15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • FREAK
    #288
    Total Immersion-t próbálta már valaki??? Na abban van érdekes FFB! Kanyarban a kormány a kanyar irányába húz, mintha valami szar motort vezetnék, és 20-30 percencént egyszerűen gondol egyet, az egész game megáll, kormány dob egy hátast, és onnantól kezdve no ffb, és a középállás 40 fokkal elfordul :/
  • basic 69
    #290
    hi. nekem nem thrust van, de adnék egy tanácsot: talán vegyél le a force erejéből és akkor nem fogja annyira rángatni. nálam legalábbis ez bevált.
  • Bilux
    #292
    Logitech is hangos!mert ugye a fogaskerekek közt van egy kis holtjáték közép állásban és ha ott rángatja a játék akkor zörög... ez van ezt kell szeretni esetleg erre a jó megoldás az szíjas átételü kormányok..
  • Bilux
    #293
    Total Immersion én próbáltam eddig billel igen szar volt majdnem a süllyesztőbe küldtem de most a kormánnyal megszerettem!

    Amúgy Mafia-t emlegette valaki hogy isten király na most ott hogyan lehet FFB-et előcsani?
  • basic 69
    #294
    pl insane-ben maxon nálam is nagyon rázza. szerintem totál normális. don't panic :)
  • Bilux
    #295
    Jajaja meg jön az a feeling hogy a műszer fal zörög.. tudod mint a trabantban amikor macskaköves úton mész..
  • basic 69
    #296
    ha valaki akar hálóban játszani colin2 wrc2002-vel + insane... és mindennel ami autos, akkor gyüjjön az irc #colin2 szobába. Bármely magyar szerveren. (pl irc.sote.hu)
  • bolic
    #298
    Saitek R440 más a technológia. :) Igen valóban más, pl. motor búgás a NFS5-ön, egészen más zörög, mint neked, mintha igazi motor ez! :) Igen kellemes, pl. gyorsulásnál lehet érezni a gyorsabb rezgést, szóval nem minden technológia egyformák. :)
  • basic 69
    #299
    ennek ellenére asszem nincs szar kormányom!
  • bolic
    #300
    tomshardware ezt írta: "Az erõhatások elég erõsek és karakteresek, így az útminõség változása is jól érezhetõ."

    Tehát nem tudom mi más a másik márkájú kormányon. :)

    De a véleménye részben ÁTKOZOTT SZEMTELEN! :( Pl. "a két sebességváltó kapcsoló elég vacak kivitelû, s ráadásul túl messzire is került az ujjaink helyétõl" <-- ez nem igaz! Megfogtam, el tudtam érni a fülváltó gombokat, igen kellemes fogás, szóval tévedés van.

    Másik: "Néhány játék nem tudja kezelni a harmadik tengelyt, így azokkal a kormány nem használható.", ez sem igaz, működik minden játékoknál, szóval feleannyi lehangoló KAMU szövege van.

    Részben igaz, pl. holtpont igen pontatlan, de ez nem vészes.

    Tehát ne vessen össze a hírekkel és hírhedt tesztelőkkel, inkább a magányvélemenyeket tükrözöm.

    Csá.
  • bolic
    #301
    Ja és még van: a pedálok igen elég magas, ezért laposabbra kell helyeznem a lábaimat, pl. ülésmagasság alacsonyabbra. Tehát szóval nincs problémám a kormány ergonómián, nem tudom mit akar a TOMSHARDWARE. :)
  • FREAK
    #302
    Hi

    Hát igen, ha "ráz" az effekt, akkor van hangja, én az ilyen engine effekteket ki szoktam kapcsolni, egyrészt hogy kíméljem a kormányt, másrészt mert egy porschéban (de már egy opelben sem) nem érzed a kormányon a motor aktuális fordulatszámát.... Max a sebváltón...

