150
Kérlek segíC-S!
  • Addam
    #24
    vannak a hl konyvtárába WONxxx.dll-ek, valoszinu ezek nem megfelelőek,nekem összesen 5 db van beloluk (WONAuth,WONCrypt,WONDll,WONCr_95,WONAu_95)
  • Addam
    #22
    ja ha usa , akkor gáz, mer magyar szerverek mind feltortek, de arrafele nem tudom mi a helyzet. Tényleg, full HL-el nézted, vagy csak ripel?
  • Tms
    #20
    Köszi a magyar szerver lelőhelyeket...
    Nem tudtok olyan helyeket, ahol Modellek; Skin-ek vannak???
  • Addam
    #19
    bocs, nem irtam oda kinek szol, tőled
  • Addam
    #17
    magyar szerveren nézted, vagy már mikor loginnol a wonra (mikor az internet gamera mész) akkor vág le?
  • Addam
    #15
    faxom, hogy nem tudok helyessen írni, counterstrike.simeis.hu -n
  • Addam
    #14
    CS 1.0 ám van. HL engine verzioja 1.0.0.0 , de mondom hogy gunmanra raktam rá, mer hl nem volt kozelbe, jo sok filet kellett átnevezni, és a végére 1.5 Gb lett az egész , egykét textura hiányzik de megy...servereket meg nézhetsz még
    a hivatalos magyar cs oldalon a www.counter-strike.hu -n ,vagy ccounterstrike.simeis.hu -n ha a mapcyclesre méssz
  • ember
    #13
    www.mportal.hu
    quake.pganet.com

    itt le vannak írva a magyar szerverek
  • Tms
    #12
    Nem lenne gond írhatnátok magyar Servereket...
  • Tms
    #11
    Az érdekes... Nekem, hogy a CS v1.0 elinduljon alapba v1.1.0.4-es patch kell... A régebbi verzsönöknél (pl.: v7.1) is kellett egy minimum v1.1.0.1! Légyszi Addam ha legközelebb erre jársz írd le a CS verzióját...
  • Addam
    #10
    nem mivel egyszer probáltuk már, de én addig másolgattam a gunmanba a cs-t, meg neveztem át fileokat, amég jó nem lett gunmannal, csak pár textura hiányzik, ja és a magyar szerverek mind feltörtek. A hl-om verzioja (azaz a gunmané)1.0.0.0 szoval nincs patch.
  • Tms
    #9
    Addam: Gondolom neked sem jött be MULTY-ban a Gunman...
  • Addam
    #8
    ja meg szerintem te rip hl-al nézted, nem isoval..
  • Addam
    #7
    patch nélkul nézted? mer nekem nincs rajt, igaz én a gunmanra bűvészkedtem rá a cs-t...
  • ember
    #6
    http://www.mportal.hu/?action=filez
  • palace
    #5
    nem tudjátok honnan lehet letölteni a CS-t?
  • ember
    #4
    Mér kell crack? Én feltettem a patchet (a másolt hl-ra simán felment), a CS-t, és játszom. Semmi crack nem kellett.
  • Tms
    #3
    Mr.Macho: Túl hamar írtál ide.... ÉN VAGYOK A FÓRUM TULAJ...
  • Tms
    #2
    Mostanában nagy kedvem lett volna Online jáccani a CS-al a neten... De mit tudjátok ahhoz vagy egy legális verzsön kell, vagy egy jó(l kűködő) crack! Ahhan... Idáig nem is lenne baj... Crack van rengeteg! Még 50% müxik is.... De nagy baj van: Most a Counter Strike v1.0 van meg... (Botok ellen nem rosz:) ...és ahhoz egy v1.0.1.4-es PATCH-kell! NA EHHEZ AZ ISTENÉ NINCS CRACK... ehh:(
    Pleese segítsetek...
    -Tms-
  • Mr.Macho
    #1
    hát ez meg mi a szar?