1240
SEGÍTSÉG
  • LBotond
    #1040
    köszönöm szépen !
  • Balee 007
    #1039
    Ha fontos a nagy grafikus teljesítmény akkor mindenképp az acert vedd meg mert a 5650-es jobb mint az 5145-ös radeon. A proci is jobb szvsz. Én magam is egy Acert nyúzok szóval gond nagyon nem lesz vele sztem.
  • francois
    #1038
    Eléggé hasonló kategória, szerintem ez már ízlés kérdése, de úgy emlékszem, hogy az Asus-ra mintha hosszabb gari lenne.
  • francois
    #1037
    Hello van egy asus k52-es laptopom és valamiért nem képes külső (sata rack) usb HDD-ről bootolni. Érdekes módon pendrive-ról meg tud. Van valakinek ötlete? Köszi.
  • LBotond
    #1036
    sziasztok! ilyen laptopot vegyek : ACER AS5552G-N854G32MN 15, 6" / AMD Phenom Triple Core N850 2, 2GHz / 4GB / 320GB / DVD S-multi / Windows7 Home Premium notebook / ATI Radeon HD5650 1GB vagy ilyet: Asus X52JB-SX075V notebook + Windows 7 operációs rendszer
    Intel Core i3-370M, 2.4 GHz processzor
    4 GB DDR3, 320 GB SATA HDD
    ATI Mobility Radeon™ HD 5145 VGA ?
    előre is köszönöm a segítséget!
  • Balee 007
    #1035
    Visszatértél? Még mindig nem vagyunk rád kíváncsiak. Sry...
  • cyberkata
    #1034
    Ma rendezi meg a HP Digitális majálisát. http://www.facebook.com/HPMagyarorszag?sk=app_6009294086 http://www.facebook.com/event.php?eid=214688875217126 További infokat az oldalon találtok. Szuperjó lesz, gyertek!
  • Balee 007
    #1033
    Nincs mit :D
  • Jani360
    #1032
    Zsír köszi szépen :)
  • Balee 007
    #1031
    Hello
    Itt beállítod a géped adatait plusz kiválasztod az oprendszert és letudod tölteni az összes drivert.
  • Jani360
    #1030
    És tudnál linkelni egyet ha megkérlek ?
  • Balee 007
    #1029
    Leszeded a hivatalos oldalról a drivereket és kiírod magadnak DVDre vagy CDre
  • Jani360
    #1028
    Hello toshiba C660D-107hez driver cd-t lehet valahol kapni ?
  • csigafog
    #1027
    Üdv!
    Van egy HP NX9010 típusú laptopom és olyat csinál h amikor elindítom állandóan megjelenik a kék halál képernyő és újraindul és ezt egész sokszor megcsinálja majd egy fél óra elteltével teljesen normálisan működik és nincs tovább vele semmi gond. Esetleg találkozott már valaki hasonló problémával? A segítséget előre is köszi!:)
  • Jani360
    #1026
    Igen próbáltam de semmi . Elvileg a driver jó mert a net sem volt jó és hasonló márkájú drivert szedtem le
  • Balee 007
    #1025
    ÉS az FN + fukciógombbal bekapcsoltad a WiFi-t?
    Esetleg nem lehet hogy rossz márkájú adapterhez szedtél le drivert?
  • Jani360
    #1024
    Sajna nekem még mindig nem sikerült megcsinálnom
  • BlackWolf
    #1023
    Aces aspire 7740G-s laptopról van szó gondolom ebbe már satas slim iró kell
  • BlackWolf
    #1022
    Laptopba kellene nekem normális dvd író mert a gyári sorra elrontja a lemezeket , meg ha megis írja akkoris használhatatlan ... Tudnátok ajánlani valami jobb fajtát? Köszi
  • symbolic90
    #1021
    Köszi, de közben reggel már nekem is jött az isteni szikra... :D ebből is az a tanulság, hogy hajnal 2kor nem érdemes próbálkozni agyi aktivitást igénylő dolgokkal :P
  • Balee 007
    #1020
    Hello.
    Nem tudom hogy ezen hogyan van, de egy régebbi MSI-n volt egy dedikált gomb amivel lehetett bekapcsolni a WiFi-t meg a Bluetooth-t is. Ezen ha minden igaz az FN + egy funkciógomb lenyomásával aktiválod a WiFi-t és akkor már működni fog.
  • Balee 007
    #1019
    A funkciógombbal bekapcsoltad a WiFi-t?
  • symbolic90
    #1018
    Sziasztok!
    Pár napja vettem egy msi laptopot, ma tettem fel rá Win7-et, és minden driverét a hozzá kapott CD-ről, de valamiért sehogy sem akar találni egy vezeték nélküli hálózatot sem. Pedig egész biztosan több is van, épp az egyikről netezek most... elindítottam a hibakeresőt, és azt dobta ki hogy a vezeték nélküli szolgáltatás ki van kapcsolva. Ez szép és jó, de nem találtam sehol beállítást, ahol be lehetne kapcsolni. Hálózati kapcsolatok kezelésénél sem, és az eszközkezelő is azt írja, hogy az eszköz megfelelően működik. Még a wlan driverét is próbáltam frissíteni, elvileg a legutóbbi van most rajta, win7-hez való, de semmi... :/

