Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zsutyesz
#33384
hát ehhez csak gratulálni tudok...

Ale Alonso! poppe fan club™

veszelka
#33383
ugyan, én jót nevettem rajta😄

RiCSi1234
#33382
Egyik szõke nõ felhívja a másikat:
- Te, nálatok sincs melegvíz?
- De van, csak hideg.

Két szõke nõ beszélget az elõzõ napi áramszünetrõl.
- Képzeld, tegnap egy órára beragadtam a liftbe!
- Az semmi, én két órát álltam a Plazaban a mozgólépcsõn!!!


Két szõke nõ utazik a buszon, ahol párás az ablak. Az egyik nõ két pontot rajzol az ablakra és azt mondja:
- Itt fogok kinézni.
Mire a másik letörli a két pontot:
- Te ITT nem nézel ki!



Papa Mama készülõdnek a misére.
-Papa szerinted vegyek fõ mellytartót?
-Szerintem vegyé me' sár van!



Szõke nõ megy haza a hóna alatt egy malaccal. Találkoznak a szöszi barátnõjével:
- Hát ezt meg hol szerezted?
- Tombolán nyertem - mondja a malac.

GTA V (*.*)

z99999
#33381
nem fiam ide viccek kellenek.

Pszt.

Magic Boy
#33380
Kéne ide egy keménykezü házigazda modrátori jogokkal.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

z99999
#33379
vótmá

Pszt.

dunga
#33378
- Hogy hívják összefoglaló néven a sivatagban teveháton kóborló kedélybetegséggel küszködõ vándorokat?
- ?
- Paraván.

(Legszarabb viccek?)

Isten szeret tégedet, az egyház meg a pénzedet. -- Oi! -- 'Ember küzdj és bízva bízzál!' ..de ha nem megy, legalább engem hagyjál!

LoDMaSt
#33377
Sálálááá, ha a bannerban írtakat betartanák... <#kuss><#idiota>

@ Hellomarci

#33376
vótmá és szar.

#33375
Mit izéltok, szerinted tök jó 😄


Hogy éred el, hogy a nõ orgazmus után is órákig sikítson?
Beletörlöd a farkad a függönybe.

ocskoszilard
#33374
sztem ennek a szar viccek topikban a helye...

Sadist
#33373
Még egy ilyen egyszerû viccet is képes voltál elbaszni 😞

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

extra sensory
#33372

Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick

szjuca
#33371

#33370

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.

Magic Boy
#33369
<#banplz>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

kas123
#33368
ebbe 1 szemernyi kis poént sem találok <#bdead>

Csirke4
#33367
ÕÕ ez azért túlzás lesz.

LoDMaSt
#33366

@ Hellomarci

zsutyesz
#33365
ez erõs <#wilting>

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#33364
-Hogyan kell kétszer megríkatni egy négy éves kislányt?
-?
-Elõször megerõszakolod, aztán rákened a véres gecidet a macijára.

Ic3 m4n
#33363
legszarabb viccek közt is elfért volna sztem <#wilting>

#33362
Hogyan süllyesztesz el egy orosz hadihajót?
Vízre ereszted.

A flipflop és a visszhang összehasonlítása: flipflop: eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom visszhang: eszem-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom

Bokafix2
#33361
Van egy másforma is:

-Miért süllyedt el a szõkékkel teli tengeralattjáró?
-Mert a szakácsnõ odaégette a húst és kiszellõztetett.

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

vegicsek
#33360
nee,nee fááj 😄

Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.

atlagember
#33359
- Mi maz? Rózsaszín pici szõrös állatka, ami négy számjegybõl áll.
- Pinkhód.

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

z99999
#33358
<#idiota><#idiota>

Pszt.

Falcon87
#33357
jólvanna csak VICCeltem 😄😄

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

Black Hawk
#33356
-Hogyan süllyesztesz el egy szõkékkel teli tengeralattjárót?
-Leúszol hozzá és bekopogsz az ajtaján.
<#wilting><#wilting>

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

Ic3 m4n
#33355
Szõkékkel teli <#wilting>

SrAta
#33354
ez jó😄

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Falcon87
#33353
Egy szõke tengeralattjárót?!

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

Ic3 m4n
#33352
ezt szöszikkel ismertem

GhostRider1
#33351
Két ûrhajós áll a holdkomp mellett a Holdon.
Egymásra néznek, majd a holdkompra, majd az égen a gyönyörû, de mégis oly távolinak tûnõ Földre.
Majd megint egymásra, majd megint a holdkompra, majd megint a Földre.
Majd megint a holdkompra, majd megint egymásra, majd megint a Földre.
Végül megszólal az egyikük:
- Ne nézz, wazze! Te hagytad benn a kulcsot !!!

