15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • llacee
    #505
    Magérkezett a korményom Momo Race.. nagyo tetszik eddig..
    Ami meggyőző játék az a Colin 2..

    Nekem még soha nem volt force kormányom,nem megy tönkre a fogaskerés a gyors jobbról balra tekeréstől rossz hallgatni,bár lehet megszokás kérdése

    A használati utasításban az van ,hogy óránként 5 perc szünet és ne tartsunk ellent a forcenak nagyon..
    Ebből mi igaz ?Mondjuk 11 óta nyomom és kissé megmelegedett már a motorja..

    Life fog speed -et egyszerüen nem tudom ráhangolni nem érzékeli :(

    És még annyi lenne a gondom,hogy nincs középen a középre húzás azt hogyan tudom beállítani..

    egyenlőre ennyi tud valaki segíteni ? :)
  • basic 69
    #506
    az 5 perc szünet olyasmi, mint kb 1 óra után állj fel a gép melöll és tornázz! :)

    ne parázz, nem megy az szét. jól megvan csinálva. ha mégis 2 éved van rá hogy visszavidd! :)

    középrehúzás:
    nem tudom, h a racing-nél is használható-e a progi, de próbálkozz:
    http://www.logitech.com/index.cfm?page=downloads/software&CRID=317&contentid=5025&OSID=1&softwareid=11189&countryid=19&languageid=1
  • llacee
    #507
    :)) Hi Basic :)

    Mostmár nem menekülsz aszfalton előlem ;)

    Az,hogy kicsit kotyog fel le és jobbra balra az ahoz kell,hogy a rázó effect müködjön ugye ?
    A progit kipróbáltam sajnos csak a Momo-hoz jó a race-hez nem..

    Köszi !

    Kellemes Ünepeket Srácok !
  • basic 69
    #508
    várlak egy jó kis gaméra! :)
    küldj egy mailt, ha gondolod.

    üdv
  • llacee
    #509
    Kettővel ezelőttei irásomért elnézést hemzseg a hibától !

    Mennyire kell mozognia egy ilyen kormánynak minden irányba ? Colin2 Safari pályán szó szerint zörög a kezembe
  • CSOCSO
    #510
    a logitechek azhem kicsit fordulnak... azért sem tetszik:(
  • magus
    #511
    megkaptam a sidewinderemet. hat lenne par kerdesem.

    win2k-m van lehet ez a baj, de alig csinal vmit. marmint jo hogy huz kozepre, windowsban is huz, de pl ugrat a kocsi es semmi. kanyarodok, ugy hgy megfordulok semmi. alig csinal vmit. felraktam a softwaret de semmit se csinal szinte. nem is zorog. az en kormanyom meg raadasul szar is mert neha nem er el vmit belul es neha kerreg...

    van vmi update? vagy win2k alatt ilyen?
  • SAntA_ClAus
    #513
    Remelem tud valaki segiteni.

    Kovetkezo lenne a kerdesem. A kormanyom egy Microsoft FF. Na most ugye amit a CD adnak hozza drivert az 4.0 as verzio. Jo vele minden Xp alatt is muxik tokeletesen. De gondolm mar van ujabb. De amit neztem az meg 3.02 es verzio. Az osszes Sidewinder termekhez.
    http://download.microsoft.com/msdownload/sidewinder/3.02/x86/en/SWGameEN.exe
    Igazabol nem maga a driver frissites erdekel de persze az sem lenne rossz. Hanem a Sémák. Ugyanis csak a regi jatekokhoz vannak, ugymint GPL, NFS III-IV, Viper Racing.... De pl jo lenne egy GP4 vagy egy F1 2002 es scheme. Remelem van valakinek valami infoja.

    Boldog Karacsonyt!
  • magus
    #514
    engem is erdekelne
  • basic 69
    #515
    jól írta Thomas! :) nem keveset fordul a logi
  • Jacek
    #516
    Tok mindegy mennyit fordul ugysem hasznalod ki, en lagalabbis nem mert akkor meg lassu a mozgas ha nagyot kell forditani:D
  • basic 69
    #517
    hát szerintem nem baj, ha nem csak 180at tudsz fordítani! :)
  • seri
    #518
    Thrustmaster kormányom van és nagyon jó.
    Bár most XP alatt szivok mert a Colin2-nél nem müködik a force.Tud valaki valami megoldást?
  • CSOCSO
    #519
    engem ez zavar a legjobban a logiban..szal erről ennyit
  • basic 69
    #520
    :) most nem értem. pont hogy sokat fordul. de tényleg ennyit erről. :)
    az a lényeg, hogy az szeresse a kormányát, aki használja. :)
  • llacee
    #521
    Na még 1x hátha ... :)

    Elsősorban Momo Racing Tulajok segítségét kérném ,ha lehet minél hamarabb !
    23-án vettem egy race kormányt és azóta teljesen kotyogós lett,ill már az is volt.
    A toms hardwaren azt irták ez a kormány kotyogásmentes tengelyű...hát ahoz képest iszonyúan minden irányba 1-2mm-ert...
    Ha megfogom a tengelyt ott ahol a "müszerfalba"meg akkor jobbra balra befelé és kifelé is gyakorlatilag ,minden irányba megy1-2mm-ert.
    Azt akarom kérdezni,hogy ez normális-e ,mert ha nem 27-én 3napos cseregariba kellene kicserélnem !

