216
Ciki,vicces,hihetetlen stb történetek amik velünk történtek meg!!!
  • CSOCSO
    #176
    no comment a ficko:)
  • CSOCSO
    #175
    hat ezzel aztan kurvara megsertettel:) LOAAAAL gecc.. mekkora egy barom vagy te...
    1)az hogy neked nincs izlesed a kepekhez (milyen kulonos hogy a fotozz.hu-n 4.50 es vagyok! a z osszes kepem 4 ponton feluli es szintiszta 5 pontos kepem is van) no de mindegy.. szal pont leszarom hogy mi a velemenyed a kepeimrol..
    2) opellal jaszkarizni..lol vagy ecsem...ha nem vagy kepes felfogni mi a poen a videoban.. lehettunk volna mi trabival vagy a kedvenc kocsiddal..leszarom.. nem ez a lenyeg hogy mivel voltunk.. mike.. te eddig se voltak 1szeru de ez nem volt pite
  • Bandew
    #174
    Tudod én már hallottam olyat, hogy hülye kis 5 éves, meg ehhez hasonlók, de hogy hülye kis 20 éves, olyat nem.
    Ha te idősebb vagy, azért még nem kell lehülyézni másokat, akik fiatalok, hisz épp ez az, ami a kisiskolások köreiben divat ("Nézzétek ott vannak a hülye kis elsősök!").
  • Mike at home
    #173
    sok vagy keves neked?
  • Mike at home
    #172
    most volt nemreg a szuletesnapja
  • Bandew
    #171
    Hülye kis 20 éves? Wow!
  • Mike at home
    #170
    jah ha ellenszenves volt...
    akkor meg minek kellett elfutni? szepen kiveszed az orra elott :)))
  • Mike at home
    #169
    egyetertek

    ne mondja senki nekem azt, hogy ra van szorulva arra, hogy ellopja mas uditojet
  • Mike at home
    #168
    mert ereztek, hogy loptak :)
  • Mike at home
    #167
    szerintem oruljel
    nem olyan poenos bilincsben alldigalni
  • Mike at home
    #166
    nem irtam le, mert nem akartalak megserteni, de akkor tessek:

    neked eleg egy Opel, hogy taho legyel
    amit meg a fenykepeiddel muvelsz, felfordul a gyomron

    hulye kis 20 eves vagy, de te tojtad a napot
  • CSOCSO
    #165
    te meg kurvara szomjas:)))))))))))
  • OPM
    #164
    ha szépen megkért volna minket, hogy nem tudnánk-e segíteni vagy vmi ilyesmi énis odaadtam volna neki simán. De látnod kellett volna a fejét, nagyon ellenszenves volt a gyerek...
  • OPM
    #163
    mert nem tudtuk, mikor jön vissza...
  • Dynamic
    #162
    Lehet, hogy bennem van a hiba meg álszent is vagyok, de én biztos odaadtam volna a gyereknek azt az üdítőt, amiben az ő pénze volt.
  • nemcsakfeel
    #161
    és miért kellett elfutni?
  • OPM
    #160
    És egy mai story:
    megyek gimiben haverral, látjuk hogy a kólaautomata előtt egy elsős gyerek egyedül össze-vissza káromkodik, 10 méteres körzetben senki sincs körülötte. Egyböl gondoltuk, valszeg elnyelte a zsét a gép. Maradjunk csak itt egy kicsit! -mondom havernak. Figyeltük még 1-2 percig a gyereket aki oldalról és szemből elkezdte rugdosni a gépet, a körülötte elmenő tanárokról és diákokról tudomást sem véve. Aztán amikor megunta a zúzás, elindult valamerre, ekkor egymásra néztünk haverommal és elindultunk az automata felé. Én felnyúltam ott a lyukon, ahol kiadja a piát, és mit ad Isten, ott volt kicsit megakadva de simán ki lehetett venni. Röhögve futottunk el egy Fanta Bodzával a kezünkben :) Közben találkoztunk az elsős gyerekkel, aki visszafelé jött, és még mindig nyomta magában a rizsát... Ja és a legjobb, hogy miután kiszedtük a piát, 2 másik csávó odajött hozzánk, hogy már ők is erre vártak vagy 10 perce, mikor megy el a gyerek, de mi megelőztünk őket :))
  • OPM
    #159
    haver mesélte, munkahelyén volt egy szakállas csávó meg egy erős arcszőrzettel rendelkező takarítóNŐ. Az egyik nap a csávó úgy állított be, hogy fullra le van borotválva az arca. A takarítónő kedvesen megszólítja:
    - Ááá Zsolti, nincs szakállad?
    - De neked van bazzeg! -jött rá a válasz

