233
Coca Cola a kedvenc italunk...
  • Mike at home
    #73
    hogy lehet egy teat igy elrontani

    szvsz colaban is a koffein a lenyeg

    meg az tomeny, amit beletoltesz :)
  • Mike at home
    #72
    es ennek milyen gyakorlati ertelme van? 2 napon at ne oblogess colaval?
  • Cat #71
    Coca-Cola: vége az egyeduralomnak

    Nem lesz több kizárólagos szerződés, a Coca-Cola ezentúl az üzletekben ingyen elhelyezett hűtőinek ötödét átengedi a versenytársak termékeinek és számos más „engedménnyel" is hozzájárul a piac versenyképességének erősítéséhez.

    Az Európai Bizottság nyomására a Coca-Cola megnyitja az európai üdítőital-piacot a nagyobb verseny előtt. Ezzel az unió és a cég között öt éve tartó versenyjogi vitára tesznek pontot. Mario Monti uniós versenybiztos kedden, a cég vezetőjével folytatott brüsszeli tárgyalásait követően közölte, hogy a Coca-Cola megváltoztatja rabatt-rendszerét az EU-ban, a fogyasztók ezáltal az üzletekben és vendéglátóhelyeken nagyobb üdítőital-választékot találnak majd.

    Az óriáscég lemond arról, hogy a jövőben árengedménnyel serkentse a vásárolt mennyiség növelésére a kereskedelmi egységeket és ezentúl lehetőség lesz arra is, hogy a boltok csak egy-két kiválasztott Coca-Cola terméket árusítsanak, megszűnik a „mindent vagy semmit" elv. A cég véget vet a kizárólagos szerződéseknek, és az üzletekben ingyenesen elhelyezett hűtőiben egyötöd részt átenged a versenytársak termékeinek.

    Monti szerint a cél, hogy az ár és a személyes ízlés alapján választhassanak a fogyasztók Coca-Cola terméket, ne pedig azért, mert kizárólag az van a polcokon.

    A végleges uniós döntés előtt - amely tavaszra várható - a versenytársak még véleményezhetik a piacnyitás tervét. A nagy rivális PepsiCo Inc. máris üdvözölte a döntést, közölve, hogy az "jelentős változásokhoz" vezet majd a 17 milliárd euró éves forgalmú európai üdítőital-piacon.
  • Zsozso(!)
    #69
    egy kis ciánt úram??
  • Zsozso(!)
    #68
    egy kis ciánt úram??
  • Zsozso(!)
    #66
    csapvíz forever!!!
  • Zsozso(!)
    #64
    én nem szeretem a Koca Kólát
  • Lteebee
    #62
    Tegnap majdnem mentem, de aztán a nővérem 35 percet késett és ugrott a tuti 'just in time' délutánom.
  • Laalee
    #61
    jo akor ne
    nem is erdekel :)
  • Laalee
    #59
    jo :)
    de akor meg elötte vilagoisitsd fel primitiv agyamat leci... :)
  • Laalee
    #57
    klub ot????
    simpsons rol volt szo azt meg nemtom mikoze barmifele klub hoz...
  • Laalee
    #55
    hat ha nem lattad ugyse lesz erdekes a tortenet :) de a lenyeg hogy egy törpe kolona jött letre :)
  • Lteebee
    #54
    és?
  • Laalee
    #53
    hehe tegnap volt a simpsonsban pont a colarol egy resz :) a kisccsaj egy kiserletet vegzett, hogy a kola rontja e a fogakat :))
  • Laalee
    #52
    na tegnap volt a spektrumon valami film a faszi csont marha volt ... allitolag mar vagy 15 eve csak zöldseget zabalt mert szerinte igy tovabb fog élni...
    azt tök csont s bör volt semmi izom meg zsir...
    hat ily eljen a fene +5-6 evet...
    inkabb iszom a traubit meg a markameggyet :)
  • frey
    #50
    En enni akarok. Persze jol elvagyok magokon is..:)
  • Laalee
    #49
    a cimet megtudhatnam? :)
    ismerös de valahogy nem ugrik be ... reg latam jomagyar filemt... sajnos
  • Laalee
    #47
    mert az nemkaros az egeszsegre? :))

