Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Corrupt
#33184
mind1, jó ez a vicc úgy ahogy van 😊

Párocska a moziban. Fiú:
- Megcsókolhatlak?
- Engem? Hiszen most szoptalak le.
- Eeengeeem????

\"Gyülekeznek a koporsóban, negyven fok meleg lesz!\" - Madaras

z99999
#33183
vki megírta csak nem jegyzetelte le 😊
amúgy meg ha az eredeti tökéletes lenne, nem kéne változtatni rajta 😄

Pszt.

Csirke4
#33182
Népmeséknek is van eredeti verziója te buta. <#whatever>

Valahogy elkezdték azokat is, valaki megírta, kitalálta csak nem jegyzetelték le hanem szájról szájra terjedt.
#33181
Olyan nincs, hogy eredetileg...
Mintha a népmesére mondanád azt, hogy eredetileg ez így van..😄
#33180
Én is így ismertem...

Csirke4
#33179
Nem, mert eredetileg a Santa Marian beszélgetett Kohn és Grün miközben Indiába mentek. Csak nem Indiában kötöttek ki hanem véletlen Kínában és innen jött Hong-lee Jang és Mao-chen Fu akik egyébként kínai mérnökök voltak és a repülõ papírsárkányon dolgoztak de végül csatlakoztak Kolombusz Kristófhóz és klónhadseregéhez, hogy "Indiába menjenek". (Ez az akkori Afganisztáni megszállás kódneve volt, K. Kristófot eredetileg a KGB bérelte föl.)
Molnibalage
#33178
Túlbonyolíotta. Az eredeti vicc, egy II.Vh-s vicc, ami úgy kezdõdött, hogy két kínai beszélget. Kohn és Grün.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Csirke4
#33177
" Bocsánat, nem akartalak megsérteni. Szóval, azt ismeritek, hogy Hong-lee Jang és Mao-chen Fu elmegy a zsinagógába a rabbihoz, hogy még a hanuka elõtt megbeszéljék Mao-chen Fu lányának esküvõjét?"

Ez volna de nem fejezték be. :S

<#idiota>
Sir Quno Jedi
#33176
navajon?!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Scottt
#33175
Ebbe mi a vicc?<#fejvakaras>

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Corrupt
#33174
Társaságban a nagy mókamester elkezd mesélni egy viccet:
- Azt ismeritek, hogy Kohn és Grün...
A társaság egyik tagja sértetten közbevág:
- Már megbocsáss, de mindig ezek a zsidó viccek! Kohn így, Grün úgy... Miért nem humorizáltok valamelyik másik kisebbség kárára? Itt vannak például a kínaiak.
A viccmesélõ meghökken, majd újrakezdi:
- Bocsánat, nem akartalak megsérteni. Szóval, azt ismeritek, hogy Hong-lee Jang és Mao-chen Fu elmegy a zsinagógába a rabbihoz, hogy még a hanuka elõtt megbeszéljék Mao-chen Fu lányának esküvõjét?

\"Gyülekeznek a koporsóban, negyven fok meleg lesz!\" - Madaras

#33173
Gyerekek! Megcsináltátok a házifeladatot? - kérdezi a tanárnéni az alsósokat.

- Iiiiigen.
- Hát te Orsós Gáspárka, elkészítetted a házifeladatot?
- Kezsit csókolom á tánítónéninek, há'persze hogy megcsinyátam!
- Hát akkor mutasd meg.
- Há esküszöm a nõvírem íletire hogy megcsinyátam!!!
Haza megy a kis Gazsi, hát a nõvére ki van terítve a konyhaasztalon, és körülötte sír az egész família. Másnap ismét az iskolában:
- Orsós Gáspárka! Szeretném látni a házifeladatodat.
- Csókolom tánítónéni, hát ín tínyleg megcsinyátam, csák teccik tudni
mostán nem hoztam el. De esküszöm az anyám íletire, hogy megcsinyáltam!
Gazsi hazaér, hát ott fekszik az anyja felravatalozva, gyászban az egész cigánytelep. Harmadnap:
- Gazsika. Mára csináltál házifeladatot?
- Hát ín tínyleg csinyátam tánítónéni csókolom... az apám íletire
esküszöm!! ....
Gazsika hazaindul, útközben találkozik a faterjával, aki egy kofferral a kezében menekül a putriból.
- Dikmá, hát hova dzsámálsz Dáde?!
- Én esztet nem bírom Gazsi fijjam, én elmegyek innen!! Elõször a nõvéred, aztán idesanyád, most meg a bátyád Menyus...
w77d
#33172
jajj, ez fáj XXD

