SG.hu·

Szimmetrikus DSL a PanTel-nél

Április közepétől a PanTel garantált sávszélességen, azonos le- és feltöltési sebességgel kínálja szimmetrikus internet szolgáltatását üzleti előfizetőknek.

A PanTel vállalati ügyfelei részéről felmerült igényt teljesít, amikor meglévő internetes portfólióját a garantált sávszélességű szimmetrikus internet szolgáltatással, az SDSL-lel is bővíti. A vállalat nem titkolt célja, hogy innovációs termékét kedvező árú tömegtermékké alakítsa. Az SDSL-t elsőként kipróbáló PanTel ügyfelek visszajelzései alapján a szolgáltatás sikere garantált, a termék számos kis- és nagyvállalat számára jelent majd nélkülözhetetlen segítséget a hatékony működéshez.

Az ADSL aszimmetrikus le- és feltöltési sebességét kiegyenlítve az SDSL megszünteti azt a várakozási időt, amit eddig a feltöltések lassúsága követelt a felhasználótól. A termék kiválóan alkalmas nagy mennyiségű adatot forgalmazó cégek vagy erős webes megjelenéssel bíró vállalkozások számára, mert az internetre való adatfeltöltés lassúsága többé nem gátolja a munkafolyamatokat. A szimmetrikus adatforgalom biztonsága olyan vállalkozásoknak is pótolhatatlan előnyt nyújt, akiknek fontos távoli erőforrásaik gyors elérése, vagy több telephellyel rendelkeznek, és ezért a távoli felhasználókat szeretnék összekötni megosztott adatbázisokkal vagy szerverekkel.

Amellett, hogy az SDSL a bérelt vonali internettel azonos szintű szolgáltatást és a PanTel által garantált sávszélességet biztosít, most azoknak az árérzékeny cégeknek is alternatívát teremt, akik a bérelt vonali szolgáltatást eddig megfizethetetlennek tartották. A piacon lévő ajánlatokhoz képest a PanTel SDSL internet lényegesen kedvezőbb áron, már 29.000,- forinttól rendelhető. Ez az összeg korlátlan internetforgalmat jelent, és a havidíjon felül semmilyen pluszköltséggel nem jár. A PanTel SDSL jelenleg Budapesten és tíz vidéki nagyvárosban érhető el, és a szolgáltatási terület folyamatosan bővül.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© ExPLOITED2007. 05. 20.. 18:04||#10
Hogy lehet a Need for killel online-n játszani?😊
© Zola NFK2007. 05. 08.. 13:52||#9
Köszi!
© shabba2007. 05. 08.. 13:38||#8
DMCC a szolgáltató. De csak a szolgáltatási terület azon részén kapsz szimmetrikus sebességet ahol Ethernet LAN alapú a kiépített infrastruktúra, ami jellemzõen a tömbházas, lakótelepi részeket érinti. Ott ahol kábelnetes hálózat van ott 2Mbps/512kbps-es a csomag.
© Zola NFK2007. 05. 08.. 11:37||#7
Ezt melyik szolgáltatónál?
Mi is most keresünk hasonlót.
© Branson2007. 04. 21.. 12:20||#6
Hm. Vicces. Debrecenben a 2/2 SDSL internetért csak 3500-t kell fizetnem! 😊
© shabba2007. 04. 18.. 11:00||#5
Ahogy nézem a GTS a Yonekeddel még nem jött ki G.SHDSL ajánlattal, mivel elsõsorban õk is a bérelt vonali businessben érdekeltek. De ha a Pantel meglépte nagy valószínûséggel rövidesen a GTS is követni fogja.
© shabba2007. 04. 18.. 10:55||#4
Ránézel a Pantel weboldalára és megnézed. Egy érpáron van 1/1 és 2/2 Mbps-es csomag, két érpáron 4/4 Mbps. De ezek elég egyértelmûen következnek a G.SHDSL szabvány specifikációiból, ahogy az is hogy ezeket nem lehet a DSLAM-tól akármekkora távolságra garantálni, csak viszonylag közelre 2/4 Mbps-et úgy 2km-ig, 1 Mbps-et némileg távolabb.

Ár viszont nincs a Pantel weboldalán és furcsamód az ÁSZF-jükben sem taláni G.SHDSL-re utalást. A HwSw-es cikkben szerepel 1/1 Mbps-es csomagra egy 29 ezres díj, ami gondolom nettó hisz ez üzleti csomag, ott általában azt szoktak megadni.

Ahogy nézem a TvNet elég drágán méri a szimmetrikus üzleti csomagjait 1/2/4 Mbps 40/110/170 ezer+fa.

Az Actel viszont nagyon akciózik, náluk eddig 1/2/3/4 Mbps-es ajánlatok voltak viszonylag drágán, de most csak egy akciós ajánlat villog az oldalukon amit csak a 2/4 Mbps-es csomagokra adnak viszonylag igen kedvezõt. 2 éves konstrukcióval már 20/37 ezerért vesztegetik ami kellemes árszint ilyen sebességhez garantált minõségi jellemzõk mellet, bérelt vonali árszinthez képest mindenképp. Piacon ez tûnik most a legolcsóbbnak kár hogy az elérhetõsége igen korlátozott, csak annak a 12 telefonközpontnak a vorzáskörzetében elérhetõ ahova Actel betelepült és elég rövid is a réz a 2 mbps-hez.

UPC businessnél a 2 vagy 4 Mbps-es szimmetrikus csomagok nettó 60 és 120 ezer.

Kérdés egy ilyen piacon milyen árakkal jön ki a Pantel. Már az is csoda hogy kijött G.SHDSL netcsomagokkal, hisz neki nem igazán áll érdekében hisz elsõsorban bérelt vonali értékesítõ, egy ilyen ajánlattal saját magának csinál házon belül konkurenciát. Persze ha a kisüzleti ügyfelekre is hajtani akarnak akkor nincs nagyon más választásuk.

Pl. Pantelnél egy bérelt vonali World Connect ajánlat 1/1 Mbps-re úgy 200-400 ezer körül van.
© Bith2007. 04. 18.. 06:10||#3
A sebesség(ek)rõl miért nem eset szó?
© ssdb2007. 04. 17.. 10:42||#2
De nem nekünk szól aza bay mi még mindig szopjuk a f@szt a kis feltöltõvel.
© Vorpal2007. 04. 17.. 09:56||#1
Ha vlamai garantált lenne ebben a Maffia - DSL bizniszben akkor mosolyognék is.