216
Ciki,vicces,hihetetlen stb történetek amik velünk történtek meg!!!
  • CSOCSO
    #96
    hehe:)))
    mi egy suli tetejére másztunk fel..csak a gondnok kapott el..de ott is volt azért egy kis para...:)
  • Factor_007
    #95
    ehehhe ilyet :DDDD
    nagyon nagy a sztori! Hogy ez eddig nekem mér jutott eszembe? :D
  • Bandew
    #94
    Ezt a rendőrös topicba írtam, de rájöttem, hogy ide is igazán beillik:


    Én még egész fiatal voltam amikor az első rendőrös sztorim volt. (Hát igen korán kezdtem:D)
    Kb. olyan 12 éves voltam, és a haverommal (Peti)az volt a kedvenc szórakozásunk, hogy felmásztunk különböző épületek tetejére. Egyik nap apám elutazott, és megkértem az élettársát(továbbiakban Jutka), hogy este had maradjak otthon egyedül, és hogy a Peti alhasson nálunk. Persze nem tudott a nagy tervünkről: az éjjeli óvoda tető meghódítási programunkról :D. Megnéztünk két Alien filmet, hogy elüssük az időt, aztán felcuccoltunk (eltökélt szándékunk volt ugyanis, hogy a tetőn alszunk :DDD). A következőket pakoltuk:
    -egy üveg kóla
    -pokróc
    -petróleum lámpa
    -ébresztő óra :DDD
    -kaja
    -meg persze cigaretta (amikor a divat nagy erővel bírt :DDD)
    Fel is öltöztünk, minden, amikor hirtelen kinyílt a bejárati ajtó. HOPPÁ! Megjött a Jutka. Cuccokat gyorsan be a sarokba, mi meg hopsz be az ágyakba, takarót magunkra. De az a hülye picsa meg észrevette, hogy ruhában vagyok.
    -elfelejtettem levetkőzni -mondtam a hülye kifogást.
    Na akkor levetkőztem. Megkérdezte minden rendben van-e (mindenbe beleüti az orrát). Elment. Újra felöltöztünk. Elindultunk. Na de hol másszunk fel? Hát persze! A villámhárítón!!! Na akkor felmásztunk, letelepedtünk, lámpa begyújt, cigi a szájba, elkezdődik a kaland. De a Peti nagyon aggódott és állandóan mondta, hogy valaki figyel minket az erkélyről(hát igen, elég feltűnő egy petróleum lámpa, egy óvoda tetején:DDD). Mondtam na és! Figyeljen, kit érdekel? De a Peti egészen addig pesztrált amíg beleeggyeztem, hogy mennyünk haza, és majd késöbb mennyünk vissza. Épp mászunk le, amikor egy zseblámpás fószer, bevilágít a keritésen, és kérdezi, hogy mit csinálunk itt. Egészen megdermettünk. Odasúgtam a Petinek, hogy szerintem fussunk. NYOMÁS!!! A zsaru tigrisügyességel átugorja a kerítést, és utánunk ered. Aztán amikor végigfutottunk az épület fala mentén, én lefordúltam jobbra, Peti meg tovább előre. Ez lett a veszte. A zsaru őt követte tovább, és épp ugrott volna neki a kerítésnek amikor a fakabát visszarántotta és elkapta. Én addig a kerítés egy résén kilógtam. Totál be voltam szarva mint az állat. Elindultam haza ami kb. olyan 25 méterre volt. Ekkor látom, hogy az utca végén van valaki más is, és elkezd felém futni. Na nekem se kellett több, uccu neki.Ott futottam a kezemben egy lámpával, amiből csak úgy csorgott a petróleum. Hát itt komolyan csak egy hajszálon függött!!! Az volt a szerencsém, hogy a kaputelefon egyik gombját, ha megnyomtam, automatikusan kinyitotta az ajtót. Teljes erővel csaptam vissza, pont rá a zsarura. Még neki is ment, de már bezáródott. Tökéletes zsaruszivató időzítés volt :DDD. Bementem a lakásra, a szívem majd kiugrott. Kurvára féltem. Csak visszaemlékezve tűnik kalandosnak. Erre megszólal a telefon. Na vajon ki az? A Peti testvére!!! Petivel akart beszélni. Mondom neki most nem ér rá. Akkora hülye mesét találtam ki, hogy azon most is röhögök. Azt mondam neki, hogy a Jutkával beszéleget lent az utcán. Éjfélkor!
    Persze nyilvánvaló volt, hogy átlát a mesén, ezért elmondtam az igazat. Kész volt. Ezután meg a kaputelefon csörgött. Kinézek az ablakon, és mit látok? Két zsaru közrefogja a 12 éves haveromat, aki meg van bilincselve!!! Kérték, hogy menjek le, de nekem eszem ágában sem volt lemenni. Inkább a halál.
