150
Kérlek segíC-S!
  • Borg
    #150
    Haha persze. Aki lusta visszaolvasni, keresni, faqot olvasni a másikban, az majd itt sirja tele a topikot mi? Denkste.
  • raziel.
    #149
    na haveromnak ilyen gondja van:
    steammal akar játszani
    sry nem olvstam visza...

    szal haverom elöbb felinstallta steamet de a play gamesnél nincs s counter strike steam csak hl2-es cuccok szal hogy lehet oda tenni?

    browse gamesra meg nem lehet oda tenni mer csak hl2-es reklámok vannak

    thx előre is
  • ghost cb
    #148
    Csináltam néhány probavideot, de amikor a .dem kiterjesztésü fileokat el akarom inditani, azt irja ki, hogy: "Unable to load filesystem_stdio.dll". Tud valaki segiteni?
  • burkusdió
    #147
    Hy mindenki!!!!

    3-4 ezer forint körüli áron Obinetes Counter Strike (Source is)
    bérelhető!!!!
    Akit érdekel, írjon a címemre...
  • Timbo
    #146
    Hi!tudnátok írni cs1.6hoz infernora + dust2 re erős clan
    ellen taktikát 5v5rekössz
  • ShaiHulud
    #145
    create game vagy mi van ott:) mintha multiplayert inditanal...kivalasztod mapot meg hany bot legyen meg milyen skillesek aztan usgyi...de remlik valami olyasmi is ..hogy tobb parancsikon is van es lehet kulon van erre a celra is...nem, nem a deleted scenesre gondolok...pasz:) nezd meg van e create game vagy custom game vagy mitomen hogy hivjak :D
  • Hulk
    #144
    Hali
    A cs:cz-ben hogy lehet úgy jáccani mint ha neten jáccanék csak BOT-ok ellen???hova kell lépni??mert nekem mindig feladatot kell teljesíten hogy legyen új pálya...
    help!
  • FLeK0
    #143
    nincsenek tort szerverek, a CS olcso jatek, a CZ-vel meg nem jatszanak olyan sokan MO-n, aki igen az megvette, ez is megfizetheto szint.
  • Vegas
    #142
    Tört szerverek merre vannak??
  • FLeK0
    #141
    egyedi, eredeti, mashol fel nem hasznalt kulcsot senki se fog tudni adni. vegyel, 6990ft.
  • Hulk
    #140
    hali!
    Valaki tudna nekem adni CD KULCSOT a CS:Condition Zero-hoz??
  • Narancs
    #139
    vettem észre...:(((
  • FLeK0
    #138
    nem lehet, egyedi es eredeti, masik accountban nem hasznalt cdkey kell. mint mar irtam nem sok az a 2000ft ezert a jatekert.
  • Narancs
    #137
    Gagyi (netről szedett)cd key -el milyen sikerrel lehet boldogulni?
  • FLeK0
    #136
    A Steam majd letolt mindent amit kell.
  • Narancs
    #135
    tehát anniyt kell tennem, hogy elmegyek erre a címre (amit adtál), becsépelem a cd kulcsot és játszhatok is a CS -vel?
    Tehát letölteni/föltenni a gépemre semmi sem kell?
  • FLeK0
    #134
    A Steamet kell csak felinstallalni, ez automatikusan frissiti majd a jatekot ha jon ki hozza frissites.
    A HL-nek csak a cdkulcsa kell, a Steam browse games menujeben lehet megadni a "register.." gombnal, utana mar lehet inditani a play gamesbol a CS-t, es a tobbi HL-es jatekot is.
  • Narancs
    #133
    Steamen? Azt hogy?
    Tehát kell egy eredeti Half Life, és ez a streames cucc?
  • FLeK0
    #132
    A Counter-Strike a vilag elso szamu online akciojateka (de a 2. es 3. helyen is az ujabb valtozatai allnak a toplistakon).
    Egy eredeti Half-Life cdkulcs kell a netes jatekhoz, ez 2000ft mindenhol, olcso. A legfrissebb verzio az 1.6-os, amit a Steamen lehet elerni.
    www.steampowered.com
  • Narancs
    #131
    Hali!
    Sokat hallottam a CS -ről, de vhogy nekem eddig kimaradt az életemből.
    Ez egy játék?
    Úgy emléxem kell hozzá Half Life is...ez igaz? (melyik?)
    Csak neten játszható?
    Ha nem vesze meg a cuccott akkor kell vmi másik crack is, hogy neten játszhassak?
    Melyik most a legújabb verzió?
  • VIG0
    #130
    Miért van az, hogy opengl-ben az 1.6 60fps mellett akadozik de nem a sebességgel van a baj mert a kép folyamatos lenne csak néha "beragad" a game tehát pl hiába engedem fel a bal kurzort megy tovább balra 1-2sec -ig vagy pl egeret néha hiába mozgatom szintén nem reagál.
    9600xt 1g ram 2.2.cel
  • PLackó
    #129
    kössz
  • ShaiHulud
    #128
    adslnel 20000 80 80 vagy esetleg 25000 101 101
  • PLackó
    #127
    valaki le tudná nekem írni a rate stb.-nek az optimális értékét(mit állítsak be)
  • M@TriX
    #126
    elmehetsz tanárnak, szép rávezetés :)
  • Kandurex
    #125
    Tételezzük fel, hogy már letöltötted, akkor hogyan indítanád a CSt?
  • InfectedMann
    #124
    Na az lenne a kérdésem, hogy fent van a Steam regelve is van eredeti vagy nem tom ilyen CD kulccsal, de elfogadta, már csak az kéne, hogy ezzel a fosssal, hogyan tudom leszedni a CS-t? annak is at 1.6os verzióját?????
  • FLeK0
    #123
    talan holnap mar menni fog, vagy azutan. kisebb technikai szunet.
  • Kandurex
    #122
    Mi van a counter-strike.hu -val? Nem megy már egy pár napja.
  • Ben C
    #121
    vagy ha nem müxik akkor DC++
  • Ben C
    #120
    3N-3GY-K1B45Z-07T-N4GY-L4M4-V4GY0K