    amugymeg eljek inkabb 70 evig ugy ahogy nekem jo mint lemondasokkal 80 ig...
  • Lteebee
    #46
    Vagy rákot okoz a kísérleti egerekben.
  • Lteebee
    #45
    Egy lány mondta. :)
  • Lteebee
    #41
    Ass Assin az Assin klánból.:)
  • Laalee
    #39
    naesaztan ha mindenben azt nezzuk hogy mi az egeszse4gas akor ehenhalunk... egykis mereg kell a szervezetnek.. :)
    amugymeg MÁRKA MEGGY rula!! :)
  • Assassin
    #38
    Ja,csak egy maradhat:)
  • Assassin
    #36
    Ha jól megnézitek az ilyen lónyálak(pl.cola)összetevőit feltünhet a foszforsav jelenléte is.Na nálunk van ilyen cucc és igen durva méreg,szigorú tartási és felhasználási szabályokkal.Na ki szomjas még?
  • Lteebee
    #35
    Kiváncsi vagyok, a kólás flakon 30%-át is egy-egy szétszuvasodott fogsor díszíti-e majd valaha, mint a cigarettásdobozokét.
  • Coine
    #34
    Jó esetben heti fél litert iszok meg....
    Elég is annyi, de akkkor nagyon jól esik...
  • CSOCSO
    #33
    azért tegyük hozzá hogy akkor is jo ize van!!és néh nagyon jo esik!!!!heti 2 litert iszokm kb...
  • Coine
    #32
    Azért 1 buli 1 kis spiritusszal már más....
    De nem kell sokat....csak 1 kicsit+ még 1 kicsit.... :-)
  • Dikkma
    #31
    Hm..
  • Dikkma
    #30
    Ez ugyan jó poén, de az is káros. Én már szinte nem iszom alkoholt, kibírok úgy egy bulit, hogy meg sem kóstolom a többiek italait. A kóla meg max. ilyenkor király, amikor eliszom előlük a boroskólájukba valót... :-)
  • Dikkma
    #29
    Ez ugyan jó poén, de az is káros. Én már szinte nem iszom alkoholt, kibírok úgy egy bulit, hogy meg sem kóstolom a többiek italait. A kóla meg max. ilyenkor király, amikor eliszom előlük a boroskólájukba valót... :-)
  • Shrike
    #28
    Ne igyatok colát, hülyeség, egészségtelen és pancseroknak való. Ha rám hallgattok, akkor Heinekent isztok vagy vodkát, netán tequillát :)
  • CSOCSO
    #27
    :)
  • palace
    #26
    a cola csak borral jó, de úgy nagyon!
  • CSOCSO
    #25
    a OEOSI SZERINTEM NEM JOBB VOLT AZ APEPSI MEG COLA KÖZVÉLEMÉNY KUTATÁS VAGY MI HOGY MELYIK A JOBB A PEPSI VAGY A COCA...2 POHÁR VOLT EGYIKBAN P MÁSIKBAN C..MINDIG MEGMONTAM HOGY MELYIK A PEPSI
  • Coine
    #22
    Borban az igazság! :-)
    Cola szar BÁR néha jól esik....
    Pepsi az meg még szarabb, ha már cola, akkor Coca Cola a jobb...
    Tudjátok, mit! Ásványvíz+gyümölcslé osztcsááá :D
  • Dikkma
    #21
    Ja a Cola? Valami Spar Takarékos Kólával ittuk a tablettás kecelit, ami kétliteres műanyag flaskában volt, tudom, hogy nem Coronita, de olcsó...:-))
  • Dikkma
    #20
    :)))

    Tavaly a Wigwamben 3 dologra emlékszem, a belépésre, arra, hogy elestem a tánctérben, és mindenki rajtam tipor, én meg csak röhögök, és az ébredésre, a vécén. Nemtom, hogy jutottam ode, és hogy miért "sz*rtam" ... :-)))))))))
    de ezt már mondtam...
    Most is voltunk, a villamoson egész út alatt szurkoltunk, mindenki rajtunk röhögött. De mint a hülyék, egymásba kapaszkodcóva, dülöngélve. Nem is ég az ember feje, amikor visszagondol rá... :-)))
  • CSOCSO
    #19
    Szilveszter 2001..egy haverom kevert egy italt nem emléxem :) pontosan mi volt benne de valami ilyesmi:
    Vodka, öszibaracklé,rum+cola...
    Na ettől olyat sza*rtam hogy megofadtam többet nem iszok ilyet!
  • Laalee
    #18
    telleg mert hosszu a hajad?:)