1240
SEGÍTSÉG
  • tyler82
    #1160
    De kaptam lemezt termeszetesen. Fel is tettem a win7et, azt hasznalom most is. az XP csak "backup" rendszer lenne. Feltelepítéssel nem volt gond, csak a driverek hiányoznak hozzá.
  • zoliii
    #1159
    Erre a gépre inkább Win7 tegyél! A Windows 7 gyorsabb! XP-hez már semmi nincs! Nem kaptál drivereket a laptophoz? Amúgy megnéztem a gépet és ott is win7 írnak az op.rendszernél!
  • tyler82
    #1158
    Asus n56vm s4034v laptophoz keresek winxp hez drivert.
    Asust kérdeztem, nem tamogatja ugyhogy hivatalos asus oldalról nem lehet leszedni.
    ezeket probaltam:
    http://driverscollection.com/?H=N56VM&By=ASUS&SS=Windows%20XP
    http://www.driverstag.com/index.php?s=n56vm+xp+driver
    de nem mukodnek.
  • Snexi
    #1157
    csak ott be kéne egy kódsort írnom,nem simán kiválasztanom
  • Balee 007
    #1156
    próbáld meg az "add new boot option" segítségével hozzáadni a DVD meghajtót
  • Snexi
    #1155
    LINK talán így jó lesz
  • Snexi
    #1154
  • Snexi
    #1153
    miért nem tudom beállítani,hogy dvd-ről bootoljon? (asus k55n) a vicc ráadásul az, hogy először több opció is volt és át is állitottam a dvd olvasóra az elsődelges boot-ot,de utána nem működött és csak ez az 1 opció maradt

  • Pipör
    #1152
    igen én is arra gyanakszom köszi szépen
  • Balee 007
    #1151
    az így első olvasásra nekem vinchester gondnak tűnik. valószínűleg cserés lesz a vinyója
  • Lora2006
    #1150
    Hali..Tudna valaki segiteni nekem??Van egy laptopom lenovo r400,es tegnap ota olyan gondom van,hogy amikor bekapcsolom bejon a kezdo oldal,es utanna semmi...Maltan elek es itt az egyetlen uzlet csak januarba nyit majd ki legkozelebb,es a kislnyom nagyon pityereg,mert nem tudja hasznalni,es a csaladtagokal sem tudunk skypolni...Valaki???
  • Balee 007
    #1149
    Szerintem ez érzékelő gond lesz.Valószínűleg nem jó az akku érzékelője.
  • Pipör
    #1148
    ÜDv! december elején vettem egy toshiba laptopot! na a hiba az hogy nem kapcsol be, ha nincs töltőn és 100% feltöltést ír, másik pedig ha kihúzom tápkábelt a gép kikapcsol 7.-én viszem szervízbe csak addig rá akarok jönni mi lehet a probléma

    sztetek mi lehet probléma?
  • Gery Sniper
    #1147
    Sziasztok! Újabb probléma merült fel! A notebook-hoz kaptam ajándék netet, amihez Nokia 21m 02-es modem van! De nem ismeri fel a rendszer (win 7 64 bit) Állítólag olyan driver kellene ami támogatja a 64 bit-es rendszert , de nem találok sehol a neten! esetleg valaki tudna linkelni, vagy valami ötlet!?
  • zoliii
    #1146
    Tegyél rá Linuxot (Ubuntu)! BIOS-nál úgy fogja látni a pendrivot, DVD meghajtó, hogy berakod a lemezt, vagy pendrivot, kicsit vársz, majd újra indítod a gépet. Utána megfog jelenni a meghajtó! 7végén ezzel küzdöttem! :D Linuxot meg azért tegyél rá, mert az más fájlrendszer, és legyalulja a Windows oprendszert! :D Nekem így jó lett a gép! Ha rajta van a linux jöhet, a Windows telepítése! :D
  • Gery Sniper
    #1145
    Sziasztok! Vettem egy notebook-ot és alapból rá volt telepítve a Win 8! Nem tetszik és szeretnék rá Win 7-et rakni! Lemezről indítanám a telepítést, de a boot menüben nincs olyan lehetőség hogy dvd-rom ról bootoljon, csak Usb vagy vinyó! Van esetleg valami beállítás hogy lemezről is lehessen? A másik, hogy rajta van a vinyón egy rejtett partícióban a Win 8 és szeretném letörölni mert 80 giga !!!!! helyet foglal ez a partíció! Új Op. rndszer telepítésekor a rejtett partíciót is formázni tudom? Bocs ha bonyolultan fogalmaztam....
  • zoliii
    #1144
    Hogyan lehet Win7-ről, XP-re visszaállni? Dell Inspiron 1011
    XP lemezt nem hajlandó be bootolni! :( Frissíteni kéne a BIOS-szát? A Windows.old mappát meg lemezről készíti a notebook?
  • Black Ghost
    #1143
    Közben szétszedtem, de sajnos integrált a kicsike.

