166699
  • shala
    #1621
    Lynx bátyám javaslatára felraktam a lineage2-öt, mindjárt ottvagyok, letesztelem milyen is az :)
  • shala
    #1620
    Lynx bátyám javaslatára felraktam a lineage2-öt, mindjárt ottvagyok, letesztelem milyen is az :)
  • radical
    #1619
    Bittorrent
  • PhantomW
    #1618
    nemtud valaki helyet ahonan le lehet tölteni a bétát dc kívűl?
  • Dr DeViLKiNG
    #1617
    gotwow rol beszeltem
  • Lynx_TWL
    #1616
    ja ez kóser, de war3 váliágna sin olyan,hogy óriási szintkülönbségek adódnak, mert elindul a gáma, és mindkét gémer creepel vagy harcol, és fejlődik, kivéve ha láma az egyik, de itt jön az új kis ficsúr, játszik vele 10 perce, erre jön egy 3 hónapja toló geci, lvl 140en, és elkezdi megölni a város körül rohangáló low karikat:)
  • Jockey
    #1615
    nemkell izgulni a zonas pvp/tol, daocbe tokeletesen bevalt, allithatom
    van egy semleges teruleted, es ha pvp/ni akarsz elmesz egy mindeki altal elerheto teruletre porta vagy barmivel.. (ha pedig akar lvl 10kent is de elentel oda, hat vallalnod kell hogy akar egy 50es kari si lever, mert nem muszaly odamenni ugyebar lvl5on...)
    daoc eddig (bar kezd elkurvulni) a legjobb pvp alapu mmorpg/ 2 evet jatszottam vele, szal higgyetek el nem gaz az
    full pvp szerver nemtom mit jelent itt wow-ba, de aki nem akaridegbajt kapni az sztem hanyagolja
  • Lynx_TWL
    #1614
    kik csinálják a servert?
  • shala
    #1613
    ja ez igy volna fer , kéne egy ilyen korlátozott szerver, amilyent ugye csinálnak meg egy a jofejeknek,ahol mindent szabad majdnem :)
  • Ferro_TwL
    #1612
    Nem Full PvP-rol beszelek, annak a Warcraft vilagaban semmi ertelme, hanem full FvF-rol.
    A "sima" serverek is FvF-k lesznek (Horda vs Alliance), csak zonakkal es olyan korlatozassal, hogy bizonyos szint kulonbseg eseten nem tudod megtamadni a masikat. Ez bar fair dolog hisz tenyleg nincs semmi jo benne ha lev50-es karik olik a level10-et, de teljesen lerombolja a Warcraft vilagot (milyen hujen nez ki, hogy a hos palaidn meglatja az UD warlockot, es bossuszomjasan raveti magat es jatek meg kiirja: "sorry the player is above/below your level you cant attack:( )

    A Full FvF server olyan lenne, hogy nincs ilyen korlatozas, ha egy okr meglat egy humant barhol nekimehet (kiveve persze a varosokat, de oda meg ugyse valoszinu, hogy bejut az orok miatt:). Sokkal izgalmasabb es veszelyesebb lenne igy a vilag es ez azert megse eszetlen PvP, hanem szervesen illeszkedik a jatekba, visszadja a vilag hangulatat.
  • dracoon
    #1611
    de azert pvp szerver ide vagy oda, remelem a normal szervereken is rendesen megcsinaljak a pvp reszeket, es nem csak ilyen arenas duelek meg aprocska battlegroundsok lesznek..

    amugy azt irtak, hogy a pvp-t csak aprilis utan kezdik el tesztelni/kiegyensulyozni..
  • dracoon
    #1610
    lehet a vegen egesz normalis emberek maradnak:

    eu szerver: amcsik kiszurve
    francia, nemet szerver: franciak, nemetek kiszurve
    full pvp szerver: diablo es gyilkolo maniasok kiszurve

    szerintem folosbe aggodtok itt, hogy milyen emberek fognak jatszani..
  • Dr DeViLKiNG
    #1609
    fu de rossz az itteni quote -.-
    mind1... még 12 óra mire lejön :)
  • Dr DeViLKiNG
    #1608
    1. ki mondta h megosztom? :)
    (szaros 384-es adsl el meg foleg)
    2. mivel netezni általában csak 17.30-ig tudok, ezért csak holnapra jön le az "anyag" :)
    3.
    csak PvP szervereket fokent azert nem szoktak inditani, mert nemnagyon van ra igeny, es ha van is ilyen, full PvP szerver, azokon altalaban full elmebetegek jatszanak :P

    na, pl én is ott leszek ezek szerint :PP
  • dracoon
    #1607
    csak PvP szervereket fokent azert nem szoktak inditani, mert nemnagyon van ra igeny, es ha van is ilyen, full PvP szerver, azokon altalaban full elmebetegek jatszanak :P
  • shala
    #1606
    devil dcn mi a neved? letöltöm töled, ha lehet :) gyorsan megvan ne aggodj :)
  • Ferro_TwL
    #1605
    En nem valoszinu, hogy megyek "kaloz" serverre. Egyreszt a minoseg barmennyire is igyekeznek meg se kozelit majd a blizzardet, ugyhogy csak ront majd a jatekelmenyen, masreszt inkabb L2 betazok meg 1 honapig.

