11588
  • Sir Quno Jedi
    #968
    Izé, ne várj sokat ! Elmebeteg idiótaként fenyegetőző kapitány (pedig kedvelem Scott Bakula-t, csak a forgatókönyv, izé), csöcsös vulkáni tisztnyanya (aki nem is lehetne emberi hajón ugye) középidiótán lapos sztorik és még sorolhatnám. DE azért a Szeress mostnál még ez is jobb...

    Részemről nem tudtam rávenni magam, hogy végignézzem, amit eddig leadtak, ez azért jelent valamit ! :-(((

    Mind1, 1x majd nekigyürkőzöm és ha beledöglök is végigülöm !!! :DDD
  • Guest
    #967
    Jaja, kíváncsian várom... :)
  • Tuvok #966
    Már 2x végigment a DS9 !!!
    Viszont most ha minden igaz, a Voyager utolsó évadját újra leadják az új szinkronnal.
    Utána meg állítólag leadnak valamennyit az Enterprise-ból.
  • hykao #965
    De
  • FtranX
    #964
    ez komoly?
    Miért nem tudják végre egyszer teljesen leadni a DS9-t??????
  • Sir Quno Jedi
    #963
    Asszontam SZERENCSÉRE ! Nemdenem ?! :DDD
  • Zagreus
    #962
    oks köszi
  • SimpleTailor
    #961
    Zagreus:Mától a voyagert vetítik végig (az Equinox II-ől), mert a viasat úgy akarja. Minden hétköznap 17:15-kor. Szombatokon vmilyen trekes film v. műsor.

    The obsidian order is the best!!
  • Zagreus
    #960
    Ebben egyetértek :) Főleg a vv3 fantasztikus :)))
  • hykao #959
    Szegények vagy sem, én mégis jobban szeretem a sorozataikat (nemcsak a Trek-eket), mint a gazdag adók sorozatait.
  • Sir Quno Jedi
    #958
    Mivel 1x már végig leadták, lehet rá számítani, hogy ha össze-vissza is, de párszor még leadják majd, mivel ezzel sokat spórolnak (és szegények ugye szerencsére).
  • Punker
    #957
    DS-9 elméletileg elfogyott a viasaton :((((
  • Zagreus
    #956
    Amúgy a 10-es ST film a legkirályabb feliratosan megvan nekem :) 2cd-s , lesz szinkronos változat ?
  • Zagreus
    #955
    Hi először írok ide bár szeretem nagyon a S.T-et
    De miért nem volt ma (Hétfőn) a Viasaton DS9 ???
    Miért kell állandóan válltogatni az időpontokat ? Az meg a másik hogy ezt a hülyeséget főleg nem értem , hogy a hétvégi ismétlések (eddig így volt) miért csak a csüt. és a pénteki részeket ismétlik meg?? Kész röhej tökre értelmetlen akkormár miért nem az összes részt ismétlik ???
    Szal megmondaná valaki miért nem volt ma DS9 és hogy lesz e még vagy vége vagy mivan??

    Új részei nincsenek a sorozatnak vagy újabb sorozat esetleg ?

    Köszi csáó
  • Sir Quno Jedi
    #954
    A Nemesis nem volt rossz ! Igaz jó sem, de szerintem szórakoztató volt. Kicsit már kiöregedett a bagázs (nagyon), de azért jó egy ilyen utolsó hattyúdal. Bár a legtöbben hánytak tőle, hogy sok benne az akció, meg ez már nem ST, de azért szerintem szórakoztató volt. Na mondjuk én sem ez alapján kedvelném meg az ST univerzumot, de így, hogy már benne vagyok fülig, elment.
  • Sir Quno Jedi
    #953
    Az a baj, hogy azt már végignéztem (értsd s7/e13). AZ új részek meg jobban érdekelnek, minta amit most adnak le a szánalom adóin...
  • Punker
    #952
    az jó lenne, olcsóbb átírni a lemezt mint megnézzni moziban + ez nem volt moziban....
  • hykao #951
    A kölcsönzők általában valamivel előbb kapják meg a cuccokat, mint ahogy boltba kerülnek.
  • Guest
    #950
    Miért, kölcsönzősök nem szoktak külfölről vásárolni?

    Fájlcserélőn amúgy biztos megtalálod.
  • Punker
    #949
    :(((
    akkor viszont tuti nincs kölcsönzőben, úgy meg nem veszem meg hogy nem láttam, remélem DC-n fenn van.....
  • Guest
    #948
    Ja, az lehet, mert már többek írták, hogy megvették, de ők külföldről rendelték.

    Amennyire tudom, a Paramount filmek hazai helyzete egyébként is zűrös...
  • Punker
    #947
    Star Trek X - Nemesis - Star Trek 10. - Nemezis

    Tervezett megjelenés: 2004. január 13.
  • Punker
    #946
    igen
  • Guest
    #945
    Mármint itthoni boltban?
  • Punker
    #944
    a legutolsó filmet online dvd boltban még csak igérik....
  • Guest
    #943
    #941: Ezt inkább a kölcsönzőktől kéne megkérdezni. Azt hiszem már mindkettő megjelent R2-es lemezen, hogy Magyarországon forgalmazzák-e őket, és hogy a magyar kölcsönzőkben van-e, azt nem tudom. :)
  • Guest
    #942
    #940:

    1. Ilyen apróságok nem zavarják a Viasatot.
    2. Nem hinném, hogy a Nemesisre van vetítési engedélyük. ;)
  • Punker
    #941
    szerintetek a 2 legutolsó mozifilm megtalálható DVD kölcsönzőben?
  • Tuvok #940
    Volt reklám Viasaton, hogy a télen minden szombaton leadnak egy ST filmet, aki nem látott belőle, itt az alkalom. Viszont a tél már nincs 10 hét, max csak 7 vagy 8
  • Guest
    #939
    Mert tudták, hogy én tegnap lemaradtam róla. :D

    Egyébként nem tudom. :) Equinoxot is megnéztem volna, az a jófajta Voyager-epizódok közé tartozik (szerintem).
  • Tuvok #938
    Azt nem értem, hogy az Equinox II. helyett miért rakták be azt az 1 árva DS9-t...
  • Guest
    #937
    Köszi, most megnéztem. :)))
  • RelakSfromhome
    #936
    Ja, és ha nem nézed: A One Little Shipet ismétlik :D
  • RelakSfromhome
    #935
    Afaszom, ez ismétlés...
  • RelakSfromhome
    #934
    Na most vígjáték, vagy ds9 jön?
  • Punker
    #933
    jó vége lett :))))
  • Punker
    #932
    Csillagkapu is jó most
    én majd a DS-9.t nézem.......
  • Tuvok #931
    Egy bomba adatmátrixa átköltözött bele. Most viszont király rész megy, a Majmok bolygóját akartam nézni, de marad inkább ez! :)
  • Punker
    #930
    én is Csillagkaput várok de belenéztem a Voyager utolsó 15 percébe....
  • hykao #929
    asszem a Voy is, vagy nem???
    Equinox I.