216
Ciki,vicces,hihetetlen stb történetek amik velünk történtek meg!!!
  • Laalee
    #10
    de de
  • Efreet
    #9
    nem fogpiszkálót szoktak "ha el nem b**om?"
  • Frank99
    #8
    A kevésbé ügyes székely fafaragók azokból a cölöpökből csinálják a billiárd dákót...
  • Coine
    #7
    Másik rövid sztory :
    mai napon megyek a buszon és kinézek az ablakon, látok egy teherautót amiben facölöpök vannak, látom a feliratot a járgányon : Dákó kft.
    micsoda véletlen :-DD

  • Coine
    #6
    2001 Szilveszter buli a spannál ;-)
    hát persze, hogy ottan vagyok, voltak csajok is, és volt spannak haverja : Süsü, aki biza kiri koktélokat kevert, aminek köszönhetően 4 lány rögtön átment " vicces " kedvbe.
    Pl : egyik csaj ott rohangált, hogy ő mindenkit imád és mindenkit meg akart csókolni, hehe :-DD
    Aztán egyik gyerek pedig -nemtom pontosan- megsértődött és elvonult egy laza üveg Skotch-al a kert végébe, aztat nekem kellett becipelni a qrva hidegből, jó volt a buli csak ne kellett volna annyit józanítanom ;-))
    Pedig én is nekiindultam a piának, de az nem fogott ki (annyira :-))) rajtam.
    Volt : Bakers Filed (kezdés), pezsgő, vodka (nemszeressük, szar volt, Kalinka), és a legjobb magyar gyártmány : 55%-os házi szilva pálesz'
    csak ez első pohár volt nehéz, utánna már.... :-D
    De atom volt a buleeeeeee.
    Megyegetünk haza kb. 6 felé reggel, megyek élen, erre jön egy autós, hogy holvan xy hely (nem emléxem mi volt az ;-), mondom lemész és JOBBRA, közben a kezemmel szépen balra mutattam, pali röhögve néz rám, mondom mi a probléma, megláttam mit csinálok, gondolkodok : mégis hatott egy ici-picit a pia :-D
    nah de szépen hazaértem baj nélkül, csak másnap fájt mindenem, meg beszélni alig tuttam, de 3 nap múlva jól voltam, és baromi nagy élmény volt.


    ;-)

  • Frank99
    #5
    ez az hosszu mondat engem megdöbbentett...
  • Waterhorse
    #4
    Ezt már írtam itt valahol de még1x:

    Jövök haza este,leülök a buszon,mondom min csuszik így a talpam valami víz vagy mi?
    Aha!Le volt hányva az egész ülés,azt má csak akko vettem észre miko benne ültem.Ráadásul tők hófehér nadrágba, de aztán kijött. És még sokan is voltak a buszon de nem tudott volna egyik se szóni,mondom ez az egy szabad hely akko ideülök.
    De azóta nézem mindig hova ülök le:))
  • CSOCSO
    #3
    cool nah gyerünk emberek!!!!
  • Laalee
    #2
    csocso...

    ez vicces és megdöbberntö egyben :)
  • CSOCSO
    #1
    Sziasztok!!már bizti történt veletek valami amin más elmosolyodna mert vicces történet vagy biztos történt már valami ciki veletek vagy megdöbbentő!!! ha igen akor oszd meg velünk had derüljünk jókat!!!!! egy ilyen pl velem történt azaz ott voltam valahol emlékezni nem eléxem rá, de elmesélték!! egy buleen voltunk szilveszter 1999-2000 éccakáján!!!!egy haveromnál ..az anyja ás az apja ugy tudta leszünk vagy 5 en..de ehyelett vagy 15 en voltunk hatalmas bulee volt!!! és néha telefonált az anyja a haveromnak ilyenkor azonnal mindenki megdermed zene lehalkít: gyerek ártatlan hangon felveszi a kagylót: igen??? szia anya!!! persze mnden rendben!!!
    jolvan anyuci!!!köszike, nektek is!!szia!!!
    majd lerakja...majd következőre az a hülye vette fel a telcsit aki mellette ült...az első kicsörrenésre felvette.. az ádám anyja volt megint....... majd beleszólalt: ádám???ádám az nincs itthon!!és lebaszta talcsit...mikro elmesélték eléggé fájt a hasam!! eltom képzelni szegéyn anyja mit szolt hoyg haza telefonál hatalmas zene dübörög felveszi egy idegen részeg az embert majd elmondja hogy a háziogazda nálkül buleezunk persze otthon volt az ádám de annyira be volt baszva az a hülye hoyg az sem tudta ki az az ádám csak felelt a csajnak:) a ciki történeta z hogy 200-2001 áccakáján a haverom megitatott valami szart velem de abban( utolag kiderült) volt narancslé,cola,baracklé,bacardi,pezsgő és vodka....nah erre ettem két szenyát és rámjött a fosás!!s olyat fostam hogy jujjj:))))))))))))))))) de azé cool volt!!!!!legközelebb elmesélem hogy volt szilánkosra törve a kezem a másik kezem pedig szétpuktadt mármint a két ujjam....nah meséjjetek,,de ne farsoljaok!!cool storíkat kérek vicceseket,cikiseket és megdöbbentőket!!na csákány!!!!!!!!