    Mi lehet a probléma?
    Köszi előre is a segítséget!
  • Jani360
    #1017
    Hát le szedtem de sajna semmi :(
  • Balee 007
    #1016
    Innen le tudod szedni hozzá a drivert csak tudni kell hogy milyen fajta a WLAN adaptered márkája amit egy egyszerű Everesttel meg tudsz nézni.
  • Jani360
    #1015
    Hát sajna nem találtam hozzá drivert
  • Balee 007
    #1014
    FN+F gomb(egy antenna van rajta... asszem F2-3) aktiválja. Vagy driver lett rátéve? Mert a Win7 a WiFi drivereket nem találja meg magától szal azt neked kell telepíteni.
  • Jani360
    #1013
    Hello vettem egy Toshiba C660D-107 laptopot , de sajna nem működik rajta a wifi ha valaki tud segíteni meg köszönném :)
  • Madagascar92
    #1012
    Sziasztok!

    Azt hiszem komoly gondba vagyok a laptopommal. 64 bites Win7 alatt letöltöttem az újabb biost, telepítettem kattintgatással, majd magától újraindította a gépet.
    A gép egy darabig rendesen elindul, majd nagyon rövid időre felvillan egy kék háttér, fehér betűkkel, aztán elkezdi betölteni a win7-t (a 4 színű logót, töltés..) aztán felajánlja hogy normál modú indítás v csökkentett, normálba elindítva mindig újra indul és idejutok, míg csökkentettben elkezdi helyreállítani a rendszert, a végén persze kiírja hogy nem lehetséges. Próbáltam restore-t is az se megy:(

    Kicsit félek, hogy faéket varázsoltam belőle.

  • Balee 007
    #1011
    Az nem baj ha nem kapcsol be. Azt a bios vezérli hogy mikor kell kapcsolni a ventilátort.
  • Orionk
    #1010
    pont ez a baj, ha elolvasod a #1005 HSZ-emet, akkor az a baj, hogy azért nem kapcsol be rendesen a ventilátor hétvégeken, mert hideg van neki.
  • Balee 007
    #1009
    Nem kell.
    beszerzel egy sima notebook cooler-t és az majd adja a hideget neki alulról.
    De mondasz egy árat és adok linket amit érdemes lenne venni.
  • Orionk
    #1008
    hogyan lehet ezt orvosolni?
    A laptop-ban ki kellene a ventit cserélni egy újra?
  • The Protector
    #1007
    Sziasztok.A Másik topikba is írtam de hátha jár erre vki.Bnőm vett egy laptopot.Mégpedig egy Acer eMachines e728-ast.Na most ezzel az a helyzet,hogy nincs hozzá egy darab xp driver sem.Én feltelepítettem egy xp-t hozzá.A beleszerelt eszközöket kutatva szedegettem hozzá drivereket.Mindent le tudtam hozzá szedni kivétel a hangot.Valaki esetleg segítene találni?Semmit nem fogadott el nekem.Még driver kereső progikat is tettem fel de amit azok leszedtek azzal sem jók.
  • Balee 007
    #1006
    Természetesen számít hogy milyen a szoba hőmérséklete. Valószínűleg nálad otthon melegebb van mint az albérletben ezért is van az hogy hangosabb a ventilátor a gépben
  • Orionk
    #1005
    Sziasztok !

    A Laptopom a következő tüneteket produkálta:
    Hétközben mindig Panel lakásban van, és ha bekapcsolom, akkor működik.

    Hétvégére meg hazamegyek az albérletből vidéki kisvárosi kertes házba. Amikor otthon kapcsolom be, akkor a ventilátor mindig elkezd darálni olyan hangosan, hogy gyorsan inkább vissza kikapcsolom.

    Van, hogy a tüzelő helység felett felmelegítem a laptopot, főleg a ventilátor részénél. Ekkor viszont nem darál a venti.

    Ezek szerint akkor számít a hőmérséklet?, vagy miért csinálja ezt a venti?

    köszi
  • teddymac
    #1004
    Újratelepített win 7 ,USB.-t felismeri legyen ez nyomtató,egér. Majd 2-3 indítás után nem látja az eszközöket . Mi lehet a gond ?
  • Balee 007
    #1003
    Abba hagynád végre? Sztem senkit sem érdekel... Ráadásul telespammeled a topikot is vele...
  • cyberkata
    #1002
    http://bit.ly/gk3hdj Játssz és nyerj egy INTEL laptopot! :-)
  • Balee 007
    #1001
    Esetleg nem lehet hogy sok program van feltelepítve a gépre és ezek csinálnak maguknak fájlokat amik aztán restart után eltűnnek.
    Esetleg ha van rá lehetőséged formatáld le a vinyót és tedd újra az op rendszert.