    Végül is büntetés nélkűl megúsztuk az egészet. Csak két kölyök szórakozott. Azt hitték betörés történik az óvodába. Persze! Ki az hülye, aki ilyen helyre törne be?
  • CSOCSO
    #93
    nem..hagytuj a gecibe:) de ez NAGYON GÁÁÁÁZ MUHAHAHAHAHAHAHAH 100% ig bizti vagyok hogy a csávo értetlen fejjel ül a gépezetben és csoválja a fejét hogy: faszom ezt már tényleg meg kell javítatni :))))))))) persze semmi baja azautonak csak vezetni nemtud.. jo mentéségre szoljon hogy akit nem tanítanak meg viperral vezetni és nem is fogja vági egyhamar...kicsit más a válto, kuplung etc..
  • CSOCSO
    #92
    sajna a farkam kivan a fényképezőgéppel..kb annyit tud leképezni amit a saját vakuja ad.. semmi éjszakai flnyt nem lehet leképezni:(((((((( semmit:(...csomo kép sötét.. viperből ey káét sikerült akkor is csak a hátso lámpái látszanak (izzanak) de mindegy hatalmas volt jerekek.. még most is csak arra elékezem mikor mindenki visitozva verte azt amit talált ( fejtámla , műszerfal)
  • Bandew
    #91
    A cicababa nem ment át hozzátok? :D
  • shaba23 #90
    ALOHA!!!
  • Pyx #89
    Ez is lol, de az jobb lett volna ha le is fényképezed...
  • CSOCSO
    #88
    Hát jerekek mekkora MEGALOL dolog történt ma velünk!!!
    egy sima gyári naturál 1.2 es Corsával mentünk a szentendrein.. erre majd bepisiltünk egy látványtol mikor elhúz mellettünk egy dode viper..valami orgazmus ahogy kinéz...
    ecsém..azok a hátsó kerek... majdnem akkora mint egy traktor kerék:)
    megáll a piros lámpánál mi meg mellédzsalunk...le akartuk fényképezni de nem nagyon mertük csak még elötte mikor még messzebb volt.. nem akartunk ott villogni a vakuval mellettük.. mindegy megállunk.. nézzük az autot.. persze kik ülnek benne? egy mácso kölök meg egy szőke cicababa...ez olyan mörfi törvény dolog (murphy)
    jo erre még turáztatja is az autot.. mi is hülyülünk majd sérga... erre kivágunk mind a ketten .. mármint mi corsások meg ök a viperral erre 20 centit nem tett meg a viper akkorát kattant majd lefuladt.. hát jerekek... rég röhögtem akkorát!!!!! azota már kitaláltuk a Viper Killer Corsa logot is az autora!!!!
    vazze hatalmas dolog volt!!!! egész éjszaka ugy fel voltunk spanolva hogy igy lealáztuk a vipert hogyjujj:) még most is nevetünk rajta..öcsém...életünkben egyszer adatik meg hogy egy viper ellen gyorsulhatunk egy kis VKCorsával és az ember meg lefullad:) MUHAHAHAHAHA...
  • Ch_Slater
    #87
    Akit érdekelnek:
    1. kép
    2. kép
    3. kép

    remélem igy jo lesz...
  • Ch_Slater
    #86
    nah ennyit a linkekről...
  • Ch_Slater
    #85
    Heh.

    Pár éve mentem Hálózatok és Adatbázisok szigorlatra reggel 9-re. A tanár odajött 9re és mondta h sajna csak du. 3-tól tud szigorlatoztatni, mert államvizsga lesz vhol és helyettesítenie kell valakit. Mi erre: oké, akkor nézzük a legközelebbi csehót ahol nyugodtan fel tudunk készülni 3-ra.
    Hát 3-ig minimum 10 üveg sört megittunk fejenként, az egyik haverom (mondjuk legyen T.) csak 1-re jött le és hogy le ne maradjon valamiről elkezdett valami töményet nyomni...
    Nah az a lényeg hogy igy bementünk 3-ra..Kb.5en piáltunk igy be, de a teremben volt olyan sörszag hogy csak na.