    ez a CZ cdkulcs.
  • Rage47
    #119
    nekem ez volt asszem: VENGE-VENGE-VENGE-VENGE-VENGE
    vagy: AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA
  • Mr_no_NaMe
    #118
    Sziasztok!

    Leszedtem eggy warezről a counter strike coudition zerot de mikor indítom kér eggy cd-keyt amit foggalmam sincs honann vegyek.Azt viszont tudom hogy neten eredeti key kell hozzá,de nekem csak LAN szempontjából kéne.
    Ha valakinek sikerült elíndítania pls segítesen!

    Előre is köszi!
  • Since
    #117
    Sziasztok! Valak itudna egz kis segítséget adni? Most kezdtem el jáccani csével, csak az a probléma hogy akármilyen serverre felmegyek, mindenki nagyon profi, semmi esélyem sincs...Valaki tudna adni egy olyan servercimet ahol átlagos játékosok vannak? Mert igy nem fun...
  • Amse
    #116
    Én készen állok:D
    Én pár napja raktam fel az 1.6-ot.
    1 éve játszottam 1.3-at utoljára.Szóval ez még nekem is új.
  • Ben C
    #115
    majd egyszer byomhatnank egy meccset..
    fél éve CODozok, és kiváncsi vagyok mennyire megyek vele a CS-ben...
  • Ben C
    #114
    Retreive Lost Acc.
    mekkérdezi tudom e a felhasználoi nevemet.
    én nem tudtam...
    megkérdezi mi alapján keressünk rá, ott ráböktem a CD-kulcsra...
    aztán beirtam a kulcsot, küldtek egy levelet "az" email címemre... végignéztem minda 10 email címem, és megtaláltam. megvolt az acc, és az 5ödik probalkozasnal eltalaltam a jelszot..
  • Amse
    #113
    Azthogyan.Nem is tudtam.
  • Ben C
    #112
    most ápdételem a CS-t.. valami megfogott ebben a játékban, de nem tudom megmondani mi..
  • Ben C
    #111
    FUU, mákom volt, rá lehetett keresni CD kulcs alapján az accra...
    a hatodik érzékem megsugta biztos.