233
Coca Cola a kedvenc italunk...
  • rico1
    #193
    divatból isszák? XD Mamám is azt mondja, hogy jó az olcsó csoki meg üditő is, a drágákon is a címét kell megfizetni. Ez egy nagy baromság, ép eszű ember azért iszik kólát vagy eszik csokit, hogy élvezze, ne csak legyen, mindegy milyen. Mi iszunk Coca-t hetente 1-2 üveg 1,5 literes fordul meg itthon (5 személy issza). Néha iszunk ilyen american kólát(ha ez a neve XD), az még elmegy az olcsókból, de inkább a coka. A freeway meg egy szar, próbáltam már, mégha olcsó is.
  • Desiderata #192
    amúgy a spar budget kóla ihatatlan, mondjuk 89 Ft, borral elmegy
  • Desiderata #191
    miről beszélsz? nem is ittál ilyet
    cocának meg pepsinek szar mellékíze van, coca savanyú és a fogadra rárakódik, pepsi meg édes de ott a minden pepsi terméknél megjelenő mellékíz
    cocát meg még vizezik is ezerrel, plusz drága is, legtöbben csak divatból isszák
  • Narusco
    #190
    meg van a nemtudom melyik multiban kapható SITI cola... na azt minek gyártják ?:D kezembe került egy üveg, bennthagyták kocsiban, beraktam hűtőbe, 2 napig kortyoltam belőle mindig ha szomjas voltam, de egyből rá is jöttem hogy a víz még mindig jobb. kb 3/4 üveget dobtam ki, ihatatlanul rossz, borhoz is. ha kóla akkor coca vagy pepsi, és úgy vagyok vele hogy ha valaki soknak tartja az árát, akkor ne vegyen kólát.
  • Narusco
    #189
    az a freeway kóla egy kalap szar
  • Desiderata #188
    kövezzetek meg, de a Lidl-ben kapható Freeway kóla ezerszer finomabb a Cocánál és a Pepsinél
    a piros címkés, próbáljátok ki! nincs mellékíze! és csak 159 Ft
  • rico1
    #187
    Ez az. Egy kupak 5-25-50 pont lehet, hol ez, hol az.
  • andrejfej
    #186
    Ez a nyereményjáték? A fene tudja, hogy van több esélyed... Egy kupak egy pont?
  • Daza500
    #185
    Divatital. UTÁLOM.
  • rico1
    #184
    Van most nyereményjáték a coke.hu-n. Az a kérdésem, hogy megérné-e egy tétre feltenni 120 pontot vagy inkább minden nap csak ötöt-ötöt?
  • Prince of Máté
    #183
    :DD
    lol tényleg.
    Kóla azt kész.
  • banok
    #182
    A Cino Pepsi
  • Prince of Máté
    #181
    Nekem a Coca COla Cino a kedvencem:)

    amúgy Colat csak mindig karácsonyra szoktam venni 4 üveggel
  • Super Mario
    #180
    Nem ugyanaz. Ők egyedi vaníliát használnak, attól olyan, amilyen.
  • vegicsek
    #179
    Próbáld ki vaníliás cukrot a kólába.Hátha.
  • Super Mario
    #178
    Az tényleg menö dolog
  • Super Mario
    #177
    Én a Fanta Exoticot sírom vissza, de nagyon
  • banok
    #176
    nekem nagyon nem ízlett....

    Cherry Coke fver!
  • Prypiat
    #175
    Sziasztok!

    Van itt még rajtam kívül olyan akinek eleinte nem aztán később egyre jobban végül már fanatikusan ízlett a Vanilla Coke?
    De sajnos már több mint 2 éve nem lehet kapni itthon.
    Egy éve jártam londonban kb,na ott még volt be is tankoltam belölle!
    Nemtudjátok,hogy a szomszédos országok közül lehet e valahol kapni? Mert komolyan már annyira hiányzik,hogy még át is mennék egy két kartonért!
  • blackgamer
    #174
    két üveg, egy áráért - avagy hogyan hackeljünk kóla automatát
  • Cat #173
    Nem sikerült a receptlopás - Lebuktak a buta Coca-Cola-tolvajok

    A jövõ héten áll az atlantai bíróság elé az a három Coca-Cola alkalmazott, akik ellen nem kisebb a vád, mint hogy szigorúan titkos információkat loptak el a cégtõl - köztük egy új ital termékmintáját -, és azokat az PepsiCónak próbálták eladni.