    Állítólag ez után a mondat után mindenki a földön fekve röhögött, a főnök is :D
  • Lynx_TWL
    #158
    kurvajó ezt ki kell próbálni:DDD
  • Match
    #157
    Ehh.....ez kurvanagy.....egyszer kipróbálom (persze máson :)))
  • 111
    #156
    egy "jóbarátom"a melóhelyen beborsozta a W.C.-papírt.hát az számomra naon"Cool pillanat!!!"volt./kitörölten vele.../
  • wizy
    #155
    ja, ilyen hasonlo velem is történt, csak akkor a tesom tűvel rakott erőspaprikamagot a Kréker-izébe vagy mibe:-))) ettem vagy tiz szemet, csak aztán éreztem az izét..... hát, megittam utána vagy 1 liter kólát:-))
  • Lacc
    #154
    :)
  • LittleL
    #153
    Ja meg úgy óvodás koromban történt, hogy anyám sütött nekünk almás lepényt.
    Én jól belakmároztam, aztán, hogy öcsémet bosszantsam
    egypár lepénybe tettem örölt-borsot. Biztos jó csípős lesz neki, gondoltam.
    Később visszamentem tévézni, éhes lettem.
    Elkezdtem eszegetni az almás lepényt.
    Egy idő múlva, olyan 3 lepény után olyan furcsa érzés fogott el,
    hogy milyen csípős ez a lepény meg minden ......
    Aztán láttam, hogy mind megettem a borsozott lepényeket. Tök csípős volt utána.

    Erre mondják asszem, hogy: Aki másnak vermet ás, maga esik bele.....
  • LittleL
    #152
    Haverom mesélte, amikor még a kocsmában dolgozott.:

    Esett az eső. Öreg bácsi, mint minden nap, aznap is jön este a kocsmába. Olyan gyapjú kabát lehetett rajta.
    Csurom víz lett a kabátja. Mondják neki, hogy üljön be a cserépkályha, meg a fal közé, ott biztosan meg fog száradni az este folyamán, és még a kebátot sem kell levennie.
    Merthogy csak egy keskeny hely volt a kályha meg a fal között.
    Aztán eltellik két, három óra, és amikor a bácsi felkellt, akkor látta, hogy a kabátja KOCKÁSAN száradt meg. Azt már nem lehetett kiegyenesíteni soha.
    Akkor mondták neki, hogy ezentúl a kemnce mellet lesz a törzshelye, mert csak oda passzol be a kabátja.
  • CSOCSO
    #151
    ????
  • Punker
    #150
    a gép elött ülve nem fognak cool pillanatok érni
  • wizy
    #149
    pffff, ha az olyan egyszerű lenne.....
    na mind1, azért kösz a tippet:-))
  • Punker
    #148
    akkor tegyél róla hogy ne legyen az
  • Majati
    #147
    hörcsögbulit meséld el inkább megint. már nem emlékszem.
  • wizy
    #146
    hát.... unalmasan:-))))
  • Punker
    #145
    te tudod hogy hogyan éled az életed....
  • wizy
    #144
    hi
    végigolvastam az egész topicot, tök jo kis történetek vannak benne, de nekem ilyen "cool pillanat" egy sincs! lehet, hogy azért, mert fiatal vagyok? végül is, lehet.... erre a kérdésemre kéretik a válasz: miért nincs nekem egy ilyen "cool pillanat"om se??
  • CSOCSO
    #143
    mi is vall ram???idiota...
    a kis futyiddel szarakodj ne velem
  • Mike
    #142
    nincső :)
    régebben nem lehetet normális hossző ő-t írni, most tőbződőm
  • Balo
    #141
    nincs rövid ö a bill-eden? :)
  • Mike
    #140
    nem ismertem fel előszőr a logodat, de amit írtál az totál rád vall
  • Mike
    #139
    nem is gondolnád, milyen sokan betőrnek egy óvodába

    pl. ahol anyám dolgozik, volt olyan időszak, amikor 2 hetente betőrtek, ha mások nem, akkor a hajléktalanok, de azok meg összetőrtek minden
    szal volt ott ilyen biztonsági rendszetr meg olyan, végül azt hiszem a rendőrségen is volt már riasztó, a zsekák rögtön vágtattak is oda, szal, egy ideje már nem tőrnek be - mondjuk fogalmam sincs, hogy miért nem
  • Mike
    #138
    bp-n itt pikk-pakk vágtak volna ki az örök, hányás után
  • CSOCSO
    #137
    nemtom mennyire cool.. par oraja tortent velem hogy egy lanynal voltam.. es mondom gyere elviszlek betakarlak az agyikodba.. beviszem a szobaba.. lehuzom az osszes takarot az agyrol.. a csaj csak nevetgel ahogy szarakodom ossze vissza.. dobalom az agynemukat.. erre ki akar rohanni..elkapom.. olbeveszem.. beviszem vissza a szobajaba
    bedobom az agyba.. de forditva.. kozben vegig nevetgel a csaj.. felemelem a labait es atforditom a csajszit.. radobalok minden.. nevetgel.. erre odahajolok hozza ( ez mivel ezer eve nem ettem nyalokat adott egyet az este folyaman) benyalokaztam az ajkaimat es adtam egy hatalmas puszit.. de mivel a nyalokatol sok nyalam volt egy kis nyalacska kiesett a szambol.. egyenesen a haja koze:) LOAL.. vegulis semmit nem szolt.. de tuti eszrevette:) aarghh deciki:) MUAHHA.. nah ha nem tudjatok elolvasni sorry..d e most tul faradt vagyok az irashoz