24779
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Dzsini
    #24596
    Emberi Jogok Európai Egyezménye (1993. évi XXXI. törvény az emberi jogok és az alapvető szabadságok védelméről szóló, Rómában, 1950. november 4-én kelt Egyezmény és az ahhoz tartozó nyolc kiegészítő jegyzőkönyv kihirdetéséről)

    9. Cikk - Gondolat-, lelkiismeret- és vallásszabadság
    1. Mindenkinek joga van a gondolat-, a lelkiismeret- és vallásszabadsághoz; ez a jog magában foglalja a vallás vagy meggyőződés megváltoztatásának szabadságát, valamint a vallásnak vagy meggyőződésnek mind egyénileg, mind együttesen, mind a nyilvánosság előtt, mind a magánéletben istentisztelet, oktatás és szertartások végzése útján való kifejezésre juttatásának jogát.

    2. A vallás vagy meggyőződés kifejezésre juttatásának szabadságát csak a törvényben meghatározott, olyan korlátozásoknak lehet alávetni, amelyek egy demokratikus társadalomban a közbiztonság, a közrend, közegészség vagy az erkölcsök, illetőleg mások jogainak és szabadságainak védelme érdekében szükségesek.

  • j0nNyKa
    #24594
    igazabol egyikuk sem valo forumra, de a moderator csapat mar regen megtanulta elengedni oket, a bohoc is addig jatszik amig tapsolnak neki, vagy hogy szol a mondas
    nem azzal van baj hogy negativat ir valaki, hanem hogy a vilag osszes temajaba beviszi a beragadt terapiait, ez az emlitett tagnal eppen a zsidosag, masoknal mas, egyvalamiben kozosek: valahogy egyiknek sem technikai jellegu terapias becsipodesei vannak, pedig azok legalabb elfernenek egy tech forumon... dehat ezt magyarazd el valakinek akinek 1bites elete van, es amugyse kivancsi senki velemenyere, meglatasaira

    szoval tldr: oszoljunk, nincs itt semmi latnivalo
  • Tetsuo
    #24593
    Miért, milyen szabályt sért ez a hozzászólás? Zsidókról is szól, nem kellően pozitívan?
  • j0nNyKa
    #24591
    mindent is jelent!
  • Dzsini
    #24590
    Az, hogy egyszer személyesen találkoztam a mostani főszerkesztővel és ő adta át az SG-s pólómat, még nem jelent semmit :)
  • j0nNyKa
    #24589
    dzsini itt az alpha bitch, ne higyj neki
  • Dzsini
    #24588
    Rosszul :)
  • Tetsuo
    #24587
    Csak érdeklődtem. ;-) Annyit tudok (de lehet, hogy rosszul), hogy te magasabb fokon vagy a céges ranglétrán, mint a többi moderátor.
  • Dzsini
    #24586
    Hajrá, vedd meg és csináld jobban :)

    De amíg nem teszed, addig a moderátoroknak hiába írsz ide bármit, nem ők mondják meg, hogy mit kell tenni az oldallal. Van az Impresszumban egy főszerkesztő, annyit segítek, hogy ő az oldal tulajdonosa is. Biztos vagyok benne, hogy van az a pénz, amiért eladja neked, hiszen ő is vette az előző tulajtól.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.07.19. 18:34:15
  • Tetsuo
    #24585
    A Prohardverre vagy a HWSW-re gondolsz? Már régóta jelen vagyok ott is. Azok a fórumok - főleg az előbbi - nagyobb forgalmat bonyolítanak le, mint az SG, de lehetne náluk is jobban csinálni. ;-)
  • Dzsini
    #24584
    Esetleg megkérdezheted a tulajdonost, hogy eladja-e neked, biztos tudsz neki vonzó ajánlatot adni, és utána azt művelsz vele, amit nem szégyellsz.
  • j0nNyKa
    #24583
    igen meg fog, erdemes mar most masik hiroldalt / forumot keresned
  • Tetsuo
    #24582
    Hamarosan meg fog szűnni az SG? Miért nem vált arculatot, miért nem rendezitek át kissé a dolgokat, hogy újra vonzó legyen?
  • Dzsini
    #24581
    Közhírré tétetik: megszűnt az SG-n a VIP funkció