    Várom a segítségeket,ha lehet minél hamarabb !

    Tudom van külön force topic csak igy hátha gyorsabban kapok választ !

    Köszönöm !
  • llacee
    #523
    Rendben köszi szépen !

    Szurkoljatok,hogy ne legyen gáz a cserével !

  • Mu*][*h4pHu|{4
    #524
    Menyibe kerül?????
  • magus
    #525
    nekem csak kifele kotyog 1-2mm-t a sidewinder
  • llacee
    #527
    Holnap viszem vissza.
    Megnézik,hogy nem e Én basztam-e szét és hogy valóban igaz-e az állításom.
    Ha igen ,akkor kicserélik,de valszinü január végéig minimum várnom kell ,mert hiánycikk jelen pillanatban(eddig is az volt)..
    Úgyhogy ez a nagy helyzet remélem sikerrel járok holnap !
    Thomas- :Neked akkor egyáltalán nem mozog egyik irányban sem el a tengely?(a kormányzást leszámítva) és mikor veted ?

    Köszi a segítséget !
  • magus
    #532
    na kiprobaltam a colin2-t sidewinderrel. nos hat igen csak rangatja. jo a kormany cak alig tamogatjak rendesen
  • FREAK
    #534
    szasz G! :))
  • magus
    #535
    ez van eppen a labamnal
  • Jacek
    #536
    eltort a Trustomnak a valtoja:((((((((((( van vagy ket honapos:((((
  • FREAK
    #537
    melyik?
  • Jacek
    #538
    a ferrari:(((
  • CSOCSO
    #540
    colin2: ha jol tudom ez szar kormánnyal alapbol sajna...
  • FREAK
    #541
    LOL, tehát van ferrari váltó meg másik?? :DD
  • FREAK
    #542
    ja, végül lorand pajtásom is Ferrari-t vett, csatlakozott az istállóhoz :)))
  • llacee
    #543
    szerintem tök jó kormánnyal a colin2 lehet rosszul állítottál be valamit
  • dtk1985
    #545
    Hi
    Légyszi segítsetek. Az a gondom hogy XP alatt az MS SideWinder FF Wheel hüjén működik. Már jópár éve megvan a kormány, Midiportra kell csatlakoztatni. A hozzá kapott software nem telepul XPre mert már régi. A win föl is ismeri de kalibrációnál különveszi a fékpedált(egy külön sáv jelenik meg a beállításnál fék felirattal). A játékokban pedig azt csinálja, hogy ha nem nyomok semmit akkor tolat, ha nyomom a gázt akkor megy előre, de ha elengedem fékez. Nagyon idegesítő. nem tudok így jáccani. Ha valaki tapasztalt hasonlót segítsen. Gondolom valami driver kéne hozzá.
  • dtk1985
    #546
    ja a hozzá kapott game controller software 3.0-as vérziójú, valami újabb kéne
  • Jacek
    #547
    Termeszetesen a kis ful valto a kormany mogott:(((( es semmi extrat nem csinaltam valtas nem erobol es nyekk nem tort le hanem belul valami egadta magat:)))lehet vele valtani csak himbilimbizik minden fele:D
  • seri
    #548
    http://www.microsoft.com/products/hardware/sidewinder/downloads/302.htm
  • seri
    #549
    http://www.microsoft.com/products/hardware/sidewinder/downloads/302.htm
  • seri
    #550
    Én egy ideje nyúzom az enyémet de szerencsére semmi gond vele. :-)
  • CSOCSO
    #551
    az szép... én leszedtem legujjab software-t de nem engedi telepíteni az XP!!!!!44 pedig Xp driver!! valami setup.exe-t hiányol!!!!(????????????????????????)
  • dtk1985
    #552
    Most olvastam hogy a gameportos MS SideWinder FFB Wheel-t nem támogatja az XP. Marha geci a majkrosoft, elvégre a saját kormányuk. Miért nem csinálnak hozzá drivert?!
  • Pheel
    #553
    Valószínűleg direkt nem támogatják. Lehet, hogy ezzel akarnak rávenni, hogy vegyél USB-s kormány. Az én halálgagyi QuickShot Warrior 5-ös joy-om meg simán megy XP alatt, persze ez más téma.
  • Jacek
    #554
    na ezt csekkoljatok:)))