3009
Mit kene vennem?
  • Legendrush30 #3009
    Sziasztok, milyen egeret ajánlatok 10e Ft környékén ? Játékra főleg AgeofEmpires Köszi
  • Jim Morrison
    #3008
    már minden egér jó, nincs miről beszélni :p
  • ENVE
    #3007
    de kihalt egy forum ez
  • sz4bolcs
    #3006
    Atya Isten. 11 rugóért rendeltem aliról. :D
  • LeslieWhite79
    #3005
    A régi kedvenc :)
    Számomra nem volt kérdés, amikor megláttam azt oldalon, hogy újra kapható. Mai napig az egyik legkényelmesebb és legstrapabíróbb cucc szerintem :)
  • Mr_no_NaMe
    #3004
    Csak a Trust. Tökéletesen működik. Ha két éven belül szétkopik, akkor kuka, és kétezer forintért egy új. Legjobb

    (8 évig cséztem és konkrétan kopott - elporladt állapotra használtam egy MX510-et és egy MX518-at)
  • Jim Morrison
    #3003
    ismerőseim is egyből ezzel jöttek... :D
    btw a szekrénybe rakás (ha napokig nem vagyok) vagy egyszerű letakarás működhet. mivel az alja is tiszta lyuk ezert jo esellyel a kosz egy bizonyos résza hamar kiesik... :p
    mondjok olyan occó' lehet még veszek 3at biztos ami biztos...
  • Borg
    #3002
    Majd mikor ki kell pucolni meg inkább veszel egy másikat :D
  • Jim Morrison
    #3001
    meggyütt ! :3



    Így hétvégén neki is állhatok a g500 újrakábelezésének.
    Gyors benyomások:
    - Baromi könnyű ( :D )
    - A kábel és a borítás is baromi könnyű
    - Talpak azok egy fél mm -es kitüremkedésen helyezkednek el
    - Görgőnek a textúrája, minősége, görgetése baromira bejön
    - kényelmesebb mint a g500
    - Bal és jobb gomb ránézésre a razer egér jut eszembe, mintha az lenne olyan. Kényelmes, és minőségi
    - A világítás tök jól néz ki. Alig fogom nézni, de hagyom bekapcsolva.
  • Metalmilitiakid
    #3000
    Elkezdett kihalni a bal gomb a Logi G303-amból. Vmi hasonló egeret keresnék, mit ajánlotok ?
    RGB nem meg ilyenek nem számít, az érzékelő minőség a lényeg. Amit szeretnék az hogy legyen legalább 1 oldal gombja, illetve legalább 2 sensi közt lehessen állítani egy kézre eső gombbal. Zowei-ben gondolkoztam, lakótársamnak van is egy tetszik is, csak sajnos annak az alján van a sensi állító.
  • Jim Morrison
    #2999
    köszi!
  • Jim Morrison
    #2998
    G500-ról nem mondtam le, de ezt most berendeltem. Nagyon kiivancsi vagyok rá :)
  • sz4bolcs
    #2997
    Bladeshop

    Én innen rendeltem sok m paracordot, mondjuk én kulcstartót fonogattam belőle.
    De van minden színben/vastagságban.

    Más: Pár hete megjött az MX518 Legendarym, mondjuk még azóta is csak 3 CSGO meccset toltam vele. Tiszta nosztalgia.. :D
  • Jim Morrison
    #2996
    Megjött a talp egérhez, jóval előbb mint gondoltam, szóval a kövi hétvégére már jó lenne ha tudnék szakítani időt a kábelre is és összerakni az egészet.
    Annyi kérdésem lenne még, amit a PH s cikkben nem találok, hogy paracordoti itthonról honnan szerzek (külön, ha már egyben nem kapható?) vagy csak rendeljek innen azt cső?

    más: g600 most occó
  • Jim Morrison
    #2995
    Glorious Model O májustól elérhető! 67g
  • Borg
    #2994
    Jóideje nincs jobb nála, röviden és tömören.

    1ms wireless, hetekig bírja egy töltéssel, mindkét oldalra plusz gombok rakhatók,és kevesebb mint 80 gramm.
  • MarkBlade
    #2993
    Köszi! Ez lett volna a tippem de inkább kérdezek. :) Annyira jó az az egér?
    Nagyon dicsérik a Zowie-kat de nekem az sem jön be.. :(
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2019.04.30. 12:18:23
  • Jim Morrison
    #2992
    logitech G Pro Wireless
  • MarkBlade
    #2991
    GPW?
  • Borg
    #2990
    GPW-t kell venni, aligha lősz mellé vele :)
    Persze ára is van, hogy biztos lehetsz a dolgodban...
  • Jim Morrison
    #2989
    kana v2-t is anno azért vettem, mert itt is ajánlottátok. Nem is volt előtte könnyű egerem, nem is tudtam megtapizni, de szerencsés voltam és baromira bejött, mai napig gyönyörűen működik.

