166699
  • Des
    #1701
    :)
    van pár olyan béta teszter wow fórumokon akik annyira nem akarnak már gamélni mer nem jön be nekik a dolog, szerezz tőlük key-t azt hajrá:)
  • shala
    #1700
    nekem tele a tököm a blizzardal, nem gondoltam volna roluk hogy ennyi ideig kizárnak minket a bétából, és azt sem hogy jól elhuzzák a megjelenést is.
  • Dr DeViLKiNG
    #1699
    ma megtisztelt egy gm, és crypt fiendé "varázsolt" :)
    holnap felrakom a képeket (nagyon durva :))
  • shala
    #1698
    ej, mikor fogunk már játszani :(?
  • radical
    #1697
    Javaslom olvasd a http://www.worldofwarcraft.hu-t ott már magyarra is le van fordítva a teljes ismertető a kétfejű ogréról.
  • grebber
    #1696
    Mér kell újra leszedni????
  • Bakutyin
    #1695
    :))))...szóval kétember fogja irányitani.de egy karit!!!!wááááááááá.
    egyébként meg tényleg igyekezhetnének...az ujj fajokat meg kiadnák egy cd-n, mint peccs.DE NEEEEEM.MICSINÁLNAK????!!!BUTÁK.
  • Bakutyin
    #1694
    en a gémsztarom olvastam hogy az ogre(mivel 2(azazkettő)feje van neki)kétfejü.
  • shala
    #1693
    én is leszedtem, felvagyok háborodva :)
  • Des
    #1692
    minek szedtétek le egyáltalán?:)
  • dracoon
    #1691
    na ja, raadasul volt ertelme leszedni... :) mind1, ezzel mar nem sietek ugy :P
  • Gyul
    #1690
    Due to heavy changes in the way we store all our data for the game, the Horde/Alliance push will be nearly the same size as the original download. Unfortunately, this means we won’t be able to patch you this time around, and instead will ask everyone to redownload the client via BitTorrent. This is a one-time event and we will not be asking people to re-download after this next push. Instead, the data should be solidified and we can just patch everyone instead.

    Hát ez jo lehet ujra leszedni a betat majd, kár volt ilyen hamar lehuzni.
  • Des
    #1689
    ja:)
  • shala
    #1688
    ez kegyetlen, nagyon humorosak, még arra is van idejük hogy skilleket csináljanak a goblinhoz, meg franko életszerü képeket, ahelyett hogy végre kezdödne a kibaszott eu béta
  • Lynx_TWL
    #1687
    a goblin hero tök jólenne bele, végre egy kis újítás
  • Crazyn
    #1686
    Ekkora baromságot :D
  • Dr DeViLKiNG
    #1685
    van wow viccecske is :))))

    It’s official: Blizzard Entertainment is proud to announce that Two-Headed Ogres are now a playable race in World of Warcraft, our upcoming massively multiplayer online role-playing game. Giving two separate players simultaneous control of a single body, this new race introduces a unique cooperative gaming experience never before attempted. See them for yourself in this exclusive preview, which includes the first available screenshots and an exciting first look at the innovative new game mechanics. Current beta testers should expect to see this new content added in the coming weeks.

    By selecting the Two-headed Ogre race, you are selflessly choosing to share your existence in World of Warcraft with another player. That is, you are staking claim to one half of the Ogre whole. As a Two-headed Ogre, you will have control of one head and one arm at all times. Your other half will be controlled by a second player automatically and permanently paired with you upon character creation…
    Read more about World of Warcraft’s ninth playable race.
  • Dr DeViLKiNG
    #1684
    hehe... új hero, mi? :)
    The Goblins are fed up and they aren’t going to take anymore! A new neutral hero, the Goblin Tinker, is coming to a Frozen Throne patch near you! Learn more about this amazing, irritable new Herohere.
  • Dr DeViLKiNG
    #1683
    Kiváncsi vagyok mit talál ki mára a Blizzard
  • Dr DeViLKiNG
    #1682
    Naszóval:
    1. Mostani server egyenlőre csak annyit bír, hogy rohangásszál. (lenne benne pvp, de bugos, és ha meghal valaki, az egész servernek kampec)

