7613
  • lac coo
    #7613
    amúgy én azt se tudom melyik cég motorja eladó egyáltalán, de ha össze tudnák normálisra foltozni akkor Raceroom az jó lenne .
    Hang állat, grafika jó, ai jó, csak fizika meg ffb már nem az igazi .
  • lac coo
    #7612
    Nem a kutya fülét nem lehet gyorsabb, hogyne lehetne .
    Akár PC-t nézem, ott is megvan minden, ok realroad nincs és nálam az is kétszer olyan gyors :)

    amúgy mindegy, rf2-őt nem a látványért használjuk, de arra azért ép eszű fejlesztő nem fog még csak ránézni se, az tuti :)
  • lac coo
    #7611
    bivaly gépem nincs, de az tény, hogy így 3 monitorral már az éppen meg elindul kategoria :)))
    Olyan szinten butára állítva, hogy a kerítések néha méteres szaggatott vonalak :))
    AC meg szintén low, de az úgy is szép , plusz alap pp, stabil 80 fps .
  • bardocz
    #7610
    Nem tudom neked milyen géped van, hogy az rF2 lehúzva mindent fele annyi fps-t hoz, nekem közel maxra húzva le kellett korlátoznom 60fps-re, mert 140-200 fps között ugrálva nem volt sima a kép...
  • Alexease
    #7609
    Lenne rajta mit reszelni, az teny:)
    Ha atallnanak (persze, az nem ilyen egyszeru:P) DX11/DX12-re, "megkapna" ugyan azt a PP-t amit az AC (Yebis), a megjelenites talan gyorsabb lenne es ugyanolyan szep. De a dinamika, a fizika es egyeb dolgok miatt "ez ilyen", sokkal gyorsabb az a resze nem lehetne, ahhoz kellenek a kovetkezo generacios gepek, hogy jatekkent is mukodjon;)

    Hasonlo gyors nem lehet mint az AC, mivel annal azert kicsivel tobbet tud es sokkal tobbet szamol:) Ha kihuzgalnank belole az idojarast, a napszakokat, a reflektorokat, a palyavilagitast, a valodi realroad-ot, a nextgen gumit es egyebeket, valszeg olyan gyors lehetne (vagy gyorsabb) mint az AC.
    De az rF2 nem errol szol. Inkabb varnak 2 evet, aztan a HW-ek fejlodese miatt mar jatek is lehet belole.
  • lac coo
    #7608
    alex, az a motor eladhatalanul lassú és vagy csúnya .
    ez van.
    AC dupla annyi fps-t hoz sokkal szebb látvánnyal mint RF2 extra lowban, levett felbontással.
    azt úgy ahogy van ki kellene dobni , azzal nagyon mellényúltak . AI-val fizikával nincs nagyobb bajom .

    Vagy szétszedik apróra és újradrótozzák mint GTR2 esetében .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.02.11. 21:05:37
  • Alexease
    #7607
    Az rF2 mint "jatek" (jatekmenet, karrier, menuk, egyebek) valoban nem "jatszik", de az engine tudna a dolgokat (azrt csak osszekalapaltak belole a GTL-t, GTR2, RACE-t stb) :) Az AI, szabalyrendszerek, plugin-ek jok, a pontozast most is tudja (plusz penz nyeremenyek es hasonlok), csak az rF2-be nem kell:) Meg sokminden mast is tud. :)
    Alapnak boven jo lenne, csak az ISI-nek ossze kellene kalapalnia, hogy fogyaszthato legyen a nagykozonsegnek;)
  • lac coo
    #7606
    Nem ahhoz hasonlitom, csak ha mar "mindegy" lenne az ffb fizika , akkor akar raceroom lehet vagy barmi, az eredeti se egy acelos mar :)
    AC mint jatek az valoban nem a legjobb, talan ha az ai kicsit jobb lenne.
    Rf2 felejtos , minden teren, az egy fizika_tech demo, szinte alkalmatlan normalis jatekra, vagy legalabb is lenne melo vele boven, bar ugye gtr2-ot is megszuketett, es maig a legtartalmasabb szim. Abban minden volt ami kell, orulnek is egy gtr3-nak :))
  • Alexease
    #7605
    Nem sok mas lehetoseg van. Az rF2 logikus lepes lenne, azt ismeri, bar az rF2 azert nagysagrenddel bonyibb, de ahhoz hogy el is tudja adni, azert az ISI-nek is csinalnia kellene valamit:) Ha igy halad az rF2 "jatekos" reszenek a fejlesztese (ami jelenleg "sehogy", inkabb csak szim es tartalom fejlesztgetes van), akkor csak egy felpiszkalt, osszeszedett MOD lesz az rF2-re, amivel nem sokra mennek.