Protosz
#33171
Mi volt Hirosima neve az atomrobbanás elõtt?
-Hirodimbdomb

Nincs mindig igazam de sosem tévedek. Legjobb öröm a söröm, meg a káröröm. :)

#33170
Márpedig ez is....
cement
#33169
én azt mondta mhogy nem vót!!!

respect to the man in the ice cream van

Barnabyka
#33168
!!"VÓTMÁ"-ért büntetõpont megy! Kéretik komolyan venni.!!<#banplz>

Ic3 m4n
#33167
ma még nem <#hehe>

cement
#33166
nemvótmég -.-

respect to the man in the ice cream van

TommyC
#33165
-Mit kapunk, ha keresztezünk egy négert és egy polipot?
-Nem tudom, de kurva gyorsan szedné a gyapotot.

xDD

dixitque deus fiat lux

Frosty01
#33164
Turista házaspár betér egy vidéki étterembe.
- Mit gondolsz itt milyen lehet a csiga? - kérdezi a nõ.
A szomszéd asztaltól átszól egy férfi:
- Pincérnek van öltözve, asszonyom...

110-dik születésnapja alkalmából kérdezik az idõs bácsit:
- Most, hogy ilyen szép kort megélt, vannak a jövõre vonatkozó tervei?
- Természetesen, én és a feleségem nemsokára elválunk egymástól.
- Ilyen korban elválni? Mi az oka, hogy majdnem 90 évi házasság után elválik a feleségétõl?
- Tudja, már régóta nem szeretjük egymást, de a gyerekek kedvéért együtt maradtunk. Most, hogy már mindegyik meghalt, nincs értelme tovább erõltetni.

Nagydarab, kigyúrt, kopasz ember sétál az utcán. Megnézi az óráját, hát látja, hogy az megállt. Mivel szeretné megtudni a pontos idõt, megszólít egy kissrácot:
- Öcsi, nálad hány óra van?
A gyerek lecsatolja a sajátját, és remegve nyújtja a fickónak:
- Esküszöm, hogy csak ez az egy!

practitioner of the forbidden arts of death

FZoleee
#33163


Egy csinos szõke nõ szállást kér a motelban. Telt ház van, s csak olyan szobát kap, amelyikben már három férfi lakik, de csak egyetlen ágy van. A három férfi alkut ajánl.
- Felteszünk Önnek egy találós kérdést. Ha tud rá válaszolni, ön alszik az ágyban, de ha nem, akkor addig d....juk magácskát, míg rá nem jön a megfejtésre. Oké?
- Halljam a kérdést.
- Kicsi, vörös, bozontos farkú erdei állatka. A fákon ugrál, és szereti a mogyorót... Reggel a szobapincér benyit a szobába, s azt látja, hogy két férfi félholtan fekszik az ágy mellett, a harmadik pedig döngeti a csajt veszettül és kétségbeesetten lihegi a fülébe:
- MÓKUS B*!!! MONDD MÁR KI, HOGY MÓKUS!!!!!!!
Ic3 m4n
#33162
uccsó 😄D

#33161
jók .D:ASD:A:SDA_SD:ASD:
Barnabyka
#33160
A bérgyilkos bemegy a templomba gyónni. Azt mondja a papnak:
- Atyám... Vétkeztem... Gyónni szeretnék... Megöltem 10 embert...
Mire a pap:
- Lenne egy kis meló...

---------------

Két fa beszélget_
-Én vagyok a tölgy. Megmutassam a makkomat?
-Pfúj! De hiszen én fûz vagyok!

---------------

Jimmy életprogramja:
- 3 gyerek
- 4 kerék
- 5 szoba
- 6 arany
- 7 platina
- 8 oktáv
- 9 mm...



#33159
ó nem ide akartam

zsutyesz
#33158
jók 😊

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#33157
forex et tolja vki?

