4108
  • whiz82
    #4108
    Na csak azért írtam, mert gamepad-dal nyilvánvalóan nem lehet annyira atom időket menni, mint kormánnyal. Persze, ha az eredeti felvetés az volt, hogy azzal tud-e valaki jobb időt menni, akkor arra nem tudok jelentkezni, mert nekem nincs. :)
  • twinr
    #4107
    eladni nem akarod?
  • pedobear
    #4106
    G25 itt is van, de benne a dobozban. Nincs sok kedvem mindig szét meg összerakosgatni állítgatni.
  • whiz82
    #4105
    Hát... én még sose mentem azzal a kocsival ott, plusz formulában nem vagyok otthon. 3. körben: 1:20.331. Biztos, hogy rengeteg van még benne (G25-öm van), de tovább nem nyomtam, csak a kíváncsiság hajtott kicsit. :)
  • pedobear
    #4104
    Laguna Seca-n mentem ezt GamePad-al (Kb 50 kört mentem a pályán összesen):

    Valaki meg tudja dönteni?
  • whiz82
    #4103
    A REKI és TFRC liga rendez vele egyelőre teszt jellegű futamokat (épp tegnap volt az első, ismerkedünk az online résszel). Még akármi is lehet belőle, ha érdekel. Jövő hét szerdán lesz egy Vintage Replica @ Laguna Seca - még nincs ennél jobban lepontosítva, de az említett ligák oldalán idővel kint lesz. ;-)
  • SirAlo
    #4102
    Hello, most bomba arba van , szinte ingyenes a netkar, 4 euro:) nem tudjatok hogy van most magyar netkar bajnoksag vagy lessz? Csak egyedul autokazni nem annyira jo, viszont ha lenne bajnoksag tuti megvennem mert ez a jatek fizikaba minden jatekot odaver
  • Alexease
    #4101
    netKarPro video dinamic () idojaras:)
    Eloszor a gyorsitott, aztan az unalmasabb normal tempoju videon.



  • Alexease
    #4100
    Igen, az mar jobban hangzik;) Az valoban kezesebb auto.
    Es pont ezert (is) jo az nKP, mert hasonlo kategoriaban, megtalalhato benne az alaptol a toppig, vegig tesztelve es allitgatva oket, valoban hatarozottan lehet erezni, miert szamit egy-egy auto jobbnak. Mennyit szamit egy diffi (F1600 vs. F1800) vagy az aero csomag (F1800 vs F2000).
  • Plebii
    #4099
    Akkor 2000 :)
  • Alexease
    #4098
    Az F1800-ason nincs is semmi szarnyacska:) Motormeretben es diffiben kulombozik csak az F1600-tol.
  • Plebii
    #4097
    főleg azért vettem meg :)

    Próbáltam nagyon bejött az AC, bár tényleg techpre. még sok mindent kell benne javítani. Váltó pl elég érdekes még, mármint akkor, ha nem rendesen van kezelve. Nem fullad le a kocsi, egy idő után rossz váltásnál nem kerreg, stb, a grafikai fejlődés az jó, árnyékok még nem real time mennek a kocsin, de biztos alakul.

    A raceroom grafikája nagyon jó, kegyetlenül tetszik, ha jól tudom ez a GTR3 alapja. Várom még a P. CARS-t vizuális élmányben és hangban az nagyon nagy lesz, bár ez már off.

    Az nKPro-ban eddig nyitottban az 1800-as jött be a legjobban, kevésbé ideges mint a v8, viszont jól megy, elég nagy leszorító erőt generál.
  • Alexease
    #4096
    A Race On, a RaceRoom vagy a GTR Evo ehhez kepest kicsit arkad es/vagy simcade. Ez elegge pure sim. Az LFS-sel merheto ossze, ez is tizenharom eves alapokon van, de eleve mar 7-8 eves kiadas + patchek.