    Meg csak az alap hirt olvastam, ebbol meg barmi lehet. Talan meg nincs is semmi valodi alapja, se penz, se csapat, es egyelore arra alapoznak, hogy valami divatos "elore beszedett" penzel megnezzek mit lehetne kezdeni a dologgal. Lehet nem is lesz belole semmi.
  • Adam Jonas
    #7604
    Elég nagy rá a sansz, hogy maradnak a gMotor-nál, emberünk évekig abban dolgozott. Páran írták, hogy ők gM 2.5-re tippelnek.
  • Adam Jonas
    #7603
    Igen, a hangnemért bocs, de kb. a lényeget jól összefoglaltam vele legalább.
    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2016.02.11. 18:30:44
  • Alexease
    #7602
    Ne egy 10+ eves cucchoz hasonlits:)
    Amugy mint JATEK, a 10+ eves GTL, meg mindig jobb (meg a kormany/FFB kompromusszumot is beleszamolva), mint a "tartalom gyujtemenyes" AC :)
  • lac coo
    #7601
    Majd kiderül ....
    Igazából GTL RF1 motorjánál rosszabb nem lesz, se grafikában, se ffb-ben se fizikában :))
  • Alexease
    #7600
    Nekem kedvencem volt, vagyis varom, de rengeteg a kerdes;)
    Eloszor is, mi lesz az engine? :) SimBin-es volt, ha az S3S-tol (R3E) veszi meg, akkor ahhoz nagyon jo karrier kellene, hogy elelnsulyozza a kormany/FFB hianyossagokat.
    Az AC-t nem kapja meg, ahhoz sokat kellene reszelni rajta, hogy "hasznalhato" legyen.
    CARS, rF2?! Sajat engine tuti nem lesz.
  • lac coo
    #7599
    Jah, ez Adam baromságára ment, cinikusan, de közben kitörölte! :D
  • lac coo
    #7598
    No de végre, lesz mit szaroznom jövőre is !
  • lac coo
    #7597
    GTL folytatás bejelentve !!!
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.02.11. 17:15:19
  • hermann05c
    #7596
    Sziasztok !
    Elindítottam egy közösségi finanszírozásos kampányt ! Megkérlek titeket osszátok meg minél többet, jusson el mindenkihez akinek bármi köze van a szimulátorozáshoz ! (Nem kifejezetten pénzt gyűjtök vele, hanem előrendeléseket !!!)
    Facebook oldalam:
    www.facebook.com/herrysproducts

    kampány oldala:
    http://www.creativeselector.hu/projekt/show/hermann_gabor_4344_ha_neked_is_draga_a_szimulatorozas_0
  • neilszab
    #7595
    Indul a GT Legends bajnokság!



    ...jövő hét szerdán nyílt FunRace-ek, infók itt:

    HGTLM9 - Tavaszi Szezon[/nagy]
  • TG Gida
    #7594
    http://polinii.com/plgtl-v1-1-physics-mod-for-gt-legends/
  • neilszab
    #7593
    Most is annyi, Január 2-ig 500 Ft a GTL a Steam-en!

    http://store.steampowered.com/app/44690/
  • a.carkey
    #7592
    Steamen pár napja volt 1,75 euroért. Kuponnal még kevesebbért. :)
  • Dietrich
    #7591
    Tegnap jártam az egyik Lidl áruházban (Bp. XVIII. ker.) több "tonna" GTL dobozos verzió volt 999Ft-ért.
  • neilszab
    #7590
    December 3.-ig 70%-os leárazás a Steam-en a GT Legends-re:



    http://store.steampowered.com/app/44690/
  • neilszab
    #7589


    Race07 és GTL Legends Hotlap verseny, a fődíj Formula Student versenyautó tesztvezetés , mely a 10 legjobb köridőt elérő versenyző között kerül kisorsolásra!

    A részvétel nyílt , további részletek:
    Nyerj Formula Student élményvezetést Hotlap-ozással!
  • neilszab
    #7588
    Jaja, néztem! Viszont sajnos csak addig volt elérhető, amíg ment az adás.
    Remélem azért majd felkerül később más formában...

  • Alexease
    #7587
    Brutalis cuccok vannak, kegyetlen jo!:P Laza 6 oraja megy:D
    Erdemes visszanezni a regi formulakat, a motorosakat vagy a #7584-ben szereplo versenyt is:D Szegeny Mini-t megguritottak:/
  • neilszab
    #7586
    Köszi!
  • Alexease
    #7585
    Goodwood Revival 2013 Live HD
  • neilszab
    #7584


    Indul a GT Legends bajnokság, egy teljesen új fajta lebonyolítási rendszerrel és az autókedvelők számára izgalmas fődíjjal.

    Részletek itt:
    HGTLM9 - Őszi Szezon
  • Dietrich
    #7583
    steamen júl.22-ig tart a simbin leárazás (GTR,GTR2,Race07/On is)
    külön a GTL csak 2,99 öjró kb. 900Ft.
  • Csabesz6
    #7582
    Jertek, jertek!
  • neilszab
    #7581
    Nyílt Nyári Fun bajnokság: Touring Car SummerCup 2013

  • neilszab
    #7580
    Milyen letölött kocsikról van szó? Mindnél jelentkezik ez, vagy csak néhánynál?
  • csm
    #7579
    sziasztok,az lenne a kérdésem,hogy a letöltött kocsiknál kategóriának (class) semmi nincs megjelölve,ezáltal csak tetsztvezetésen tudom őket használni. ezt hogy lehet beállítani?
  • neilszab
    #7578


    Részletek: HGTLM8 - Tavaszi Szezon
  • zmok
    #7577
    .... Walter Röhrl ?

    Más véleményen vagy, és én ezt tisztelem.
    De szerintem 1977-ben múlt ki az autósport. Itt nem épített pályán "körözgettek" , laboratóriumi körülmények között.(bukótér, 3 csepp olaj az aszfalton, de a versenybírók lesikálják...) Szerintem(!) ez volt az "igazi" verseny...
  • TG Gida
    #7576
    Nem is lenne rossz egy Audi quattro sporttal meg egy navigátorral,de pályaversenyzéshez túl hosszú.
  • zmok
    #7575
    Én imádom!
    Bárcsak abban a korban élhettem volna...
  • TG Gida
    #7574
    Az az a pálya ami már tényleg a túlzás kategória.