra, amik százalékos alapon növelik a spellpowert, vagy épp abból táplálkoznak valamilyen formán.
#129524
PTR-es lockok észrevettetek olyat, hogyha kirakod a maledictiont, nem nõ a spell power pedig elvileg 3% spell powert ad ha kirakod?
Lacee
#129523
hmm, a "mennyi played kell" alapján gondolhattam hogy idõrõl van szó 😊
egyébként ott volt a félreértés, hogy szintenként vannak az értékek, én meg úgy értettem hogy pl 70-71 között csak 16k különbség van. benézés tipikus esete

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#129522
a bc-re elég volt 1 hét szabi, kenyéren és vízen. akkor elvileg wotlk-ra is. talán egy nem bug-os titan's grip-pel még gyorsabb is lesz mint karmolászva :p
edios
#129521
Az nemtom hogy jött ki, ha másodperc lenne, akkor 185 nap played time lenne 80as szint (70rõl). Mellesleg xp vazzeg..

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#129520
Olyan 3 es 5 nap kozott.

#129519
omfg
Lacee
#129518
és ez mi, másodperc? bár ha az lenne, sem stimmel, 17 és fél nap nem kell azért a 70hez.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#129517
nyilván még béta, de ez alapján kb. mennyi played kell a lvl80-hoz?

70 1,523,800
71 1,539,600
72 1,555,700
73 1,571,800
74 1,587,900
75 1,604,200
76 1,620,700
77 1,637,400
78 1,653,900
79 1,670,800
80 —
picket
#129516
Arab cserediák-e vagy?

ಥ_ಥ

edios
#129515
Palának term nem.

Tessék

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

kakadara
#129514
mer jobb? palanak?

edios
#129513
Tailor meg lw jobb.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#129512
kitalenteled 51 pontos fury talentkent es onnantol fogva 2h fegyot tudsz 1 kezbe fogni vagyis dualwieldelni tudsz 2 darab 2kezes fegyvert.

jelen pillanatban bugos a ptr-en is es a betaban is.

kakadara
#129511
wotlk ban ez jo felallas lesz: warrior rugo holypala es meg lenne elemental shami meg discpap?
mer eddig az biztos h warrior rugo holypala es meg kellene 2kari melle mi lenne a jo?

kakadara
#129510
Enchanting melle jo az engineering?

Marcell
#129509
En olyat lattam, hogy a rendszam mellett bal oldalon felirat: "I'm not" majd a rendszam GAY-xxx. Szerintem jo volt 😛

TVelvet
#129508
jo ez, nincs nerfelve, a PTR meg mindig bugos, dont cry.
edios
#129507
Mivel hunterbõl van a legtöbb, class egyensúly miatt azt kell nerfelni, amit leggyakrabban kezdenek az emberek. De ebben nem tudom, mi az újdonság.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

bAguziB2
#129506
hy all.Néztema wowheaden a warrior talentjét, és látttam 1 olyat hogy "Titans Grip". Azt vettem ki belõle, hog használhat 2 kezes fegyókat 1 kezeként.Az lenne a kérdés, hogy milyen módon.(passiv ability vagy spell vagy nem tom )

elõre is köszi

#129505
PTR-en a hunter BW bugos sztem. Hiába van kirakva a Beast within, csak a pet változik át, a hunta nem. Amúgy a BM huntert szépen tönkretették. 1.5->2 sec a steady shot, ammot használ, dmg csökkenés, kill command 5 serõl 1 perc CD-re tették. Az aspect of the viper meg egy vicc. Sajnos nem szeretik a huntereket a blizzék még mindig.
#129504
fuk, fck, fuc... 😄 azért vannak ilyenek is😄 de a gay-t többször láttam de ez a 'KKK' már betelt nálam :d

#129503
lehet, de akkor is gáz, sõt, nagyon gáz 😄

#129502
😊))

PiszkosFred
#129501
Attol hogy az orszag egy bizonyos resze homofob, attol ez meg mindig csak harom karakter es harom szam, ami jelenleg az itthon rendszam altalanos megjelenesi formaja.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#129500
az semmi.
én láttam ma ilyet a cégparkolóban, hogy GAY-348
na mondtam is, ha ez tudná, hogy mi van irva a rendszámára, qrvaélet, hogy többet ki se járna a verdával a garázsból...