    Ezek ilyen autok, mindegyikkel gepeszkedni kell, ez benne a jo.
  • Fehercsoki
    #4095
    Próbáld ki az AC-t is, mivel a tech preview jár mellé.
  • Plebii
    #4094
    Sziasztok!

    Nemrég vásároltam meg én is a játékot, mivel nagyon jó áron kár lett volna kihagyni. Grafika ellenére tetszik, bár sok helyen azért túl részletszegény, emiatt könnyen meg lehet keveredni, de élményre nagyon tuti és ez az amit szokni kell. Teljesen más, mint más céges szimulátorai.

    Vagy én állítottam el valamit, vagy abs és kipörgés gátló nélkül ezek az autók már csak ilyenek?

    Logitech g27-el és egy házi cockpittel tolom (cockpites fórumban vannak képek) beállítás varázslóval állítottam be, sajnos LFS-hez képest a menüben az elfordulást állítani nem lehet, mert ott kocsinként állítható volt, hogy mennyit fordulhat max a kormány és értéknek az is fel volt tüntetve, hogy mennyi amit az adott kocsi kormánya fordul.

    Nagyon érzékenyek ezek a gépek, kormánnyal használva, ha jól olvastam, segítségek sincsenek, mármint ABS és kipörgés gátló.

    Összességében tetszik, tényleg sok időt el lehet előtte tölteni, de ami biztos, hogy nagyon kemény. Race on-al és még számtalan kiegészítőjével, GTR Evolution, RaceRoom Racing Experience-el, LFS-el szoktam játszani, mindet sokkal könnyebnek érzem. Még sokat kell gyakorolni.
  • bardocz
    #4093
    Ráz. De FFB-nek nevezni barokkos túlzás.
  • lac coo
    #4092
    Elfogadom én, te tudod, nem is azon gondolkodom...
    Hanem hogy micsoda...? Joypad szarvában ffb motor??? És az mire jó ? :)
  • pedobear
    #4091
    El kell fogadnotok, hogy nem mindenki kizárólag kormánnyal és belsőnézetből tolja a simeket.
  • pedobear
    #4090
    Kormányt összeszerelni minimum 15 perc legalább. Ha csak körözgetni akarok akkor gamepad bőven elég és kényelmesebb is.
  • lac coo
    #4089
  • pedobear
    #4088
    Értelme van, már írtam, mert ágyból lehet irányítani és egyből használható, 2 FFB motor van benne egy nagy és egy kicsi a két szarvában így valamit vissza tud adni.
  • Alexease
    #4087
    Nem az a kerdes, hogy lehet vagy nem lehet, vagy hogy mennyire gyorsan, hanem mennyi ertelme van?:)
    Ez pont egy olyan jatek, ami iagzabol „semmire nem jo”, nincs benne „semmi”, es meg „csunya” is. Ez kifejezetten vezetesi elmenyre valo. Ahhoz meg kormany kell. Kormany nelkul csak minimalis elonyet lehet elvezni a programnak, nagyreszt csak szenvedes.

    Persze ha valakinek ez kell, semmi gond:P Annyival tobb penze van Kunosnak az AC-re;)
  • pedobear
    #4086
    Alapból be sincs kapcsolva. Végig lehet menni, de nem könnyű. Valamint írtam, hogy az 1.1-ben jobban kedvezett az alapbeállítás ennek a gamepadnak. Itt szerintem elég sokat el kéne időzni, hogy használható legyen. Például úgy érződik, hogy a fékpedál 2/3-ig alig fog valamit onnantól meg satul szinte egyből, mintha nem lineáris lenne az átmenet. Ezt szerintem kalibrációs programmal el lehet hárítani, meg a sim-ben is mintha lenne erre vonatkozó rész. 1.1-el sokat mentem régebben, viszont az 1.3-at most próbáltam még csak. Egyébként láttam már olyat, hogy gamepaddal jobb időt mentek, mint kormánnyal. Rally sim-eknél előnnyé válhat bizonyos helyzetekben. Itt most csak hobbiszinten próbálgatok. A kormány meg már jó ideje csak porosodik.
  • precise
    #4085
    abs meg stb
  • pedobear
    #4084
    Milyen segítségre gondolsz?
  • precise
    #4083
    F1800 Gamepaddal... Na azt megnézném! (gondolom alap az összes segítség off)
  • pedobear
    #4082
    NetKar Pro Pack v1.1 (Cars, Skins, Sounds)

