1240
SEGÍTSÉG
  • roblee
    #1080
    Sziasztok!
    Rem jó helyre címzem problémám!

    Asus K50AB laptopom van.
    Kérdésem az lenne, hogy a noti ventijének a hőmérséklet emelkedésekor nem kellene-e magasabb fokozatra kapcsolnia. Mikor elindítom a gépet, akkor egy rövid ideig gyorsan forog, majd visszaáll lassabbra, de soha nem gyorsul be. Ez normális? Lehet ezzel vmit csinálni? Vmi beállítás? BIOS?

    Köszi
  • newhenry34
    #1079
    Hali!
    Vettem egy HP 4520s probookot és vga problémám van, nem tudom rendesen telepíteni. A gép elég erős, de még is húzza a pixelt és örülhetek ha a Mafia 1 elfut rajta. Többi az igencsak driver hiba. Win7 Ultimate.
    A hp oldalán lévő összeset kipróbáltam már, egyik se jó viszont még mindig ír egy ismeretlen eszközt az egyéb eszközök között amire már nincs ötletem micsoda. Help pls! :(
  • Balee 007
    #1078
    Hello
    Sztem itt tedd fel a kérdésed. Sokkal aktívabb és ezzel foglalkozik a topik:
    Milyen laptopot vegyek?
  • Shaq14
    #1077
    Hello!!!

    Most akarok a napokba venni egy laptopot, de még nem tudom, hogy melyik lenne a legideálisabb... Körülbelül 130-at akarok rá szánni!!! Eddig ezt a kettőt néztem ki: -HP G6-1117SH
    -HP 630 630
    Valaki találkozott már akármelyikkel??? Ha tudnátok pár gépet mondani ami még megéri az árát azt megköszönöm ;) Peace
  • Zan
    #1076
    Sziasztok!

    Kezemben van egy Lenovo B570 tipusú laptop.Vadonat új, most raktam fel rá egy win 7-et,ami jól is működik,csak maga a laptop,amikor ki akarom kapcsolni,a leállítás kiírása után nem kapcsol ki,csak fekete a képernyő. Csak úgy tudom kikapcsolni,hogy hosszan nyomom a bekapcsoló gombot...!

    Mi a teendő?

    U.i:

    Amikor telepítettem és maga a telepítő akarta újraindítani a gépet, akkor is nekem , manuálisan kellett..!
  • CSU909
    #1075
    Sziasztok
    Kérnék egy kis segítséget vettem egy laptopot februárba ami ASUS G73JW Core i5 2.53GHz RAM 6 GB 64 bites Win7 VGA Nvidia GeForce GTX460M 1.5Gb és olyan problémám van, hogy Film,Játék, meg maga a windowsba is netes is megfagy pillanatokra kb 10 mp-enként, ujra lett telepítve a windows legfrissebb driverek stb stb és mégis ugyanaz a baj légyszives segitsetek már benne, hallottam hogy lehet alaplap vagy videókártya HELP HELP előrre is köszi és ha lehet Privibe válaszoljatok mert ritkán vagyok itt köszi!
  • cargame
    #1074
    sziasztok
    Jelenleg az idegosszeomlas hataran vagyok :D
    Vettem egy laptopot Acert. Feltettek a Win 7 et. Idaig oke minden, de jotttek a bajok. A wifit sehogyan se tudom mukodesre birni, pedig ulnipedig letoltottem 1000 + 1000 dolgot, drivert, de baszik a led ahogy kigyulni. A videokar se ugy megy ahogy kellene , ide is letoltottem par drivert. Masik eszrevetelem, hogy az Everest azt irja h 5450 es videokarim van mikozben elvileg 6550 es kellene legyen. Vmi megoldas < es a billentyu kulon fogalom, h irni sem tudok . vki segitsen. elore is koszi
  • terencehIII
    #1073
    "azt mondták csak windows 7 64 bites operácios rendszer mehet rá" -ez hülyeség
    valószinű hogy rossz drivert szedtél le honlapról
  • Sefike
    #1072
    Sziasztok
    Segitséget szeretnék kérni vettem 3 hete egy dell inspiron m 5030 as laptopot .
    A laptopdiszkontban nem kaptam hozzá semilyen drivert,
    és azt mondták csak windows 7 64 bites operácios rendszer mehet rá .
    Sosem használtam 64 bites operácios rendszert .
    Feltelepitettem, szedtem le a gyártó honlapjárol hozzá drivereket.
    Az a problémám hogy a processzor 100% körül jár akkor is mikor nem használok semmit sem .
    A feladatkezelöben eröforrás figyelönél megnéztem mi használja nagyon a procit és azt irja hogy: rendszermegszakitáso k-késleltetett eljárások és megszakitáskezelö rutinok 80--100 között ugrál.
    Feltelepitettem az everest ultimate editiont 550 est.
    CPU tipusa Unknown 2400 MHZ 12×200
    Alaplap neve ismeretlen
    Alaplapi lap készlet AMD M785,AMD K10
    Viszont a windows a rendszernél látja hogy AMD v160 processor 2.40 GHz
    Feltelepitettem a Driver robot nevü programot talált drivert de az sem segitett.
    Felraktam 32 bites windows 7 et azzal is ugyanez a helyzet
    mit csináljak?
    Ha elinditok egy alkalmazást pl msnt kb 10 perc mulva felmegy a proci 100 % ékra és nem is megy vissza csak ha ujrainditom,,,
    elöre is köszönöm a segitö válaszokat
    Üdv Sefike
  • dvid95
    #1071
    csö van egy driverem simens amilo la fajta latophoz és nem tudom mit kezdjek vele mert aszem 3 vagy 4 fáljbol áll hogy tudnám telepíteni?

    tartalom:
    egy pdf fájl "FTS_WLANminiCardD2301_5110391081_1007582.ZIP.PDF" néven
    egy biztonsági katalogus "sis163u" néven
    egy telepítési informáciok ugyan ezen a néven ebböl nem értek semmit
    egy rendszerfájl szintén ezen a néven
    meg egy "Unwlsdrv"
    hogy telepítsem ?
  • terencehIII
    #1070
    köszi
  • Balee 007
    #1069
    Hello
    Esetleg ezekkel megpróbálhatod. A típus majdnem ugyanaz és ha jól néztem akkor a chipset az is ugyanaz az RS690M ami a tiedben is van.
  • terencehIII
    #1068
    üdv!
    MSI VR610X-012H - Ehheza
    géphez keresek mindenféle drivert mert az Msi honlapján már nem található semmi.
    Nagy segítség lenne ha valaki tudna segíteni.
    köszi előre is
  • akvik
    #1067
    Kimaradt a link.
  • akvik
    #1066
    A hivatalos oldalon ezt találtam: itt ugye megkerestem a saját laptopom letöltöttem a lan drivert és aztán telepítettem.
  • Balee 007
    #1065
    Biztos hogy jó hálókártya drivert tettél fel? mert ha jól tudom több is van a hivatalos oldalon
  • akvik
    #1064
    Sziasztok!
    Tegnap vásároltam egy acer aspire 5552g laptopot.nemvolt rajta se win7 se semmi.ma telepítettem rá mindent.Telepítések után rácsatlakoztattam az internetkábelt és fel se ismeri a kábelt és nem is lehet internethez csatlakozni.hogyan tudnék kapcsolódni az internethez? válaszokat előre is köszönöm:)
  • Balee 007
    #1063
    Az MSM modulos VGA-k mint pl asszem a 4650M is olyan volt, ezek a cserélhető VGA-k. Tudomásom szerint a 4570es az nem cserélhető, mivel az a géped alaplapjára van ráforrasztva.
  • Gabady
    #1062
    És ez az MXM modul ez mit takar??
  • Balee 007
    #1061
    Ez csak akkor lehetséges ha cserélhető modul van a gépben de a 4570 tudomásom szerint nem cserélhető. Csak az MXM modul cserélhető.
  • Gabady
    #1060
    Sziasztok! Adott egy Acer Aspire 5542G laptop, AMD Athlon x2 m300as procival, 4gb rammal, és egy Ati 4570 512MB-os vidikarival. Nézegettem külföldi oldalakon 30e ftért lehet venni mobility vidikarit, de vajon működik? Az egészen biztos h nem integrált, hanem pci-e buszban van.Hallott már valaki ilyen bővítésről, és mekkora a siker vele ?
  • Balee 007
    #1059
    A touchpadot ezen is valószínűleg FN plusz fukciógombok egyikével (nekem az aceren F7) lehet kikapcsolni.
  • Orionk
    #1058
    Sziasztok !