    A három tovaj egyike "Dirk" néven jelentkezett be a riválisnál, és felajánlotta az információkat. A PepsiCo azonban, amelynek szóvívõje szerint a legkeményebb konkurenciaharcnak is törvényes keretek között kell folynia, azonnal értesítette az FBI-t, "Dirk" - valódi nevén Ibrahim Dimson - így az atlantai repülõtéren már egy fedett ügynökkel randevúzott. A három jómadarat június végén tartóztatták le, néhány órával azután, hogy a "megállapodás" szerinti 1,5 millió dollár reményében saját nevükön bankszámlát nyitottak. A Coca-Cola szóvívõje mindazonáltal megnyugtatta a kedélyeket: bár a klasszikus Coke receptje nem forgott veszélyben, a cég felülvizsgálja biztonsági rendszerét. Neville Isdell elnök-vezérigazgatója pedig kijelentette: nagyra értékeli a PepsiCo hozzáállását.
  • flashpointer
    #172
    ahogy végigolvastam sokat aggódnak itt a kalciumszükségletük iránt :)
    ami nem is baj,de amugy ha _tul sok_ tejes cuccot eszel,amiben rengeteg kalcium van,akkor a szervezet ezekután csak ugy tud megszabadulni hogy lebontja azt.ebből is kialakulhat csontritkulás!
    ezt kutatások is bebizonyították,hogy az ojan nemzetekben ahol sok tejterméket fogyazstanak több csontritkulásos beteg.
    szóval nemkell azért mértéktelennek lenni semmi jóból :)
  • Super Mario
    #171
    Semmi baj, most, hogy így elgondolkodom rajta, megértelek.
  • partotmos
    #170
    figyu Mario, ha téged megszivatna valaki, és utána adna egy túrórudit, megennéd?
    vagy inkább feldugnád a seggébe és beletörnéd?
    igyom kólát a radai rossebb:)))))
    bocsi, csak picit plasztikusabb így....
  • Super Mario
    #169
    Habár mondjuk attól függetlenül ihatsz nyugodtan Kólát. Itt most nem az a lényeg, hogy ők kaszálnak belőle, hanem, hogy jóízű.
  • Ronny
    #168
    miért nem iszol cola?
  • partotmos
    #167
    jah, nagyemberré kell válni
    (mármint ha az ő szabályaik szerint szeretnél játszadozni)
    én ebből inkább kimaradtam
  • Super Mario
    #166
    Hihetetlen, hogy ezek a multinacionális cégek mennyibe semmibe veszik a kisembereket.
  • partotmos
    #165
    ráadásul ighazak is...
    azért kibírtam röhögés nélkül:)))
  • Super Mario
    #164
    Érdekes tanulságok...
  • partotmos
    #163
    dolgoztam egy picinyt karbantartokent a cocacolanak dunaharasztiban, ezek alapjan a kovetkezo tanulsagokat szurtem le:
    - soha többé nem iszom cola
    - ugyvedeik uzemi balaset utan kivettek a zsebembol kb 1m ft-ot
    - dolgoztattak, mint allatot (heti72ora valtott muszak) kereset netto 130k
    - bekaphatják a fszomat

    ne higgy a reklamnak, ne igyal colat.....
  • Super Mario
    #162
    Jaj, a Fanta Exoticot a mai napig siratom
  • Cat #161
    Megy a vaníliás Coca-Cola, jön a fekete cseresznyés

    A Coca-Cola Co. befejezi vaníliás és citromos kóláinak forgalmazását legfõbb piacán, az Egyesült Államokban - jelentette be a világ legnagyobb üdítõital-gyártója.

    A Coca-Cola ez év végéig kivonja az amerikai piacról Vanilla Coke, Vanilla Diet Coke és a szintén cukormentes, citromos ízesítésû Diet Coke With Lemon üdítõit - írja a Reuters. Ezt megelõzõen a társaság azt közölte, hogy a jövõ év elején a csökkenõ népszerûségû vaníliás kólákat a brit piacról is eltünteti.

    Az USA nem marad spéci kóla nélkül, a tervek szerint januárban érkezik a fekete cseresznyés ízesítésû, cukros és diétás változatban. A társaság közlése szerint a vaníliás verziók a jövõben még visszatérhetnek az amerikai piacra, a citromos Coke-ról nincs hír. Elemzõk szerint a vállalat szempontjából az egyik kulcsfontosságú tényezõ az olyan új termékek kifejlesztése, amelyek a light üdítõket elõnyben részesítõ fogyasztók körében szerezhetnek híveket.
  • jointeer
    #160
    azok nagyon szarok. a balfi meg a theodora minőségiek
  • Bandee1987
    #159
    Mér? Lesz Bonaqua meg naturaqua, sztem azok elég jók
  • Punkerwork
    #158
    Csatát vesztett a Pepsi a kólaháborúban
  • Punkerwork
    #157
    nem lesz rendes ásványvíz :(
  • Cat #156
    A Pepsi helyett a Coca-Cola lesz a Sziget főtámogatója
  • iko
    #155
    Áz!
  • Loál János #154
    Alientakony.