Falcon87
#33156
😄😄

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

Barnabyka
#33155
A feleségem szeret szex közben hozzám beszélni. A múlt éjszaka is felhívott
egy szállodából.

A feleségem szereti a szexet a kocsi hátsó ülésén. Csak az a baj, hogy azt
akarja, én vezessek.

Annyira csúnya, hogy ha a szótárat kinyitod a "csúnya" szónál, az o
fényképét találod.

A feleségem olyan kövér, hogy amikor a strandon napozik, az emberek
megpróbálják visszatuszkolni a vízbe.

Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem.

Elmentem egy masszázsszalonba. Sajnos önkiszolgáló volt.

Egy utcalány azt mondta nekem, fáj a feje.

Egy lány felhívott: "Gyere át, nincs itthon senki. "Átmentem. Tényleg nem
volt otthon senki.

Egyszer megkérdeztem a feleségem, szex után miért nem gyújt rá? Azt
felelte: "egyszerre egy csikk is elég."

Rossz szereto vagyok. Egyszer kifütyült egy kukkoló.

Vettem egy könyvet, aminek "100 új pozitúra" volt a címe. Kificamodtam -
egy nyomdahiba miatt.

Azt mondják: "Szeresd úgy felebarátodat, mint saját magad." Ez azt jelenti,
hogy ki is kell vernem neki?

Az utazási irodában azt mondták, 7 éjszakát tölthetek Hawaiin. De egyetlen
napot sem.

Kemény dolog a házasság. A feleségem simán megcsókolja a kutyánkat, de nem
hajlandó a poharamból inni.

Elég pattanásos voltam. Egyszer elaludtam a könyvtárban és arra ébredtem,
hogy egy vak ember olvassa az arcomat.

Egyszer azt mondtam az apámnak, hogy már unom a körbe-körbe szaladgálást,
erre odaszögezte a másik lábamat is a padlóhoz.

Amikor apám szexre vágyott, az anyám az én fényképemet mutogatta neki.

Egyszer annyira depressziós voltam, hogy elhatároztam, leugrok a tizedik
emeletrol. Erre hoztak egy lelkészt, aki azt mondta: "Elkészülni .....
vigyázz ...."

Egyszer elvesztem, és megkérdeztem egy rendort: "segítene megkeresni a
szüleimet?" Mire a rendor: "Nem is tudom, annyi helyre bújhattak..."

Egyszer megkértek, álljak modellt egy plakáthoz. A plakát fogamzásgátlót
reklámozott...

Egy kisállatkereskedésben dolgoztam. Az emberek állandóan kérdezgették,
hogy nottem ilyen nagyra.

Olyan kutyám volt, amikor rájött, hogy hasonlítunk egymásra, megölte magát.

A lányoktól nem kaptam semmilyen megbecsülést. Egyszer elmentem egy
randira. Két órát vártam a sarkon. Odajött egy lány.
Megkérdeztem: 'Te vagy Louise?' Azt kérdezte: 'Te vagy Rodney?'
Azt feleltem: 'Igen, én vagyok.' Erre o azt mondta: 'Nem, nem én vagyok
Louise.'"

Ahányszor a homokozóban játszottam, a macska mindig megpróbált betemetni.

Anyám sosem szoptatott: azt mondta, barátjaként szeret.

Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei.

Amikor megszülettem, az orvos azt mondta az apámnak: "Sajnálom, mindent
megtettünk, de mégis kibújt."

Rockynhooo
#33154
elsõ ha jól tudom igaz sztori alapján 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

Ic3 m4n
#33153
<#szomoru1><#ravasz1>

RelakS
#33152
a birkózós nemis :]

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

kuzco007
#33151
ezek szarokvoltak😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Sadist
#33150
Na de lásd milyen rendes vagyok, a tanár azt várta el a hallgatótól, hogy lábról ismerje fel a madarat, aztán meg a hallgató a tanártól, hogy lábról tudja a nevét.

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

Sadist
#33149
Kellemetlen :|

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

Ic3 m4n
#33148
elsõt kajak nemértem 😛

Frosty01
#33147
Az állattan professzora rámutat a félig letakart kalitkára, amelyben csak a madár lábát lehet látni.
- Felismeri a madarat?
A vizsgázó hallgat, a professzor pedig elégedetten csóválja a fejét.
- Hát ez elégtelen. Mi a neve, kolléga úr?
A vizsgázó a térdéig felhúzza az egyik nadrágszárát.
- Tessék kitalálni!- Tessék kitalálni!