    ennyi

    igazán gagyibrutálparaszt engine ffb élmény a Villeneuve racingben van....
  • FREAK
    #303
    a Mafia-ban csak ki kell pipálni valamit, és máris megy a tökéletes ffb
  • Bilux
    #304
    De ez az mit? Mert nemtaláltam semmit.. beállítottam hogy kormányal vezethessek..de csak ennyi..
  • Mike at home
    #305
    nekem nem ad kotyogo hangot
    egyebkent en a engine-t levettem 10%-ra, mert idegesitett, a valosagban se remeg ennyire a kormany, mert jar a motor
  • Mike at home
    #306
    tomshardware azt irja, amiert megfizetik
  • Mike at home
    #307
    nekem ment egybol
  • Fasee
    #308
    Sziasztok,

    Az érdekelne, hogy akinek Microsoft FFB kormánya van az, hogy a búbánatba installálta fel a SideWinder Game Controller Software 4.0-át, Win XP Pro-ra? Azt írja ki, hogy csak adminisztrátorok installálhatják. Mivel én vagyok az egyetlen felhasználó, így fogalmam sincs, hogy mit kellene megváltoztatni. Valami ötlet?
  • zero_cool51
    #309
    hod64: itt Szombathelyen a Metro áruházban
  • Mike at home
    #312
    Ha a MOMO olyan nagy szam, Bp-n pl. lehet kapni - pontosabban Budaorson - a MediaWorld-ben. Meg erdemes megnezni meg az Ors vezer teri Arkad - MediaMarkt-ot is.
  • basic 69
    #313
    momo racing-re gondolt. tuti
  • Looserke
    #315
    Ugy lehet majd kapni a MOMO Racing kormanyt, mint a Formula Force GP-t, szoval sehogy...
  • CSOCSO
    #319
    nfs5, toca2, f1 es gamek, viper racing. ezeket lesd meg ha kiváncsi vag a kormány tudására
  • basic 69
    #321
    grat a kormányhoz! üdv a társaságban! ;)
  • direwolf
    #322
    Insane-t is lesd meg!
  • basic 69
    #323
    na mesélj már milyen! :)
  • basic 69
    #325
    a force ereje szerintem kegyetlen! :) nem?!
    meg úgy az egész ott van, szerintem.
  • basic 69
    #326
    a force ereje szerintem kegyetlen! :) nem?!
    meg úgy az egész ott van.
  • Mike at home
    #327
    Force be with you!
  • Roccso
    #329
    Csákány skaccok!
    Akit érdekel a MOMO Force(tehát az olcsóbb) Mo. a Metro és a Herta forgalmazza.A Hertában ugyan drágább 32.5 Bruttó de ott van,a Metroban már gázosabb pl Budaörsön én vettem meg az uccsót:)))
  • FREAK
    #330
    Rally Trophy?????? Ne viccelj már, az az egyik leggagyibb.... Csak rázni tud, semmi mást.

    ahol profi a FFB:

    Nascar Racing 2002
    V8 Challenge
    LFS
    F1 sorozat (2001-2002)
    Insane
    Screamer 4x4

    hirtelen ennyi jutott eszembe

    lényeg, hogy én alig vártam hogy megszerezzem a Rally Trophy-t, de egy óra után le is szedtem...
  • Mike
    #331
    Fríkre nem kell odafigyelni, mert egy kvék fan
  • basic 69
    #334
    MOMO Force-szal kapcs kérdezhetsz!
  • direwolf
    #335
    nem rossz a rally trophy, ez tény, de a rázás effekt tényleg túl van lőve
  • Roccso
    #336
    Szerintem semmi csak a kivitelezés minősége(kormány burkolata,pedálok,kormány mögötti gombok) más én kipróbáltam a drágábbikat is mégis az olcsóbbat vettem meg a váltókar miatt!
  • basic 69
    #337
    milyen a racing pedálja?
  • Roccso
    #338
    Müanyag az is de yool vannak elhelyezve és a rugó erő is yool van belőve
  • FREAK
    #339
    te mennyé várat ostromolni sprite-okkal baze :)
  • basic 69
    #340
    képet hol lehet találni a pedálról?
  • Mike at home
    #341
    na mert a kiskedvencedben nincs sprite? hehe. van.