    2. 2 héten belül lesz ilyen server:
    Well here are some features currently implemented:
    - Character Management (Creation, deletion, storing)
    - Full chat commands (emotes, channels, moderation)
    - Complete Guild system implemented (creation, deletion, moderation)
    - Party system implemented (creation, moderation, exp system)
    - Creature spawning (static, AI, item drop)
    - Partial NPC implemented (AI, quests)
    - PvP & creature attack (combat, exp, lvl up)
    - Partial spell implemented (still under work)
    - Partial items implemented (still under work)
    (by AStrobl (planetblack.de))
  • shala
    #1681
    ud elf human
  • Botond #1680
    még azt se
  • grebber
    #1679
    ebben csak mászkálni lehet multiban semmi atak egymás ellen??
  • Macros
    #1678
    Na re.
    Basszus Dav ne szivass azonnal tedd közzé a számodat. mit nyafogsz itt mint egy gyerek? az kell, hogy lebasszalak a cl-el? vagy dk-t akarsz? mid1 baze neked véged, ha a mai nap folyamán nem nyomod a számodat. és mellé pedig, meik fajjal lennél legszivesebben.
    Shala te is ird le meik fajjal lennél legszivesebben. vagy tugyátokmit? kettöt irjatok. lynx te is.

    én ud és elf.
  • shala
    #1677
    ja, én ugy tudom hogynem nagyon játszhato, haaz lenne akkor játszanánk :)
  • shala
    #1676
    képregényt , na köszi :))
    kezdek egyre pipább lenni, nemtudom mikor baszott igy ki velünk a blizz utoljára.
  • Crazyn
    #1675
    játszahtó a béte balamilyen szinten? csak sétálgatni lehet, vagy mobok is vannak?
  • dracoon
    #1674
    olvassatok képregényt! :) + Akik még nem olvastak el mindent angolul, van néhány új fordítás..
  • shala
    #1673
    mennyire vicc ez az egész, kint a béta máregy ideje,semmi hir semmi info ami lázba hozhatna minket, ooooo fuck
  • shala
    #1672
    de sátorozni sátorozhatok a kertetekben ? mit szólnál ha nyitnánk egy kuplerájt a kéródban? Osztoznánk a csajokon is meg a jutalékon is fiftififti arányban :)
  • Des
    #1671
    Addig bérelj ki a parton 1 kécót dav:)
  • Davidus
    #1670
    Haggyatok má bazz lakótelepi lakásban még én se férek el nemhogy 2 ekkora láma:P
  • grebber
    #1669
    Lehet hogy már le van irva de nem láttam nagyon meg sok is lenne visszaolvasni de ebben csak mászkálni lehet multiban semmi atak egymás ellen??
  • Macros
    #1668
    Basszus dav!

    egyszer mentem le, de akkor sem adtad meg a mobilszámod.
    Most azonnal tedd közzé, mert nálad nyaralunk cirka májustól-szeptemberig! MOST!

    ui: hogy bepunnyadtatok, igy hogy mellöztem a klánosdit. :)
    kezdjük ismét: dav, megint twl leszel ugye? vagy láma? twl-ek akkor mivel legyünk? alienekkel, vagy hordárokkal?szavazzatok! :)
  • shala
    #1667
    szivesen odaköltözöm hozzátok a nyárra Dav,te meg jöhetsz ide hozzánk Pestre . CSerediák, ismerös ugye ?:)
  • Des
    #1666
    Bazze:) Vegyél 1 kite-ot és nyomasd azt. Én tuti azt csinálnám ha ott laknék:)
  • Davidus
    #1665
    De faszom 500 méterre van az ablaktől a Balaton. Már előre unom a nyarat:P
  • Davidus
    #1664
    :P
  • Des
    #1663
    Definately not July. As you know, we never set release dates, but you can expect the beta to run for another 5+ months since we have lots of content to test.

    -Eno

    Blizzard csákó írta wowbeta fórumon, szal augusztus előtt ne várja senki, te se Dav:) De ez nem is baj, a nyár úgyse gamélásra való!:)
  • Lynx_TWL
    #1662
    majd csak lesz server:)