    Elkezdődött a szig., méghozzá beugró kérdésekkel.Nagynehezen kitöltöttem, de alig birtam elolvasni a saját irásom. Amikor meglettünk vele, T.-vel szoltunk a tanárnak hogy mi még a tételhuzás előtt kimennénk retyóra. T. pár perccel hamarabb ment ki én meg utána. A terem a lépcsőház mellett volt, a retyó ahova igyekeztem 2 emelettel lejjebb. Kilépek a teremből, mennék a lépcsőházba, erre meglátom hogy a lépcsőfordulóban az egyik szakom tanszékvezetője és a másik szakom tanszékvezető-helyettese beszélget. Azzal a lendülettel vissza is fordultam, szerencsétlenségemre egy tűzcsap dobozra. Nagy csattanással leppattantam róla. Nah már ez is elég égő volt (főleg hogy T. már jött vissza és mesélte hogy megbotránkozva nézett a két tanár).
    Nah mind1 visszamentünk a terembe, húztunk 2 tételt. Én leghátul ültem T. pont előttem. Nála voltak a puskák. Mondom neki h lökje már hátra a 14-est és a 8-ast. Hátra is adta őket, de a 8as szőrén-szálán eltűnt.Komolyan, átforgattam minden cuccomat de nem találtam. Nah mondom akkor nekiállok a 14-esnek. (ekkorra már csak 3-4en voltunk benn)
    El is kezdtem irni, leirtam 3-4 sort és rájöttem h nem tudom elolvasni (részegség+aliglátás+csúnyaírás). Nah szöveg áthúzása, újabb próba. Odáig jutottam h 3x kezdtem neki de nem tudtam elolvasni.
    Ezzel jól elment az idő, és közben az elfogyasztott sörmennyiség hatására démoni gázok fejlődtek bennem (gondolom sokan ismeritek a sör okozta savanyú szagú fingot). Éreztem hogy ilyesvalami igyekszik belőlem felfelé és elkezdtem szinte nyűsziteni T.-nek(könnyfolyós röhögve), hogy:
    "T. nem bírom...!!"
    Erre ő: "Mit?!?"
    Erre én:"*fing*" - már nem tudtam megmondani neki h mit, csak puskaropogás szerű legalább 10mp hosszú irtóbüdös fingsorozat jött ki az alfelemből...Sőt a röhögés hatására ez igy hullámokba jött...
    Ezek után ki kellett mennem a tanárhoz leszigorlatozni (én voltam az utolsó). A 2 tantárgyból csak az egyikre irtam (hálózatok), mert a másik puskája ugye eltűnt. A hálózati téma a : Többszörös hozzáférésű protokoll volt. Nah ebben van ilyen történeti rész, amiben kitárgyalják hogy 1970-es években hawaii-n volt az Aloha-project (kb.ennyit irtam a lapra 3 óra alatt).
    Kimentem, leültem, mondta hogy kezdjem. Erre én csak annyit mondtam neki hogy:"ALOHA"
    Erről még kérdezgetett egy kicsit, de látta hogy nagyon nem fog menni. Nah nézzük a másik tételt. Erre én: Hát arra még nem volt időm... (3 óra alatt)
    A vicc az egészben h azt mondta a végén h na jó 2-es...
    És tuti érezte a szagot mert kb 15 férőhelyes kisterem volt, és tuti hallotta mert nagyon hangos volt. Mindig kiment a teremből szinte röhögve, amikor pedig visszajött kb. 5mp-ig birta és már fordult is ki...
    Nah kb ennyi, remélem nem volt nagyon unalmas.
    Ja és a vizsgalapjaim (kicsit szar minőségű de azért lejön belőle h mennyire olvashatatlan)

    Ez a beugró




    Ezek meg az Alohás próbálkozások. (bocs ha szarul néz ki, de fényképezővel csináltam scanner híján)
  • Match
    #84
    én is egyszer bezártam fateromat, aztán elmentem aludni, de felhívott hogy jó lenne ha kiengedném :) (a szokás hatalma...)
  • Bandew
    #83
    Igen! Megjöttek apámék, és ők kívűlről ki tudták kulccsal nyitni az ajtót.
  • TheZsenyka
    #82
    Kiszabadultál már a lakásból?
  • Dj N-Ice
    #81
    gheheeh
  • Bandew
    #80
    Micsoda borzalmas élmények! :DDD
  • Bandew
    #79
    Micsoda borzalmas élmények! :DDD
  • macilaci123
    #78
    a strandon a hideg vizben uszkálok, egyszercsak a legjobb haverom felesége hirtelen a nyakamba ugrik, a combjai a fejem körül, muff az orromnál, cicik a fejemen. Nyeltem vagy kétliter vizet!
  • Bandew
    #77
    :D
  • The Garrett
    #76
    ha hevederzár akkor nyitogasd ki be nagy erővel.Nekem beválik :)
  • Jano
    #75
    Hűdeszar!