Egy nõ elmegy a kutyájával az állatorvoshoz, mert a kutya éjjelente irgalmatlanul horkol. Mondja az orvos:
- Kedves asszonyom, kössön a kutya farkára néhány babérlevelet, s nem horkol többet a kutya.
A nõ - bár nem hiszi - kipróbálja a módszert, s a kutya tényleg horkolás nélkül végigaludta az éjszakát.
Elmeséli a barátnõjének, aki magában ezt gondolja:
- Ha a kutyánál bevált ez a módszer, kipróbálom a férjemen is.
Így is tesz a következõ éjszaka.
Reggel a férj bemegy a fürdõszobába, bepillant a tükörbe és megijed. Azonnal felhívja a haverját:
- Te Karcsi, tegnap este kuglizni voltunk és kicsit berúgtunk ugye?
- Igen.
- Utána meg elmentünk a kupiba, igaz?
- Igaz.
- Mondd, emlékszel te ott valamiféle díjkiosztó ünnepségre?

Egy amerikai és egy orosz birkózó birkózik. Az orosznak van egy speciális fogása, amibõl még senki sem tudott kiszabadulni. Az amerikai edzõ figyelmezteti birkózóját, hogy nagyon vigyázzon, nehogy õt is meg tudja úgy fogni.
Zajlik a meccs... egyszer csak az orosz sikeresen alkalmazza azt a bizonyos fogást. Az amerikai edzõ elfordul és elindul az öltözõ felé, hiszen a mérkõzést úgy is elvesztették, amikor egy hatalmas üvöltést hall és az õ versenyzõjét hirdetik ki gyõztesnek.
Az öltözõben kérdezi a birkózót, hogy mi történt?
- Hát.. ahogy megfogott, nem tudtam szabadulni, de pont elõttem volt a nadrágja... Kinyújtottam a nyakamat és én bizony beleharaptam. A fene gondolta, hogy ilyen erõt ad, ha az ember tökön harapja saját magát!

Egy barna, egy vörös és egy szõke nõ jelentkezik ûrhajósnak. Felvételi vizsgán a kérdés: melyik bolygóra utaznának a legszívesebben?
A barna: én a Marsra utaznék, mert a naprendszerben itt a legnagyobb az esélye az életnek!
A vörös: én a Szaturnuszra mennék, mert olyan érdekesek a gyûrûi.
A szõke: én a Napra mennék.
A felvételi bizottság elszörnyed, egyikük megkérdezi:
- De hölgyem, ott egy szempillantás alatt szétégne!
Mire a szõke: Uraim, teljesen hülyének néznek? Én éjszaka mennék!

- Kérjük azt a piros ruhás szõke hölgyet hogy hagyja el a biztonsági sávot!!!!
- ...de nem arra...

A rendõr tengerimalacot tart otthon. Meglátogatja egy kollégája, nézi, nézi a tengerimalacot, majd megkérdi:
- Ez meg milyen állat?
- Tengerimalac.
- Akkor miért kínzod? Önts már rá egy pohár vizet!

forrás: gs ^^

practitioner of the forbidden arts of death

Falcon87
#33146
Mihály bácsi nagy arc lehet<#idiota>

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

Frosty01
#33145
gamestaros napindító mazsolák:

Én nem azért szeretem a nõket leitatni, hogy oldódjanak a gátlásaik, hanem hogy lejjebb adják az igényeiket

"Józan életû kõmûves brigád munkát keres! Mottónk: Ha megáll, fal; ha leborul, járda. Valamire jó lesz."