#129499
mai kocsi rendszám:
KKK-576

#129498
/bow
#129497
szerintem IGY pofásabb.
jó insta tankoláshoz, lvlup-hoz és lowlvl worldpvp-hez is.

#129496
nah, tegnap legyalúltam a wow-ot, wotlk beta-t, openbetat, etc. elég hosszas inaktívkodás után. (lett +35giga helyem 😄)
nov. 13-ig tuti szünet, utána bizonytalan.
addig csak itt fórumon rontom a levegõt x)

#129495
koszi a gyors valaszokat. mongyuk egy ijen builddel:
http://www.wowhead.com/?talent=0ZxGGscroezioVxIz
#129494
feral.
60 alatt "xyz of the monkey" cuccokba öltözz fel + rugó cuccok (agility-t + stamina-t adjon, ez a kettõ a lényeg) is tökéletesek feral macska spechez, outland-tõl meg választhatsz, mehetsz balance-al is, mert sok a spelldmg-es leather cumó (de én pl. feral-lal szinteztem anno a dudut 70-ig)

bodesz
#129493
balance cloth cuccok miatt talán de ferallal sztem még mindig gyorsabb.

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

#129492
gyakorlott emberkektol kerdeznem, hogy egy most indulo druidanak a balance vagy a feral ag van jobban `kitaposva` gear ugyileg? (AH vagy kveszt rewardok teren, esetleg insta is). soloban menne a tema, de nemtom hogy mi legyen a build.
egy par oraja nezegetem a talent buildeket ajanlo oldalakat, de erre valahogy nem kapok valaszt.
Tatyla
#129491
explorerel meg tudod nyitni....

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Narxis
#129490
A szemét. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#129489
Nem kell pánikba esni. Már megnéztük az oldal kódját és nincs benne vírus. Ez a szöveg meg azért jelenik meg, mert valaki felnyomott minket a Google-nál. Most intézkedünk, hogy leszedjenek minket a "fekete listáról".
cikasz
#129488
ezt irta ki nekem a frostshock-ra amikro ráakartam lépni :

Bejelentett támadó webhely!













A(z) www.blackravens.net címen mûködõ webhelyrõl bejelentés érkezett, hogy támadó webhely, ezért a biztonsági beállítások alapján a böngészõ a hozzáférést nem engedélyezi.










A támadó webhelyek megpróbálnak olyan programokat telepíteni, amelyek személyes adatokat lopnak el, a számítógépet mások megtámadására használják, vagy károsítják a rendszert.

Egyes támadó webhelyek szándékosan terjesztenek ártó szoftvereket, de sok olyan van, amelyet a tulajdonosa tudta vagy engedélye nélkül használnak ilyen célra.

http://www.akciofigura.hu

PJack
#129487
😄DDDDDDDDDDd

Pain is inevitable. Suffering is optional.

PiszkosFred
#129486
Tok mind1, ugyis dobod el par napon belul ha 70re ersz. Normal instakban a sima sporeggaros repu shield is boven eleg. Honorert 60as shieldet venni meg, hat ha adnak erte achievement pontot, akkor oke, egyebkent total ertelmetlen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ventura82
#129485
Üdv!

Azt kérdezném tõletek, hogy tankolni szerintetek melyik a jobb pajzs?
Ez vagy ez ?

#129484
WoW account eladó, 3 70es kari pár darab 60hoz közeli karival illetve 2 darab twink karival. A mage 4/8 T6 illetve SWP trash loottal, raven lorddal, 1000Gvel normal flying mounttal és plusszba pvp gearrel és rengeteg cuccal ami a bankba van többnyire vmiféle epix cuccok.
Wortup - LVL 70 UD mage
ennek a druidának van healing t4-es + TK gearje, illetve T4-es tank gearje is a bank tele alkemis cuccokal több mint 1000G vel.
Göndör - LVL 70 Tauren Druid
a 3. 70-es egy Dranei shaman kara geared, az ally BS oldalon, több mint 2000G-vel, healing gearje is van + rare mountja BRDbõl.
Dranei shaman
több info privát üziben