&#9733;

Csirke4
#33350
A svédeknek van rengetek viccük a norvégokról. Pl amit múltkor írtam a kedves barátunknak:
- Hur sänker man en Norsk U-Båt?
- Man simmar ner och knackar på.

----------------------------------

-Hogyan süllyesztesz el egy Norvég tengeralattjárót?
-Leúszol hozzá és bekopogsz az ajtaján.
#33349
Ez jó volt 😊

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Dzsega
#33348
<#eljen><#vigyor2>

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

#33347
Biztos angol eredetû vicc...

Barnabyka
#33346
- Atyám, vétkeztem szóban, tettben és gondolatban… Lefeküdtem egy lánnyal, pedig csak fél órája ismertük egymást.
- Te vagy az, Tamás fiam?
- Igen, én vagyok, atyám.
- Na akkor mondd el nekem: ki volt az a lány?
- Nem mondhatom el, atyám, vigyáznom kell a jóhírére.
- Ugyan már! Nekem mindent elmondhatsz!
- Tudom, de ezt nem.
- Na… Ki volt az? A Kovács Eszter?
- Nem mondhatom el…
- Hát akkor a Szabóék lánya, a Kati?
- Nem mondhatom el…
- A Kis Judit volt innen a szomszéd utcából?
- Nem mondhatom el…
- Nagyon véded te azt a lányt… Makacsságodat azzal büntetem, hogy fél évig nem jöhetsz a templomba ministrálni!
Odakinn találkozik a fiú az egyik haverjával:
- Na mi volt a papnál?
- Kaptam fél év szabit meg három tuti tippet!

z99999
#33345
norvég vendégmunkások? asd 😄

Pszt.

Danny1987
#33344
A BOLDOG NÕK 5 TITKA:

1. Fontos, hogy egy olyan férfit találj,
akivel megoszthatod a felelõsségeket és a háztartási munkát,
és hogy legyen egy jól fizetõ állása.

2. Fontos, hogy egy boldog férfit találj,
aki imád táncolni, utazgatni és mindig megnevettet.

3. Fontos, hogy egy romantikus férfit találj,
akire érzelmileg támaszkodhatsz, anélkül, hogy õ ezt kihasználná,
és ráadásul nem hazudik.

4. Fontos, hogy egy olyan férfit találj,
aki tökéletes szeretõ és imád veled hancúrozni.

5. Fontos, de nagyon fontos,
hogy ez a 4 férfi ne ismerje egymást!

Live for nothing or die for something.

Danny1987
#33343
-Mi a különbség a rabló és az asszony között?
-A rabló pénzt vagy életet... Az asszony mindkettõt!

Live for nothing or die for something.

Danny1987
#33342
Mi lenne, ha a Windows bekerülne a kocsikba:

Figyelem, Ön balesetet szenvedett. Kívánja, hogy a légzsák felfúvódjon?

Igen, Nem, Cancel.

Live for nothing or die for something.

Danny1987
#33341
A norvég vendégmunkások:

- Szia anyu. Megyek a diszkóba!!
- Diszkóba?! 13 évesen diszkózáson jár az eszed, és megfeledkezel anyád 26. születésnapjáról?

Live for nothing or die for something.

Danny1987
#33340
Apuka leülteti a 7 éves kisfiát:
- Gyere, beszéljük meg, hogyan születnek a gyerekek!
Mire a gyerek örjöngeni kezd:
- Nem akarom hallani! Nem akarom hallani!

- Na de miért nem, kisfiam? - kérdezi Apuka
- Mert 4 éves koromban leültettél, és elmondtad, hogy a Télapó nem
létezik,
5 éves koromban megtudtam, hogy nincs Húsvéti nyúl ,
6 évesen elmondtad, hogy nem a Jézuska hozza a karácsonyi ajándékot!

És ha most bejelented, hogy a dugás sem létezik, nem marad semmi, amiért
érdemes élni!

Live for nothing or die for something.

kuzco007
#33339
Nem megyek többet iskolába - mondja Pistike az elsõ tanítási nap után.
Miért? - kérdi anyukája.
Becsaptak! Az volt kiírva, hogy 1. osztály, mégis fapadok voltak.

Részeg kilép a kocsmából és nekimegy egy nõnek, aki pofon vágja.
Mire a részeg: húú de hamar hazaértem.

Halász kifogja az aranyhalat, aki mondja neki, hogy ha visszadobsz kívánhatsz egyet.
Rendben, ne legyen benned szálka.

LOL😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

bency
#33338
enis......de azert elmegy!

:) Semmi okosság :P

Csirke4
#33337
szuperték 😮
SrAta
#33336
XD😄

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

#33335
Hát... egy kicsit ütõsebb csattanóra számítottam 😄