  • Bandew
    #74
    Na éppen most akartam lemenni boltba (egyedül voltam este, de apám mondta, hogy reggel menjek le bótba). Erre nem tom kinyitni az ajtó! Az egyik zárt nem tom elfordítani. Itt szarakodtam percekig, de nem tom mivan. Most be vagyok zárva.
  • bdf
    #73
    Kaptál volna Te a pofádra diskman helyett! :) Ha csak nem Te is közülük való vagy!
  • CSOCSO
    #72
    ROFL:))))))))))) álltam volna oda pakolni én is:)
  • Mike at home
    #71
    de regi topik! itt van tescogazdasagos Henkipenki
  • Mike at home
    #70
    inkabb a 112-et hivtatok volna
  • Match
    #69
    Érdekfeszítő sztori:
    Haverokkal, kissé berugtunk egy kocsmába, aztán gondoltuk átnézünk egyí másik helyre is, de nem tudtuk hova. Én mint nagy kocsmaismerő egyén, rögtön ajánlottam egy helyet...neki is indultunk.
    Odaérünk, már mindannyian kicsit be voltunk álva. Egy kapualjon kellett bemenni, aztán onnan vagy 10 méter a kocsma, de ott még volt egy elektroniki áruház (discmanek, magnók stb...). Furcsáltuk hogy vannak ott a bolt előtt, de nem érdekelt minket, lementünk a kocsmába, erre mindenhol bőrfotelek, meg mindenféle szokatlan dolog (kissé átalakult a hely, mióta nem ovltam ott). Na akor rájöttünk hogy ott mi nem fogunk piálni.
    Indulunk ki, erre látjuk hogy az előbb akik ott áltak (cigányok) lázasan pakolják halomszámra a discmaneket, meg a magnókat. És mindannyian azt hittük hogy valami egyszerű rakodás (áruszállítás). Aztán később elkeztünk gondolkozni hogy elég ritka hogy éjfél-1 óra között cigányok discmant pakoljanak :)
    Csak azt sajnálom hogy nem kértem egy párat :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #68
    abba nem köthet bele!
  • Factor_007
    #67
    LOL remek lehet egy ilyen helyzet amikor okkal le kurvaanyázhatod a tanárokat
  • Davidus
    #66
    Még jó hogy nem fejelted le:)
  • Bandew
    #65
    Nekem is van egy ált. 7.osztályos élményem a sítáborból.
    Szlovákiában voltunk, piáltunk persze, de azért nem annyira. Nem is az alkohol volt a tettes, hanem épp valami qurva járvány volt, ami elég gyorsan terjedt közöttünk. Egész nap tök jól éreztem magam, hülyültünk minden. Aztán jött az éjszaka. A tanárok elhatározták, hogy megtréfálnak minket, miközben alszunk. Az volt a tervük, hogy befestik a körmünket narancssárga körömlakkal. Szóval éppen alszok, és közben megbetegettem, pedig lefekvéskor még semmi bajom sem volt. Arra kelek fel hogy qurva szarul érzem magam, valami halk suttogásokat hallok a fejem felett, és valaki fogdossa a kezem. Azt hittem, hogy a srácok hülyülnek, és mivel beteg is voltam rohadtul ideges lettem.
    -A jó büdös kurva anyátok picsájába húzzatok má!!! -mondtam.
    Erre egy nöi hang:- Minden rendben Andriskám?
    Akkor vettem észre, hogy a tanárnők voltak, úgyhogy elég kényelmetlen volt. Ráadásúl másnap húzhattam a betegszobába, és többet nem is sízhettem.
  • CSOCSO
    #64
    :)
  • MuERTe
    #63
    Ja, és minden reggel kúl pillanataim vannak a rötyin a kávé után :)
  • MuERTe
    #62
    Életem egyik legkúlabb pillanata volt amikor megpróbáltam a topiknyitó hosszú mondatát egy lélegzetvétellel elmondani. Sikerült!!!!
  • CSOCSO
    #61
    cool pillanat? mikor hazajövök és egy idegen csávesz zsreli éppen ma a kis kábelt a gépemhez:)))) hehe nah az cool pillanat volt:) Kábel modem Powah!!!
  • Jano
    #60
    Viccen kívül :D
  • CSOCSO
    #59
    LOLOLOLOL
  • Jano
    #58
    Szerintem félt a kiscica, ezért fújt rá. Arra hitte a csákó, hogy "szuszog".
  • ipszilon
    #57
    de mûködik, de utálom ha csak az kis fény van!!
    de asszem nem sms-eztem, hanem pakoltam! de mobil volt benne, arra emlékszem!
    ja megvan! a taskámban raktam rendet: pénztárca, mobil stb