Viccek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
- Te, nálatok sincs melegvíz?
- De van, csak hideg.
Két szõke nõ beszélget az elõzõ napi áramszünetrõl.
- Képzeld, tegnap egy órára beragadtam a liftbe!
- Az semmi, én két órát álltam a Plazaban a mozgólépcsõn!!!
Két szõke nõ utazik a buszon, ahol párás az ablak. Az egyik nõ két pontot rajzol az ablakra és azt mondja:
- Itt fogok kinézni.
Mire a másik letörli a két pontot:
- Te ITT nem nézel ki!
Papa Mama készülõdnek a misére.
-Papa szerinted vegyek fõ mellytartót?
-Szerintem vegyé me' sár van!
Szõke nõ megy haza a hóna alatt egy malaccal. Találkoznak a szöszi barátnõjével:
- Hát ezt meg hol szerezted?
- Tombolán nyertem - mondja a malac.
GTA V (*.*)
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
- ?
- Paraván.
(Legszarabb viccek?)
Isten szeret tégedet, az egyház meg a pénzedet. -- Oi! -- 'Ember küzdj és bízva bízzál!' ..de ha nem megy, legalább engem hagyjál!
Hogy éred el, hogy a nõ orgazmus után is órákig sikítson?
Beletörlöd a farkad a függönybe.
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.
-?
-Elõször megerõszakolod, aztán rákened a véres gecidet a macijára.
Vízre ereszted.
A flipflop és a visszhang összehasonlítása: flipflop: eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom visszhang: eszem-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom
-Miért süllyedt el a szõkékkel teli tengeralattjáró?
-Mert a szakácsnõ odaégette a húst és kiszellõztetett.
"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
- Pinkhód.
SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu
-Leúszol hozzá és bekopogsz az ajtaján.
<#wilting>#wilting><#wilting>#wilting>
Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
Egymásra néznek, majd a holdkompra, majd az égen a gyönyörû, de mégis oly távolinak tûnõ Földre.
Majd megint egymásra, majd megint a holdkompra, majd megint a Földre.
Majd megint a holdkompra, majd megint egymásra, majd megint a Földre.
Végül megszólal az egyikük:
- Ne nézz, wazze! Te hagytad benn a kulcsot !!!
★
- Hur sänker man en Norsk U-Båt?
- Man simmar ner och knackar på.
----------------------------------
-Hogyan süllyesztesz el egy Norvég tengeralattjárót?
-Leúszol hozzá és bekopogsz az ajtaján.
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
- Te vagy az, Tamás fiam?
- Igen, én vagyok, atyám.
- Na akkor mondd el nekem: ki volt az a lány?
- Nem mondhatom el, atyám, vigyáznom kell a jóhírére.
- Ugyan már! Nekem mindent elmondhatsz!
- Tudom, de ezt nem.
- Na… Ki volt az? A Kovács Eszter?
- Nem mondhatom el…
- Hát akkor a Szabóék lánya, a Kati?
- Nem mondhatom el…
- A Kis Judit volt innen a szomszéd utcából?
- Nem mondhatom el…
- Nagyon véded te azt a lányt… Makacsságodat azzal büntetem, hogy fél évig nem jöhetsz a templomba ministrálni!
Odakinn találkozik a fiú az egyik haverjával:
- Na mi volt a papnál?
- Kaptam fél év szabit meg három tuti tippet!
1. Fontos, hogy egy olyan férfit találj,
akivel megoszthatod a felelõsségeket és a háztartási munkát,
és hogy legyen egy jól fizetõ állása.
2. Fontos, hogy egy boldog férfit találj,
aki imád táncolni, utazgatni és mindig megnevettet.
3. Fontos, hogy egy romantikus férfit találj,
akire érzelmileg támaszkodhatsz, anélkül, hogy õ ezt kihasználná,
és ráadásul nem hazudik.
4. Fontos, hogy egy olyan férfit találj,
aki tökéletes szeretõ és imád veled hancúrozni.
5. Fontos, de nagyon fontos,
hogy ez a 4 férfi ne ismerje egymást!
Live for nothing or die for something.
-A rabló pénzt vagy életet... Az asszony mindkettõt!
Live for nothing or die for something.
Figyelem, Ön balesetet szenvedett. Kívánja, hogy a légzsák felfúvódjon?
Igen, Nem, Cancel.
Live for nothing or die for something.
- Szia anyu. Megyek a diszkóba!!
- Diszkóba?! 13 évesen diszkózáson jár az eszed, és megfeledkezel anyád 26. születésnapjáról?
Live for nothing or die for something.
- Gyere, beszéljük meg, hogyan születnek a gyerekek!
Mire a gyerek örjöngeni kezd:
- Nem akarom hallani! Nem akarom hallani!
- Na de miért nem, kisfiam? - kérdezi Apuka
- Mert 4 éves koromban leültettél, és elmondtad, hogy a Télapó nem
létezik,
5 éves koromban megtudtam, hogy nincs Húsvéti nyúl ,
6 évesen elmondtad, hogy nem a Jézuska hozza a karácsonyi ajándékot!
És ha most bejelented, hogy a dugás sem létezik, nem marad semmi, amiért
érdemes élni!
Live for nothing or die for something.
Miért? - kérdi anyukája.
Becsaptak! Az volt kiírva, hogy 1. osztály, mégis fapadok voltak.
Részeg kilép a kocsmából és nekimegy egy nõnek, aki pofon vágja.
Mire a részeg: húú de hamar hazaértem.
Halász kifogja az aranyhalat, aki mondja neki, hogy ha visszadobsz kívánhatsz egyet.
Rendben, ne legyen benned szálka.
LOL😄
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál



