3009
Mit kene vennem?
  • RAMyMamy
    #2969
    hali.

    melóba kellene egy egér grafikai szerkesztéshez. fontos, hogy pontos legyen, vezeték nélküli, extra csicsa gombok nem kellenek a 2 oldalsó kivételével, a dizájn is egyszerű legyen. itthon egy logitech g703-asom van, tökre meg lennék vele elégedve, ha nem jött volna elő a görgőmizéria a cseretermékemnél is, szóval nem szeretnék vele szívni megint, valami hasonló kialakítású, tulajdonságú alternatíva kéne.

    köszi előre is.
    Utoljára szerkesztette: RAMyMamy, 2018.10.26. 16:57:14
  • Lantee
    #2968
    Szevasztok! Érdekes kérdésbe futottam bele ma délután. Lehet-e kapni olyan vezeték nélküli egeret (bluetooth), amihez nem kell USB-s vevőegység, hanem csak simán kommunikál a bluetooth képes eszközzel? Hallottatok már ilyesmiről?
  • Jim Morrison
    #2967
    az szép :)
  • MerlinW
    #2966
    Kérni kell Logitól és küldenek:)
    A magyar ár az meg... nos szomorú:) Mondjuk ha sikerül Logitól rendelni, akkor csak az ÁFA megy rá az árra.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.05.09. 00:02:59
  • Jim Morrison
    #2965
    árukereső szerint bill 40k körül van. Ráadásul angol, nem is magyar :/ (ansi)
  • MerlinW
    #2964
    Egér: Logitech G300s
    Bill: Logitech G610

    Itthon nem tudom mennyibe kerülnek, keress rájuk, de dollárban mindkettő az általad leírt ár alatt van (20 és 75 USD).
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.05.08. 23:33:44
  • cibi17
    #2963
    Hello! Tudnátok ajánlani valami jó/jobb egeret max 8ezerig? Jó lenne, ha lenne az oldalán 2db programozható előre hátra gomb. Köszi.

    Jah és egy jobb mechanikus billentyűzet is kellene max 25ig. Mindenképp magyar!
    Milyen lehetőségeim vannak? Köszönöm
  • Borg
    #2962
    Csak mondjuk egyik sem pehelysúlyban van. A G502 még megszokható, de a G602, játékhoz? Még egy elemmel se igazán...
  • Vorrhess
    #2961
    Köszi pont ilyen választ vártam, WoW-ra kellene leginkább. Azt hiszem be is szerzek egyet.
  • MerlinW
    #2960
    Jó anyaghasználat, nehéz de kényelmes, hozzá kell szokni. Csak akkor van értelme, ha szimulátor, RTS, MMO-k körül forog a világod, egyébként nincs. Logitech G502 és G602 nagyon jó játékos egerek.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.05.07. 13:58:12
  • Vorrhess
    #2959
    Sziasztok! Van itt valakinek esetleg Razer Trinity egere ? Érdekelne teszteken kívüli vélemény is.
  • robi3
    #2958
    Sziasztok! kb. egy éve vettem egy genius gilát de még nem volt használva, néha-néha megpróbáltam de mindig olyan mintha jobbra helyett jobbra föl és balra helyett balra le mozogna. próbáltam asztallapon vettem hozzá elvileg gamer egér padot de nem az igazi, fóliázott vagy laminált kissé fényes de teljesen sík felületen érzem úgy mintha jól működne, máshol viszont el kell fordítanom az egeret hogy nagyjából egyenesen menjen, most ezzel mit tudnék csinálni?
  • Borg
    #2957
    Kínai ipari hulladék, vidd vissza. Nyilván az USB kontakthibája okozza a kihagyásokat is.
  • Casillas
    #2956
    Sziasztok,
    vettem egy Yenkee YMS 3017 egeret, de az USB csatlakozója kicsit "lötyög" a laptopomban (pendrive és más egér jól illeszkedik bele, szóval nem a port hibája). Ez nem is zavarna, de az egér mozgása gyakran megáll egy másodpercre, és utána ugrik oda, ahova épp húztam, nem tudom, hogy csatlakozási hiba lehet-e vagy sem. A hozzá kapott lemezről feltelepítettem a programot, de az meg indítás után csak annyit ír ki, hogy "the system did not detect the gaming mouse", persze az egér továbbra is működik, csak az akadás ugyanúgy megvan. Netről letöltött driver is ugyanezt a hibaüzenetet dobja.
    Nem mai laptop azért (4-5 éves lehet), de úgy gondolom, hogy egy egeret azért csak fel kéne ismernie bármelyiknek. Van valakinek ötlete, hogy mi okozhatja a problémát, vagy esetleg hogy tudnám megoldani?
    Előre is köszi.
  • ENVE
    #2955
    Hát én vettem egy asus sicat, eddigi leges legjobb egerem!! felül múlja nekem a g303-at a forma miatt :) ÉS MILYEN OLCSÓ!! :)
  • Dzsí Pí
    #2954
    Sziasztok, egy A4tech Glaser X6-80D egerentyűt cserélnék, de nem igazán tudom, hogy milyenre kellene!
    Amik biztosak:
    - játékra használnám, rpg, fps(bf1). moba kizárva
    - 8e körüli ár a plafon
    - bal kezes vagyok, tehát olyan kellene ami ''kétkezes'', nem ilyen jobbkézre formaönött, netán balkezes kivitelű
    - wired legyen

