11588
  • RelakSfromhome
    #928
    Én sliderst meg csillagkaput nézek
    A csillagkapu ráadásul most vált évadot, ha minden igaz
  • Punker
    #927
    Nézzitek? én lemaradtam az elejéről, mitől kattant be a doki?
  • Sir Quno Jedi
    #926
    Na látom témánál vagyunk ! Vagy sem ?!! :DDD
  • Guest
    #925
    Raumschiff Voyager
  • RelakSfromhome
    #924
    láttam németen!
    Az egyetlen, amit értettem, az az, hogy körk, meg klingónen :D:D:D
  • hykao #923
    semennyire, inkább még több "báb" lesz benne, a nagyobb bevétel reményében...
    ...ugye a kisgyerekek családostul mennek moziba...
  • Sir Quno Jedi
    #922
    A legnagyobb hülyeség, hogy Darvin klingon ügynök, de mivel a kis mocskok nem bírják a klingonokat, Kirk leleplezi, abból meg, hogy halnak is a szőrmókok, pedig Spock szerint már 1,771,561 kéne lenniük, az is kiderül, hogy mérgezett a gabona ! :DDD Jó hülye sztori, de ez még legalább a hőskor ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #921
    Szerinted... :-(((
  • Sir Quno Jedi
    #920
    Az eredetiben Uhura vesz egy kis tribble-t Cyrano Jones-tól, nem tudván, hogy az csak eszik és szaporodik, aztán vissza az Ep-ra és el lehet képzelni. Amíg Kirk-ék a K7-et szuttyogtatják, ami éppen teli van klingonokkal (akik persze szintén érdeklődnek az állomáson lévő értékes gabona iránt), elszabadul a pokol.
  • hykao #919
    Az episode 3-ra kíváncsi leszek még, hogy mennyire lesz passzítva a 4-hez...
  • Sir Quno Jedi
    #918
    Ja, William Shatner-t és Leonard Nimoy-t meg az eredeti "Mirror, Mirror" részből illesztették be.
  • Sir Quno Jedi
    #917
    És az eredeti pedig: The Trouble With Tribbles
  • hykao #916
    Azt hiszem a Sat1-en láttam az eredetit is, de tetszett, ahogy beleillesztették a szereplőket, meg a történetet.
  • Sir Quno Jedi
    #915
    Trials and Tribble-ations ha nem tévedek !
  • Sir Quno Jedi
    #914
    AZ látod elég trükkös rész volt, mind filmtechnikailag, mind tiszteletadásként a régi gárdának ! Főleg, ha láttad az eredetit, akkor végképp lefordul az ember a székről !
  • hykao #913
    Amúgy a hülyeséget félretéve, a DS9-ből nekem az a kedvenc részem, amikor visszamennek az időben és találkoznak Kirk-ékkel.
  • hykao #912
    Aha
  • Tuvok #911
    OK.
  • Sir Quno Jedi
    #910
    Legyen Hidrogének ! Azt könnyebb megjegyezni, meg amúgy is gázosak !
  • Guest
    #909
    "kardaesszien" -> kardassziai
    "rámjüleön" -> romulán


    Soroljam még? :))
  • Sir Quno Jedi
    #908
    Hirogének oszt kész ! Magyar szinkron úgyis brutáliszony, akkor meg elmegy.
  • hykao #907
    ejtéshez magyarosítják...
  • Sir Quno Jedi
    #906
    Anno, mikor még Mega Travellert játszottunk, azzal kergettük az őrületbe egyik játékostársunkat, hogy teljesen ST környzetbe ültetett sztorit nyomtunk, nem kellett hozzá fél nap és habzó szájjal lemondott a további gammázásról ! :DDD Így jár aki nem szokta a szántást ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #905
    Namost az nyilvánvaló, hogy aki ide ír és van egy bizonyos tudása a témáról, az nem azért nézte évtizedekig az összes ST részt, mert tök hülye és amúgy is mazo ! Tehát az világos, hogy SZERETI, minden hibája ellenére az univerzumot és a sztorikat. EZ azonban nem azt jelenti, hogy vakon ismételgeti: Ez tök jó, imádom ! Nincs ennél jobb, csak ez van ! Ebben nincsenek hibák, ez tökéletes ! Mindenki hülye aki mást mond ! stb.

    IGENIS vannak problémáim a kedvenc sorozataimmal és nem játszom vakot, hanem rávilágítok ! Ha vadul nyáladzva követném az eseményeket, nem gondolkozva, akkor bármi szart el lehetne adni nekem és végül addig korcsosítják a kedvenc sci-fi sorozatomat, amíg a nézhetetlenség homályába vész ! Sajnos így is ez megy a világban dúló igénytelenség miatt. A problémákkal szembe kell nézni, meg kell vitatni, "megoldást" kell találni rájuk, nem pedig homokba dugni a fejünket. Az nem az én stílusom !