    Mirror

    Regisztrálni kell hozzá


  • pedobear
    #4081
    laposon ezek a játékok még pont elmennek (netkar, live for speed, viper racing, swedish touring car championship 2, iracing is fut akár)

    Én még akkor vettem mikor akciósan 4,99€ volt. Ennyit szerintem simán megért.
  • pedobear
    #4080
    Nekem mindkét kormányom a szekrény be porosodik. Ezt lehet játszani gamepaddal (cordless rumblepad 2) az ágyból :P bár az 1.1-es verzió fizikája jelentősen jobban kedvezett a gamepadnak és szerintem az jobb is volt, mint ez.

    #4061-#4062-ben meg ott van az összes fontosabb kiegészítő
  • precise
    #4079
    Az nKP az a játék amit sajnos az emberek nem fedeztek fel... Anno magyar bajnokságban örültünk ha 10-12 voltunk... Talán majd az AC
  • partotmos
    #4078
    A kezdetek óta próbálkozom a demóval, elég sokat körözgettem cremán az 1600-zal, de sosem volt elég időm meg kedvem belemélyedni jobban... aztán most február végén a nagy áresés miatt licenceltem, és azt kell mondjam, hogy elég jó befektetés volt:) igaz időhiány miatt csak most poroltam le a g25-öt hosszú hónapok után, hogy majd megyek végre 1-2 kört Nordon az 1800-zal - aztán az lett belőle, hogy vagy 3órán át vigyorogtam, mert nem tudtam abbahagyni a körözgetést csak tankolás és gumicsere, esetleg egy kis setup még, aztán go tovább... Sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen kis gyösszel nem fogok megunni 20 perc után egy ilyen hosszúságú pályát, de megint beigazolódott, hogy az ördög a részletekben lakozik:P
    komoly cucc ez nagyon, nekem bőven elég lenne ezzel a fizikai/grafikai motorral az Asetto Corsa autókínálata, asszem ellennék egy darabig:)
  • pedobear
    #4077
    #4066 - én ebben a nézetben szeretek játszani és ott nem jön elő az a menü amit mondasz.
  • lacica
    #4076
    Hát,belsőnézetben kéne csinálni,nem???Ezt végülis sim-nek szánják, nem tütüzni.
  • pedobear
    #4075
    Az alapból ki van kapcsolva, de mégis ott van F2-es nézetnél.
    Szerintem csak F1-esre vonatkozik, ott pluszba be lehet kapcsolni.
  • lacica
    #4074
    A tükröt el lehet a belső beállításoknál a wiev pos-nál van v mirror off-on.
  • Alexease
    #4073
    Tukrot es csikot elvileg sehogy, a kod pedig apalyahoz van rendelve, a konyvtaraban van fog.ini, abban lehet piszkalni.
    A nezetek az F1-F4-ig (talan, teszteld):)
  • pedobear
    #4072


    Viper Racing-be be lehet
  • pedobear
    #4071
    Ha van hozzá tehetséged akkor biztosan be lehet, van kész mód is, de nem adták ki, mert nem érdekük, inkább új játékot csinálnak.
  • GPx8
    #4070
    nKP-ba a Ferraris tartalmakat nem lehet belemókolni?
  • pedobear
    #4069
    Más szimeknél nem volt ilyen gond, csak ennél. Hátha van valami kis program amivel be lehet állítani amit akarok.