    Kinéztem egyébiránt az Ozone Neon M10-et, de van aki azt mondja h nem optikai hanem lézeres(gyártó honlapján optikainak írja).
    Nem esport verseny szintre kellene, de nem is vmi alap:)
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • sz4bolcs
    #2953
    Black kapcsolókkal tudsz csendesebben gépelni a karakterisztikájuk miatt, de az kérdés, hogy bejön-e..
  • Metalmilitiakid
    #2952
    Amennyire hallottam a Pixel ben általában meglehet tapizni őket. Aztán csak lesz bent egy roamer g meg egy red switch es bill.
  • Maala
    #2951
    Nézzél egy boltot, ahol ki tudod próbálni...
  • Lebowski
    #2950
    azt ne feledd, hogy uk vagy német layerrel kérd és akkor lesz "í" betű a megszokott helyen ;)
    majd írd meg, hogy milyen használatban is! :)
  • Metalmilitiakid
    #2949
    Ez is jónak tűnik, főleg tetszik, hogy van csuklótámasza is. Kösz, hogy linkelted! Mire megjön a kövi fizu asszam ki is találom melyik legyen :D
  • Lebowski
    #2948
    Mechanikusok között csendesebbnek mondják.
    De amit kifejezetten csendesként árulnak pl ez. Semmi csicsa, csak egy fnatic logo. Erről is van pár teszt, szeressék nagyon.
  • Metalmilitiakid
    #2947
    Nem az a lényeg, hogy teljesen hangtalan legyen mert ajtó van azért. Csak haverom Razerjéhez képest legyen halkabb, mert az kb olyan mintha egy T-Rex táncolna a billentyűzeten. Most kicsit próbáltam rákeresni jobban és többen is írták, hogy kevésbé kattogós mint a többi mechanikus, szóval lehet be fogok nevezni egy ilyenre.
  • Borg
    #2946
    Egyik mechanikus sem kifejzetten csendes. Max kevésbé klattyogós. Ide tartozik a logitech romer-g switch is.

    Ha igazán csendeset akarsz, akkor membrános, nem mechanikus billentyűzetet kell venni, ha jól emlékszem a razernek is ilyen a deathstalker vagy melyik.
  • Metalmilitiakid
    #2945
    A kérdés az, hogy ez silent-e ? Mert nekem eléggé lényeges lenne, mivel nem egyedül lakom és olyankor is szoktam játszani amikor a lakótársam alszik. Haveromnak valamelyik Razer bill-je van ami nem silent és azt tuti, hogy azt még a szomszéd házban is hallanák, nem hogy a másik szobában :D
  • Lebowski
    #2944
    Logitech G413 szerintem megérős.