    mindenki megkapja a VIP jogokat és beállítási lehetőségeket - ez azzal jár, hogy a felhasználónév melletti csillagok, mivel azok alapértéke a "bekapcsolt", mindenkinél látszanak - ezt a beállításokban lehet orvosolni, ha valaki nem szeretné
  • TokraFan
    #24580
    Üdv,

    Kérném törölni innen a 46-os hozzászólást, mert véletlenül küldtem el és nem így akartam írni! Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.07.05. 00:49:07
  • j0nNyKa
    #24579
    ennek tenyleg kell figyelmet adni? szerintem se
  • MR ME
    #24576
    A jó büdös kurva anyátokat basszátok szájba ti tajparaszt vén kocka gecik
    Sedózáj bazd szájba anyádat egy tehénnel! De bőgjön ám!
  • MerlinW
    #24574
    Ennyi látszik az adatlapodon a felhasználók számára, minden mást csak te látsz és a moderátorok.

    Csillagjegy
    Életkor
    Hobby
    Regisztráció időpontja
    Utolsó üzenet időpontja
    Utolsó látogatás időpontja
    Megnyitott témák

    Ha valami valamilyen oknál fogva nagyon zavar, szépen megkéred Jonny-t hogy törölje az adatbázisból. Max azt mondja, hogy nem, de ez az útja.
  • TokraFan
    #24573
    Nem vádoltam én senkit semmivel, de akkor vajon miért lehetséges az, amit tapasztalok? Ha a user nem tudja a beállításokban megváltoztatni az említett adatokat, akkor hogyan lehet különböző az egyes tagoknál mégis? Most már tényleg csak elvi szinten, de nagyon érdekelne, mi lehet akkor ennek oka? :-)
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.03.02. 00:35:58
  • j0nNyKa
    #24572
    ezt mindet el tudnám hinni neked, minden szavad, ha nem én lennék a fejlesztő

    olyan szinten nem nyúltam hozzá az említett részekhez, hogy nem is találkoztam még a kódjával se soha :)
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.02.28. 19:48:47
  • TokraFan
    #24571
    Egy lehetséges ok például, hogy korábban -mivel én sem tegnap regisztráltam-, még máshogy működött a rendszer, tehát X regisztrációs idő előtt még ezeket automatikusan odaírja a program, de később ezeket kivették a fejlesztők, így az újabb regeknél már nem teszi ezt meg. Persze ez csak feltételezés. Az viszont tény, hogy néhány felhasználónál semmiféle adat nem látható, és mivel az is tény, hogy ezeket az adatokat lehetletlenség a beállításokban kitörölni (de néhányat még megadni is), így csak a rendszerben lehet valami eltérés, mivel a felhasználónak nyilvánvalóan nincs és nem is lehet ráhatása a megjelenített adatokra!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.02.28. 19:24:04
  • Tetsuo
    #24570
    Soha nem lehetsz benne biztos.
  • Dzsini
    #24569
    Biztos vagy benne, hogy nem valami titokzatos nemzetközi hindu összeesküvés részeként került be?
  • Tetsuo
    #24568
    Kis poén.
  • j0nNyKa
    #24567
    hogy kell elkepzelni hogy valamit az sg rendszer kavar? en nem tudok ilyenrol, se hogy lenne, se elkepzelni, pedig illene tudnom
    ugyhogy legyszi homalyosits fel, koszi
  • pxxl
    #24566
    Ja, azt gondoltam mindjárt, csak értelme nincs
  • Dzsini
    #24565
    St írt egy rutint, ami a szülinapból kiszámolta, és úgy maradt :)
  • pxxl
    #24564
    Mondjuk eleve nem értem, hogy minek van kint a csillagjegy :D
  • TokraFan
    #24563
    Én sem töltöttem ki semmit, kivéve a "Hobby, szabadidő" sort.
    Se csillagjegyet (majd pont én, de nincs is ilyen sor), se azt, hogy férfi vagy nő, se a születési dátumot, se semmit.