ez nem annyira jó, de hát informatika, meg minden...
Vonattal utazik konferenciára három Microsoft mérnök. Csodálkozva látják, hogy a pénztárnál a sorban elõttük álló három Apple mérnök összesen csak egy jegyet vesz.
- Ti hogy fogtok egy jeggyel utazni?
- Figyeljetek, és meglátjátok.
Felszállnak a vonatra. Mikor jön a kalauz, az Apple mérnökök bemennek a WC-be. Mikor a kalauz odaér, kopog az ajtón - Jegyeket kérem! - mondja. A WC ajtó résnyire kinyílik, és kinyúlik egy kéz egy jeggyel. A kalauz kezeli a jegyet, és továbbmegy.
Visszafelé úton a Microsoft mérnökök elhatározzák, hogy õk is csak egy jeggyel utaznak. Nagy meglepetésükre látják, hogy az Apple mérnökök nem vesznek jegyet.
- Ti hogy fogtok jegy nélkül utazni?
- Figyeljetek, és meglátjátok.
Felszállnak a vonatra. Mikor jön a kalauz, az egyik társaság a jobb oldali WC-be, a másik a bal oldaliba nyomul. Aztán kijön az egyik Apple mérnök, és kopog a szemközti WC ajtón:
- Jegyeket kérem...

Két barát horgászik egy tóban. Elõször fognak egy teáskannát, aztán egy fazekat, majd végül egy cipõ akad a horogra. Egymásra néznek, és az egyikük megszólal:
- Te, menjünk innen! Itt lakik lenn valaki.

Öreg barátom, Mihály bácsi jutott eszembe.
Azt szokta mondani, hogy neki egy nõ nem elég, neki egyszerre négy kell! Egy, aki aláfekszik, és három, aki rásegíti.

practitioner of the forbidden arts of death

Barnabyka
#33144
A kisfiú kérdezi az apját mi az a politika? Az apja leülteti, és példákkal elmagyarázza: - Figyelj fiam, én hozom haza a pénzt, tehát én vagyok a KAPITALIZMUS.

Anya ügyel a pénzre, tehát õ a KORMÁNY. Nagyapád ügyel arra, hogy minden rendben legyen, tehát õ a SZAKSZERVEZET. A babysitterünk a DOLGOZÓ OSZTÁLY, és mi mindannyian azért dolgozunk, hogy Te, a NÉP jól érezd magad és mindened meglegyen. A pár hónapos öcséd pedig a közös JÖVÕNK. A kisfiú elraktározza a hallottakat, és elmegy aludni.

Éjjel arra ébred, hogy az öccse "telerakta a pelenkáját" és sír. Felkel, és szólni akár az anyjának, de az olyan mélyen alszik, hogy nem bírja felkelteni. Bemegy szólni a babysitternek, de a szobában látja, hogy az apja éppen hentereg vele az ágyban, miközben a nagyapja kukucskál be az ablakon. Senki nem veszi észre, hogy õ is ott van, így visszamegy aludni. Másnap kérdezi az apja, hogy el tudja-e mondani a saját szavaival, hogy mi is az a politika? A kisfiúnak eszébe jutnak az éjszaka látottak, s így szól: - A politika az, amikor a kapitalizmus kihasználja a dolgozó osztályt, amit a szakszervezet csak tétlenül bámul. A kormány alszik, a néppel senki sem törõdik és a jövõ is sz..ban van.

#33143
ez biztos skót humor... kispórolták belõle a poént. 😄 :ASD:A_SDA_:SD:ASD:_ASD
Falcon87
#33142
?😄

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

#33141
bazmeg 😄😄😄

Dzsini
#33140
Siv Widerberg: Bélyeg

Bélyeget gyûjtöttem.
Papa hozott egyszer egy kilót.
Azóta nem gyûjtök bélyeget.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Molnibalage
#33139
Nem vettem én a szívemre, de tényleg nem látom, hogy hol a vicc...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Dzsini
#33138
ejj, nagyon szívedre vetted - relax, ez csak egy vicctopic az SG-n 😊

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Molnibalage
#33137
Mi zseniális benne. Szerintem még angolul sem kell tudni hozzá. Látsz egy 10 pontos listát. Vajon mi ugrik be elsõre? Mi a vicces abban, hogy rövidítéseket használsz? <#fejvakaras>

Tessék pár vicces.

Még.

Még.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#33136
Akkor feledékeny vagyok. Mellesleg szerintem vicces. Szerinted én hány ideírt viccre írhatnám, hogy volt. A fele olyan régi, hogy már én is 20 év halottam, de egy újszülöttnek minden vicc új..

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Calver
#33135
ez viszont zseniális <#nyes>

"The trees move. Do you not see it?"