  • Jim Morrison
    #2943
    van, de kihalt :(
  • Borg
    #2942
    Logitech billentyűzetei között biztos találsz olyat ami tetszik, és a Römer-G switcheik is jók.
    Viszont tipikusan nem adják olcsón a cuccaikat.
    Bár ha fény és funkciógomb nélkülit veszel, ahhoz úgyse kell driver, szal a márka is mindegy lesz. Persze amit olcsón megkapsz mechanikusat, abban valószínűleg a switch is csak valami kínai klón lesz.
  • Metalmilitiakid
    #2941
    Úgy látom nincs külön billentyűzet topik szóval itt dobom fel.
    Keresnék olyan mechanikus bill-t ami silent és valamennyire strapabíró. Nem igazán érdekel, hogy milyen fényei vannak (legjobb az lenne ha nem is lenne :D ) illetve a plusz programozható gombok se nagyon izgatnak.
    Nem feltétlenül a legjobbat és a legdrágábbat keresem, annyira nem vagyok profi gémer, de azért egy jó ár/érték arányú jó lenne.(Logitech G303 egerem van, szóval ha esetleg marad a márka akkor jó, mert nem kell még 1 progit felrakni :D )
    Előre is köszi a helpet.
  • Jaffa 2843
    #2940
    Mivel a görgő alá és oldalgomboknak még a kínai Omronnál is gagyibb noname kapcsolókat raknak. Ezresből kicseréled az összeset japán omronra és le van tudva 8 évre.

    G Pro-t ne vegyél. Az egyik legrosszabb árú egér. Végy helyette G203-at vagy G102-t ebay-ről, ha mégtöbbet akarsz spórolni. Minőségben ugyanaz csak normális a görgő klikkje is.
  • NEOreg3
    #2939
    a Roccat Kone Pure Military-m görgője elkezdett duplaklikkelgetni random, még nincs 2 éves :(
    a görgőlenyomást/görgetést pedig szinte csak internetezés során használom, mégis az utóbbi 10 évben az összes egeremben ez romlott el legelőször

    mielőtt az őrületbe kergetne idejét látom egy új egér beszerzésének, Logitech G Pro jóféle? olvastam, hogy nehéz lenyomni a görgőjét, de talán pont emiatt strapabíróbb lesz, vagy nem tudom :\
  • MerlinW
    #2938
    10e-ig olyan egeret kapsz, amint jó eséllyel van 3 alapgomb. A programozható, strapabíró, ergonomikus normális egerek 18-40k kategóriában mozognak.
  • Jim Morrison
    #2937
    Kana v2-t mondanám, de az 15k :/
  • cibi17
    #2936
    Hali! Olyan OLCSÓ egeret keresek (10ezer alatt), amin legalább van 1-2 programozható gomg, FPS-nél pl gránátot dobni. Írjatok légyszi pár nagyon olcsót és kicsit drágábbat 10ezerig. köszi
  • Maala
    #2935
    Van nekem is kontrollerem, de kicsit kiakasztott, hogy nem használtam fél évig, és azóta be sem lehet kapcsolni, mert kitudjamivan az aksijával...
  • MerlinW
    #2934
    Alapvetően semmire. A receiver-ek kb ugyanazok mindegyiknél. Az hogy lézer vagy infra már ízlés kérdése, én a lézeres egereket szeretem. Ágyból játszáshoz én kontrollert vennék - vettem - ezerszer kényelmesebb.
  • Maala
    #2933
    Valakinek van valami tapasztalata, hogy mire kell figyelni vezeték nélküli egér vásárlásánál? Ágyból XCOM2-zésre lenne használva, elég unalmas a gép előtt ülni, a vez.nélküli bill tapipadján meg sztem idegörlő lenne játszani.
  • S8DJ
    #2932
    SteelSeries Rival 100 lett belőle.
  • MerlinW
    #2931
    Normális és lehet tisztítani. Én is szappanos vízzel mosom ki pár havonta.
  • Maala
    #2930
    Kérdés valaki tapasztaltabbtól:
    G502-höz anno vettem Logitech szövet padot is, aminek nincs csuklótámasza. Az természetes, hogy idővel, ahol a kezem a padhoz ér, ott elveszíti az egér a csúszását? Gondolom a bőr\zsír miatt. Tisztítani lehet?