    Nem egetverően fontos, évek óta így van, csak feltűnt, hogy én nem tudom lepucolni a sajátomat annak ellenére,hogy nem én töltöttem ki, másnak meg az ég világon semmi nincs ott, csak az, hogy mikor regisztrált. Valamit az SG rendszere kavar, feltétezem. Mert állítani nem lehet.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.02.27. 00:12:18
  • j0nNyKa
    #24562
    igy mar ertem
  • Dzsini
    #24561
    Hasbara :)
  • j0nNyKa
    #24560
    szuletesi cim? amibol csillagjegy? hasbaras? azmiaz
    mi?
    komolyan. mi?
  • Tetsuo
    #24559
    Aki nem ad meg születési címet, annak az sg generál, a csillagjegye pedig ebből következően jelenik meg, módosíthatatlanul.
    Régen talán több beállítási lehetőség volt, ha jól emlékszem... bár engem ez soha nem érdkelelt.
    A hasbarásokról alapból nincs adat, persze.
  • pxxl
    #24558
    Azért nem látod, mert nem töltötte ki az adatlapot a beállításokban...
  • TokraFan
    #24557
    Azt kikapcsoltam már regeléskor. Ilyenekre gondoltam, hogy életkor, nem, megnyitott témák stb. Ezeket nem lehet kikapcsolni, de nem látom mindenkinél. Van akinél látom, van akinél nem. mondjuk topikot nyilván nem nyit mindenki, az világos, de sok esetben sem életkort, se azt, hogy fiú vagy lány, satöbbi, nem lehet látni, csak a rengisztráció dátumát.

    Róla pl. semmit nem látok
    Róla meg kb. mindent.

    Nem a személyük az érdekes természetesen, csak példának mutatom
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.02.25. 20:29:01
  • j0nNyKa
    #24556
    a te adataidat csak te latod meg a moderatorok, mindenki mas annyit lat beloled, mint te masokbol
  • Jim Morrison
    #24555
    Beállítások - Adatlapon utolsó hszek elrejtése
  • TokraFan
    #24554
    Nem tudom ide való-e a kérdés, ha nem, irányítsatok át nyugodtan a megfelelő helyre. Szóval, miért van az, hogy az én profilomon mindenféle adat látható, és ki sem tudom ezeket kapcsolni, míg másokén a nick néven és az utolsó bejelentkezésen kívül semmi más nem látható? Valamit nem vettem észre?
  • MerlinW
    #24553
    Az említett hsz a káromkodáson kívül nem tartalmaz semmilyen negatív tartalmat, az oldal szabályzata pedig nem mondja ki, hogy nem szabad káromkodni az oldalon. Zavaró tud lenni? Persze. Ilyenkor kell megkérni az illetőt, hogy válogassa meg a szavait. Más fórumozónak is vannak ilyen időszakai, eddig mindig hatással volt rájuk, ha 1-2x rájuk szóltunk.

    Tudomásul kell venni, hogy egy fórumon ezerféle személy társalog, különböző háttérrel, kultúrával, neveltetéssel és IQ-val. Aki káromkodik, abban sokszor fel sem merül, hogy ez zavarhatja más, viráglelkű embertársát. Ezért hasznos a kommunikáció, a tudtára kell ezt adni. Ha nem foglalkozik vele és közösségromboló hatása van, akkor jövünk mi.

    Remélem kielégítettelek.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.12.29. 16:06:59
  • Tetsuo
    #24552
    Ő a fórum egyik moderátora. Úgy tűnik le akarja passzolni a teendőit, jogokat már nem adna hozzá, persze.
    Érdekes ez a moderátori hozzáállás, hogy bizonyos embereket egyáltalán nem korlátoznak, míg másokat a szabályokon túl is.