    Ezt a LENOVO Laptopot vásároltam meg

    Most telepítek először lenovo laptopra rendszert. Eddig MSI-m volt.
    Két problémában kérném a segítségeteket.

    --1-- A windows a dvd meghajtót, külön külső hardver ként ismeri fel, mintha egy pendrive lenne. Van is ikon a systray-ben, hogy el lehessen távolítani.
    Ezt meg lehet oldani valahogy, hogy ne így ismerje fel?, ne legyen ott az eltávolító ikon a systray-ben?

    --2-- A touchpad-ot hogyan lehet kikapcsolni, hogy ha USB-s egeret használok?, hogy olyankor a touchpad ne dolgozzon?

    MSI-n ezek a problémák nem voltak. Ott pl. a touchpad-ot is egy Fn billentyűkombinációval lehet kikapcsolni.


    köszi
  • dvid95
    #1057
    csö van egy msi ms 1632-es laptopom és történt egyszer hogy elmentünk kiándulni és anyám adtt egy mobil internet adaptert és mikor bedugtam telepítette magát faszán és müködött de sajnos korlátozott volt ezért használhatatlan. na mikor hazaértünk rá akartam csatlakozni az othoni wifi hálozatra de valamiért nem észlel semmit a vezetéknélküli adaptere a laptopnak és csak akor van rajta internet mikor vezetékkel csatlakozik vagy bedugok egy usb-s wifi adaptert amiel az a gond hogy félek muterék letörik.
    pls help
  • franc0
    #1056
    Az teljesen rendben van.
  • riki02
    #1055
    "Ő az"
    Lemaradt:LINK
  • riki02
    #1054
    Sziasztok.

    Laptopoknál mi az a hőfok határ (GPU, proci, vodeókártya) ami még tűrhető?
    Mert nekem core temp nekem 48-52 között van alapjáratban, játékkal akár 70 vagy akár 70+ is. A videókártya 55 fok, játékkal 60-65 fokos. Ez normális?
    HDD 30-32 fok körül. Ő az.
  • roblee
    #1053
    Sziasztok!
    Lehet off, de teszek egy próbát.
    A 15,6"-os notebook-om hűtését szeretném megoldani külső ventivel.
    Hallottam ezekről a hűtő padokról. Ezek mennyire jók, illetve melyiket érdemes venni?
    Köszi!
  • Tibi7
    #1052
    én is úgy látom hogy 1333.
  • xxdani
    #1051
    Sziasztok. Van egy MSI CR630-as laptopom és szeretnék bele venni plusz két giga ramot a meglévő mellé. Ugyebár a ramok órajelének azonosnak kell lenni, de nem tudom, hogy most mi is a benne levő ramnak az órajele. Megnéztem AIDA64-be meg egy CPU-Z nevű programban, de nem értem, hogy most melyik is a helyes. Talán a 1333mhz?


