233
Coca Cola a kedvenc italunk...
  • Assassin
    #17
    Coca Cola viszont nem volt...
  • Assassin
    #16
    Egyszer egy haverommal osztálykirándulásra mentünk vonattal(az osztály már ott volt egy napja,mi meg valahol avatkozunk addig).Na Gyulára mentünk és asszem Békéscsabán volt átszállás.Hogy ne menjünk üres kézzel vettünk egy lityi vodkát(kátrányból főzött fajta),de menet közben megkóstóltuk mint Micimackó ,fenékig(na azért maradt egy kicsi).Virágos hangulatban leszálltunk Bcsabán és beültünk a restibe,meginni egy sört.Ott belénk kötött egy öreg homlesz hogy''hogy nézünk ki,mér hosszú a hajunk ésatöbbi''.Addig térítettük az ürgét hogy lekéstük a csatlakozást...Na erre kitaláltuk hogy majd stoppolunk,de azt se tudtuk merre van a gyulai út,mi hol vagyunk éppen,meg egy kissé készen is voltunk addigra.Nagyon kellett már brunyálni is ezért kinéztünk eg helyet(romos ház ,félig lebontva)de kiderült hogy pont a rendőrség mellet van és tán nem lenne tanácsos ott meginni még a maradék piát...
    Aztán csak felvettek és még célba is értünk.Szóval kaland töményen,töménnyel:)
  • Laalee
    #14
    hehe :)
    amugy messze pesttöl egy kisfaluban irtojol belehet rugni 500 ft bol :))
    nekem mar sikerult.. fel orat kesett a volanbusz utana egesz hazaig enekeltunk a buszon :)))
    80ft volt egy feles hazipalesz.. :)
  • Assassin
    #12
    Csongrádon nyaraltunk a haverokkal pár egymást követő nyáron és ott volt egy krimó aminek a cégtábláján volt olvasható:
    ''SörKávé
    BorÜdítő''
    De mivel kicsi volt a tábla tök olyan volt mintha direkt írták volna egybe.De mikor a tatától echte sörkávét kértünk cska nézett meg valami olyat motyogott hogy a büdös kölkei...:)
  • Laalee
    #11
    igyvan a teat csak rum mal szabad irnni!! :)
  • Lteebee
    #10
    Szerintem a teát nem szabad ízesítőkkel elrontani.

    Ha beteg vagyok, csak akkor iszom mézzel.
  • CSOCSO
    #9
    Metil alkohol+Izógolyocskák rulz!!!
  • CSOCSO
    #7
    Hja de azért a husos dolog igen kemény nem vazzeg????
    Szoszerint megemészti a hust!!!!!!!!!!!!
    amugy nekem soxor bejön de mondom csak az ilyen kajáknál..amit ailig eszem néha..hetente 1 szer oszt jolvan..amugy én narancsszörpöt iszom ásványvuzel nekem az jön be nagyon
  • Dikkma
    #6
    Sztem meg igyatok vizet.
  • Tomcat
    #5
    Jaja. Nem túl egézséges az ilyen löttyök fogyasztása. Csakhát ezt a kiscsákókkal nehezen érteted meg. Oszt csodálkoznak, hogy nincs elég calcium a csontok rendes fejlődéséhez...
    Ha már Coca Cola terméket akar inni valaki, akkor válassza legalább a Sprite/Fanta combot. Kevésbé ártalmas.
    De inkább citromos víz. Egy kevés citrál, a vízbe, cukor nélkűl. Nincs is jobb...
  • Tomcat
    #3
    Néha-néha jól esik, nem tagadom, de hogy állandóan ilyen löttyöt igyak...
    Kösz nem!
  • CSOCSO
    #1
    Hm..Szoval ez a kedvenc italunk? mit ne modnjak tényleg jolesik néha egy pizzához vagy egy burgerhez..de tudjátok mit csináljatok vele?
    fogjatok egy pár decis poharat öntsetek bele cola-t aztán tegyetek bele egy kis darab nyers hust..nézd meg 2 nap mulva..a cola szoszerint felfalja a hust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!