    Minden esetre köszönöm a segítségedet!
  • zoliii
    #1142
    Dell Inspiron 1011-re állítólag vissza lehet rakni az XP-t, csak frissíteni kell a BIOS-t! Gondolom mikor rátettem a Win7-et, akkor valami beíródott a bios-ba! :( Win7 Home Premium van most rajta! :D
  • T Man
    #1141
    Sziasztok!
    Laptop vásárlás közben vagyok. Igényeim szinte minden ez lenne a gépem. Filmvágás, zenevágás, internet, akkor áramkör tervezés, kép szerkesztés, és talán egy kicsi játék (fifa, minecraft, warcraft, madden08) olyan játékok amiknek nem kell olyan nagy teljesítmény. Ezt néztem ki: http://ipon.hu/webshop/product/acer_e1_571g_nx.m0deu.013_fekete/267116
    Légyszi adjatok jó tanácsokat tippeket.
  • Balee 007
    #1140
    Ha mxm modulos a ki illetve be szerelendő vga akkor elvileg minden további nélkül be kell hogy tudd tenni a régi helyére de azért a honlapon csekkold hogy esetleges támogatási hibák nem lehetnek-e
  • zoliii
    #1139
    Dell Inspiron 1011-re próbálok XP-t telepíteni! Gyárilag az volt rajta! Windows 7 simán rámegy! XP csak boot pendrive-ként indul el, de mikor az XP lemezről másolódnak fel a winyóra a fájlok, akkor kb. 7 fájlra kiírja, hogy nem tudja a HDD-re másolni! :( Pedig előtte töröltem a Hiren lemezzel, a partíciókat! 5let?
  • Black Ghost
    #1138
    Sziasztok!

    Van egy Asus Pro78VG-m, benne egy GT220M videókari. A napokban, fillérekért hozzájutottam egy Asus-ból (típusát nem tudom) kiszerelt GT240M-hez.

