1240
SEGÍTSÉG
  • Játékos
    #33
    Gyerekek oltári problémám volna , ha valaki tud , segítsen!

    Vettem egy Gericom notebook-ot . 2,2 Cel , 40 Gb , DVD olvasó.

    Miután feltöltöttem az akkut , jött a hideg zuhany : nem bírok installálni a CD-Rom-ról . Igazából azt sem tudom , hogy hogyan kell benne lenni a cd-nek . Már a cd is úgy billeg a meghajtó tengelyén , hogy az nem normális ! A setup-ban beállítottam , hogy elsődleges boot drive a cd-rom , másodlagos a HDD , harmadlagos valami elmozdítható /ami az elején volt, de hátra raktam/ .

    Eredeti Win ME rendszerem van , mint boot-lemez .

    Hibaüzenet : PXE-E61 : Media test failrue , check cable
    PXE-M0F : Exiting MacPhyter PXE Rom

    Még egy nyamvadt Ctrl-Alt-Del bill. kombinációt sem találok , hogy újraindíthassam a gépet , mindig kikapcsolom . Tud valaki esetleg egy profi oldalt , ahol ezzel foglalkoznak ?

    Nagyon fontos lenne , a lányomnak kellene elküldenem péntek este külföldre . Szigorúan jónak és stabilnak kell lennie , mert ő biztos , hogy nem fogja tudni beállítani , ha szétesik a rendszer . Nem mintha eddig bármit is jól csináltam volna rajta , én is csak asztali gépeket installálgattam eddig . Azt hittem , hogy a vámpapírok kitöltése lesz a legnehezebb .

    Szóval ha bárki is tud segíteni , nagyon lekötelezne !
    Előre is köszi a válaszokat !
  • Gerry
    #32
    Na, senki sem tud ilyen kijelzőt, vagy notebookot, amiből kiszedhető??
  • Gerry
    #31
    Bárki aki tud segíten, azt nagyon megköszönném.
    Probléma:
    Adott egy leesett notebook, Compaq EVO N1020v, aminek összetört a képernyője. Nos, a javítás nevetségesen drága lenne, így nem kivitelezhető, viszont, bárkitől akár számla és gari nélkül is vennék ilyen tipusú hibás, nem garis notebook-ot, amin elég ha az LCD jó, nem kell semmi más. Vagy ha esetleg valaki tud ehhez a típushoz LCD-t emberi áron az is kérem írjon mail-t. Nagyon fontos és sürgős lenne a dolog! Előre is köszi!
  • Dj N-Ice
    #28
    PLZ HELP!
  • Dj N-Ice
    #27
    most más problémám van... nemtok helyi hálót teremteni a laptopom és a PC között... eddigh simán ment PC és PC között, vaárzsló futtat és ennyi. most meg mindkettőn ugyanúgy XP pro van és nem akarja az igazságot, aszonyga nincs csatlakoztatva az eszkösz az istennek nem akarja elfogadni. Az eszközt fiygelmen kivpl kell hagyni és úgy tovább haladni a varázslóban és megcsinálja de ugyanúgy piros X-szel van jeölve... nem értem! már van 2 féle kábelem, 4eres meg 8 vagy mitzonénmennyi... Ha akármelyikbe bedugom a netet, műxik mindkettő, és villognak a küldés fogadás ledek. ha a két gépet kötötm össze, meg se mukkan! miééééért? plz help! köszi előre is:

    N-Ice
  • Dj N-Ice
    #26
    LOL:)))
  • ollie
    #25
    :))))))
  • Dj N-Ice
    #23
    na várj ez most kinai volt:) mégegyszer:)
  • Dj N-Ice
    #21
    F_L! Nagyon szépen köszönöm, sikerült, örök hála!Köszi még1x!
  • ollie
    #15
    há, menj már az eszközkezelőbe és ha ot sok intel feliratot látsz, akkor intel, ha sis feliratokat, akkor sis, stb...
  • Borg
    #14
    Nemigaz nincs leirva sehova hogy mit vettél??
  • chuck
    #13
    Probald meg Aida32-vel, hatha mond valami okossat.
    Aida32
  • Dj N-Ice
    #12
    Borg, az a nagyhelyzi hogy nem tom kideriteni milyena chipset... mindenhova ati van irva a chipsetről egy szó se... ez egy HP pavilion ze4560us tipusú gép.
    a bestbuy.com on meg tudod lesni pontosan. Sisoft Sandra 2004 se olvassa ki a tipust:((((
  • Dj N-Ice
    #11
    ez egy lehetséges variáció, nagyon szépen köszi Borg, kipróbálom utána irok!
  • Borg
    #10
    A chipset drivert is feltetted? Lehet hogy valami SiS csoda van benne, aminek az AGP drivere nélkül a kártya sem fog menni.
  • Dj N-Ice
    #9
    semmi ötlet senkitől?
  • Dj N-Ice
    #8
    azzal sem:((( nem értem,zt mondja nem talált ilyen hardvert a gépemben.... miért?
  • ollie
    #7
    catalysttel sem?
  • Dj N-Ice
    #6
    Hello! nekem is uez a problámám nagyjából, annyi különbséggel, hogy itt new yrokban vettem egy HP laptopot és XP Home volt rajta... Én vágom az egész konfigot, ATI Radeon Mobility 32 MB van benne... leszedtük a Homeot és feltettük a professionalt, és most az istennek nem akarja felismerni a videkártyát.. azt mondja nincs benne ilyen, már midenféle driverrel próbáltam, egyszerűen nem megy! Ilyenkor mit lehet csinálni?
  • Garrett
    #5
    köszi!
  • Efreet
    #4
    http://www.pcadvisor.co.uk/index.cfm/go/hardware.view/product/670

    ha ez az, akkor itt találsz hozzá dolgokat... vagy legalábbis van honnan elindulni... az eddigi infok alapján mást nem sikerült találni...
  • Garrett
    #3
    PIII ' ghz 256 Mb ram a vnyóra most nem emléxem...
    ehhez kéne hogy milyen vid. kártya van benne meg hang k. mert valami állat leformatálta a vinyót és elfelejtette mellékelni milyen alkatrészek vannak benne...

    aki tud help plz
  • dewdew
    #2
    milyen 5 eves, vagy ket honapos.
    nem mindegy
    ird le, hogy mi a tobbi alkatresz (proci, memoria, merevlemez), azokbol kovetkeztetni lehet a korara, ha esetleg nem tudod
  • Garrett
    #1
    Hello mindenki,
    Szeretném megkérdezni van e valakinek ATLAS márkáájú laptopja vagy hallott e már róla, mert nem tudom milyen driver kell a videókártyájához...

    Sürgős SEGÍTSÉG KÉNE PLZ PLZ PLZ PPLZ