    Valamint még egy kérdés. Milyen márkát ajánlotok?
  • CzUKi
    #1050
    Sziasztok, lenne egy kérdésem. lehet hogy idióta kérdés, de nemtudom a megodást. Pár napja sikeresen beleborították a teát a laptopom(samsung r580) klaviatúra részébe. Kicsit ragad még tisztogattam, de van egy nem is olyan kicsi probléma. Méghozzá az, hogy az "l" betű nem müködik. Szóval mi lehet a probléma? És csak szervízben tudják helyrehozni ? Takarítottam összevissza, de semmi javulás, és a billentyűk is ragadnak.
    Köszi előreis.
  • Tibi7
    #1049
    Mégsem ilyen egyszerű a dolog. Winamp közben is előjött a dolog, tehát zenelejátszással van baj. A gond csak az, hogy ez az egy driver létezik ehhez a típushoz (mármint a gyártó oldalán). Megpróbálok azért valami mást.
  • teddymac
    #1048
    Sziasztok
    Azt szeretném megtudni miért van ha elinditom a gépet néha nincs hang.Miért van ez és mi a megoldása?
  • BEE LEE
    #1047
    Sziasztok. Egy kis infora lenne szükségem.

    A laptopomra elkezdtem felrakni az avast nevű vírusírtót.
    Nos nem tudom mi okból kifolyólag elindított vmit, és onnantól kezdve a bejelentkező képernyőig jutottam. Kód megad és sötét képrnyő.
    Csökkentett és normál módban is.

    Most jön, aminek nem kellett volna.
    Gondoltam ha már úgyis újra kell telepítenem, előtte szétkapom és kitisztítom. Sajna ennek az lett a végeredménye, hogy bekapcsol, de ahogy elindulna, ki is kapcsol. Aksiról és tápról egyaránt.

    A kérdés adott. Mi a francot nem jól raktam össze? Azóta még 2x szétkaptam, de írtó egyszerű a rendszer. Minden a helyén.
    Lehet, hogy nem kapott megfelelő hűtést és vmi szét égett?

    köszi a segítséget!
  • abletonext
    #1046
    tehát más videólejátszós portálok tökéletesen mennek?

    milyen böngészőt használsz?

    ///

    a videó letöltődött? tehát van megfelelő sávszélességed hozzá?
  • Paramystik
    #1045
    Üdvözletem!

    Szeretném a segítségeteket kérni, ugyanis van egy kellemetlen problémám a laptopommal.
    Csak és kizárólag a gyári ati driverrel hajlandó megfelelően működni, minden más esetben egy idő után összeomlik (többnyire szűrke vagy fekete kép, majd kék képernyő számol, majd kikapcsolja a rendszert).
    A laptop Asus g73jh.

    Ha van ötletetek, miképpen oldható meg, hogy frissebb vga driverrel is működjön, azt örömmel venném.

    További szép napot kívánok!
  • Tibi7
    #1044
    Sziasztok!
    Probléma a következő. Adott egy HP620 notebook, gma4500, T3300. A gond CSAK youtube használatkor jelentkezik. Videónézés közben gyakran megakad a kép és a hang egy pillantra, ilyenkor recsegő hangot ad. Driver probléma lenne, vagy valami komolyabb? Előre is köszi!!
  • ironhorses
    #1043
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a laptopba beépített kamerával lehetséges-e, hogy videot rögzítsek? Ha igen milyen programmal?
  • Balee 007
    #1042
    Valószínűleg a kis váz miatt nem olyan jó a hűtés mint pl egy 15,6"os notebooknál. Nekem a 14"os gépem üresben olyan 35-40 fokos, de gondolom hogy egy netbooknál ez nem sok amit írtál. Egyik fórumtársunk írta hogy neki a notebookja közel 90 fokos szokott lenni.
  • mukika36
    #1041
    Hello!

    Netbooknál /Asus EeePC R105D/ normális dolog, hogy terhelésmentesen 64-67 fokos a proci?? (megterhelve meg olyan 75 fok)

    Köszi!