24712
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Dzsini
    Hát, így hirtelen a "megkérek egy havert hogy küldjön nekem egy kódot és átutalom neki a költséget" tűnik megoldásnak...
  • LeWyTy
    Sziasztok... reméllem nem kérdezem megint nagyon rosz helyen, de szeretnék valami megoldást találni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

Olyan kérdésem lenne hogy: Külföldről hogyan tudok vip jogot szerezni?
    Külföldi számról az SMS rendszer nem igazán működik ahogy észrevettem.
    Bocsi ha én néztem volna el valamit, de nem találtam rá megoldást.

Reméllem kapok valami használható választ.
    Bocsánat ha annyira nem ide illő a kérdés.
  • MerlinW
    1. Te hergeled az illetőt.
    2. Nem a legszebb formában, burkoltan de közölte veled többször is, hogy ne kommunikálj vele, nem bírja a búrád. Van ilyen.
    3. Nem sértett meg semmilyen fórumszabályzatot, amit természetesen végigolvastál és ismersz.
    4. Te sorozatosan megsérted a moderátor topik szabályzatát, amihez el sem kell navigálnod, ott a fejlécben.

Lépj túl a dolgon, nem oviban vagyunk.
    Erre a hozzászólásra ne válaszolj, téma lezárva, további kellemes fórumozást.
  • Danecay
    Mindazonáltal objektivitásodra számítok, hiszen ettől vagy moderátor. Elfogadok mindenféle ítéletet amennyiben csináltam, tettem, vagy szóltam valami olyat ami felrúgja a szabályokat, de azt nem fogadom el, hogy valami atrocitás érjen mert olyas valamit mondtam, írtam ami egy moderátornak nem szimpatikus.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2017.11.22. 22:13:48
  • Danecay
    Ez most fenyegetés, mert én annak vélem? Vissza akarsz élni moderátori jogoddal? Én 14 évig csendben elfórumozgattam itt, minden atrocitás nélkül mialatt most 1x jeleztem problémámat, nehogy már a végén nekem legyen félnivalóm!
    Indokold már meg légy szíves, hogy mi a problémád!
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2017.11.22. 22:03:29
  • MerlinW
    Feszegetheted, de azzal senki sem jár jól.
  • Danecay
    Sziasztok! Lesz valami, vagy elbizonytalanodtunk vagy én repülök, vagy mi lesz? A 2 percen belül érkező kapás válasz után nem érkezett semmi reakció! Vagy ne feszegessük?
  • Danecay
    Akkor valamit nagyon félreértettél, mivel a kolléga minden hozzászólásomba beleáll ezért próbáltam előre tisztázni, hogy nem őt akarom ezzel megszólítani. Nem tudom, hogy tehettem volna még egyértelműbbe? De 14 év kulturált viselkedés után ha te ezt szűröd le, tedd azt amit tenned kell!
    Ja és javaslom olvass visszább is mielőtt messzemenő következtetéseket vonnál!

Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2017.11.22. 19:47:33
  • j0nNyKa
    a legutóbbit olvastam el, azt te kezdted, vagy repülsz vele vagy megtanulsz viselkedni, válassz
  • Danecay
    Tisztelt illetékesek, a Project CARS - PC topikban sertex nevű hozzászóló segítségre szorul! Az ebben a topikban kiváltott viták ~90%-ért őt lehetne felelősségre vonni. Nem jöttem még rá mi ezzel a szándéka, lehet egyszerűen csak pihenni akar. Legutóbb a családommal hozakodott elő. Legyetek szívesek nézzetek rá!

Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2017.11.22. 19:23:09
  • MerlinW
    Rajta vagyok, köszi.
  • ximix #24470
    Fórum > Általános eszmecsere
    kenna567 elszabadult :)
  • Tetsuo
    Hogy rossz a központozás, amitől félreérthető a mondat?
    Úgy már értem, hogy az a kérdőjel igazából pont akart lenni... de ez nem ilyen egyszerű. Sajnos sokan nem tudják ignorálni a trollt.
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2017.10.11. 14:39:55
  • j0nNyKa
    igen ez a baj
  • Tetsuo
    Ezt nem értem.
  • j0nNyKa
    köszönöm
    én meg akkor megengedek egy másik megoldást - ne menjetek bele a veszekedésbe?
  • Tetsuo
    Igen, és? Azt is törölheted. ;-)
  • j0nNyKa
    valaki meg a helyesírásról magyaráz ugyanebben a topicban
  • Tetsuo
    Ebben a topikban felbukkant egy óriás troll, "hiper fizikus" néven, aki miatt képtelenség a témával foglalkozni, sajnos a gyakran felmerülő belpolitika mellett persze.

Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2017.10.11. 12:00:30
  • beci43
    Helló Urak!Tempi az ArmA III fórumának házigazda szerepét átadná.Ha van rá lehetőség,én átvenném tőle.34754 Sz. hozzászólás.
  • Running
    Köszönöm szépen a gyors segítséget!
  • Maximus4
  • Running
    Sziasztok!
    Ennek az Elder Scrolls Online topiknak vagyok a házigazdája és szeretnék megválni a lehetőségtől, mivel már nem vagyok a játékban annyira aktív. Tisztelettel kérnék egy moderátort, hogy vegye el tőlem. Előre is köszönöm.
  • coyote55
    #24452 kár volt elkezdeni
    Utoljára szerkesztette: coyote55, 2017.08.01. 23:34:16
  • j0nNyKa
    szerintem ezt nem itt kéne folytatni
  • coyote55
    Nagyon remélem, elvégre a moderátoroknak is van főnökük... Igen, tudom, hogy ők a szabadidejüket áldozzák fel, bla, bla , bla.
    Én is csináltam máshol évekig.
    Szerinted átkozódni kellene?
  • ToxiMaxi
    Gondolod, hogy ezzel a stílussal hamarabb célt érsz?
  • coyote55
    Ebből a topikból link nyomatékosan, és ismételten kérem az összes sértő, személyeskedő hozzászólást törölni, valamint az azokat író felhasználót tiltani.
  • coyote55
    Megismételjem?

• j0nNyKa
    dehogyis, olyan aranyosak
    kis szórakozás nekünk is jár
  • coyote55
    Ebből a topikból link kérném az összes sértő, személyeskedő hozzászólást törölni, valamint az azokat író felhasználót törölni. Köszönöm.
  • Efreet
  • RelakS
    Beszélgettünk a Garfield topikban házigazda váltásról.
    LasDen úgy néz ki, bevállalja.
    Be tudnátok állítani? (24397 - 24401-es hozzászólások)

Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2017.07.20. 20:49:05
  • Tsityu
    Köszönöm még 1x. Ismét itt vagyok a régi nickemmel. VIP-et is aktiváltam.
  • j0nNyKa
    kész
  • TPistike1973
    Köszönöm szépen a segítséget! Egy tálca sörre a vendégem vagy. :)
    Az aktív email címem: [email protected]
  • j0nNyKa
    ha azt akarod hogy kuka legyen akkor igen
    vagy küldhetsz egy email címet ami aktív és átállítalak arra
  • TPistike1973
    Tisztelt Illetékes!

Nem tudom, hogy kihez fordulhatok a problémámmal. Gondoltam, írok ide, hátha sikerül orvosolni. Közel 1 éve nem tudok belépni a közel 12 éve használt nickemmel (Tsityu). A jelszót nem felejtettem el, de kértem a biztonság kedvéért egy jelszó emlékeztetőt, amit valszeg meg is kaptam a beállított emailemre. A gond az, hogy nem tudtam megnézni a kapott jelszót, mert utóbb kiderült, hogy azt az email fiókot valaki vagy valami törölte. Megjegyzem, hogy freemailes a fiók. Akkortájt hetekig nem lehetett a szolgáltatónál belépni a levelezőbe. A kapcsolatot felvettem az ottani üzemeltetővel, akik közölték, hogy a fiókot törölte valaki. A kérdésem annyi, hogy ebben az esetben mi a teendő? Kuka a 12 éve használt vip-es nickem? A választ előre is köszönöm.
  • coyote55
    Jó rendben, maradjanak, de én többet nem írok be egy szót sem.
    Így jártam, a szégyen az én fejemen ragad, minek szólaltam fel. Legközelebb elcsaklizom a kutya szájkosarát...
    Amit a modtopikba írtam, kérem törölni.
    Utoljára szerkesztette: coyote55, 2017.07.10. 14:35:49
  • j0nNyKa
    nem nagyon értettél
    én közbeavatkozok szivesen, de akkor minden tajparasztot kiszórok abból a topicból
    tuti errefelé menjünk?