    A klanrol (tudom meg korai:D)
    En szinte mindig probalok alkalmazkodi a tobbseg erdekehez, de ebben az esetben kivetelt teszek. Meg is mondom miert: A lila elfektol herotom van, ugyhogy fo celom egy FULL FvF serveren a hihetetlen mennyisegu NE playerek szamanak eroteljes ritkitasa:D (Az remelem nem kerdes, hogy ha lesz, Full FvF serverre megyunk!)
  • Dr DeViLKiNG
    #1604
    nincs normális ftp jelenleg
    és torrent is baszakszik
    [DC POWAA] :PP
  • shala
    #1603
    ebben az esetben passzoljatok le nekem valami ftp linket ahol leszedhetem iziben, mer az ugy nem lenne jo hogy ti játszanátok vele, én meg nem.:)
  • Shaman
    #1602
    várjuk!
  • Dr DeViLKiNG
    #1601
    Jó kérdés... majd holnap/holnapután megmondom
  • Davidus
    #1600
    Mennyyire fog hasonlítani a Blizzard féle beta serverre? Lehet majd rajta értelmesen nyomni vagy olyan kezdetleges lesz mint az alfás?
  • Dr DeViLKiNG
    #1599
    Naszóval, ahogy megígérték a servert most állítják fel!
    Még 12-48 óra, és üzemben lesz!
  • shala
    #1598
    én megveszem , 1000 % ék, mitöbb még a havidijat is vállalom, amig tetszik, és jo szórakozást nyújt nekem,addig minden oké.
  • Des
    #1597
    talán...
  • Lynx_TWL
    #1596
    Ja.
    Hányan tervezik, így igazán,h ogy téllegesen megveszik a gámát?
  • Rincewind
    #1595
    Kicsit elharapódzott a topic. Jó lenne, ha az offtopicot és a floodot máshova tartogatnák az érintettek!
  • Lynx_TWL
    #1594
    Sziasztok Kata vagyok van még egy pepsid?
  • Macros
    #1593
    Sziasztok!

    Hallottam, hogy lesz beta szerver... majd miután feltörték... :)

    Aki feltesz angol hireket, az legyen szíves és forditsa is le a lényeget. sokaknak segítene.
  • shala
    #1592
    Van akinek mindegy , mikor lesz már béta szerver?
  • Lynx_TWL
    #1591
    nem nem mind1, hogy nagycsöcsű nők, vagy nagylogósrohadtkukacoscsöcsű nők:D

    és te legyél allience.
  • shala
    #1590
    lynx legyél már horda , haazleszel meghivlak jo kis udé szitibe, és nyomatjuk a nagycsöcsü nöket. Aztán késöbb leszünk elfek, ahol ugyszintén nyomathatjuk a nagycsöcsü nöket :)
  • Lynx_TWL
    #1589
    ebben a GW-ben is jóü csajok vannak, hmm megfontolandó:D
  • Lynx_TWL
    #1588
    a térdrudgást én küldöm a legjobban:P
    s csájszáót, meg kisujjból kinyom, más kérdés, hogy te béna vagy, és a street fighterrel nem lehet nyomni:D
  • Lynx_TWL
    #1587
    allience, és én elf druida leszek.
    de ha esetleg legrosszab esetbe hordára esne a sor(ez enm fog bekövetkezni:) akkor meg tauren druida leszek

    druidák rulez, van nagyfaszú medvéjük!!
  • shala
    #1586
    lynx te inkább gyakorold a térdrugást meg a chai-saot,rádfér :))
  • Lynx_TWL
    #1585
    a láma klán sokkal később alakult, az már csak egy poén klán volt, és bneten uralkodtunk vele, de a TWL az már a RoC betában megalakult, és ez volt anno a legjobb magyar klán:PPP
    aztán elpunnyadtunk:D
  • Lynx_TWL
    #1584
    az a 4 UD éppen egy human karit öl, ebben a lordaeroni kis faluban:)
  • Lynx_TWL
    #1583
    megnyugtatlak, ha olyan infó jön ki, hogy: van server stb, akkor azt ILYEN NAGY BETŰKKEL fogjuk kiírni, addig értelmetlen vitatni,h ogy miért nem jön le honnan jön le, mert engem nem érdekel a játék főmenüje:)
  • dracoon
    #1582
    en sem tudom hogy lesz a pvp, de a hosszuszakallu oszoreg torpe papot a varost vedo elohalott szellemek es gonosz lelkek szettrancsirozzak, kibelezik, a koponyajat pedig az eloholt sziti elotti keritesre tuzik..