    // Ezzel csak azt akartam mondani, hogy szerencsés voltam, és igen, lehet legközelebbi lutri vásárlásnál már nem
  • MarkBlade
    #2988
    Főleg megszoktad és hiába nézzel teszteket nem tudhatod hogy amit veszel egér jó e neked. Csak ha megveszed. De akkor kezdődik amit leírtam..
  • Jim Morrison
    #2987
    Viszont most pad vásárlásnál azért elgondolkodtam. pár ezerből most ha sikerül megcsinálnom az egeret tök jó. Viszont már nehéznek érzem, és nem is csoda (súly nélkül valami 168g). Kana v2 nél meg tökre tetszik, hogy könnyű. Persze finalmouse-t nem veszek, de erősen gondolkodom közben, hogy lehet inkább egeret kéne vennem. Olyan ami ~100g os, legalább 2 hüvelykujj gomb van rajta... csak nehezemre esik lecserélni valamit, ami azért még ~működik
  • Jim Morrison
    #2986
    köszi!
    Ahogy nézem a talp 2-4 hét mire megjön, addig legalább lesz időm a kábelt előkészíteni :)
  • Jaffa 2843
    #2985
    Kábelből csak paracord. Sajnos itthon már nem árul senki készen, de csinálni nagyjából bárki tud. Az összes kapható egérkábel hulladék, merev. A gyáriak is általában 1 Ft-ot sem érnek ha már próbáltál paracordot.

    Talpakat ebay-ről lehet rendelni fehér Tiger gaming-et vagy Hotline Competition-t
  • Jim Morrison
    #2984
    Logitech G500-on cserélnék kábelt.
    Milyen kábelt vegyek/és honnan, illetve padot rá (meg ragasztó?). Tudom, hogy itt páran már csináltak ilyet, így első körben itt kérdezem.
  • MarkBlade
    #2983
    ja.. a slusz poén.. 14 napos elállásban visszavittem az Ipon-hoz az egeret. Mert ugye kipróbálni megfogni nincs sehol mód az országban. Amikor leadod a terméket nem kapod vissza a pénzed mert törvény szerint a leadástól számítva a cégnek is van 14 napja a visszafizetésre.
    Mikor mondtam hogy már berendeltem és itt szeretném megvenni a terméket.. csak sajnálómat kaptam. Így máshol vettem meg.
    Ha valaki ilyenben gondolkozik számítson rá hogy a cég beszívathatja..
  • MarkBlade
    #2982
    Bővebben: a fogásom claw. Nem kicsi a kezem. Szóval az anyaghasználat nem rossz. Tetszik hogy nincs rajta fölösleges beugrások így tísztítani könnyen lehet. Sok gomb van rajta ami megint jó. Ami rossz hogy nagyon nehéz. Az anyaga hiába jó, a gumi része csúszik és pont ott ahol fogni kellene van lekerekítve. A gombok az én fogásommal nem lehet elérni. És nagyon kemények. A tűz gomb mellett a 2 kis gomb komoly erőt kell belevinni hogy lenyomd esélytelen ha nem jól fogod. A lenti két billenő gomb na azok jók. De a fenti két fpseknél is használt gomb megint csak kemény használhatatlan. A szenzor faxa nem volt hiba. A szoftver jónak tünik de a fények befagytak egy színben. Nem foglalkoztam vele hogy megoldjam de nem lehetett változtatni. A rezgő rész jó lenne csak figyelni kell rá. 3 játékra van megcsinálva de tudod kalibrálni. Beállítod hogy a lenyomás után x sec után rezegjen. Cooldown 6 sec és szagattot jelzés a rezgőre és visszajelez ha lejárt. Jó ötlet. Csak túl sokat nem tudsz beállítani mert van 6 féle rezgés és kb szerintem 2 lehet elkülöníteni. Nem a gomb rezeg hanem az egér testében van a vibra. Az egész rezeg de nem zavaró. Viszont nem tudod csak a rezgés stilusából ha többet állítasz be melyik gomb is volt. Lehet valakinek jó ez az egér de szerintem nem fpsre az tuti és nem ilyen fogásra.
  • suba53
    #2981
    A legjobb tisztítószer műanyagokra az Ultra Derm paszta. Brutális zsíroldó, minden szalonnát leszed.
  • Jim Morrison
    #2980
    nekem ennyi eleg, de bovebben esetleg? szar a fogasa? anyaghasznalat?
  • MarkBlade
    #2979
    NA ne vegyétek meg..
  • MarkBlade
    #2978
    Valakinek van itt steelseries rival 500 as egere? Véleményt tudna mondani?
  • sz4bolcs
    #2977
    Logitech pro: "papíron a valaha gyártott legjobb egér"
  • sz4bolcs
    #2976
    hun, mennyiér?
  • Jim Morrison
    #2975
  • Borg
    #2974
    Megjött a G Pro Wireless amit akcióban húztam be múlt héten... hát baszod valami szürreális érzés, hogy mennyire könnyű :D 78g...
    A G900 se nehéz a maga 108 grammjával, de ez...
  • RAMyMamy
    #2973
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szappannal vagy mosószerrel + kefe
  • Jim Morrison
    #2972
    Egérpadot ti mivel szoktátok mosni? vagy 10+ évnyit kéne kimosni razer mantisból
  • Jim Morrison
    #2971
    asus egerekrol en nem nagyon tudok, sehol se szoktam olvasni (gondolom ez jelent valamit)

    Zowie fk2, ec2-a, ahogy elneztem egy arban vannak kb, es baromi sokan imadjak oket.

    #2909 ben nezelodj
  • Metalmilitiakid
    #2970
    Hali!
    Az Asus ROG Gladiusnak még mindig vannak firmware problémái? Haverom most készül egeret venni és azt nézte ki magának. Főleg Overwatch-ot és World of Tanks-t játszik nem annyira kompetitívan. Esetleg van valami jobb ebben a 22k körüli kategóriában? Vezetékesben gondolkodik mindenképp.