    Kérdésem az lenne hogy, ki tudom e a kettőt cserélni?
  • Morvhem
    #1137
    Köszönöm a segítségedet és a válaszodat.
  • Balee 007
    #1136
    nem jár garivesztéssel, hiszen a cég a software-es részt nem fogja nézni, ha meg mégis úgy lenne, hogy gariba kellene vmiért küldeni, de még nem reménytelen annyira, és bebootol, akkor teszel fel egy linux alapú OS-t (Ubuntu, Kubuntu, stb) és abba még így se tudnak belekötni, mivel nyílt rendszer.
  • Morvhem
    #1135
    Igen ide lyukadtam ki én is. A kérdés az ha az operációs rendszer nem eredeti akkor garanciális javításnál ha esetleg lenne akkor az befolyásolja-e garanciáját a gépnek. Azaz nem jár-e garancia vesztéssel?
  • Balee 007
    #1134
    Vagy ha zavarna a fehér akkor ez még kicsit erősebb:
    link
  • Balee 007
    #1133
    Ha 15,6"-osat akarsz, akkor itt egy alternatíva:
    LINK
    Igaz ez fehér, de ha nem gond, akkor el lehet vele játszogatni is akár
  • Morvhem
    #1132
    Köszönöm a segítségedet.De mivel csak a munkahelyemen fogom használni így a 17" az nem igazán kell. Inkább 15.6" gondoltam mert azért odáig el is kell cipelni.
  • sb1
    #1131
    Mivel filmre +játékra is használnád, egy 17"-os nem lenne butaság szerintem, akár egy ilyen meg is felelne az igényeidnek. 3 év gyártói gari, erős proci, nem egy gány videókari..
  • Morvhem
    #1130
    Üdv mindenkinek.
    Tudnátok nekem mondani olyan laptopot ami játékra, nettezésre, filmnézésre, zenehallgatásra is alkalmas. Megbízható nem 2 évre venném maximum 170-180 ezer forint között mozog. Márkától függetlenül bármi jöhet.
    Segítséget előre is köszönöm.
  • dempat
    #1129
    "HDMI-vel TV + VGA-val egy mezei laptopot" -> *mezei monitort...
  • dempat
    #1128
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni a következő problémám megoldására:
    Nem rég vettem egy HP Pavilion dv6-6150sl Steel Grey notebook-ot és az lenne a problémám, hogy szeretnék 2 monitort ( HDMI-vel TV + VGA-val egy mezei laptopot) üzemeltetni, de mivel túl közel van egymáshoz a 2 csatlakozó, egyszerűen nem férnek el egymás mellett, valamilyen tipp, tanács esetleg? Eléggé fontos lenne, hogy üzemeltetni tudjam szimultán a 2 megjelenítő eszközt... Itt látható hogyan helyezkednek el egymás mellett:
  • RED BULL F
    #1127
    Üdv. Van egy packard bell easynote tk laptopom és az a probléma vele, hogy amikor bekapcsolom, akkor felugrik a logó, majd egyből kikapcsol a gép és újraindul. Még a BIOS-ba sem tudok bejutni. Ezt milyen probléma okozhatja?
  • bigbigle
    #1126
    Meg azt még hozzátenném hogy a melegedés mellett még az is van hogy töltő nélkül nem s megy, ha számít valamit.
  • bigbigle
    #1125
    Üdv,

    Kérnék egy kis segítséget, ha lehet. Van egy hp compaq presario cq56 típusú laptopunk és tegnap óta már amikor bekapcsolják akkor csíkos lesz a képernyő és be is fagy. Én gyanítom hogy vagy a videókari vagy a proci a hibás mert már 2 éves a gép és elejétől kezdve nagyon melegszik, de ezzel nem törődtek. (bár a laptopokhoz nem érek)
    Szóval ha valaki tud megoldást, vagy akár csak egy olyan progit amivel fel lehet valahogy térképezni hogy mi is a hiba, annak megköszönném.
  • berlinboy6329
    #1124
    Hmm.akkor fagy ki az egész ha vmit csinálok.Másodjára fagyott ki akkor,amikor egy chestet nyitottam ki.A lottot épphogy megláttam pufff,abban a pillanatban elszállt.
  • berlinboy6329
    #1123
    H all!

    Szarakszik a laptopom.Direkt játékra vettem és pont arra nem lehet használni.

    Tesóm játszik vmi übergagyi Metinnel,kifagyott neki 2 perc után.Azt mondja ilyen zöldes árnyalatot kapott az egész kép.Bár gondolom csak az ablak amiben tolta.

    Nekem meg a Torchlight fagy ki 2 perc után.

    Mit sem sejtve belépek a játékba,karaktergenerálás,alakítom csávókám pofáját,na írjuk be a névt.Puff elszáll az egész.A monitor kikapcsol,mert mélyfekete az egész,tehát háttérvilágítás nincs.Alt+tab nem megy,ctrl+alt+del nem megy,caps lock nem reagál,kattingatás semmi.Lekapcsol power gombbal,aaztán fel.Roound 2..Gyorsan megcsinálom a karaktert,átvezető,majd játék.kb 8 perc.Ebből 6 az átvezető.Ergó 2 perc után megint kifagyott,előtte még kikapcsoltam az élsimítást,mert akadt,akkor újraindította a játékot,léptem kettőt oszt szevasz..Viszont most pár másodperc múlva újraindult.Aztán harmadjára is megpróbáltam.2 perc után megint feketére fagyott..Hagytam is a francba,mert így nem lehet játszani,nem normális ez így.Vmi ötlet?
  • Rudee
    #1122
    Nem találtad? A második oldalon rögtön van 2 audio driver is és a harmadikon is van egy.
  • scramer
    #1121
    Köszi de azt már próbáltam de nem találtam.
    Esetleg egyéb?