    SZóval, ne várj fejbólogatós csendes rajongást részemről, felesleges ! :DDD

    De ha kívánod, szívesen eltársalgok/vitázok veletek a témáról máskor is (meglehet akkor is, ha nem kívánod :DDD)!
  • Guest
    #904
    #900: Ha magyarosítják, akkor érdektelen, hogy hogyan ejtik angolul...
  • RelakSfromhome
    #903
    hájrodzsin? :D

    Vigyem végig a ST:VEF oktatórészét? Abban sztem említik, mivel hirogéneket kell kaszálni :D:D:D
  • Tuvok #902
    De ha azt mondod, hogy nem útálod, akkor miért szólod le állandóan? Ez a szar benne, az a szar benne, így nem jó, úgy nem jó, ez a szereplő béna, az a szereplő béna...valami jót is mondjál már!
    Nekem is van, ami nem feltétlenül tetszik az ST-ben, de attól az nem szar. Ki a francot érdekel, hogy hány nagycsöcsű nő van benne? Nem az fogja eladni a sorozatot, ekkora háttér és múlt után már nem...
  • Sir Quno Jedi
    #901
    Gondolom, én éppen bent dolgozom (is) :DDD, de szerintem az ment !
  • hykao #900
    Szerinted, hogy ejtik angolul, hogy hirogen???
  • Sir Quno Jedi
    #899
    Örülök, hogy úgy érzed, te döntöd el ki szereti az ST-t és ki nem ! :DDD Valóban tanulságos volt számodra akkor a sorozat... :DDD

    Bárha már megengeded én majd eldöntöm, hogy mit szeretek és mit nem. Tudod idegen fajok, kultúrák, emberek, tolerancia stb.

    Amúgy vitatkozni gondolom nem tilos (nekem ez jött le az ST kapcsán), az sem baj ha másképp látok dolgokat nemde ?!!

    Ha kívánod vessél föl témát a céltalan chat-elés helyett és ne azt a "módszert" válaszd, hogy valaki részletesen megfelel a kéréseidre, te meg elhessegeted azzal, hogy minek problémázik, ő ezt nem is szereti ! Ezt tanultad Spock-tól, McCoy-tól, vagy a kedvencedtől Tuvok-tól, de őszintén...
  • Guest
    #898
    Aaaaah, csak nem a One Little Ship ment?!
  • Tuvok #897
    Látom figyelsz ! Azzal semmiképp sem késtek volna el, ez a lényeg !
  • Guest
    #896
    #870: Ilyen faj, hogy "harogin", nincs az ST-ben, az csak a "hirogen" jól sikerült ferdítése... ;)
  • Sir Quno Jedi
    #895
    Látom figyelsz ! Azzal mindenképpen elkéstek volna, ez a lényeg !
  • Borg
    #894
    Jah, a végén jó poén volt:D

    Bár az nemigen tetszett, ahogy kiütötték azt a fedelet a runabouttal, meg picit furcsa volt, hogy egy vezetéknek, amiben hevített plazma futkos, csakúgy nyitható fedele van a gépházban, sőt, pont a warpcore alatt..:)
  • Sir Quno Jedi
    #893
    A gáz a vége, mikor a szuperintelligens génmanipulált doki, meg a másik idióta (asszem O'Brien) beszívja, hogy talán nem nőttek az eredeti méretükre... ARghhh... Mert persze nem fulladnának meg pár perc alatt stb-stb. viccznek gyengusz. Amúgy jópofa rész, nekem is bejött !
  • Tuvok #892
    És miért lenne nyilvánvaló? Azért, mert azt mondod? Sztem nincs igazad, de ezen kár vitatkozni...
  • Tuvok #891
    Dominiumnak kb. 2 hét összerakni 1 flottát...
    De most miért kell itt fikázni? Nézzél StarWarsot, vagy mittudomén, de csak azért jössz, hogy kötekedjél, meg lehorjad a Treket, akkor inkább ne is erölködj. Fölösleges megmagyarázni mindent, útálod és kész.
    Pá.
  • Sir Quno Jedi
    #890
    Látom mindenki DS9-ben utazott... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #889
    Az Enterpés ribi az már végképp gáz ! Emléxünk ki az első hegyesfülű a flottában ?!! Ugye-ugye ! Hát ez kissé fura, nemdenem ?! :DDD